تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاه فتوکپی!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض راهنمایی برای خرید دستگاه فتوکپی!

سلام دوستان...

من یه مزایده برنده شدم یه کتابفروشی و تایپ و تکثیره توی دانشگاه رازی کرمانشاه. دانشگاه سراسری...

تا 10 روز دیگه تحویل میگیرمش خواستم یدونه دستگاه فتوکپی سیاه و سفید استوک بخرم چند تا سوال داشتم از با تجربه های اینکار...

قبلا اینکارو نکردم واسه همین میخوام بدونم چه مدل دستگاهی باید بگیرم که هم نسبتا با کیفیت باشه هم قیمت خودش و قطعات جانبی و تعمیراتش مناسب باشه و هم دیگه احتیاج به خرید یه دستگاه کپی رومیزی و پرینتر لیزری نداشته باشم...

بودجه من بین 2 تا حداکثر 4میلیونه برای این دستگاه اما ترجیحا 3 تومن بیشتر نمیخوام هزینه کنم...

دستگاه های استوک canon gp-605 - ricoh 2045 - ricoh 2075 و sharp ar-m450 u رو مد نظر داشتم اما gp-605 و 2075 قیمت عادیشون 3.5 الی 4 میلیون بوده که دیروز تماس گرفتم با آقای ایراندوست مدیر ایران کپی تبریز گفت با دلار جدید بین 7 تا 8 میلیون شده!!!! اگه اشتباه نکنم 2045 رو گفت 2.6 میلیون! لطفا راهنماییم کنین که آیا 2045 جوابگو هست؟ دستگاه خوبیه؟ کم خرجه؟ مثلا بین روزی 1 برگ تا 4-5 هزار برگ میشه باهاش زد؟

بازم میگم هیچ تجربه ای ندارم میدونم 2075 از همه بهتره ولی پولشو ندارم متاسفانه. نمیدونم حجم کار اونجا چقدره ما برآورد کردیم 6-7 میلیون کل هزینمون باشه واسه راه اندازی اونجا بدون کتاب!

سوال آخرم اینکه خرید از این 3تا سایت مطمئنه؟ چه از نظر اصل و سلامت بودن دستگاه چه قیمت مناسب و چه تحویل بدون دزدی و این؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر نظر اساتید هستیم
    Last edited by aabnabat; 13-10-2012 at 00:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •