تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: b612-233 آنلاک فکتوری یا؟ لطفا کمک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

14 b612-233 آنلاک فکتوری یا؟ لطفا کمک

سلام
    از دیجیکالا مودم خریدم
    مشخصاتش اینه:
    Device name
    B612-233

Serial number
    GQQ7S21315001840

IMSI
    432350161115630

My number
    Unknown

Hardware version
    WL2B612M

Software version
    10.0.5.1(H203SP3C00)

Web UI version
    WEBUI 10.0.5.1(W2SP3C03)

Configuration file version
    B612-233-CUST 10.0.2.1(C00)

هر چی میگردم mimo 4x4 یا تجمیع فرکانس رو پیدا کنم نمیتونم
    آیا سرم کلاه رفته و مودم آنلاک دستی خریدم؟
    اگر نه چرا نمیتونم تجمیع فرکانس و mimo رو پیدا کنم
    آپدیت رو میزنم میگه چیز جدیدی نیست
    سایت مسخره هواوی هم اصلا این مودم رو نداره که فریمورش رو پیدا کنم و دستی آپدیت کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    از دیجیکالا مودم خریدم
    مشخصاتش اینه:
    Device name
    B612-233

Serial number
    GQQ7S21315001840

IMSI
    432350161115630

My number
    Unknown

Hardware version
    WL2B612M

Software version
    10.0.5.1(H203SP3C00)

Web UI version
    WEBUI 10.0.5.1(W2SP3C03)

Configuration file version
    B612-233-CUST 10.0.2.1(C00)

سایت مسخره هواوی هم اصلا این مودم رو نداره که فریمورش رو پیدا کنم و دستی آپدیت کنم
    سلام دوست عزیز

این مودم نسخه کانفیگ شده برای ایران هست. دنبال فریمورش از سایت هواوی مسلما نباید باشید چون بعید هست کلا آپدیت بشه یا فریمور رو قرار بده (اینطوری از همین نسخه که برای اپراتورهای خارجی هست رو می شه تبدیل به همین کرد) در بازار ایران کسانی که کارشون مودم هست ممکنه فریمور همین یا مشابهشو داشته باشن ولی به شما نخواهند داد باید مودم رو بهشون بدید تا نصب کنن.

این مودم گران قیمت و بی کاربرد رو کمی صبر می کردید تا نسخه های 5G وارد بشه و به قیمت واقعی می خریدید یا همون مدل های 5G رو کلا می خریدید. تا جایی هم که یادمه این مدل 4G هست و حتی 4.5G هم نیست احتمالا برای همین mimo 4x4 رو نداره.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

مگر اینکه نسخه جدیدی زده باشند و بنده از وجودش بی اطلاع باشم. واقعا نمی دونم.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام
    از دیجیکالا مودم خریدم
    Serial number
    GQQ

Software version
    10.0.5.1(H203SP3C00)

Web UI version
    WEBUI 10.0.5.1(W2SP3C03)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟؟

کمک برای چی ؟ خب آنلاک کارخانه است و از بیشتر سیمکارتها پشتیبانی میکند و این چه ربطی به قابلیت تجمیع باند دارد؟
    این مودم CAT6 است و از تجمیع بصورت MIMO 2X2 پشتیبانی میکند که همراه اول هم ارائه میدهد دیگر اوپراتورها را نمیدانم...
    برای انتخاب باند بصورت دستی میتوانید با نرمافزارهایی مثل LTE Watch و .... اینکار را انجام بدهید
    شما با سرویس MIMO 2x2 - wifi این مودم میتوانید بصورت همزمان 2 شبکه وای فای مستقل و فعال داشته باشید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by NinjaLord; 01-09-2021 at 17:01.

7. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

البته نمیدونم در حال حاضر کدام اوپراتور از تجمیع باند بالاتر از mimo 2x2 پشتیبانی میکند

برای فعال شدن قابلیت تجمیع باید مودم در محل کاملا مناسبی باشد و یا از آنتن تقویتی استفاده کنید

9. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

البته نمیدونم در حال حاضر کدام اوپراتور از تجمیع باند بالاتر از mimo 2x2 پشتیبانی میکند

برای فعال شدن قابلیت تجمیع باید مودم در محل کاملا مناسبی باشد و یا از آنتن تقویتی استفاده کنید
    اطلاعات تون صحیحه. اون لینک هم نسخه گلوبال این مودم هست ولی اینی که تو ایران هست کانفیگ اختصاصی داره همه اپراتورها رو هم ساپورت می کنه.

در مورد پیام تون از نظر حرف و ادعا هر سه اپراتور اصلی مدعی هستن و خبر رسمی پشتیبانی رو سالهاست که دادن ولی عملا فقط در بعضی نقاط چنین پوششی دارند. من همراه اول و ایرانسل رو در جریانم. رایتل هم که فعلا در حال ورشکستگی هست.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظور شما با کانفیگ متفاوت همان مدلهای شرکتی است؟

اوپراتورهای داغان که فعلا با این حجم کاربر عملا پهنای باند کم اوردند و تفاوت سرعت در طول روز و شب زمین تا اسمان است بخاظر مدیریت غلط هم اصلا متوجه این کمبود ها نیستند و یا هستند و سرمایه کافی ندارند خب پس با این اوضاع کاملا معلوم است چرا اینقدر راهاندازی و سرویس دهی سراسری و عمومی اینترنت 5G را عقب انداخته اند... اینها یا نیاز شدیدی به سرمایه گزار دارند و یا باید اعلام ورشکستگی کنند و یا اینکه حداقل مداریان پیرپاتال و از کارافتاده را کنار بگزارند... این حجم از شکایات بخاطر کیفیت و سرعت نامطلوب واقعا خجالت اور است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بعضیها خودشان را به درو دیوار میکوبندکه ثروت خودمان را کجا سرمایه گزاری کنیم خب همین اوپراتورهای موبایل بهترین محل برای سرمایه گزاری باسود خوبی هستند واقعا آنقدر حجم مصرف پهنای باند

اینترنت در ایران زیاد است که در حال حاضر واقعا این اوپراتورها فقط برای هین شهر تهران حتی پهنایباند کم اورده اند و نیازمند دریافت سرمایه هستند مخصوصا برای توسعه نسل 5G که بسیار بیشتر از اینها

نیاز به تجهیزات و پهنای باند است

13. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021

پيش فرض

با سلام ، من هم جدیدا این مودم را گرفتم و این مشکل حاد ما هم هست؛ هر چی زنگ زدیم به گارانتی اش ، گفت : جز اینرام هیچ رام رسمی برای آن ما نداریم، نرم افزار lte watch هم نسخه های مختلفش را امتحان کردم ، اصلا با این مودم کانکت نمیشود...شما بگوئید چه برنامه ای برای تجمع فرکانس در این مدل مودم جواب میدهد...؟ با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

سلام من هم مدت دو ماه هست این مودم از دیجی کالا خریداری کردم و بانرم افزارltewatchورژن1.1ونرم افزار huaweimanagerورژن6.1نتوانستم در سیم کارتfdایرانسل فرکانس(7+3)درحالت2caتجمیع کنم در صورتی که موبایلم هوواوی میت9این دو باند را در منزل تجمیع میکند و در حالت4G+سرعت به 130مگابیت میرسد ولی در مودم فقط به یک باند متصل میشود و سرعت تا 60مگابیت میرود و در سیم کارت tdهم سرعت تا 43مگابیت میرود چون در منطقه ما فقط باند 42موجود هست نتوانستم باند (43+42)با نرم افزار در مودم تجمیع کنم ببینم جواب میدهد یا خیر. در مشخصات مودم در سایت هوواوی فقط از حالت MIMOبرای تجمیع باند نوشته شده و در مورد تجمیع در حالت2caچیزی نوشته نشده و حالت MIMoفکر نکنم در کل کشور راه اندازی شده باشد.اگر در آینده آپدیتی برای مودم بیاید تا حالت تجمیع در دو فرکانس ایجاد شود.

16. این کاربر از Mo1355 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •