تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: هندبال آنلاین راه اندازی شد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض هندبال آنلاین راه اندازی شد!

سلام،
    دیروز هندبال به عنوان سومین ورزش از سایت و گروه معروف PPM که هاکی و فوتبال آنلاینش بسیار جذاب و پرطرفداره راه اندازی شد، این بازی هم مثل بازیای دیگشون جذاب و حسابشده طراحی شده، معمولا تو اینطور بازیها در اولین روزهای بازی ثبت نام کردن مزیت زیادی داره و باعث جلو افتادن میشه، ضمن اینکه قسمتهای مدیریتی بازی خیلی متنوع و زیاده هر کشور برای خودش تیم ملی هم داره که مسلما اگه از الان ثبت نام کنید میتونید برای تیم ملی بازیکن هم پرورش بدین.
    برای کسایی که قبلا با این بازی آشنایی نداشتن باید عرض کنم که فوتبال پی پی ام بسیار عالی و خلاقانه طراحی شده و کلا با بازیهای دیگه ای که قبلا بازی کردین متفاوته، به عنوان کسی که بازیهای آنلاین زیادی رو امتحان کرده باید بگم این بازی از بازیهای مشابه حتی هتریک خیلی بهتر و واقعی تر طراحی شده، قسمتهای مدیریتی و جزئیات بسیار زیادی هم داره که باعث میشه از بازی کردنش لذت ببرین، ضمن اینکه مثل بعضی بازیها بر مبنای پول ساخته نشده. تیم مدیریتی بسیار گسترده و قوی ای هم پشتش قرار دارن، و نزدیک به 800.000 کاربر فعال داره!.
    ضمن اینکه در حال ترجمه به فارسی هم هست و به زودی نسخه فارسیش هم آماده میشه.
    این بازی رو از دست ندین.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا علی

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

همه ی بازی های این شرکت Manager یی هستن؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

بله، در اصل بازیها بخشی از یه پروژه ی گسترده و برنامه ریزی شده برای ساخت بازیهای مدیریتی از مجموع 11 ورزش هستن که به ترتیبی که برنامه ریزی کردن به مرور روی ورزشها کار میکنن و اضافه میشن، که تا حالا هاکی، فوتبال و جدیدا هندبال فعال شدن، البته بوکس و تنیس هم فعال هستن که اونا به قول شما از سری بازیهای manager حساب نمیشن، وارد بازی که بشین متوجه میشین که تیم طراحی و مدیریتی خیلی گسترده و حرفه ای داره و زیاد روش کار شده.
    من که به شخصه مخصوصا از فوتبالش خیلی خوشم میاد و چه از لحاظ ترکیب و تاکتیک بازی (جزئیاتش خیلی زیاده به عنوان مثال عملکرد تک تک بازیکنا حتی اینکه با چه فاصله ای از هم تو ترکیب قرار میگیرن روی عملکردشون تاثیر داره)، چه مدیریتی و چه موتور بازی به نظرم خیلی بهتر از هتریک، فوتبال آرنا و سایر بازیهای مشابه هستش. بازیهای دیگه نقاط ضعف زیادی دارن، مثلا هتریک از ترکیب گرفته تا تمرینش موارد غیرواقعی زیادی داره یا خیلی بازیهای دیگه که اگه پول پرداخت کنی تیمت از سایر تیمها جلو میوفته و ... ولی این بازی هیچ کدوم از این نقاط ضعفها رو نداره و به نظر من خلاقانه طراحی شده.
    باز سوالی داشتین در خدمتم
    Last edited by Emir1; 30-05-2013 at 00:12.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بله، در اصل بازیها بخشی از یه پروژه ی گسترده و برنامه ریزی شده برای ساخت بازیهای مدیریتی از مجموع 11 ورزش هستن که به ترتیبی که برنامه ریزی کردن به مرور روی ورزشها کار میکنن و اضافه میشن، که تا حالا هاکی، فوتبال و جدیدا هندبال فعال شدن، البته بوکس و تنیس هم فعال هستن که اونا به قول شما از سری بازیهای manager حساب نمیشن، وارد بازی که بشین متوجه میشین که تیم طراحی و مدیریتی خیلی گسترده و حرفه ای داره و زیاد روش کار شده.
    من که به شخصه مخصوصا از فوتبالش خیلی خوشم میاد و چه از لحاظ ترکیب و تاکتیک بازی (جزئیاتش خیلی زیاده به عنوان مثال عملکرد تک تک بازیکنا حتی اینکه با چه فاصله ای از هم تو ترکیب قرار میگیرن روی عملکردشون تاثیر داره)، چه مدیریتی و چه موتور بازی به نظرم خیلی بهتر از هتریک، فوتبال آرنا و سایر بازیهای مشابه هستش. بازیهای دیگه نقاط ضعف زیادی دارن، مثلا هتریک از ترکیب گرفته تا تمرینش موارد غیرواقعی زیادی داره یا خیلی بازیهای دیگه که اگه پول پرداخت کنی تیمت از سایر تیمها جلو میوفته و ... ولی این بازی هیچ کدوم از این نقاط ضعفها رو نداره و به نظر من خلاقانه طراحی شده.
    باز سوالی داشتین در خدمتم
    کار جالبی داره میکنه با ریختن چنین پروژه ای!
    من واقعیتش از بازی های منجری خوشم نمیاد (قبلا myfc بازی میکردم خوب هم بود ولی زود تکراری شد برام)
    به هر حال اگه این بازی فارسی شد و باگ نداشت یه سر بهش میزنم
    بازی های غیر منجری این شرکت چطورن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یه سیستم خوبی که تنیس دارن اینه همون دقیقه بازی میکنه نمیگه مثلا 2 روز بعد بازیه و اینا! به هر حال میرم جلوتر ببینم چطوریه بازیش!
    فعلا که گفته باید بری تو فیس بوک share کنی

ویرایش: خوش بختانه تونستم مرحله رو با skip زدن رد کنم

بوکس هم تست می کنم چطوریه
    Last edited by Iloveu-ALL; 30-05-2013 at 00:57.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

داداش این بازی با امثال myfc اصلا قابل مقایسه نیست، مای اف سی از اولش هم خیلی ساده بود و هم بیش از حد پولکی، بازی که توش هرکی پول بده جلوتر بیوفته به نظر من ارزشی نداره، بعدها هم که دیگه کدهای تقلب اضافه کردن پول و خرید و فروش تیم رواج پیدا کردن که دیگه بیشتر از گذشته گندش در اومد. ضمن اینکه خود بازی هم چیز زیادی نداشت و یه تقلید ساده از بازیهای دیگه خارجی بود.
    البته میل خودته ولی به نظر من یه امتحانی بکن با امثال مای اف سی زمین تا آسمان فرق داره، ضرر نمیکنی، الان بعضی صفحاتش فارسی هستن،‌ البته تو خود بازی تاپیکهای فارسی هست که هرکی هر سوال یا مشکلی داشت بپرسه، ضمنا کاربرای ایرانی براش سایت پشتیبانی هم زدن.
    بازیهای غیرمنجریش فعلا همون بوکس و تنیس هستن، توشون یه بازیکن رو از صفر تمرین میدی و آماده میکنی برای مسابقات و طبق رتبه بندی بالا میری.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خوب الان مسابقه بوکسم شروع شده! خیلی جذابه و exciting

بازی های دیگه به غیر این دو هم اینطوریه؟ یا باید وایسی 2 روز به 2 روز هر بازی انجام بشه!

تو myfc من یه بار وایستادم تا موقع بازی دیدم بازی رو زنده نشون نداد و تو یه لحظه نتیجه رو زد :/
    Last edited by Iloveu-ALL; 30-05-2013 at 01:07.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

میگم دیگه بازیها جذاب طراحی شدن، حالا بازیهای مدیریتیش جزئیاتش خیلی بیشتره و اینطور بگم که همیشه تو بازی یه کاری برای انجام دادن داری و بیکار نمیمونی. تو فوتبال، بازیهای لیگ روزهای فرد انجام میشه (یعنی سه روز در هفته) بقیه روزها هم اگه مسابقات جام حذفی، جام قهرمانان و یا سایر جامها نداشته باشی میتونی بازیهای دوستانه بذاری، مسابقات لیگ هندبل یخورده فشرده تره.
    بازیها رو هم زنده نشون میده و هم اینکه بعد مسابقه به صورت Report میتونی جزئیات مسابقه اعم از ترکیبها و تاکتیکها، آمار بازی، عملکرد بازیکنها و سایر گزارشها رو به طور کامل ببینی.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

میگم دیگه بازیها جذاب طراحی شدن، حالا بازیهای مدیریتیش جزئیاتش خیلی بیشتره و اینطور بگم که همیشه تو بازی یه کاری برای انجام دادن داری و بیکار نمیمونی. تو فوتبال، بازیهای لیگ روزهای فرد انجام میشه (یعنی سه روز در هفته) بقیه روزها هم اگه مسابقات جام حذفی، جام قهرمانان و یا سایر جامها نداشته باشی میتونی بازیهای دوستانه بذاری، مسابقات لیگ هندبل یخورده فشرده تره.
    بازیها رو هم زنده نشون میده و هم اینکه بعد مسابقه به صورت Report میتونی جزئیات مسابقه اعم از ترکیبها و تاکتیکها، آمار بازی، عملکرد بازیکنها و سایر گزارشها رو به طور کامل ببینی.
    تو فوتبال و هندبال بازی های دوستانه رو هر وقت که خواستی میتونی بازی کنی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

تو فوتبال و هندبال بازی های دوستانه رو هر وقت که خواستی میتونی بازی کنی؟
    اگه منظورت روزشه که روزهایی که بازی لیگ نداشته باشی میتونی ترتیب بدی، اگه منظورت ساعتشه، نه چون از قبل بازیها رو باید برنامه ریزی کنی و درخواست بازی دوستانه برای حریفت بفرستی، مسابقات زمان مشخصی دارن. ولی میتونی طوری برنامه ریزی کنی که هر روز یه مسابقه داشته باشی.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •