تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: چجوري ميتونم يه نوشته رو خميده كنم

آخر فروم باز mohammad_dj_kazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض چجوري ميتونم يه نوشته رو خميده كنم

سلام.
    من ميخوام توي فوتوشاپ يه متن رو به حالت خميده در بيارم
    چجوري ميتونم اين كار رو بكنم.يعني يه جوري كه مثل كناره دايره بشه منظورم اينه كه خلاصه خميده بشه و قوس پيدا كنه
    اگه يكي بگه چجوري ميتونم اين كار رو بكنم ممنون ميشم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

وقتی متنت رو نوشتی از تولبار ابزار نوشتاری یه علامتی هست که یه T زیرش یه کمانک داره اونو بزن انواع افکت های نوشته میاد مثلا قوس دار و غیره ...

کـاربـر بـاسـابـقـه AriA jOhaRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خونمون........

پيش فرض

تایید میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از همه ي شما دوستان تشكر ميكنم
    يه سوال ديگه هم داشتم من توي اين پوستر كه طراحي كردم يه قسمتيش رو از يه عكس ديگه برش زدم و آوردم توي اون عكس.بقلاي اين قسمت كه برش زدم خيلي بي ريخت شده يعني خيلي ضايس كه برش خورده يه جورايي تيزه البته اونش خيلي مهم نيست ميخواستم بدونم چجوري ميتونم اين قسمت رو كه از يه عكس ديگه برش زدم يه صورت Fade در بيارم يعني نرم بشه لبه هاش مثلا توي يه هاله باشه.
    اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد
    ممنون
    راستي يه سوال ديگه غير از نوشته نميشه يه عكس رو هم خميده كرد منظورم از عكس يه لايه است؟؟؟؟
    Last edited by mohammad_dj_kazin; 21-05-2008 at 00:14.

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

از همه ي شما دوستان تشكر ميكنم
    يه سوال ديگه هم داشتم من توي اين پوستر كه طراحي كردم يه قسمتيش رو از يه عكس ديگه برش زدم و آوردم توي اون عكس.بقلاي اين قسمت كه برش زدم خيلي بي ريخت شده يعني خيلي ضايس كه برش خورده يه جورايي تيزه البته اونش خيلي مهم نيست ميخواستم بدونم چجوري ميتونم اين قسمت رو كه از يه عكس ديگه برش زدم يه صورت Fade در بيارم يعني نرم بشه لبه هاش مثلا توي يه هاله باشه.
    اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد
    ممنون
    راستي يه سوال ديگه غير از نوشته نميشه يه عكس رو هم خميده كرد منظورم از عكس يه لايه است؟؟؟؟
    براي اين كه برشتون لبه هاش نرم بشه وقتي قسمت مورد نظرتونو انتخاب كردين از منوي select گزينه Modify و از اونجا Feather رو انتخاب كنيد.
    در اين پنجره شما مي تونيد مقدار نرمي دور برشتون كه نياز داريد وارد كنيد و OK
    در مورد سؤال دومتون كه چطوري ميشه اطراف يه تصويرو Fade كرد به اين صورت عمل كنيد:
    - ابزار سلكت دايره اي رو انتخاب كنيد و يه دايره وسط تصويري كه ميخواين دورشو محو كنين بكشين
    - از منوي Layer گزينه ي Layer Mask و از اونجا Reveal Selection رو انتخاب كنيد(يا به طور ساده در پالت Layer اون پايين سمت چپ اون دكمه مستطيلي كه يه دايره سفيد وسطشه رو بزنيد)
    - ابزار گرادينت (Gradient) رو انتخاب كنيد (رنگ سفيد به سياه باشه)،حالت دايره اي رو انتخاب كنيد، حالا از وسط اون دايره به سمت بيرون بكشين و اين ديگه بستگي به خودتون داره كه چقدر بخواين اطرافشو Fade كنين.
    در مورد اون سؤالتون كه پرسيده بودين آيا عكسو هم ميشه خميده كرد بايد بگم حتما ميشه.
    براي اين كار كليدهاي Ctrl-T رو فشار بديد از قسمتي كه بالاي تصوير ظاهر ميشه يه دكمه كوچيك سمت راست هست كه يه علامت فلش دوطرفه خميده روشه اونو فشار بديد(يا از منوي Edit >Transform> Warp )
    حالا ميتونيد هر بلايي بخوايد سر تصويرتون در بياريد.
    اميدوارم توضيحاتم گويا بوده باشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

براي اين كه برشتون لبه هاش نرم بشه وقتي قسمت مورد نظرتونو انتخاب كردين از منوي select گزينه Modify و از اونجا Feather رو انتخاب كنيد.
    در اين پنجره شما مي تونيد مقدار نرمي دور برشتون كه نياز داريد وارد كنيد و OK
    در مورد سؤال دومتون كه چطوري ميشه اطراف يه تصويرو Fade كرد به اين صورت عمل كنيد:
    - ابزار سلكت دايره اي رو انتخاب كنيد و يه دايره وسط تصويري كه ميخواين دورشو محو كنين بكشين
    - از منوي Layer گزينه ي Layer Mask و از اونجا Reveal Selection رو انتخاب كنيد(يا به طور ساده در پالت Layer اون پايين سمت چپ اون دكمه مستطيلي كه يه دايره سفيد وسطشه رو بزنيد)
    - ابزار گرادينت (Gradient) رو انتخاب كنيد (رنگ سفيد به سياه باشه)،حالت دايره اي رو انتخاب كنيد، حالا از وسط اون دايره به سمت بيرون بكشين و اين ديگه بستگي به خودتون داره كه چقدر بخواين اطرافشو Fade كنين.
    در مورد اون سؤالتون كه پرسيده بودين آيا عكسو هم ميشه خميده كرد بايد بگم حتما ميشه.
    براي اين كار كليدهاي Ctrl-T رو فشار بديد از قسمتي كه بالاي تصوير ظاهر ميشه يه دكمه كوچيك سمت راست هست كه يه علامت فلش دوطرفه خميده روشه اونو فشار بديد(يا از منوي Edit >Transform> Warp )
    حالا ميتونيد هر بلايي بخوايد سر تصويرتون در بياريد.
    اميدوارم توضيحاتم گويا بوده باشه
    دوست عزيز ممنون ولي هيچ كدوم از جواباتون درست نبود البته شايد هم اشكلا از من بوده
    توي جواب سوال اول اصلاModify غير فعال هست و نميشه روش كليك كرد چه موقعي كه يك لايه انتخاب كردي و چه موقعي كه نكردي
    جواب سوال 2 هم من هر كاري كردم دور تصويرم محو ميشد ولي فقط يه قسمت از دور تصوير محو ميشد من ميخوام كل دور تصويرم محو بشه راستي منظورتون از اين چي بود((،حالت دايره اي رو انتخاب كنيد، ))
    جواب سوال 3 كه اصلا اون گزينه رو كه گفتيد توش نبود
    ممنون ميشم اگه جواب بدين
    Last edited by mohammad_dj_kazin; 21-05-2008 at 11:23.

کـاربـر بـاسـابـقـه AriA jOhaRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خونمون........

پيش فرض

سلام...

جوابهای smohs کاملا درسته بازم امتحان کن
    به غیر این جواب دیگه ای نیست

^موفق باشی^

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

دوست عزيز ممنون ولي هيچ كدوم از جواباتون درست نبود البته شايد هم اشكلا از من بوده
    توي جواب سوال اول اصلاModify غير فعال هست و نميشه روش كليك كرد چه موقعي كه يك لايه انتخاب كردي و چه موقعي كه نكردي
    جواب سوال 2 هم من هر كاري كردم دور تصويرم محو ميشد ولي فقط يه قسمت از دور تصوير محو ميشد من ميخوام كل دور تصويرم محو بشه راستي منظورتون از اين چي بود((،حالت دايره اي رو انتخاب كنيد، ))
    جواب سوال 3 كه اصلا اون گزينه رو كه گفتيد توش نبود
    ممنون ميشم اگه جواب بدين
    دوست عزيز احتمالا مشكل از ورژن فوتوشاپتونه كه با ورژن من فرق ميكنه
    توي ورژناي قبلي گزينه Feather مستقيما" زير مجموعه Select هست و از اونجا مي تونين دسترسي داشته باشين.
    در مورد سؤال دوم وقتي ابزار گرادينت رو انتخاب كردين اون بالا چند تا گزينه هست كه يكيش به صورت دايره ايه (اسمشو الان يادم نيست) همونو بزني مشكلت حله
    در مورد سؤال 3 با توجه به ورژن فوتوشاپتون احتمالا" حق با شماست و اون گزينه تو ورژناي قبلي موجود نيست
    يه امتحان كن ببين حل شد يا نه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از همگي تشكر ميكنم
    ممنون كه كمكم كردين

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام
    عکس رو انتخاب کن بعد کلیدهای Ctrl + t رو بزن بعد روی عکس کلیک راست کن بعد هر همشون رو انتخاب کن هر کدوم یه کاری انجام میدن.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •