تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: ویروس ایرانی؟؟؟

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

7 ویروس ایرانی؟؟؟

سلام یک ویروس جدید فارسی اومده که وقتی رو سیستم میشینه در بالای صفحه ویندوز جملات س ی ا س ی می نویسه من خودم این ویروس رو هنوز نگرفته ام. 2 تا از دوستان با این مشکل برخود کردند.لطفا اگر کسی اطلاع از این ویروس و نحوه از بین بردش داره اطلاع بدهد.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام یک ویروس جدید فارسی اومده که وقتی رو سیستم میشینه در بالای صفحه ویندوز جملات س ی ا س ی می نویسه من خودم این ویروس رو هنوز نگرفته ام. 2 تا از دوستان با این مشکل برخود کردند.لطفا اگر کسی اطلاع از این ویروس و نحوه از بین بردش داره اطلاع بدهد.
    سلام.اگه ممکنه این ویروس رو آ کن تا ببینیم و اگه راه حلی پیدا شد ارائه کنیم.

در آغاز فعالیت tagh2del's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اسمش سالدوست.Folder Options رو غیر فعال می کنه . يك نوار زرد رنگ در بالاى صفحه مونيتور ظاهر و جملات فارسى قرمز رنگ در آن ظاهر ميشود.يك فايل HTM با نام Important بر روى Desktop كامپيوتر شما ظاهر مى شود.
    روش مهم پاک سازی:اين فايل را دانلود واز حالت فشرده خارج نماييد سپس بر روى Desktop همان كامپيوتر ويروسى كپى كرده ،سپس اجرا نماييد.جهت عدم آلودگى‌مجدد به اين ويروس در اولين فرصت يك آنتى ويروس مناسب نصب و آن را بروز رسانى نماييد .ضمنا با اجراى اين فايل و راه اندازى مجدد سيستم، مشكل FolderOptions شما و همچنين باز نشدن درايوهاى شما حل ميگردد.
    اینم ادرسه انتی ویروس ایرانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من این ویروس رو گرفته بودم که با Nod32 پاکش کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من این ویروس رو گرفته بودم که با Nod32 پاکش کردم
    من هم همین طور...

پروفشنال Meisam Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

هنر نزد ايرانيان است و بس.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هنر نزد ايرانيان است و بس.
    سلام علیکم.چه خبر؟حال و احوال.

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اسمش سالدوست.Folder Options رو غیر فعال می کنه . يك نوار زرد رنگ در بالاى صفحه مونيتور ظاهر و جملات فارسى قرمز رنگ در آن ظاهر ميشود.يك فايل HTM با نام Important بر روى Desktop كامپيوتر شما ظاهر مى شود.
    روش مهم پاک سازی:اين فايل را دانلود واز حالت فشرده خارج نماييد سپس بر روى Desktop همان كامپيوتر ويروسى كپى كرده ،سپس اجرا نماييد.جهت عدم آلودگى‌مجدد به اين ويروس در اولين فرصت يك آنتى ويروس مناسب نصب و آن را بروز رسانى نماييد .ضمنا با اجراى اين فايل و راه اندازى مجدد سيستم، مشكل FolderOptions شما و همچنين باز نشدن درايوهاى شما حل ميگردد.
    اینم ادرسه انتی ویروس ایرانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از شما. مکا فی بر روی سیستمشون نصب و یک هفه پیش به روز رسانی شده بود.

پروفشنال mm_yaghoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

دوست من اين كه چيزي نيست
    در حدود 1 ماه پيش ويروسي در چندين سيستم كامپيوتري دولتي رده بالا پيدا شده بود كه البته مثل اينكه از طرف منافقين نوشته شده بود و كارش فوش دادن به ايراني ها بخوصص به فارسي زيانان بود

اگر خواستيد همين ويروسو اينجا ميزارم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست من اين كه چيزي نيست
    در حدود 1 ماه پيش ويروسي در چندين سيستم كامپيوتري دولتي رده بالا پيدا شده بود كه البته مثل اينكه از طرف منافقين نوشته شده بود و كارش فوش دادن به ايراني ها بخوصص به فارسي زيانان بود

اگر خواستيد همين ويروسو اينجا ميزارم
    سلام.ممنون میشیم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •