تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: دوستی مجازی اصلا ارزش داره؟

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

14 دوستی مجازی اصلا ارزش داره؟

سلام خدمت دوستان عزیز
    من با وجود اینکه 33 سالمه متاسفانه تا حالا دوست دختر نداشتم از پاییز هم به احتمال 50 درصد دانشجوی دکتری میشم و در رشته ام آدم باسوادی به حساب میام . چند نفر هستند در اینستا گرام که به نظر میرسه راضی به دوستی هستند اما متاسفانه در یک شهردیگه زندگی می کنند به نظرتون دوستی مجازی برای من مفیده و می تونه منو از تنهایی دربیاره؟(قبلا تجربه دوستی مجازی رو داشتم که به نظرم کلا یه کار بی حاصله و چیزی جز وقت تلف کردن نیست)ممنون میشم نظرتون رو بگین

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

به نظره من دوره مجازی رو خط بکش وقت تلف کردنه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من با وجود اینکه 33 سالمه متاسفانه تا حالا دوست دختر نداشتم از پاییز هم به احتمال 50 درصد دانشجوی دکتری میشم و در رشته ام آدم باسوادی به حساب میام . چند نفر هستند در اینستا گرام که به نظر میرسه راضی به دوستی هستند اما متاسفانه در یک شهردیگه زندگی می کنند به نظرتون دوستی مجازی برای من مفیده و می تونه منو از تنهایی دربیاره؟(قبلا تجربه دوستی مجازی رو داشتم که به نظرم کلا یه کار بی حاصله و چیزی جز وقت تلف کردن نیست)ممنون میشم نظرتون رو بگین
    سلام دوست عزیز
    (تموم حرفای بنده از رو تجربه شخصی هست)

تو مجازی به علت اینکه طرف خیلی از هول بازی هارو انجام نمیده (خونسرده - عجول نیست - وقت بهتری داره و خجالتی نی و ... ) و اینکه ادمهای زیادی دختر و پسر توش هستن راحت تر طرف میتونه پیدا کنه اون شخص مورد علاقه اش رو ک تو خیلی چیزها باهاش مچ هست و میبنه و پیدا میکنه با خودش میگه چقدر طرف خوبه ولی منتهی
    به این علت شرایط نمیشه اصلا

اعتماد نیست! و هیچ جوره از توی مجازی نمیشه ب طرف و حرفاهاش اعتماد کرد هرچقد هم فاز اپن مایندی داشته باشید شک و تردید بدرد نمیخوره کلا تو رابطه

ممکنه اصلا اونجوری ک فکر میکنید و تصور میکنید نباشه

طرف خصوصا دختر نیاز هایی داره غیر از جنسی نیاز به این داره ک طرف رو واقعا لمس و درک کنه حضورش رو کنارش وقت بگذرونه بستنی بخوره یا باهاش قدم بزنه و هزارتا چیز دیگر ک اصلا این پر نمیشه

حرف زدن و واقعا درد و دل کردن به آدمی ک اصلا واعقا حسش نمیکنید کنارتون خیلی سخت تره (شاید هم نکنه اصلا و این میشه باگ)

رویا پردازی توش زیاده و این باعث میشه که طرف از واقعیت به دور بشه و کلا منطق کنار زده شه و این خیلی بده

البته استثنا هم داریم که اگر باز همه ایناهارو شما کنار بیاید و دونفرتون کاملا درک کامل داشته باشید و بگید ویدیو کال و هزارتا چیز دیگه هست و ... باز هم ممکنه همون شک و تردید به شما تنش وارد کنه

بنظر من دوستی ک بالای 100 کیلومتر فاصله باهاتون داشته باشه اصلا مناسب نیست
    و حتی با این 100 کیلومتری ک گفتم اگر کم ببنید همو و ... ممکنه تهش خیانت و جدایی هزارتا چیز بشه ک تجربه کردم
    موفق باشید
    Last edited by MMDFullHD; 09-06-2022 at 17:15.

4. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

بستگی داره که خودت دنبال چه چیزی باشی
    اگه در حد یک دوست مجازی از طرف انتظار داشته باشی میتونی اینکارو بکنی
    اگر دوست داری طرف رو ببینی و باهاش بیرون بری در اینصورت کار بیهوده ای هست

در هر صورت که الان رابطه ها سطحی زودگذر و مسخره شده
    با دوست نبودن با کسی چیز خاصی رو از دست ندادی ( حداقل از نظر رابطه عاطفی ) .
    Last edited by Cinema2Cinema; 16-06-2022 at 13:56.

6. 2 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •