تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 69

نام تاپيک: چرا ویندوز خودرا عوض میکنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

12 چرا ویندوز خودرا عوض میکنید؟

سلام
    یک سوال عمومی دارم (البته برای خودم)از سر کنجکاوی.........
    اغلب توی تاپیک ها میبینم که دوستان بمحض پیش اومدن مشکل خیلی سریع اولین راه حل رو توی عوض کردن ویندوز میبینن(غیر از موارد خاص اشکالات مربوط به خود ویندوز)میخواستم اینو بدونم که :
    1- چرا چاره ی هرچیزی رو ابتدا توی تعویض ویندوز میبینند؟
    من خودم تقریبا 2سالی هست که ویندوز سیستم هام رو عوض نکردم وحتی یکیشون میتونم بگم تقریبا خاموش نمیشه!!!یعنی در ساعت هائی که بیدارم ....و یاکار میکنم(یعنی ساعت های اداری) وبقیه ساعت ها هم ازش مثل تراکتور کار میکشم........(کارگرافیکی سنگین)
    اما جز یه مورد که اونم بخاطر تعویض مین و cpuبوده تاحالا ویندوز رو عوض نکردم...(تازه بازهم در کمال پرروئی !!!همون ویندوز قبلی رو گزاشتم)....اشکالی هم برای هیچکدوم از سییستم هام پیش نیومده..........حتیcrashویا هنگ هم نکردن(بزنم به تخته)
    ولی برام خیلی جالبه که بدونم چرا دوستان خیلی سریع تنها چاره رو در تعویض ویندوز میدونند؟
    یعنی مشکل از CDهای مختلف ویندوزه یا کارخاصی هست که بقیه میکنند ومن انجامش نمیدم
    کنجکاوی منو ببخشید اما جواب دوستان برام مهمه
    متشکرم که هرکسی تونست مختصر ومفید یه چند خطی بنویسه
    Last edited by saviss; 10-03-2007 at 12:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من از تجربه ی خودم اگه بخوام بگم
    1. من فقط یه بار دیدم که یه ویندوز 2 سال عمر کنه اونم واسه یه کارمند بانک بود که کمتر با سیستمش کار میکرد(دیگه ندیدم)
    2. دلیل عوض کردن ویندوز اینه که اولش که آدم تازه کاره مشکلاتی که واسه سیستم (با بهتر بگم همون ویندوز)پیش میاد به دلیل دستکاری در جاهایی که ازش اطلاعی نداریم هست و خب درست کردن ویندوز و مشکلات سیستم هم باید قبول کنیم که بعضی وقتا تجربه ی زیادی می خواد که همون نصب ویندوز رو سریعتر می شه یاد گرفت تا اینکه ببری یه خدمات کامپیوتری یا یکی که تجربه ی زیادی داره رو در این زمینه پیدا کنی

یه چیز هم در مورد خودم بگم من وقتی تازه کامپیوتر خریده بودیم من کوچکترین عضو خانوادم شاید باورتون نشه ولی در هر هفته اگه 10 بار می اومدم با سیستم کار کنم 6 بار اون ویندوز رو خراب میکردم (باور کنید خودم هم نمی دونستم چطور خراب میشه )ولی یادمه که اسمم رو گذاشتند فرض کنید علی سیتینگی (البته من اسمم علی نیست ها )چون همیشه توی کنترل پانل بودم که توی ویندوز 98 همون setting بود

بقیه رو نمی دونم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ممنونمdkhx2000جان
    اگه دوستان دیگه هم لطف کنن و تو این بحث شرکت کنن فکرکنم بتونیم به یک جمع بندی کلی برسیم
    4قانون طلائی هست که پسر عموم(استاد دانشگاهه تو رشته ی کامپیوتر)همون اول که اولین کامپیوترم رو خریدم برام گفت.....
    با ادامه دادن این بحث میخوام به همون4 قانون طلائی کذائی برسیم

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

من به اين نتيجه رسيدم كه ويندوز با ويندوز فرق مي كنه ! براي همونه كه ويندوز اورجينال بيشتر عمر مي كنه و كارايش بيشتره و تو بازارم انواع ويندوز با انواع روشهاي كپي و ساخت داريم !!!

بعد هم اينكه به نوع كاركرد برميگرده اگه زياد انگولكش كنيم باهاش ور بريم زودي خراب مي شه

من خودم زياد ويندوز عوض مي كنم چون زياد برنامه نصب مي كنم و اين برنامه ها باعث مي شه ريجستر ويندوز كه قلب ويندوزه هي كثيف بشه و با حذف همون برنامه ضايعات بمونه توش و ريجستر سنگين بشه (كه باعث مشكلات در ويندوز سرعت كم و .. بشه كه دليل اول تغيير ويندوزه)
    پس براي ويندوز سالم بايد از نصب برنامه هاي غير ضروري خودداري كنيم
    اگه از يه برنامه يوتوليتي مثل تونآپ استفاده كنيم مي شه بيشترين مشكلات قابل رفع رو برطرف كرد و از زدن ويندوز جديد جلوگيري كرد

ولي خدا به نورتون گاست بركت بده در عرض 5 دقيقه كل ويندوز درايو ها و نرمافزار هاي هميشگي امادست

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

من به اين نتيجه رسيدم كه ويندوز با ويندوز فرق مي كنه ! براي همونه كه ويندوز اورجينال بيشتر عمر مي كنه و كارايش بيشتره و تو بازارم انواع ويندوز با انواع روشهاي كپي و ساخت داريم !!!

بعد هم اينكه به نوع كاركرد برميگرده اگه زياد انگولكش كنيم باهاش ور بريم زودي خراب مي شه

من خودم زياد ويندوز عوض مي كنم چون زياد برنامه نصب مي كنم و اين برنامه ها باعث مي شه ريجستر ويندوز كه قلب ويندوزه هي كثيف بشه و با حذف همون برنامه ضايعات بمونه توش و ريجستر سنگين بشه (كه باعث مشكلات در ويندوز سرعت كم و .. بشه كه دليل اول تغيير ويندوزه)
    پس براي ويندوز سالم بايد از نصب برنامه هاي غير ضروري خودداري كنيم
    اگه از يه برنامه يوتوليتي مثل تونآپ استفاده كنيم مي شه بيشترين مشكلات قابل رفع رو برطرف كرد و از زدن ويندوز جديد جلوگيري كرد

ولي خدا به نورتون گاست بركت بده در عرض 5 دقيقه كل ويندوز درايو ها و نرمافزار هاي هميشگي امادست
    تایید میشه
    ولی خب با همون یوتولیتی ها میتونیم رجیستری رو دیفراگ و ریپیر کنیم درست میگم؟
    درمورد نسخه های متعدد هم حق با شماست
    چون حسینMasterهم باویندوزش مشکل داشت اما نسخه ی خودمو که براش فرستادم میگفت خوب بوده(خیر ندیده یه تشکر هم نکرد )
    علت تفاوت نسخه ها تو چی هست؟مگه همه یکی نیستن با سریال های مختلف

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

گفتم كه (البته من اينجوري مي دونم) وقتي ويندوز ارجينال رو مي خوان كپي كنن انواع قفل دار قفل سخت افزار و نرمافزاري كه براي شكستنش بعضي قسمت هاي ويندوز از دست ميره و مشكل ايجاد مي شه نوع ويندوز و دوامش بستگي زيادي به نوع كرك داره بار ها ديده شده ويندوز كه در مدت 30رو ازمايش به خوبي كار مي كنه ولي بعد از كرك مشكلات شروع ميشه پس يه كرك درست حسابي خيلي مهمه

من تازگي به برنامه هاي پرتابل روي اوردم خيلي خوبه با ويندوز كاري نداره و ريجست رو با كليد هاش خراب نمي كنه و احتياجي به نصب و انيستال هم نداره راه حل خوبيه براي ما

استفاده از ابزار خود ويندوز هم مهمه براي مثال ديفرق منت و اسكن ديسك بيشت افرا تا صفحه اسكن ديسك مياد كنسل مي كنن!!!!!!!!!!!
    قابليت sfc ويندوز و ريپير خود ويندوز و ...

من خودم يتوليتي ها رو قبول دارم من هم قبلا مسابقه مدت عمر ويندوز گذاشته بودم ولي ديگه ديدم فايده نداره مهم استفاده بهتر و بيشتر از كاميه نه مدت زمان استفاده از ويندوز

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

پس تا حالا به سه نتیجه رسیدیم:
    1-نوع کرک نسخه ی ویندوز
    2-انگولک های زیادونصب برنامه های اضافی
    3-بی تجربگی(درابتدای آشنائی باکامپیوتر)
    خب اگه بقیه دوستان هم بیان وشرکت کنن بد نیست کم کم یک آمار کلی بدست میاد

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

ساویس راست میگه ..هنورزم از ویندوزش استفاده میکنم و عالییییییییییه ... ساویسم عزیزم عسلم فذات شم گربانت بشم اقو ما نوکرتیم ..ممنون ..

به خودم اثبات شده سیستم عامل تاثیر مستقیمی در ثبات یا دعدم ثبات کل سیستم داره ...

من الان هم لینوکس دارم هم ویندوز ..حالا لینوکس به کنار ... اما ویندوز ..من کسی هستم (امثال من زیادن ) که ویندوزی عمرا بیشتر از یک ماه و اندی دووم بیاره و خواسته و ناخواسته باید عوض میشد ... اما از وقتی که ویندوزهای ساویس رو گرفتم خدا رو شکر تاحالا (جرز مشکل فعلی با فایلهای chm )مشکل دیگه ای نداشتم .. با انواع بازی ها و نرم افزار بسیار بسیار عالی عمل میکنه ... نمیدونم چرا ..اما واقعا این همه انعطاف پذیری رو با ویندوز های دیگه نداشتم ... شاید بخاطر اینه که اوریجیناله

در ضمن منم با امیرموافقم ... یکی از دلایل نفله شدن ویندوز نصب نرم افزار زیادیه ...و در طظرف دیگه استفاده از سیستم ضعیف ..بله با رم کم سی پی یو ضعیف ...و حجم کارهای سنگین زیاد = افزایش عملایات های با شکست مواجه شده و در نتیجه =بروز instability و اخرشم بوووم ....

بهترین راهکار استفاده از نرم افزار های پرتابل هست ...یعنی اون دستهاز نرم افزار هایی که نیاز به نصب ندارند ...

راه بعد استفاده از سیستم اپتمایزر هاست مثل تون آپ برای بهینه کردن تنظیمات سیستم و
    در اخر کمی رعایت حال سیستم مبارک و اینکه استفاده از نرم افزار های امنیتی ...

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

درود برشما دوستان گرامي
    من در ادامه نوشته هاي akmfad1 جان بگم كه چون ما از نرم افزارهاي زيادي استفاده ميكنيم و بيشترشون كرك دارن و ماهم كه نميدونيم توي اين كرك چي چي هستش و چه بلايي به سر رجيستري ويندوز مياره(من كه زورم ميادش فايلشو باز كنم و ببينم طرف چه برنامه اي نوشته و كامپايل كرده) و بيشتر وقتها هم كه كركها كار نميكنن ، حالا بدو و برو تو رجيستري پيداشون كن و پاكشون كن ، كي ميره اينهمه راهو ؟! من خودم هم از 2 تا برنامه رجيستري كلينر استفاده ميكنم ، ولي 100% هم كارساز نيستش ، هي فرتو فرت برنامه هم كه اينستال ميكنيم كه شايد يه روزي يه جايي بدردمون بخوره و آخرشم وقتي هاردمون سوخت يا ويندوزمون شوت شدش به بهشت اونوقت از شر همه اين چيزا راحت ميشيم و يه ويندوز تازه ميريزيم ...
    akmfad1 جان درست نميگم ؟!

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

پس تا حالا به سه نتیجه رسیدیم:
    1-نوع کرک نسخه ی ویندوز
    2-انگولک های زیادونصب برنامه های اضافی
    3-بی تجربگی(درابتدای آشنائی باکامپیوتر)
    خب اگه بقیه دوستان هم بیان وشرکت کنن بد نیست کم کم یک آمار کلی بدست میاد
    منهم به همين نتيجه هاي شما رسيدم

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •