تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تاپیک خوبیست ؟ ( added by nima )

راي دهنده
34. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله خوبست

29 85.29%
  • نخیر خیلی خوبست

17 50.00%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 105

نام تاپيک: »»» صنـدلی داغ طراحان وب انجمن های پی سی ورلد - مهمان این دوره: " ? " «««

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

10 »»» صنـدلی داغ طراحان وب انجمن های پی سی ورلد - مهمان این دوره: " ? " «««

دوستان لطفا موارد ذیل را در این تاپیک رعایت کنند:

1. سوالات مرتبط به طراحی به هر صورت ممنوع، مگر آنکه نظر شخصی کاربر مهمان را در مورد طرحی خاص از خود بخواهید
    2. اسپم و پست های پی در پی ممنوع! سوالات خود را از مهمان هر دوره تنها در یک پست و یک نوبت مطرح کنید
    3. جهت تصحیح در پاسخ به سوالات سوالات خود را شماره بندی و از هم جدا کنید
    4. لطفا در سوالات خود ادب و نزاکت را مد نظر داشته باشید
    5. حق عدم پاسخ به سوالات شخصی برای کاربر مهمان محفوظ است
    6. حتی الامکان از پرسیدن سوالات تکراری و پرسیده شده توسط کاربران قبل از شما، خودداری فرمایید
    7. جهت انسجام مطالب و روند کاری تاپیک از دادن پست های متفرقه بپرهیزید!

با تشکر
    Last edited by DaRiOuShJh; 04-10-2010 at 02:47.

2. 14 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

بسمه تعالی...

نظر به تلاش بی وقفه جناب آقای داریوش و زحمات اینجانب و همکاری لازم شورای مدیریتی و آموزشی و نظارتی و فعالیتی بخش مربوطه ، کلنگ احداث ساختمان مرکزی شورای صندلی داغ در تاپیکی به مساحت 1 کیلومتر مربع به زمین زده شد!
    لذا از متقاضیان شرکت در این بخش خواهشمندیم به نکات یاد شده توجه کافی داشته باشند و از هرگونه فعالیت نا مربوط پرهیز نمایند.
    امید است پروردگار متعال مارا از هر گونه خطا و لغزش حفظ نماید!

والسلام / پدرام چراغی

ممنون/

4. 5 کاربر از pedramch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اهم اهم...
    خوب دیگه دوران خوشی تموم شد!
    نیما وای به حالت اگه امشب نیومدی... (تیریپ توسل به زور)

خوب اینم سوالای من واسه شروع :

1- مشخصات ظاهریتو اعلام کن! (قد - وزن)
    2- چند ساله به شغل شریف طراحی وب و برنامه نویسی مشغولی؟!
    3- چی شد که تصمیم گرفتی وارد این حرفه بشی؟!
    4- اسم سه تا از صمیمی ترین دوستاتو اعلام کن!
    5- نظرت راجع به پی سی ورد چیه؟!
    6- نظرت راجع به من چیه؟! خخخخخخ
    7- آخرین باری که دعوا کردی کی بود و برای چی بود و با کی بود؟!
    8- شبا معمولا چه ساعتی میخوابی و روزا چه ساعتی بیدار میشی؟!
    9- با پی سی ورد یه جمله بساز!
    10-از چه غذایی خوشت میاد و از چه غذایی بدت میاد؟!

خوب سوال که زیاده ولی همیناشم جواب بدی ما راضی هستیم!
    جون نفر اول بود رعایت کردم!

ممنون/

6. 6 کاربر از pedramch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

ای بابا چرا من ؟

1- مشخصات ظاهریتو اعلام کن! (قد - وزن) چی میگه ؟ قدم زیاده 190 تا وزنمم بین 85 تا 88 بسته به ساعتش قبل ناهار یا بعد ناهار موی بلند روی سیاه چشای شهلا دیدین دیگه همه تو فیس بوک
    2- چند ساله به شغل شریف طراحی وب و برنامه نویسی مشغولی؟! از بچگی البته از اولش پروفشنال ( شغل ) نبود ولی فکر کنم 7-6 سالی میشه
    3- چی شد که تصمیم گرفتی وارد این حرفه بشی؟! ها علاقه چون تو کار کامیپوتر اینا بودم و برنامه نویسی هم دوست داشتم گرافیک هم علاقه مند بودم همه رو با هم ، هم زدیم شد طراحی وب از html هم شروع کرم یادمه سی اس اس و این سوسول بازیا نبود یا نمیدونستم بود

4- اسم سه تا از صمیمی ترین دوستاتو اعلام کن! نمیگم
    5- نظرت راجع به پی سی ورد چیه؟! وقتشو کمتر کنن جلوی زندگی رو میگیره
    6- نظرت راجع به من چیه؟! خخخخخخ رفیق خوب ، ذغال بد
    7- آخرین باری که دعوا کردی کی بود و برای چی بود و با کی بود؟! فایتینگ ؟ یادم نیس من دعوا نمیکنم با این هیبتم کی جرات داره از گل نازکتر بگه فکر کنم دوره دبیرستان ( میشه سالها پیش ) یه دفه دوستام داشتن کتک میخوردن نجاتشون دادم من هیچی نخوردم البته گفته باشم دعوای لفظی آنلاین هم نداشتم خیلی وقته یکی دوس سالیه ! من صبرم زیاده

خسته شدم بذار نفس بگیرم

8- شبا معمولا چه ساعتی میخوابی و روزا چه ساعتی بیدار میشی؟! متغیره اگه صبح کلاس و دانشگاه داشته باشم مثل فردا زود میخوابم حدود 12 تا 2 اگه نه تا 4-5 میخوابم و 12 بیدار میشم !
    9- با پی سی ورد یه جمله بساز! در دیتا سگمنت ذخیره یک آی پی سی ورد فضا نمیگیرد !
    10-از چه غذایی خوشت میاد و از چه غذایی بدت میاد؟!
    ماکارونی و اینا دوست دارم فصت فود هم همین کلا + کباب هر چی کله پاچه نمیتونم نگا کنم حتی

تنکس

8. 11 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

12

1. نام خواننده مورد علاقه؟ استاد گرانقدر مهندس شادمهر عقیلی همه میدونن البته
    2. اسم عشق ایرانیت ! (از اونجا که میدونم ...) کدومشون ؟
    3. بهترین پروژه ای که انجام دادی؟ دستکتاپ اپلیکیشن چاپ خونه منیجمنت چند میلیون فروش رفت کار دستی بود البته سرم کلاه رفت به من نرسید زیاد
    4. بدترین پروژه ای که انجام دادی؟ اولین پروژه ! یه پیج ساده html بود . چون معتقدم هر روز و هر پروژه نسبت به قبلی پیشرفت داشت کارم
    5. سخت ترین پروژه ای که انجام دادی؟ سوالای سخت میپرسیا دیتابیس همون چاپ تحلیلش یه ماهی وقت گرفت و نوشتن فانکشنها تریگرها و پراسیجرهای اسکیو الش ( ازونجا که دیباگر نداره اس کیو ال ) آسفالتم کرد و قشنگ مخ رو سوزوند
    6. بهترین رفیقت توی پی سی ورلد (فقط 1 نفر) رفیق بی کلک مادره ولی از aQua هم نمیشه گذشت
    7. بابک ... ؟! مهربون خوش اخلاق ، عاشق شوخیاشم ( استاتوس اولین باری که یاهو ادش کردم یادم نمیره ) : گوسفند زنده با قصاب موجود است
    8. سینا ... ؟! خشونت خوش اخلاق یواشکی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
    9. محسن خان ... ؟! دوست قدیمی ما رو از تو فرونت پیج خاکی و هاست فری کشف کرد بی مهری شد در حقش کمی حالا سیاسیش نکن
    10. اوپن سورس یا ... ؟ همون یا .... اپن سورس خوبه اما واسه مردم من اپن سورس زیاد ننوشتم تا حالا
    11. همیشه حق با ... ؟! خانوم بچه هاست
    12. غذای مورد علاقت همون بالایی

خب بسه ... اینارو جواب بده تا بعد ...

نیما said:
    ازونجایی که من زورم زیاده و امیرم ناظر خودمه پستم رو با پستش ادغام کردم سبزهاش منم

10. 5 کاربر از Bill Gates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بهه
    یه روز نبودیم ها
    برادران عملیات والنیما رو میخوایم استارتش رو بزنیم! کمپوتاتتون رو خوردید و کاراهای دیگتون رو کردید لبه خاک ریز نیم خیز و سینه خیز آماده باشید تا یه شبیخونی چیزی بزنیم! ...................آقا منور نزن

1. چرا من یه هم خونه دارم اسمش نیماست یکی دیگه هم داشتم اسمش ایمان! هر وقت یکی رو صدا میکردیم اونیکی میگفت ها؟!

2. ریش و سیبلت چه قده؟ دوست داری یا تارک محاسنی؟

3. طراحی وب را در چند کلمه خلاصه کن!

4. با توجه به اینکه شاخه و درخت زیاد داره اضافه میشه تو طراحی وب تو کدوم زینه ها میخوای ادمه بدی؟

5. نه آخه خداییش asp هم شد زبون؟

6. هویج بهتره یا آب هویج یا شیر هویج؟

7. میونت با فلش چه طوره؟

8. نظرت در مورده شاعر که میگه: دماغه من چه تکه! لک لکه تکه ترکه متروکه چیه؟

9. متوسط روزی چند بار دست میکنی تو دماغت؟

10. سگه سید رو میشناسی؟

11. نظرت راجع به تغییراته جدیده طراحی وب بعد از این مدت چیه؟ چرا هیچکی کلا یه نگاه هم به اون توضیحاته بالای انجمن ها هم نمیندازه؟!

12. از کدوم شهرها برای مسافرت و بعضا زندگانی خوشت میاد؟

13. گل و گیاه بیشتر دوست داری یا جک و جونور؟ در کدوماش سابقه داری؟

14. از کدوم ورژن فوتوشاپ استفاده میکنی و چرا؟

15. از چه برنامه های طراحی وب استفاده میکنی؟ مزیتشون هم بگو بار آموزشی داشته باشه

16.موزیک چه قد گوش میکنی معمولا؟ چه سبکی؟

17. اهله دانلود جات هستی؟ چی و از کجاها و متوسط روزی چه قد؟

18.روز درختکاری درخت میکاری؟

19. چرا طراحی وب نمور شده این همه؟( ایهام دارد اونم چند تا×!)

20. از قدیم گفتم هویجی که به خونه رواست به مسجد حرامه نظره شما چیه؟

21. چند تا فرزندید و کدومی ای؟

22. در 10 سال آینده برنامه های کلیت برای زندگی چیه؟

23. سربازی رو با اتوبان میری یا میپیچی تو فرعی؟

24. عکسی از دسکتاپ همراه با برنام ه های نیم وجبی مورد علاقت میزاری؟

25. در جمله ی " یک ساندویچ بهم بدید بدونه خیرشور" مفعول و فاعل در کجا قرار دارند؟

26. با دسکتاپ بیشتر حال میکنی یا نوتبوک جات؟

27.ورزش مورد علاقه؟ چه قد وقت میزاری متسط برای ورزش؟

28. خلاصه و مفید این همه پای کامپیوتری چی کارا میکنی؟

29. در چند جمله از من تعریف کن! (پاچه خواری، بادمجون دور قاب چینی و استفاده از لنگ و چفیه در هنگام انجام عملیات مجاز است)

30. میگم شما که ASP سواری چرا گیر دادی به WP ی ما؟ (الان گمونم صاحابش) مگه خودتون اپن سورس بوقم ندارید؟

31. اگر وارد سایت من شدی و در یک صفحه کاملا encrypt شده پیغامی مبنی بر: "دوبار بوق بزن و وارد شو" به صورته pop-up پرید بالا چی کار میکنی؟

32. نظرت درباره این تاپیک چیه؟

33. الان تو طراحی وب نون تو چیه؟

34. شاگرد نونوا میخوای بشی در آینده؟

35. از کدوم برنامه ها و سایت های ارتباط جمعی بیشتر استفاده میکنی؟

36. میونت با مینی لیریک و لست دات اف ام چه طوره؟

37. این پست بالایی ها چرا همش bold و رنگاوارنگه؟ مگه ملت راشیتیسم و کوری مفرط دارن خوب؟

38. یه 4 تا جا و خیابون بگو تو شهرتون مسیرمون افتاد کمتر بکنن تو پاچمون راننده تاکسی ها! بگیم بچه اونجاییم

39. اهله بازی هم مقادیری هستی؟ بهترین بازی و آخرین بازی ای که کردی چی بود؟ اولینش کی بود و چی بود؟ چه سبکایی دوست داری بیشتر؟

40. فیلم جات چه ژانر هایی دوست داری؟ آخرین و بهترین فیلم هایی که دیدی چی بود؟

41. طراحی وب تو ایرن مساویست با = ...

42. شیکم داری؟ اگه داری چند تا دوسش داری؟

43. خجالت نمیکشی بی جیره و مواجب مدیر شدی؟

44. اسپیکرهات چین؟ راضی ای؟

45. رشتت و داشنگات در چه حاله؟ آفتابه لبه بومی؟

46. کاره گروهی تو طراحی وب رف اول رو میزنه! این جمله چه قد صحت داره؟

47. برای انجمن های هیمنجا چه تصمیمیاتی داری جدا از بستن و انتقال تاپیک های جدید؟

48. نظرت راجع به موتول سرا چیه؟ انتقادت چیه؟

49. یه سایت خوب در زمینه ای که بیشتر علاقه داری معرفی کن با یه توضیحه مختصر

50. اینترنتت در چه حاله؟ از کدوم شرکت و چه سرعتی و چه محدودیتی؟ راضی هستی؟

51. من چرا کیبوردم همه حرفاش پاک شده هر کی هم میشینه فحش میده بهم؟!×!

52. آرشیو چیزی داری؟ چند نکته در مورد بهینه آرشیو کردن از نظره خودت بگو!

53. چرا بچه بودیم بنزین مدتها 80 اینا بود الان ظرفه چند سال شده 400 اند رایزینگ؟ شانسه ما داریم؟

54.معمولا قالب های وردپرست رو از کجا میابی و ماله کدوم سایت ها هستن؟

55. اگه من بگم بیاید w3schools فارسی و مشتی راه بندازیم شما میگی.....

56. ماهمواره اگه ببینی بیشتر کدوم کانال رو میبینی؟

57. 3 توصیه ایمنی به جوونایی که تازه میخوان بیان تو عالمه طراحی وب کن!

58. جدا از طراحی وب تو عالمه نرم افزار به چه کارهای دیگه ای علاقه داری و سر رشته داری تا حدودی؟

59. برای هر کدوم از اینا چه برنامه هایی رو پیشنهاد میکنی؟

- دیدن
    - گوش کردن
    - تبدیل فایل های تصویری و صوتی
    - diafragment
    - آنتی ویروس و فایروال
    - دانلود
    - برنامه نویسی
    - طراحی گرافیکی
    - اطلاع از پهنای باند مصرفی در شبکه یا اینترنت

60. چند تا خط برای خودت داری؟ کارت ویزیت هم برای خودت زدی؟

خوب فعلا همین چند تا دونه باشه تا بعدا

12. 5 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

سلام

چندتا سوالم جا موند :

1- نظرت راجع به سربازی ؟
    مزخرفه سه ماهش خوب بود واسه تفریح!

2- آخرین خوابی که دیدی چی بوده؟
    خاطره خوبی از تعریف کردن خوابام ندارم یه بار واسه یکی تعریف کردم توش تروریست و قاتل و اینا داشت فرداش طرف خواب دید اومدن تو خواب اون شکنجش دادن میگن بگو نیما کجاست !
    3- ورزش مورد علاقه؟ بسکت بال هم دوست دارم یادم رفته بود !

4- قهوه تلخ ... ؟!
    هنوز تلخه ! نمکشم کمه !

5- کپی یا اورجینال؟!
    اومدم در مورد مزایای اریجینال و اینا سخنرانی کنم و خالی ببندم پست پدرام یادم اورد دیشب ازش کمک گرفتم لینکای رپید شیرش رو بهم بده شطرنجی پلیز کلا اریجینال خوبه !

6- چند بار برای حمایت از حقوق پدید آورنده رفتی اورجینال یک محصول خارجی رو خریدی؟
    نمیدونم چند بار ولی شده یه چند باری اونم مجبور شدیم واسه حمایت نبود خارجیا اونور دنیا دارن حال میکنن حمایت میخوان چیکار !

7- اسمش ؟!
    چندتا اسکریپت بود !
    8- حاجی؟ مشتی؟
    چی میگه ؟ !

9- هــک ... ؟!
    دوس دارم !
    10- زاغ ... ؟!
    خودتی !
    11- چند سالگی میخوای ازدواج کنی؟!(باید ازدواج کنی)
    فکر کنم مادرم نذاره بیشتر از 39 سالگی مجرد بمونم ازدواج چرا !
    12- پسرزا یا دخترزا ؟
    این پسرزا و اینا جمعلجمع انگلیسیه ؟ پسرز + ها که میشه پسرزا ؟ !
    13- دوست داری در چه وضیعت و موقعیتی عاشق بشی؟!
    همین الان الان خوبه راحتم نشستم !
    14- بدتری سوتی که دادی رو تعریف کن (در واقعیت)
    یادم نمیاد سوتی خاطره انگیز ولی سوتی میدم جمع میشه همش دم به آب نمیدم
    15- " " " " " (در دنیای مجازی)
    دنیای مجازی هم یادم نیس خب شما یادتونه ؟ سوتی زیاده ها . سوتی های معمولی الیته ! سوتی شدید کم پیش میاد
    16- سوالات خرکی؟! ها ؟ سواله ؟

17- مشخصات سیستمی که دوست داری داشته باشیش؟!
    همین که دارم خوبه یکم گرافیکش بیشتر بود و البته یه لپ تاپ با همین مشخصات هم کنارش لازم میشد
    cpu 8200 Quad core . asus main board modelesho hal nadarm bebinam , 4 gig ram , gainward gforce 9600 gt , ...
    !

18- اپل ؟ یاهو ؟ گوگل؟ (بی ربط ولی بوگو )
    مایکروسافت
    از اپل خوشم نمیاد خیلی ادعای الکی داره ولی محصولاتشو دوس دارم اگه قیمتشون یک سوم بود از یاهو هم خوشم نمیاد چون به مایکروسافت نه گفت از گوگل هم خوشم نمیاد چون سیاستهاش یه جوریه ! خوشم نمیاد دیگه ! اپن سورس بازی هم در میاره از اسم اپن سورس داره سو استفاده میکنه از همه هم انحصار طلب تره !
    !
    19- یه سوال خودت بپرس خودت جواب بده
    امیر کی قراره بازنشسته بشه ؟ والا نمیدونم حالا که هست !

نیما میگه :
    سبزاش منم !

14. 4 کاربر از Bill Gates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

4- قهوه تلخ ... ؟!

5- کپی یا اورجینال؟!
    نیما جون تحویل بگیر!

والله داریوش مارو شگفت زده کرد 60 تا سوال از کجات در اوردی مرد؟؟؟!!!

خوب منم 5 تا سوال دیگه بپرسم: (خودمونیم دیگه الکی باید شلوغش کنیم...)

1-پرسپولیس یا استقلال؟
    2-رئال مادرید یا بارسلونا؟
    3-دوست داری به کدوم شهر ایران سفر کنی؟
    4-دوست داری به کدوم کشور سفر کنی؟
    5-رنگ مورد علاقه و رنگ مورد تنفر؟

ممنون/
    Last edited by pedramch; 06-10-2010 at 18:00.

16. 2 کاربر از pedramch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض داریـــــــوش

یا امام زاده محل ! چه خبره

1. چرا من یه هم خونه دارم اسمش نیماست یکی دیگه هم داشتم اسمش ایمان! هر وقت یکی رو صدا میکردیم اونیکی میگفت ها؟! اتفاقا منم یه پسر خاله دارم اسمش ایمانه بچگیمونم با هم بود آشناهای دور به من میگن ایمان به اون میگن نیما

2. ریش و سیبلت چه قده؟ دوست داری یا تارک محاسنی؟ گزینه دو

3. طراحی وب را در چند کلمه خلاصه کن! فصل مشترک هنر ، خلاقیت ، تفکر ! ، فلکسیبیلیتی ، هنر اقتباس ( دزدی ! )

4. با توجه به اینکه شاخه و درخت زیاد داره اضافه میشه تو طراحی وب تو کدوم زینه ها میخوای ادمه بدی؟ بیشتر انترپرایز سیستمز و اپلیکیشن های تحت وب ، طراحی و تحلیل سیتم و پروژه دوست دارم به وب مدرن هم علاقه مندم ! ( اینترفیس )

5. نه آخه خداییش asp هم شد زبون؟ نه ! ASP.NET میگفتی یه چیزی ! تازه اینم یه زبون نیست یه دنیاست یه دسته تکنولوژیه

6. هویج بهتره یا آب هویج یا شیر هویج؟ آب هویج

7. میونت با فلش چه طوره؟ خوشم نمیاد سوسول بازیه ! ازین چیزا هم بخوایم سیلور لایت هست کار به فلش نمیکشه !

8. نظرت در مورده شاعر که میگه: دماغه من چه تکه! لک لکه تکه ترکه متروکه چیه؟ تمسخر میکنی ؟ دماغم خیلی هم خوبه

9. متوسط روزی چند بار دست میکنی تو دماغت؟ تو دماغم نه ولی زیاد پوست میشه کنارش گاهی رو دماغم دست میکنم پیرو دلایل پزشکی ( جراحی و اینا ) گیر دادی به دماغ مبارک چرا

10. سگه سید رو میشناسی؟ نه !

11. نظرت راجع به تغییراته جدیده طراحی وب بعد از این مدت چیه؟ چرا هیچکی کلا یه نگاه هم به اون توضیحاته بالای انجمن ها هم نمیندازه؟! چون توضیحاتشو من نوشتم از بچگی هم شانس نداشتم

12. از کدوم شهرها برای مسافرت و بعضا زندگانی خوشت میاد؟ تو ایران همینجا . ترجیح میدم ولی ایران نباشم کلا حیف که فعلا راه نداره

13. گل و گیاه بیشتر دوست داری یا جک و جونور؟ در کدوماش سابقه داری؟ هیچ کدوم از جک و جونورم بدم میاد ! ! ولی جفتش سابقه دارم . جوونیام درخت داشتم تو باغمون . بچگیامم یه جوجه اردک داشتیم با پسرخالم تابستون

14. از کدوم ورژن فوتوشاپ استفاده میکنی و چرا؟ سی اس فایو ! مفته !

15. از چه برنامه های طراحی وب استفاده میکنی؟ مزیتشون هم بگو بار آموزشی داشته باشه فعلا از Microsoft Expression web باهاش راحتم خیلی فرق نداره ولی واسه سی اس اس چیز خوبیه . دریم ویور هم دارم گاهی عشخی با اون کار میکنم . ولی اکسپرشن وب واسه کار از پیج خالی شروع کردن باحال تره ! دنبال یه آی دی ای هستم که حد اقل سی اس اس تری مینویسیم زیرش خط نکشه بگه اشتباهه !

16.موزیک چه قد گوش میکنی معمولا؟ چه سبکی؟ زیاد ! از راک و پاپ گرفته تا کلاسیک و شیش و هشت ! باید خوشم بیاد سبک مهم نیس!

17. اهله دانلود جات هستی؟ چی و از کجاها و متوسط روزی چه قد؟ آره دانلود هر چی لازم باشه . مدتی قبل هر شب یه گیگ رایگان رو حتما دانلود میکردم فیلم و سریال و موزیک آرشیو . جدیدا وقت نمیکنم لینک پیدا کنم هر لینکی باشه لازم بشه از دست نمیدم ولی مشکل پیدا کردنه و اکانت رپید اینا هم ندارم جدیدا سخت شده

18.روز درختکاری درخت میکاری؟ اگه پا بده کلا روز درختکاری رو کاریش نداریم همینطوریشم کاشتم سابقا درخت پرتقال تو باق چندتا کاشتم میوه اش خوشمزس

19. چرا طراحی وب نمور شده این همه؟( ایهام دارد اونم چند تا×!) تو روح ایهامت خوب میشه

20. از قدیم گفتم هویجی که به خونه رواست به مسجد حرامه نظره شما چیه؟ تایید میشه

21. چند تا فرزندید و کدومی ای؟ یکمی ام از دوتا

22. در 10 سال آینده برنامه های کلیت برای زندگی چیه؟ لپام گل انداخت خب
    لیسانسمو بگیرم ایشالا !! کارمو ادامه بدم

23. سربازی رو با اتوبان میری یا میپیچی تو فرعی؟ بپیچیم انشالله !

24. عکسی از دسکتاپ همراه با برنام ه های نیم وجبی مورد علاقت میزاری؟ باشه طلبت باید مرتبش کنم الان یه ردیف آیکون خالی داره فقط

25. در جمله ی " یک ساندویچ بهم بدید بدونه خیرشور" مفعول و فاعل در کجا قرار دارند؟ دارن فعلشون رو انجام میدن

26. با دسکتاپ بیشتر حال میکنی یا نوتبوک جات؟ هر جفتش لازمه تبلت جات البته

27.ورزش مورد علاقه؟ چه قد وقت میزاری متسط برای ورزش؟ فوتبال شنا کوه نوردی تنیس . وقت ؟ واسه کوه نوردی ( با ماشین !! ) وقت میذارم فقط اونم محض تفریح . قبلا بصورت منظرم بدنسازی کار میکردم دیگه از تنبلی ادامه ندادم

28. خلاصه و مفید این همه پای کامپیوتری چی کارا میکنی؟ وبگردی وب دیزاین ، وب گیمز وب همه چی

29. در چند جمله از من تعریف کن! (پاچه خواری، بادمجون دور قاب چینی و استفاده از لنگ و چفیه در هنگام انجام عملیات مجاز است) انشا بنویسم ؟ دوست ناباب شیطان پرست همکار مهربون چی بگم خودت میدونی چه چیز آسی هستی

30. میگم شما که ASP سواری چرا گیر دادی به WP ی ما؟ (الان گمونم صاحابش) مگه خودتون اپن سورس بوقم ندارید؟ چرا داریم خوبشم داریم منتها سرور هاستم لینوکسه بودجم نمیکشه یه هاست ویندوز بگیرم وگرنه اپن سورس که خوبه ! خودم بنویسم بهتر در میاد !

Oops ! خسته نشدی خودت ؟ الات چه حالی میده برق بره تاپیک رو هارد دلیت میکنم من برم ناهار برگردم حایی نری
    ...

31. اگر وارد سایت من شدی و در یک صفحه کاملا encrypt شده پیغامی مبنی بر: "دوبار بوق بزن و وارد شو" به صورته pop-up پرید بالا چی کار میکنی؟ لبخند ملیح میزنم میام کامنت میدم دمت گرم مخلصیم

32. نظرت درباره این تاپیک چیه؟ اسپم محضه !

33. الان تو طراحی وب نون تو چیه؟ بساز بنداز !

34. شاگرد نونوا میخوای بشی در آینده؟ نه مرسی

35. از کدوم برنامه ها و سایت های ارتباط جمعی بیشتر استفاده میکنی؟ اپرا رو ماهی یه بار میبندم نفس بکشه فیس بوک هم همیشه آنلاینم اگه برادرا بذارن

36. میونت با مینی لیریک و لست دات اف ام چه طوره؟ چی هس ؟ لیریک هر چی هست خوبه آهنگایی که گوشی میدم لیریکشم میخونم ! لست دات اف ام هم جالبه اگه فیل/تر نبود

37. این پست بالایی ها چرا همش bold و رنگاوارنگه؟ مگه ملت راشیتیسم و کوری مفرط دارن خوب؟ رنگی نوشتن بچه ها خواستن مداد رنگیای نویی که واسه سال جدید گرفتن رو استفاده کنن

38. یه 4 تا جا و خیابون بگو تو شهرتون مسیرمون افتاد کمتر بکنن تو پاچمون راننده تاکسی ها! بگیم بچه اونجاییم
    امام رضا امام حسن امام حسین ..... شوخی بود ولی هراز ( بش میگن امام خمینی ! ) محمود آباد ( بش میگن طالب آملی ) ، نور ( بهش میگن شیخ فضل الله نوری ) ( امام رضا جرات نداشتن دست رو امام رضا بلند کنن ) بسیج ! ( هیچی نمیگن دلش بسوزه ) 17 شهریور که روز تولده منه
    39. اهله بازی هم مقادیری هستی؟ بهترین بازی و آخرین بازی ای که کردی چی بود؟ اولینش کی بود و چی بود؟ چه سبکایی دوست داری بیشتر؟ زیاد . بهترین بازی زیاد بود خیلی . مکس پین یادم نمیره هنوز از بهتریناست . کال آو دیوتی هم حال مینماییم . + warcraft TFT که هنوزم بعد هفت هشت سال آنلاین بازی میکنیم . - آخرین بازی که هنوز مشغولشم دوتاست موازی : استارکرافت 2 و دارک سایدرز که دارک سایدرز رو عاشفشم . اولیش هم مثل خیلیای دیگه آتاری هواپیماهه ( تو کنسول 7 سالگی ) و فکر کنم آلدو ، wwf و عصر حجر (!) تو پی سی یادم نیس کدوم اول بود ولی 6 سالگی حدودا

40. فیلم جات چه ژانر هایی دوست داری؟ آخرین و بهترین فیلم هایی که دیدی چی بود؟ همه جوره کمدی درام اکشن و ... فقط ترسناک خون و خونریزی جات نمیبینم خوشم نمیاد بیشتر سریال میبینم تا فیلم . سوپرنیچرال بهترین سریال تاریخه هنوز هم ! الان دارم بیگ بنگ و هو آی مت یور مادر ! که طنز هستن + سوپر نیچرال + ومپایر دایریز رو همزمان با پخش میبینم لاست هم همزمان دیدیم تموم شد
    بهترین فیلمها زیاد بودن از قدیمیا گاد فادر و اون سبک خیلی دوس دارم فیلمای درام خیلی خوبی هم دیدم یادم نیس اکشن هم فیلمای خوبی دوس دارم یادم نیس من اگه حافظم خوب بود دانشگاه دولتی قبول میشدم + آرشیو یه ترابایتی فیلم هم داریم که وقت ندارم ببینم !

41. طراحی وب تو ایرن مساویست با = ... رقصیدن به ساز مشتری ! و آخرشم پیاده کردن نظر خودمون

42. شیکم داری؟ اگه داری چند تا دوسش داری؟ جدیدا یکمی هیچی مثل امیر سیکس پک دوس دارم انشالله

43. خجالت نمیکشی بی جیره و مواجب مدیر شدی؟ چرا یکم

44. اسپیکرهات چین؟ راضی ای؟ اکستروم یه مدل خونگی کوچولو که کیفیتش خوبه ولومش پایینه . اسپیکر چیزیه که هیچوقت آدم راضی نمیشه بهش همیشه یه بهترش رو دوس داره آدم

45. رشتت و داشنگات در چه حاله؟ آفتابه لبه بومی؟ سلام میرسونن . آفتاب چیه داریم میریم لذت میبریم

46. کاره گروهی تو طراحی وب رف اول رو میزنه! این جمله چه قد صحت داره؟ تو ایران زیاد نه ولی کلا آره . بدون تیم سخته ! ولی تیم داشتن بدون مدیریت خوب عذابه اصلا ! نباشه بهتره .

47. برای انجمن های هیمنجا چه تصمیمیاتی داری جدا از بستن و انتقال تاپیک های جدید؟ سکرته حالا کم کم

48. نظرت راجع به موتول سرا چیه؟ انتقادت چیه؟ زیاد متال باز نیسم متالیکا و اونسس و کلد پلی و کین و اینا فقط گوش میدم که فکر کنم راک باشن همه !
    پس زیاد نیومدم موتول سرا که در مورد محتواش نظر بدم ولی دیزاینش جالبه اصلا بهش میاد راس کار خودته دیگه

49. یه سایت خوب در زمینه ای که بیشتر علاقه داری معرفی کن با یه توضیحه مختصر فیس بوک ! زمینه زندگی مجازی ! همه میشناسن ولی خیلیا دورو برش نیستن مثل خودت . چرا ؟

50. اینترنتت در چه حاله؟ از کدوم شرکت و چه سرعتی و چه محدودیتی؟ راضی هستی؟ بد نیس . شاتل 512 اکو دارم ماهی سه گیگ ! کم میاد ولی خوبه . سرعتش همین قد که میگن باید باشه هست ولی پینگش خوب نیس زیاد مزاحم بازیمون میشه ! راضی ؟ هه ! ما با اینترنت 4 مگ دانشگاه تنهایی وقتی کار میکردیم اوائل ذوق میکردیم بعدا ها سرعتش به نظر بازم کم بود ! مگه میشه راضی بود از 512 کیلو !

51. من چرا کیبوردم همه حرفاش پاک شده هر کی هم میشینه فحش میده بهم؟!×! منم همیشه همینطوریم کلی کیبورد عوض کردم اما این سری یه کیبورد خیلی ساده مشکی ضد آب گرفتم جنیوسه هر چی زور میزنم پاک نمیشه ! احتمالا همون ضد آب بودنش یه کاری کرده ! کمرنگ هم نشده گوش شیطون کر

52. آرشیو چیزی داری؟ چند نکته در مورد بهینه آرشیو کردن از نظره خودت بگو! آرشیو مرتب نه ! اما قاتی پاتی آره ! نکته مدیریتیش اینه که اگه مخواین چیزی آرشیو کنین از اول مرتب کنین بعدا گم میشن اصلا حس مرتب سازیش نیس . الان ارشیو فیلم موزیک سورس برنامه . چیز میز گرافیکی انقد هست که گم شدم توش 500 گیگمم پر شده ولی چیزی بخوام از توشون درد سره ! گرچه جدیدا مسیر ها رو حفظ کردم یادم بره کلا فایله بر باد رفته

53. چرا بچه بودیم بنزین مدتها 80 اینا بود الان ظرفه چند سال شده 400 اند رایزینگ؟ شانسه ما داریم؟ ها اره اونوقتا که رانندگی رو شروع کردم کمتر هم بود شانس ماست . جدیدا دریا هم میریم یه آفتوبه آب هم میبریم !

54.معمولا قالب های وردپرست رو از کجا میابی و ماله کدوم سایت ها هستن؟ تمهای دزدی و پرمیوم رو دوس دارم سرچ میکنم وارزش رو میگیرم

55. اگه من بگم بیاید w3schools فارسی و مشتی راه بندازیم شما میگی..... دمت گرم تا حالا کجا بودی بیا راه بندازیم پایه ام

56. ماهمواره اگه ببینی بیشتر کدوم کانال رو میبینی؟ بی بی سی پرژن و پارازیت ! ( ایهام لطیف ! ) موزیکم واسه بیکاری خوبه قبلنا ام بی سی ها هم بود اما وقت نمیشه دیگه !

57. 3 توصیه ایمنی به جوونایی که تازه میخوان بیان تو عالمه طراحی وب کن! عالم خطرناکیه حتما دست یه نفر رو بگیرین بیاین واسه کلاه برداری جدیدا سر هم میبرن !

58. جدا از طراحی وب تو عالمه نرم افزار به چه کارهای دیگه ای علاقه داری و سر رشته داری تا حدودی؟ اپلیکیشن نویسی . گرافیک سه بعدی ( نمونه کار هم دارم ! ) شبکه ( یه دانشگاه رو شبکه کردم ! )

59. برای هر کدوم از اینا چه برنامه هایی رو پیشنهاد میکنی؟

- دیدن
    KMP and VLC

- گوش کردن
    winamp - windows media player
    - تبدیل فایل های تصویری و صوتی
    هر چی تو اسمش کانورتور داشته باشه و از تو مجموعه کوانتوم پیدا کنم پاچه خواری
    - diafragment
    پر رو میشه هارد
    - آنتی ویروس و فایروال
    جدیدا اویرا . با کسپر سر یه باگ دعوام شده
    - دانلود
    IDM
    - برنامه نویسی
    بی شک یکی از بهترین محیط های برنامه نویسی MS Visual studio 2010
    - طراحی گرافیکی
    فتوشاپ !!
    - اطلاع از پهنای باند مصرفی در شبکه یا اینترنت
    DU meter . جدیدا یه خدانشناس سی فوس اسپید معرفی کرده آن اینسال نمیشه ! !

60. چند تا خط برای خودت داری؟ کارت ویزیت هم برای خودت زدی؟
    یه 0911 یه 0935
    کارت ویزیت به تعداد محدود زدم واسه تیراژ بالا یکی آماده چاپ دارم چاپخونه مناسب پیدا نکردم نشونت میدم بعدا

خوب فعلا همین چند تا دونه باشه تا بعدا
    مطمئنی ؟ کم نباشه ؟

رسما اوپس از ظهر تا حالا مشخولم

18. 6 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض پدرام

تو هم باید لو میدادی ؟

1-پرسپولیس یا استقلال؟ میلان
    2-رئال مادرید یا بارسلونا؟ استقلال
    3-دوست داری به کدوم شهر ایران سفر کنی؟ شیراز برم یه سری تخت جمشید رو ببینم فقط
    4-دوست داری به کدوم کشور سفر کنی؟ واسه زندگی مرگ بر آمریکا واسه تفریح هم کل اروپا میگن اروپا خیلی کویته
    5-رنگ مورد علاقه و رنگ مورد تنفر؟
    رنگ هم مگه آدمه ازش متنفر باشی ترکیب آبی مشکی و قرمز مشکی رو دوس دارم سایت و کارت ویزیتمم تم آبی داره

-----

داریوش یه سوال من به ذهنم رسید صندلی داغ یا واسه شناختن یه نفره یا واسه داغ کردن تو منگنه قرار دادن با سوالای سخت و آزمودن هنر پیچوندن نشیننده اما سوالای تو معلوم نیس چه نیت پلیدی پشتشه همه ایهام داشت

20. 5 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •