تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: مشکل در ایمیج گرفتن از ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

9 مشکل در ایمیج گرفتن از ویندوز

سلام
    من میخوام ویندوز 10 رو نصب کنم ولی چون سی دی رمم خرابه مجبورم ویندوز رو از طریق فلش نصب کنم ...خواستم با برنامه اولترا ایزو از ویندوز ایمیج بگیرم ولی خیلی خیلی کند پیش میره ..من حدودا دو ساعت برنامه رو گذاشتم برا گرفتن ایمیج ولی تو این دو ساعت فقط 1% پیش رفته بود...میخوام بدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ..در ضمن رو دو تا سیستم مختلف امتحانش کردم ولی جواب یکی بود...
    ممنون میشم کمک کنید

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود بر شما
    من خودم شخصا ویندوزهامو از طریق فلش نصب میکنم. برای بوت کردن و ریختن ایمیج ویندوز روی فلش هم فقط از نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool استفاده میکنم. فقطم مخصوص ویندوز 7 نیست! من ویندوز 8.1 هم باهاش راحت ریختم روی فلش. نیازی به هیچ تنظیماتی هم نداره. فوق العاده ساده و راحت و کاربردیه! پیشنهاد میکنم با این نرم افزار هم تست کنید

3. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خودت گفتی سی دی رامم خرابه پس چندان عجیب نیست
    Refus رو تست کن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

5. این کاربر از ikurdistan.m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنون از لطفتون .حتما امتحان میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خودت گفتی سی دی رامم خرابه پس چندان عجیب نیست
    Refus رو تست کن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
    خب من رو یه سیستم دیگه که سی دی رامش مشکل نداره دارم ایمیج میگیرم که ویندوز رو بریزم رو فلش و رو سیستم خودم نصب کنم

- - - Updated - - -

درود بر شما
    من خودم شخصا ویندوزهامو از طریق فلش نصب میکنم. برای بوت کردن و ریختن ایمیج ویندوز روی فلش هم فقط از نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool استفاده میکنم. فقطم مخصوص ویندوز 7 نیست! من ویندوز 8.1 هم باهاش راحت ریختم روی فلش. نیازی به هیچ تنظیماتی هم نداره. فوق العاده ساده و راحت و کاربردیه! پیشنهاد میکنم با این نرم افزار هم تست کنید
    خب من فعلا تو گرفتن ایمیج مشکل دارم ...این برنامه که شما گفتین پیش نیازش فایل ایزو هست یعنی باید ایمیج رو داشته باشم که بعد از طریق این برنامه بریزمش رو فلش
    Last edited by mosafer222; 01-09-2015 at 17:22.

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

سلام
    من میخوام ویندوز 10 رو نصب کنم ولی چون سی دی رمم خرابه مجبورم ویندوز رو از طریق فلش نصب کنم ...خواستم با برنامه اولترا ایزو از ویندوز ایمیج بگیرم ولی خیلی خیلی کند پیش میره ..من حدودا دو ساعت برنامه رو گذاشتم برا گرفتن ایمیج ولی تو این دو ساعت فقط 1% پیش رفته بود...میخوام بدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ..در ضمن رو دو تا سیستم مختلف امتحانش کردم ولی جواب یکی بود...
    ممنون میشم کمک کنید

با سلام
    این طور که من از سوالتون متوجه شدم مشکل شما تو ایمیج گرفتنه چون میگین تو دوتا سیستم مختلف نتیجه یکی بوده و کارتون راه نیفتاده. از نرم افزار ImgBurn استفاده کنین ببینین جواب میگیرین؟

9. 2 کاربر از milad.xp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام
    این طور که من از سوالتون متوجه شدم مشکل شما تو ایمیج گرفتنه چون میگین تو دوتا سیستم مختلف نتیجه یکی بوده و کارتون راه نیفتاده. از نرم افزار ImgBurn استفاده کنین ببینین جواب میگیرین؟
    ممنون از جوابتون.بله مشکلم تو ایمیج گرفتنه ...میخام از دی وی دی ویندوزم ایمیج بگیرم که بعد بتونم بریزمش رو فلش ...برنامم هم اولترا ایزو هست ولی نهایت تا 1%پیش میره

داره خودمونی میشه mamaly11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ممنون از جوابتون.بله مشکلم تو ایمیج گرفتنه ...میخام از دی وی دی ویندوزم ایمیج بگیرم که بعد بتونم بریزمش رو فلش ...برنامم هم اولترا ایزو هست ولی نهایت تا 1%پیش میره
    برنامه ی PowerISO فوق العاده سریع و کاربردی هست. میتونید از همین نرم افزار استفاده کنید و از دی وی دی، فایل ایمیج بگیرید. برای ساخت usb bootable هم میتونید از نرم افزار Unetbootin و Rufus استفاده کنید. اگه راهنمایی بیشتر لازم داشتید بگید.
    Last edited by mamaly11; 01-09-2015 at 18:16.

12. 2 کاربر از mamaly11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

برنامه ی PowerISO فوق العاده سریع و کاربردی هست. میتونید از همین نرم افزار استفاده کنید و از دی وی دی، فایل ایمیج بگیرید. برای ساخت usb bootable هم میتونید از نرم افزار Unetbootin و Rufus استفاده کنید. اگه راهنمایی بیشتر لازم داشتید بگید.
    ممنونم
    ممکنه لطف کنید آموزش power iso رو برام بذارید؟نحوه ایمیج گیری با استفاده از این برنامه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام چون در دوسیستم تست کردی پس ممکن است مشکل خواندن از سی دی باشه . با برنامه nero هم امتحان کن . با این برنامه میتوانی ایمیج iso از سی دی بگیری اگر نتونستی مشکل از سی دی است

15. این کاربر از sabtgharb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •