با سلام خدمت تمام دوستان در دنیای چاپ نمیدونم چ تعداد از شما از دستگاه های زانته را دیده اید ولی شخصا در 3 سال گذشته هرسال در نمایشگاه های مختلف این دستگاه را دیده ام و چندبار تا مرز خرید رفته ام با توجه به این که اطلاعاتی از این دستگاه در هیچجا از وب مشاهده نمیشود تصمیم گرفتم اطلاعاتی که این چندروز به دست اوردم را دراختیار دیگران بزارم تا کمکی باشد به همه البته ممکن است اطلاعات بنده یا کم باشد یا دوستان به اشتباه داده باشند پس اگر شخصی اطلاعات بهتر و مفید تر داشت لطف کند در همین تایپک توضیح بدهد
مشخصات عمومی دستگاه که در سایت های تبلیغاتی مشاهده می کنید در زیر مشاهده می کنید

فروش دستگاه چاپ دیجیتال زانته در حدنو فروش فوری دستگاه چاپ دیجیتال زانته ایلومینا 502 با 20 هزار چاپ کارکرد. بسیار تمیز با گارانتی چاپ دیجیتال رنگی از 75 گرم تا 512 گرم. چاپ کارت ، کتاب ، بروشور ، پاکت ، پاکت پنجره دار ، کاتالوگ ، پوستر و ... قابلیت چاپ بر روی : مقوای ضخیم طرح دار ، لیبل پشت چسبدار (کاغذی و پلاستیک) مگنت ، کالک ، گالینگور ، مقوای ایندربرد و... پوستر تا اندازه عرض32.8 در طول 120 سانتیمتر سرعت چاپ رنگی : 36عدد در دقیقه (2000عدد در ساعت) سرعت چاپ پاکت پستی پنجره دار: 3000 عدد در ساعت رزلوشن:1200*1200 dpi ( چهار رنگ اصلی چاپ ) قابلیت چاپ رنگی بر روی انواع پاکتهای اداری با کیفیت عالی در کمتر از نصف روز مناسب برای کانونهای تبلیغاتی...ادارات دولتی و خصوصی...

ولی با مقداری سرچ متوجه می شوید که افرادی هستند که دستگاه ها را با کارکرد پایین برای فروش گذاشتن 2000 عدد یا 20000 عدد 10000عدد
واقعاً چرا؟!
من با یکی از اگهی دهنده گان تماس گرفتم در مرحله اول تعریف دستگاه را کردن که قرار شد به ان شهر برم و دستگاه را از نزدیک ببینم دلیل فروش هم بخاطر اوردن دستگاه افست قصد فروش داشتن اونم تنها 22 میلیون ولی با کمی سرچ مشاهده کردم همان شخص در 6 ماه قبل هم همون اگهی را دادن که دستگاه به فروش نرفته چرا نمی دونم؟!!! اونم با اون شرایط عالی فقط ایشان گفتن بخاطر تونر اشتباهی 2 تا از درام ها خط می اندازن که عوض میکنم حدود میلیون هزینه درام ها
کم کم شکم بیشتر شد پس تصمیم گرفتم به یک نفر دیگه زنگ بزنم بلکه دستگاهشو فروخته باشه و بتونه اطلاعات بهتری در اختیارم بزاره و شانس نفر بعدی دستگاهشو فروخته بود به محض تماس شروع کرد بدون مقدمه گفت نخرید دستگاه هر 5000 چاپ درام میخاد چون مستقیم با کاغذ در تماس هست خط روی درام می اندازه که دردسر میشه هزینه درام هم که هرکدوم حدود 1 میلیون تومان هزینه داره در صورتی که شرکت ادعا داره 50000 برگ چاپ میزنه
تازه کیفیت هم از دستگاه کونیکا که جدود 7 میلیون بخری کمتره من تصمیم گرفتم به مجموعه ام 2 دستگاه 452 اضافه کنم که کارم لنگ نمونه و مجموعه ام تکمیل بشه!
حالا باز دوستانی که اطلاعات بهتری دارند مطرح کنند تا همکاران بهترین استفاده را ببرند