تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: هر آنچه در مورد SQL Serverمی دانم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض هر آنچه در مورد SQL Serverمی دانم

شما بپرسید اگر در توانم باشد به روی چشم

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    چطور بانك sql بسازم
    ايا بانك sql مثل access چند تا بانك مختلف رو در خودش داره (متمركز كردن چند جدول )

ممنون

پروفشنال MasterData's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

چطور بانك sql بسازم
    همون طور که برای ساختن دیتابیس Access از نرم افزار Access استفاده می کنید برای کار کردن با دیتابیس SQL شما نیاز به نرم افزار SQL SERVER دارین
    اگه از ویندوز XP استفاده میکنید باید از SQL SERVER 2000 Personal استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بله ولی خیلی قویتر و با امکا نات بیشتر

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام

ممنون از دوستان

يه سوال ديگه . از sql server 2005 نميشه استفاده كرد ( آخه من وقتي C++ رو نصب ميكنم اونهم نصب ميشه اما نميدونم از كجاش بايد اينكار - يعني ساختن بانك - رو انجام بدم

ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

يه سوال ديگه . از sql server 2005 نميشه استفاده كرد ( آخه من وقتي C++ رو نصب ميكنم اونهم نصب ميشه اما نميدونم از كجاش بايد اينكار - يعني ساختن بانك - رو انجام بدم
    ظاهرا شما دات نت 2005 رو نصب می کنید که موتور اسکیوال 2005 رو نصب میکنه
    شما اگه تا حالا دیتا بیس طراحی نکردین خیلی کار براتون مشکل میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    از اینکه اینقدر با بزرگواری اعلام کردین که میتونین کمکی به دوستان بکنید ممنونم..
    من با اکسس کار میکنم و تازگی واسه محل کارم میخوام یه برنامه تحت شبکه بنویسم و از SQL 2000 برای بانکش استفاده کنم .
    مشکل اینجاست که بانک رو ساختم و به اکسس هم لینکش دادم ولی توی اکسس که جدول رو باز میکنم فقط رکوردها رو نشونم میده و اجازه هیچ تغییری رو روی اونها بهم نمیده !
    یه View هم توی انترپرایز ساختم و اون رو هم به اکسس اوردم ولی اونهم توی تمام فیلدهام میزنه #DELETED#
    در صورتیکه ویوی من دقیقا عین اطلاعات جدوله و هیچ رکوردی رو هم دیلیت نکردم.
    اگه ممکنه راهنمایی کنین چکار کنم تا بتونم دیتاهام رو اضافه کنم و بتونم اونها رو تغییر بدم.
    ضمنا من اینکار رو فعلا روی کامپیوتر خونه دارم انجام میدم و روی شبکه نیستم ولی بعدا باید کارم رو ببرم روی شبکه محل کار بذارم .
    ممنون.

در آغاز فعالیت arianaco's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام

من دچار مشكلي شدم و يكي از دوستان اين سايت را معرفي كرد و گفت مشكلت را اينجا مطرح كن حتماً كمكت مي‌كنند .
    من قبلاً يك سايت روي يك سرور ويندوز داشتم كه قسمتي داشت كه با بانك اطلاعاتي SQL Server و به كمك ASP.NET كار ميكرد .
    به علت مشكلاتي مجبور به تعويض هاست شدم - فايلهاي بك آپ گرفته شده را هم آپلود كردم ولي قسمتهايي كه با SQL كار ميكرد ، دچار مشكل است و نمي توانم اطلاعات آن را مجدداً بازيابي كنم .
    در backup فايلهاي سايتم يك دايركتوري بنام DB وجود دارد كه در آن 2 فايل با پسوند MDF و LDF وجود دارد .
    من بانك اطلاعاتي جديد در هاست ايجاد كردم و يوزر و پسورد هم دادم - برنامه SQL هم نصب كردم ولي نمي‌دانم چه جوري اطلاعات قبلي بانك اطلاعاتي را برگردانم .
    اگر از دوستان كسي راهنمايي و كمك كند بي‌نهايت ممنونش خواهم شد .

ID Yahoo : ariana_ir

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

من با اکسس کار میکنم و تازگی واسه محل کارم میخوام یه برنامه تحت شبکه بنویسم و از SQL 2000 برای بانکش استفاده کنم
    نوشتن یه برنامه تحت شبکه به این منظور نیست که شما حتما از SQL Server استفاده کنید مشا از اکسس هم میتونید استفاده کنید ولی SQL امکانات بسیار پیشرفته تری در اختیار شما میذاره که در صورت آشنایی خیلی از برنامه تویسی شما راحت تر میشه
    اما یه سوال؟ شما چرا اکسس رو به بانک SQL لینک می کنید؟ ظاهرا برای شما یه تصور غلط پیش اومده
    شما با دیتا بیس SQL می تونید دقیقا همون عملیات رو انجام بدین و هیچ نیازی هم به اکسس ندارید
    نکته: لینک بین دیتابیس اکسس و SQL یه لینک استاتیک است یعنی با تغییر اطلاعات در SQL در اکسس هیچ تغییری حاصل نمیشه

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

من بانك اطلاعاتي جديد در هاست ايجاد كردم و يوزر و پسورد هم دادم - برنامه SQL هم نصب كردم ولي نمي‌دانم چه جوري اطلاعات قبلي بانك اطلاعاتي را برگردانم
    سوالتون رو در بخش.Net می پرسیدین بهتر بود
    ظاهرا شما از دیتا بیس Back Up دارین . خوب آیا هاست شما امکانات بازیابی Restore رو داره. در صورت مثبت بودن می تونید دیتابیس رو بازیابی کنید خیلی ساده
    اگر هم فایلهای MDF و LDF رو دارین احتمال خیلی زیاد می تونید اونها رو ATTACh کنید
    <مشکلتون رو با پشتیبانی هاست در میان بذارید اونا خیلی بهتر راهنمایی می کنن>

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •