تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: راه اندازی سایتی مثل دیجی کالا (نظر سنجی از بازی سازها)

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض راه اندازی سایتی مثل دیجی کالا (نظر سنجی از بازی سازها)

سلام
    موضوع تاپیک شاید بی ربط باشه به بازی سازی ولی ربط داره چون درآمد حاصل میخواد خرج بازی سازی بشه
    من جز بچه های بازی ساز اینجا کسی ندارم در مورد این مسائل تخصصی باهاش مشورت کنم واسه همین تاپیکو اینجا زدم.

چند وقت پیش یه مطلب خوندم در مورد درآمد خیلی زیاد دیجی کالا پیش خودم گفتم این نوع کسب و کاری که وقت زیادی از آدم نمیگیره بهترین
    کار واسه بازی سازها میتونه باشه. از یه طرف میتونی بیشتر وقتت رو بزاری رو بازی سازی و از طرف دیگه به صورت اینترنتی پول خوبی بدست بیاری

کسی هست بتونه سایتی شبیه به دیجی کالا راه اندازی کنه؟ برای محصولاتش من از دبی یا هرجا که ارزون تر بشه میارم
    یه نمایندگی تو تهران برای گارانتی محصولات هم میشه زد اما اوایل کار نه چون امکان شکست هست

برای شروع میشه از کنسول های بازی و کارت گرافیک شروع کرد. حالا نمیگم مثل دیجی کالا تلویزیون ها 30 میلیونی داشته باشیم تو انبار اما
    میشه با یه سری کنسول بازی و کارت گرافیک شروع کرد .

فعلا از نظر معنوی و فنی حمایت کنید اگه موفقیتی بود به نسبت پولی که هرکس میزاره میتونیم شراکت کنیم

2. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از نظر مارکتینگ و بازاریابی و اینا هم میتونم کمک کنم من ، خوده سایت و سئوش هم همینطور ! تو اینجور کارا اگه سرمایه باشه خیلی راحت میشه عمل کرد !

4. 2 کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از نظر تامین قطعات من میتونم کارو پیش ببرم و مشکل دیگه فروش ایناست
    یه بررسی کن ببین چطوری میشه با سایت های معروفی مثل رایان صبا و دیجی کالا رقابت کرد
    هر 1 میلیون اگه سود خالص 50 هزار تومن هم داشته باشه واسه شروع خوبه

هر 50 میلیونی که از دبی یا ترکیه و ... خرید بشه با این سود، سودش میشه 2/500/000
    اما مهم اینه که بشه این 50 میلیون جنس تو مدت کوتاهی فروخت

واسه مثال شما 200 میلیون تو بانک هم بزاری ماهی 4 میلیون سودشه و اگه این مقدار رو جنس بخری باید تو کمتر از
    4 ماه فروش بره

قسمت مهم کار اینه که چطوری میشه 200 میلیون جنس رو تو مدتی کمتر از 4 ماه فروخت؟ نیاز به سایتی مثل رایان صبا
    یا دیجی کالا داره. (البته اونا فروششون خیلی بیشتر از ایناست ولی واسه شروع خوبه)

6. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خوبه ولی باید ایده های تبلیغاتی خفنی در نظر بگیری قبل از راه اندازی تا مشتری قانع بشه که چرا وقتی سایت مطمئنی مثل دیجی کالا هست از فلان سایت خرید کنم ؟!
    به نظرم بهتره اول تخصصی کار کنی . مثلا یه فروشگاه گیم حرفه ای . از بازیهای ارجینال و ... گرفته تا کنسولها و تمام تجهیزات جدید برای بازی (تکنولوژیهای جدیدی که وارد بازار میشن و حتی محصولات مجازی در رابطه با بازی )
    از همون اول اگه بخوای با دیجی کالا رقابت کنی ریسک بزرگیه ! خصوصا با این وضعیت دلار که از دو روز دیگه هم خبر نداری
    ولی اسم سایت رو جوری انتخاب نکن که مجبور باشی روی بازی قفل باشی و بتونی محصولات دیگه ای هم بعدا وارد کنی
    به هر حال امیدوارم موفق باشی
    Last edited by Reza Azimy_RW; 19-02-2015 at 20:28.

8. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی بحث 8 دزصد مالیات و طراحی سایت پر هزینه و تبلیغات هنگفت و رقابت با سایت های موجود و درد سر های این شکلی میاد وسط نگرانی ایجاد میشه.

یا باید کله گنده باشی یا باید بیخیال باشی وگرنه آتیش زدی به مالت.

به خاطر خودت گفتم

10. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوبه ولی باید ایده های تبلیغاتی خفنی در نظر بگیری قبل از راه اندازی تا مشتری قانع بشه که چرا وقتی سایت مطمئنی مثل دیجی کالا هست از فلان سایت خرید کنم ؟!
    به نظرم بهتره اول تخصصی کار کنی . مثلا یه فروشگاه گیم حرفه ای . از بازیهای ارجینال و ... گرفته تا کنسولها و تمام تجهیزات جدید برای بازی (تکنولوژیهای جدیدی که وارد بازار میشن و حتی محصولات مجازی در رابطه با بازی )
    از همون اول اگه بخوای با دیجی کالا رقابت کنی ریسک بزرگیه ! خصوصا با این وضعیت دلار که از دو روز دیگه هم خبر نداری
    ولی اسم سایت رو جوری انتخاب نکن که مجبور باشی روی بازی قفل باشی و بتونی محصولات دیگه ای هم بعدا وارد کنی
    به هر حال امیدوارم موفق باشی
    قیمت کمتر میتونه بهترین تبلیغ باشه و راه دیگه اش هم آشنایی با کاربرهای سایت های مثل بازی سنتر هست که اهل گیم کارت گرافیک و کنسول بازی هستن

وقتی بحث 8 دزصد مالیات و طراحی سایت پر هزینه و تبلیغات هنگفت و رقابت با سایت های موجود و درد سر های این شکلی میاد وسط نگرانی ایجاد میشه.

یا باید کله گنده باشی یا باید بیخیال باشی وگرنه آتیش زدی به مالت.

به خاطر خودت گفتم
    ریسکش خیلی هم زیاد نیست نهایت با همون قیمتی که وارد کردی بدون سود تو بازار آزاد میفروشی
    کار قبلی من درآمدش خیلی بیشتر از اینا بود و اگه همون رو ادامه بدم سود بیشتری داره اما موضوع اینه که بعضی کارها تمام وقته
    اما این کار نیاز به وقت زیاد نداره میتونم بقیه وقت رو بزارم رو بازیسازی هزینه های ساخت بازی هم از این طریق تامین میشه

12. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ولی به نظرم فک میکنی ریسک پایینی داره یهو فردا جناب ظریف یه چیزی میگه دلار نصف میشه ! شایدم دوبل شد البته
    در کل هر سرمایه گذاری تو این وضعیت ایران خیلی ریسک داره . کلا زندگی همه رو هواست نمیشه روی چیزی حساب ما روی ریسک زندگی میکنیم
    مگه اینکه روی بازیهای جهانی کار کنی که ربطی به اینور نداشته باشه .
    اگه یه ایده خفن و سبک داشته باشی(گوشی) با همین سرمایه هم میشه یه بازی داد بیرون پولت x برابر شه به نظرم مستقیما روی همون بازیسازی تمرکز کنی ( البته اگه ایده خوبی داری یا پیدا کنی ) خیلی بهتره چون حدعقل هدفت بازار ایران نیست !

14. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از کم میشه شروع کرد که ریسکش پایین بیاد
    دوشنبه من تو بندرم. یه پرس و جویی میکنم هزینه های حمل و نقل و قیمت های کویت دستم بیاد
    اگه چیز ارزون هم دیدم اونجا میگیرم.

مهم فروشه. ایده های خاص بدید چطوری میشه سریع فروخت
    کار یه نفره نیست من میخوام بچه هایی که میتونن کمک کنن کار آینده داری هست میتونه منبع درآمد خوبی باشه واسه
    بازی سازهایی که وقت کار کردن ندارن
    Last edited by anti-military; 21-02-2015 at 20:19.

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

رک بگم
    اگر سرمایه اولیت حداقل یه تومن نباشه بیخیال شی بهتره

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

امروز از بندرگناوه اومدم چقدر ماشین وارد میکردن (هیچی فروشش راحت تر از ماشین خارجی نیست)
    انحصارش هم که افتاده دست یه سری افراد محدود و پر نفوذ (از این به بعد هر قیمتی دلشون بخواد میزارن)

حرف منم اینه که اصل کار فروش جنسه. وگرنه وارد کردنش کاری نداره
    Last edited by anti-military; 25-02-2015 at 19:20.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •