تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: فوری: درخواست کد کاهش اقلام خریداری شده از انبار فروشگاه با css

داره خودمونی میشه eman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض فوری: درخواست کد کاهش اقلام خریداری شده از انبار فروشگاه با css

سلام
    یکی از دوستان من در حال حاضر بر روی پروژه اش کار می کند و در یکی از قسمت ها متاسفانه به مشکل خورده است.
    پروژه اش در زمینه داروخانه اینترنتی می باشد. قسمت خرید فروشگاه بدون مشکل کار می کند. مشکل بعد از خرید خریدار می باشد. جایی ک مثلا خریدار یک قلم دارو را خریداری کرده و باید آن جنس خریداری شده از انبار فروشگاه کم شود
    دوست من، کد کاهش جنس خریداری شده از انبار فروشگاه را نیاز دارد
    به عوان مثال اگر در فروشگاه 10 جعبه قرص استامینوفن موجود باید و مشتری یک جعبه را خریداری کن تا به این جا خرید با موفقیت انجام می پزیرد ولی از تعداد داروهای درون انبار کاسته نمی شود و هنوز 10 عدد قرص موجود است
    درخواست من ازدوستان محترم کد css است که باعث کاهش دارو از انبار فروشگاه می شود
    با تشکر از همکاری شما

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان من در حال حاضر بر روی پروژه اش کار می کند و در یکی از قسمت ها متاسفانه به مشکل خورده است.
    پروژه اش در زمینه داروخانه اینترنتی می باشد. قسمت خرید فروشگاه بدون مشکل کار می کند. مشکل بعد از خرید خریدار می باشد. جایی ک مثلا خریدار یک قلم دارو را خریداری کرده و باید آن جنس خریداری شده از انبار فروشگاه کم شود
    دوست من، کد کاهش جنس خریداری شده از انبار فروشگاه را نیاز دارد
    به عوان مثال اگر در فروشگاه 10 جعبه قرص استامینوفن موجود باید و مشتری یک جعبه را خریداری کن تا به این جا خرید با موفقیت انجام می پزیرد ولی از تعداد داروهای درون انبار کاسته نمی شود و هنوز 10 عدد قرص موجود است
    درخواست من ازدوستان محترم کد css است که باعث کاهش دارو از انبار فروشگاه می شود
    با تشکر از همکاری شما
    آقا جون اینکه چیزی رو بلد نباشیم اصلا اشکالی نداره و کسی با ندونستن و سوال پرسیدن کوچک نمیشه

ولی اینکه بیایم از یک سری کلمات برای مطرح کردن سوالمون استفاده کنیم که هیچ چیزی در موردش نمیدونیم کار درستی نیست

اگر این سوال مربوط به دوستتون هست بهتره که خودشون که حداقل چیزی در این مورد بلده بیاد این سوال رو مطرح کنه مطمئنا ایشون بهتر میتونن سوال رو مطرح کنند

اما اگر خودتون میخواید یه اطلاعاتی در این زمینه بدست بیارید من به این شکل بهتون جواب میدم

یک مطالعه کلی در مورد مبانی طراحی وب داشته باشید

css هیچ ارتباطی با انبار و محل ذخیره و دیتابیس نداره

سوالتون رو در بخش استاتیک مطرح کردید که سایت فروشگاه به صورت استاتیک یه کم بعید به نظر میرسه

کلا سیستم سایتتون زبان نوشته شده و دیتایس استفاده شده مشخص نیست

و همچنین کد مرتبط با خرید و انبار و الا ماشالله که تا صبح هم بگم تموم نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •