تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: چندتا مشکل اساسی در مورد پژو 206 ( کمک کنید)

داره خودمونی میشه khalilpakbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض چندتا مشکل اساسی در مورد پژو 206 ( کمک کنید)

سلام دوستان

من 1 ماهی میشه یه 206 تیپ 2 خریدم (0 کیلومتر- مدل 20/9/1387) . یه چند تا مشکل اساسی داره میخوام بدونم مال من اینجوریه یا کلا همه 206 ها اینجوری هستن که خدا کنه مورد اول درست باشه و یه راه حلی داشته باشه.
    اولین مشکل اینه که موقعی که سوار ماشینم صدای خیلی زیادی از (موتور یا اگزوز یا... ) به گوش میرسه که خیلی خیلی آزار دهنده هست تقریبا شبه صدای پیکان تو اتاقه و کلا من تو هیچ ماشینی ندیدم اینجوری صدا داشته باشه . یه بار سوار یه 405 شدم دیدم 405 در مقابل 206 تقریبا بیصدا بود و هیچ صدایی نداشت ولی 206 من خیلی صدای (موتور یا اگزوز یا... ) میاد تو اتاق .
    مشکل دوم هم اینه که از عقب ماشین سر و صداهای ریزی میاد نمیدونم ماله چیه و موقعی که میرم تو دست انداز از جلو هم صدای گاپ گاپ میاد مخصوصا جلو دست شاگرد.
    در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم . خلاصه با مشورت و ... بیخیال 405 شدم و 206 رو خریدم ولی الان که این مشکلاتش رو میبینم خیلی پشیمونم که چرا 405 نخریدم .

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . اگه راه حلی هم داری بگید یه دنیا ممنون میشم.

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

1 ميتونين از اين صدا گيرا كه ميزارن زير كاپوت بگيرين ايرانخودرو خو دش داره
    2 شاي از تاقچه باشه كه بازي ميكنه و شايدم از رگلاژ نبودن درب عقب باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض چندتا مشکل اساسی در مورد پژو 206 ( کمک کنید)

سلام دوستان

من 1 ماهی میشه یه 206 تیپ 2 خریدم (0 کیلومتر- مدل 20/9/1387) . یه چند تا مشکل اساسی داره میخوام بدونم مال من اینجوریه یا کلا همه 206 ها اینجوری هستن که خدا کنه مورد اول درست باشه و یه راه حلی داشته باشه.
    اولین مشکل اینه که موقعی که سوار ماشینم صدای خیلی زیادی از (موتور یا اگزوز یا... ) به گوش میرسه که خیلی خیلی آزار دهنده هست تقریبا شبه صدای پیکان تو اتاقه و کلا من تو هیچ ماشینی ندیدم اینجوری صدا داشته باشه . یه بار سوار یه 405 شدم دیدم 405 در مقابل 206 تقریبا بیصدا بود و هیچ صدایی نداشت ولی 206 من خیلی صدای (موتور یا اگزوز یا... ) میاد تو اتاق .
    مشکل دوم هم اینه که از عقب ماشین سر و صداهای ریزی میاد نمیدونم ماله چیه و موقعی که میرم تو دست انداز از جلو هم صدای گاپ گاپ میاد مخصوصا جلو دست شاگرد.
    در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم . خلاصه با مشورت و ... بیخیال 405 شدم و 206 رو خریدم ولی الان که این مشکلاتش رو میبینم خیلی پشیمونم که چرا 405 نخریدم .

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . اگه راه حلی هم داری بگید یه دنیا ممنون میشم.

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این صدایی که شما میگی با این شدت غیر طبیعیه البته 206 یکم صدا داره ولی صدایی که از جلو میاد 100 درصد مشکل فنی داره از بوش طبق یا بوش و لاستیک سر کمک و .... باشه !! ببرش گارانتی

درکل انشاءا... چرخش برات بچرخه!!!

5. این کاربر از ehsankalak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه aghaye h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اتاق 206 در مقابل 405 خیلی کم صداتره
    عجیبه که برای شما اینقدر صدا میده
    اصلا یکی از نکات برجسته 206 عدم ورود صدا به داخل اتاقه
    حالا ممکنه با گذشت زمان و خارج شدن قالبها از استاندارد یه خرده اون آب بندی قدیم ضعیف شده باشه
    ولی صدا مثل پیکان اصلا
    به یه آدم چشم پاک نشونش بدید

8. این کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kiwi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    نارمك CITY

پيش فرض

ببين من نميدونم مشكل از كجاست ولي خيلي مراقب اون صداي چرخ سمت شاگرد باش.
    يكي از اشناهاي من 1 همچين مشكلي داشت هم نمايندگي هم تعميرگاه هاي آزاد همه گفتن مشكل كليه كاريش نميشه كرد تنها مشكلشم صداشه ماشين طوريش نيست.
    بعد اين كرمان كار داشت ماشينم نو بود دلش نيومد خودش بره بار كاميون كرد برد ولي وقتي برگشت ديگه ماشين نداشت.
    ميگفت تو جاده هاي اطراف كرمان مي رفه (120Km/h) كه چرخ سمت راننده شكسته و پرت شده بيرون ماشين هم سر خرده بعد هم رفته ملق اولو زده(206 هم كه به يكي دوتا راضي نيست كه) 11 تا ملق زده البته راننده كمربندو بسته بوده جاده هم خالي بوده ماشين به چيزي نخورده خودش طوريش نشد. ولي ماشين رفت اوراقي

من نميدونم كه اين هم همون مشكله يا نه ولي مراقب باش

از من گفتن......

10. این کاربر از kiwi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان

من حدث میزنم منبع اگزوز شما یه جایی یا از لوله اصلی اگزوز جدا شده یا یکی از بستهاش جدا شده و رو هوا آویزونه
    گارانتی اول که بردی حتما بگو برات درستش کنن
    نگران نباش
    206 خیلی بهتر از 405 هست و تقریبا میشه گفت ماشین روز اروپا هست
    اما 405 مال 20 سال پیشه و دیگه به درد نمیخوره

12. 2 کاربر از mhaf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از دوستان که نظرات خودشون رو گفتن . پس خدا را شکر که مشکل کلی نیست و 206 من مشکل داره و میشه برطرفش کرد.

آقای 2299 نوشتن که از صدا گیر زیر کاپوت بزارم.منظورتون همون عایقی هست که پژو پارس داره؟ اگه بزارم صدا کمتر میشه یا فقط نمادین هست ؟ از کجا بخرم؟ قیمتش چنده؟

آقای Mhaf فکر کنم حدث شما درست بود امروز غروبی بردم نمایندگی گفت گلوی اگزوز مشکل داره فردا صبح بیار تا درستش کنم .

باز ممنون از دوستان که لطف کردن و کمکم کردن . انشالا که دیگه مشکلی پیش نیاد و مزاحم شماها نشم .
    Last edited by khalilpakbaz; 07-02-2009 at 20:06.

14. این کاربر از khalilpakbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از دوستان که نظرات خودشون رو گفتن . پس خدا را شکر که مشکل کلی نیست و 206 من مشکل داره و میشه برطرفش کرد.

آقای 2299 نوشتن که از صدا گیر زیر کاپوت بزارم.منظورتون همون عایقی هست که پژو پارس داره؟ اگه بزارم صدا کمتر میشه یا فقط نمادین هست ؟ از کجا بخرم؟ قیمتش چنده؟

آقای Mhaf فکر کنم حدث شما درست بود امروز غروبی بردم نمایندگی گفت گلوی اگزوز مشکل داره فردا صبح بیار تا درستش کنم .

باز ممنون از دوستان که لطف کردن و کمکم کردن . انشالا که دیگه مشکلی پیش نیاد و مزاحم شماها نشم .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •