تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 66

نام تاپيک: تاپیک موقت: تبریک به Ultimator و neopersia عزیز، مدیران جدید بخش طراحی وب! ?!~!؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

12 تاپیک موقت: تبریک به Ultimator و neopersia عزیز، مدیران جدید بخش طراحی وب! ?!~!؟

دوستان حتما شما هم متوجه تغییراته اخیر انجمن شدید

mohsen khan عزیز، مدیر قدیم انجمن پس از زحمات بسیارشون برای این بخش و بخش اینترنت، بازنشسته شدند و در حال حاضر دو دوست قدیمی مون مهندسین نیما و یاسر عزیز مدیریت بخش طراحی وب را بر عهده گرفتن!

منم به سهمه خودم دوباره از محسن جان برای زحماتشون در این مدت قدردانی میکنم و به این دوستان تبریک میگم و امیدوارم که این بخش مانند چند وقت پیش به قوی ترین و مفیدترین منابع موجود در زبان فارسی برای هم میهنانمان در world wide web تبدیل شود! همی و بسی!×!

دوستان در کنار تبریک گفتن و سیل اسمایلی! اگر نظر یا پشنهادی در راستای کار انجمن دارید هم اشاره کنید تا هم تاپیک از یک نواختی و تک بعدی بودن در بیاد هم این دوستان راحت تر بتونن محیطی کاربر پسند تر برای ما مهیا کنند...

با تشکر
    دوستدار شما
    داریــــــــــــوش
    از طرف بچه های باحال محله ی طراحی وب و کوچه بن بست های مجاور محدوده!!!
    Last edited by DaRiOuShJh; 02-09-2010 at 13:24.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

چه جالب جوابتو داد حال کردم

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

اخطار ها: 1/0 (0)
    منم تبریک میگم

لطفا زودتر یه سر و سامونی به انجمن بدید

+ =

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

دوستان شولوغ نکنید!!!
    اون کارت زرد در اصل یک trophy است که به دلیل زحمات اخیر اینجانب است شخصا به بنده اعطا شده درخواستی هم بوده
    حالا دیدید 2 تا شد اخراج شدم لابد خلافه این موضوع صادق بوده

به جا حاشیه جات تبریک بگید و نظرات سازنده بدید وگرنه از اینا میگیرد ها -->

اینطور که بحثش بوده همیشه طبقه بندی موضوعی انجمن همیشه مده نظر بوده منتها به نظره من هر چند که این کار انجمن رو منظم تر میکنه و کاره کاربرهای جدید رو آسون میکنه ولی از طرفی تا حدودی کارو برای مدیران و .... سخت تر میشه به مراتب
    چون رسیدگی بیشتری میخواد و در صورت لزوم باید یه مقدار سخت گیرانه تر با کاربران خاطی برخورد بشه

ولی به نظرم اگه یه تاپیک راهنمای نسبتا کامل برای جاهاییکه پست ها باید زده بشه و راهنمای اصطلاحات مختلف زده بشه کمک خوبی بتونه بکنه

در مورد الگو و طرح اولیه تقسیم بندی هم به نظرم چند تا انجمن مطرح انگلیسی رو در نظر بگیریم و از اونا کمک بگیریم

یه طرح کلی دارم که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته شده ...ببینید چه طوره:
    Client Side

• HTML, XHTML & CSS hdk[h اینجا زبون های پایه و بیس مورد بررسی قرار میگیرند
    • Javascipt, VBscript اینو جدا کردم از بعدی تا موضوعات مقدماتی و پایه در باره این زبون ها اینجا بررسی بشه

• Ajax library and frameworks - Jquery, dojo, etc به نظرم برای هر کدوم از کتابخونه ها یه انجمن زیر مجموعه ایجاد بشه در این بخش خیلی خوبه

• Web Graphic & Templates Section مباحث گرافیکی نظیر بنر ها و قالب ها و ... همینطور optmize انها برای استفاده در طراحی وب جدا از بخشه گرافیک پی سی
    • hosted Blogs and tools for Bloggers به نظرم اون بخشه بلاگ رو هم بشه از انجمنه اینترنت جدا کرد اینجا گزاشت بهتره چون ربطی به اونجا نداره، اینجا هم ماله کاربران بلاگ فا و بلاگ اسپات و ... که سوالای ریز و درست دارن

ُُُServerside

• Sql, cgi, perl مباحث پایه و اولیه
    • php
    • asp / asp.net
    • free scripts - websites & ... معرفی اسکریپت و سایت ها و ....، درخواست ها هم میتونه زیر بخش این انجمن بشه

حالا برای CMS ها و .... نمیدونم بخشه جدایی در نظر بگیریم یا زیر مجموعه سرور ساید بزاریم! به نظرم اونا هم یه بخشه جدا بشن بهتره

فعلا همینا
    Last edited by DaRiOuShJh; 02-09-2010 at 20:49.

5. 3 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

این بنده خدا داره تشکر میکنه ازتون چرا بهش اخطار میدین

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

داریوش جان خودم هواتو دارم!
    آقا تبریک تبریک تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــک

ممنون/

8. این کاربر از pedramch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

ممنون داریوش جان از نظراتت یه سری تغییرات تیم مدیریت خودش در نظر داره حتما پیشنهاداتی که اینجا مطرح بشه هم بررسی و لحاظ میشه

لطفا اسپم هم ندین بچه ها مسائل تفریحی(!) و تبریکی رو تو پروفایل مطرح کنین و بذارین تو تاپیک بیشتر به مسائل انجمن پرداخته بشه .

10. 8 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اینطور که بحثش بوده همیشه طبقه بندی موضوعی انجمن همیشه مده نظر بوده منتها به نظره من هر چند که این کار انجمن رو منظم تر میکنه و کاره کاربرهای جدید رو آسون میکنه ولی از طرفی تا حدودی کارو برای مدیران و .... سخت تر میشه به مراتب
    چون رسیدگی بیشتری میخواد و در صورت لزوم باید یه مقدار سخت گیرانه تر با کاربران خاطی برخورد بشه

ولی به نظرم اگه یه تاپیک راهنمای نسبتا کامل برای جاهاییکه پست ها باید زده بشه و راهنمای اصطلاحات مختلف زده بشه کمک خوبی بتونه بکنه

در مورد الگو و طرح اولیه تقسیم بندی هم به نظرم چند تا انجمن مطرح انگلیسی رو در نظر بگیریم و از اونا کمک بگیریم

یه طرح کلی دارم که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="http://www.w3schools...chools.com</a> گرفته شده ...ببینید چه طوره:
    Client Side

• HTML, XHTML & CSS hdk[h اینجا زبون های پایه و بیس مورد بررسی قرار میگیرند
    • Javascipt, VBscript اینو جدا کردم از بعدی تا موضوعات مقدماتی و پایه در باره این زبون ها اینجا بررسی بشه

• Ajax library and frameworks - Jquery, dojo, etc به نظرم برای هر کدوم از کتابخونه ها یه انجمن زیر مجموعه ایجاد بشه در این بخش خیلی خوبه

• Web Graphic & Templates Section مباحث گرافیکی نظیر بنر ها و قالب ها و ... همینطور optmize انها برای استفاده در طراحی وب جدا از بخشه گرافیک پی سی
    • hosted Blogs and tools for Bloggers به نظرم اون بخشه بلاگ رو هم بشه از انجمنه اینترنت جدا کرد اینجا گزاشت بهتره چون ربطی به اونجا نداره، اینجا هم ماله کاربران بلاگ فا و بلاگ اسپات و ... که سوالای ریز و درست دارن

ُُُServerside

• Sql, cgi, perl مباحث پایه و اولیه
    • php
    • asp / asp.net
    • free scripts - websites & ... معرفی اسکریپت و سایت ها و ....، درخواست ها هم میتونه زیر بخش این انجمن بشه

حالا برای CMS ها و .... نمیدونم بخشه جدایی در نظر بگیریم یا زیر مجموعه سرور ساید بزاریم! به نظرم اونا هم یه بخشه جدا بشن بهتره
    این بخش گرافیک وب و هاستینگ و به مشکل برخوردن خیلی از کاربرا واقعاً لازمه

ولی فکر میکنم Vbscript و ASP زیاد طلبه نداشته باشه اونو بزارین جزو بخش کلی طراحی وب

بخش بلاگ هم واقعاً لازمه چون بلاگرهای زیادی رو الان تو فروم میبینیم که میان سوال میپرسن

فکر میکنم اگه تفکیک بخش قراره داده بشه بخش پایگاه داده هم لازمه
    شامل Mysql , SqlServer

یه تاپیک داریم به واسه بحث های مهم انجمن اگه واسه هر کدوم از این بخش ها یکی از این تاپیک ها زده بشه خیلی خوبه
    البته الان نه واسه بعد

نظر من اینکه که واسه Cms ها یه بخش جداگانه در نظر گرفته بشه واگه لازم دیدید واسه هر کدوم از Cms های معروف یک بخش جداگانه قرار بدید

فقط با بخش freescript یکم مشکلات هست چون فکر میکنم اینجوری هر کی یه اسکریپت در پیت رو هم پیدا کنه میاد میزاره یهو تاپیکش میشه تاپیک افزایش پست
    اسکریپتهای free رو میشه از تو نت گیر آوارد خیلی راحت
    ولی اگه یه بخشی باشه واسه سوالات این اسکریپتها بدک نیست یعنی هر کی با یکی از این اسکریپتهای آماده مشکلی داشت بیاد توضیح لازم رو از دوستان بخواد(ولی باز فکرمیکنم اونم لازم نباشه)

خود بخش asp.net هم فکر میکنم باید یه تفکیاتی توش انجام بشه که خود نیما استادشه
    Last edited by David.Jn; 02-09-2010 at 21:42.

12. 6 کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

مهندس نیمای عزیز! میگم بابا ذوقه بچه های مردم رو کور کردی ترسوندیشون بنده خدا ها رو
    بزار خوش باشن یه مقدار
    اینطوری که پست ندن به جایی هم نمیرسیم ها

تغییراته انجمن در چه مرحله ای هست برادر؟ مهندس یاسر هم گمونم سرش بد به انجمنه خودش گرمه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

ایجاد بخش اموزش کار با کنترل پنلا مثل cpenel و مباحث مزبوط به دامنه هم بد نیست.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •