تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 129 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1289

نام تاپيک: Far Cry 3

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض Far Cry 3

Far Cry 3 با شخصیت‌های جدید، به جزیره‌ای استوایی مانند بازی نخست برمی‌گردد.

سازنده: Ubisoft Montreal, in conjunction with Ubisoft Massive and Ubisoft Shanghai
    ناشر: Ubisoft
    سری: Far Cry
    پلتفرم: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows
    موتور: Dunia
    تاریخ انتشار:
    01 Febuary 2012
    ژانر: First-person shooter
    مود: Single player, Multiplayer
    رسانه: DVD, Blu-Ray, Nintendo Optical Disc, UMD

این بازی تیراندازی open-world مثل قبل ما را به آفریقا نمی‌بره؛ بلکه به یک جزیره‌ی جنگلی ناشناخته می‌بره. Dan Hay سازنده‌ی بازی در مورد این جزیره‌ی اسرارآمیز فقط دو نکته می‌گه: "اسرار سیاه" و اینکه "تمام افراد (ساکن در جزیره) واقعا دیوانه‌اند." Hay بازی خودش را در قالب یک دموی کوتاه در نمایشگاه E3 2011 به ما معرفی می‌کنه؛ و در خلال اون درمورد ماهیت این "اسرار سیاه" و ویژگی‌های افراد دیوانه‌ی این جزیره؛ یعنی گروه مبارزین وحشی و اهالی دهکده می‌پردازه.
    در آغاز دمو، شخصیت اصلی بازی در بالای یک صخره ، مخفیانه از مبارزهایی که نزدیک دهکده مشغول کاری هستن عکس می‌گیره. این شخصیت کسی نیست جز Jason Brody. سازنده‌ی بازی در مورد اون می‌گه: یک قهرمان ویژه که تفاوت‌های زیادی با سربازان ملی اجیرشده در Far Cry 2 داره. Brody در حال عکس گرفتنه که لو می‌ره و با ضربه‌ای از ته کلاش Vaas [ رییس چشم باباقوری (mad-eyed) مبارزین ] بیهوش می‌شه. ما شک داریم که Vaas در مقایسه با Jackal دشمن سربازان در بازی قبلی بتونه به عنوان دشمن اصلی شما شناخته بشه. در حالی که شما دستگیر شدین، Vaas به نقل از اینشتین می‌گه: "تا حالا مفهوم جنون را بهت گفتم؟! یعنی این‌که یه کاری را بارها و بارها انجام بدی ولی هردفعه نتیجه‌ای متفاوت به دست بیاری. "

کاری که Vaas بارها و بارها در این بازی انجام خواهد داد، سعی در کشتن شماست. پس اون بلند میشه و شما را از بالای دره‌ی باریک به ته رودخونه پرت می‌کنه؛ درحالی‌که دستاتون بسته‌ست و پاهاتون هم به یه سنگ بسته شده. در زیر آب (که تصویر Vass را پشت قربانیانی می‌بینیم که به چیزهایی بسته شده‌ن و به طرز ترسناکی در آب شناورن) ، Brody طناب دست و پاهاش را پاره می‌کنه و بدون این‌که بدونه کجا می‌ره به طرف آبشاری در اون نزدیکی فرار می‌کنه.
    نمای آبشار و صدای اون، این حس را به ما القا می‌کنه که محیط جزیره بکر و دست‌نخورده‌ست: پوشش گیاهی باشکوه، نور خیره‌کننده‌ای که به همه‌ی نقاط می‌تابه و در میان پیچ و خم گیاهان بازی زیبایی از نور و سایه ایجاد می‌کنه. محیط بازی شما را در موقعیت‌های مبارزه‌ی زیادی قرار میده. در طرف دیگه‌ی آبشار، Brody به صورت مخفیانه نگهبانی را می‌کشه و تفنگش را برمی‌داره. کمی بعد، از بالای یه صخره به پایین می‌پره و چاقو را وارد قفسه‌ی سینه‌ی یکی از سربازها می‌کنه و بلافاصله چاقو را به طرف سرباز دیگه پرت می‌کنه و به خاطر کشتن سریع دو نفر امتیاز ویژه‌ای کسب می‌کنه.
    در مسیر حرکت Brody از رودخونه به سمت هلیکوپتری که در حال فراره، در بین این همه بیشه و صخره، حتی یه کامیون قدیمی هم پیدا نکردیم که بشه با اون جابه‌جا شد. Hay به ما گفت که وسایل نقلیه برای Far Cry 3 بسیار مهم هستن؛ همون‌طوری که در Far Cry 2 بود؛ در این بازی همیشه "یک وسیله‌ی نقلیه‌ی جدید در گوشه‌ و کنار هست" که مسیر را برای شما بسیار نزدیک می‌کنه؛ ولی در دمو ما هیچ وسیله‌ای ندیدیم! در حالی‌که Hay به شدت به سیستم حمل و نقل سریع در بازی اسرار می‌ورزید.

بعد از یک مبارزه‌ی پر از کشت و کشتار در دهکده، Brody داخل هلیکوپتر میره و در یک حرکت ظاهرا دوستانه کلت را روی شقیقه‌ی خلبان می‌گیره و سربازانی را که به سمت هلیکوپتر هجوم میارن می‌کشه؛ زمان زیادی از بلند شدن نمی‌گذره که اون آسیب می‌کنه و به زیبایی هرچه تمام‌تر سقوط می‌کنه. با وجود این‌که لاشه‌ی هلیکوپتر آتیش گرفته؛ Brody به طرز معجزه‌آسایی زنده می‌مونه و نزدیک شدن Vaas را تماشا می‌کنه که ازش می‌پرسه: تا حالا مفهوم جنون را بهت گفتم؟!

دموی Far Cry 3 در نمایشگاه E3 اگرچه کوتاه بود؛ ولی قسمت‌های جالبی از مبارزه را به نمایش گذاشت؛ به علاوه این‌که وجود محیط‌های جذاب و اضافه‌شدن سیستم حمل و نقل سریع به بازی؛ می‌تونه اون را واقع‌گرایانه‌تر از بازی سال 2008 (Far Cry 2) کنه. امیدواریم که جزییات بیشتری در بازی تا زمان اکران در سال 2012 قرار داده بشه.

Far Cry 3 First Impressions Preview:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلاح های موجود در بازی:

Ak-47
    Silenced Pistol (Makarov?)
    .45 Pistol
    Machete
    Knife
    Dragonov
    Frag Grenade
    Flamethrower
    RPG

تصاویر:

محتوای مخفی: سایز اصلی از راست به چپ 
    کد:

محتوای مخفی: سایز اصلی از راست به چپ 
    کد:

محتوای مخفی: سایز اصلی 
    کد:

کد:

کد:

Artwork & Render

کد:

تریلر:

Far Cry 3 'E3 2011 demo' Trailer
    کد:

HD
    کد:
    SD
    کد:
    Last edited by E Z I O; 21-11-2011 at 16:16.

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

یادمه وقتی میرفتم گیم نت و شماره یک این بازیو میدیدم پیش خودم میگفتم چقدر طبیعیه .......اونوقتا همه ازش تعریف میکردن من بازی نکرده بودم تا اون موقع تا اینکه نسخه ی دومش اومد و سیستم من هم نمی آوردتش بعد از ارتقا و این بحثا بازی و نصب کردم و حسابی خورد تو ذوقم و گفتم مرحبا کانتر.........
    (این رنگ بندیش هم مثله نسخه ی یکه)
    ممنون از تاپیکت رفیق

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یادمه وقتی میرفتم گیم نت و شماره یک این بازیو میدیدم پیش خودم میگفتم چقدر طبیعیه .......اونوقتا همه ازش تعریف میکردن من بازی نکرده بودم تا اون موقع تا اینکه نسخه ی دومش اومد و سیستم من هم نمی آوردتش بعد از ارتقا و این بحثا بازی و نصب کردم و حسابی خورد تو ذوقم و گفتم مرحبا کانتر.........
    (این رنگ بندیش هم مثله نسخه ی یکه)
    ممنون از تاپیکت رفیق
    جوک میگیا! هم گرافیک و هم صداگذاری نسخه 2 در حد معجزه بود انویدیا محصلات گرافیکیش رو با تست و بهینه سازی هایی که در مورد این بازی صورت می گرفت عرضه می کرد شده تا حالا گرافیک نسخه 2 رو بذاری روی نهایت کیفیت؟ به نظر من کلا فارکرای یه بازی آسه فقط باید بشینی بازی کنی... من بی صبرانه منتظر نسخه سوم این بازی هستم فقط امیدوارم باگ های ناجور 2 رو نداشته باشه و سیو خراب نشه هی فارکرای 2 رو بدون نگه داشتن 5-6 تا سیو اخیر نمی تونستی تموم کنی حتما باید در هر لحظه سیوهای اخیر رو نگه می داشتی چون تا تموم شدن بارها گیر می کردی و مجبور بودی سیو های قبلی تر رو لود کنی من رو کنسول از درد این قضیه نتونسنتم تموم کنم اما رو PC 2 بار تمومیدم خیلی هم کامل تمومیدم لذت خاصی به آدم میده بازی کردن فارکرای

4. 12 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من کلا از سبک Open World بدم میاد و اکثر بازی های تو این سبک یک افتضاح حساب میشن توی قیمت 2 این بازی نقشه انقدر بزرگ بود که ادم حوصله نداشت برای یک معموریت 15 دقیقه رانندگی کنه.و اون قرص خوردن های مسخره و ... در کل من از بازی خوشم نیومد.حالا 3 بازی برگشت به محیط قبلی ولی باید ببینیم داستان بازی چی رو دنبال میکنه.

6. این کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

جوک میگیا! هم گرافیک و هم صداگذاری نسخه 2 در حد معجزه بود انویدیا محصلات گرافیکیش رو با تست و بهینه سازی هایی که در مورد این بازی صورت می گرفت عرضه می کرد
    دوست من من اصلا منظورم گرافیک و صداگذاری نبود
    بازیش یه جوری بود (که در هر صورت به دلم نشست حالا کل دنیا هم بگه بهترین بازی قرنه)

تا حالا گرافیک نسخه 2 رو بذاری روی نهایت کیفیت؟
    اتفاقا بازیش تو جعبه ی کارت گرافیکم بود

فقط امیدوارم باگ های ناجور 2 رو نداشته باشه و سیو خراب نشه هی فارکرای 2 رو بدون نگه داشتن 5-6 تا سیو اخیر نمی تونستی تموم کنی حتما باید در هر لحظه سیوهای اخیر رو نگه می داشتی چون تا تموم شدن بارها گیر می کردی و مجبور بودی سیو های قبلی تر رو لود کنی من رو کنسول از درد این قضیه نتونسنتم تموم کنم
    خب دیگه خصوصیات یه بازی تو مخ برو رو گفتی

خیلی هم کامل تمومیدم لذت خاصی به آدم میده بازی کردن فارکرای
    منم نگفتم چون خوشم نمیاد کسی نمیتونه ازش لذت ببره............................

8. 4 کاربر از matrix_3s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

نسخه دومش گرافیکش خوب بود ولی من باهاش حال نکردم

10. 6 کاربر از moh3en_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من کلا از سبک Open World بدم میاد و اکثر بازی های تو این سبک یک افتضاح حساب میشن توی قیمت 2 این بازی نقشه انقدر بزرگ بود که ادم حوصله نداشت برای یک معموریت 15 دقیقه رانندگی کنه.و اون قرص خوردن های مسخره و ... در کل من از بازی خوشم نیومد.حالا 3 بازی برگشت به محیط قبلی ولی باید ببینیم داستان بازی چی رو دنبال میکنه.
    دوست عزیز والا نه تنها اکثرشون افتضاح حساب نمیشن بلکه اکثرشون همیشه تو صدر ها بودن

+
    محمد جان اون تصویر اولیه که از بازی گذاشتی هیلتره اینی که من گذاشتمو بردار بزار جاش..اپ کردم دیگه هیلتر نیست
    کد:
    Last edited by Layken; 22-08-2011 at 22:07.

12. 8 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

FarCry 2 سبک خاصی داشت، بازی خیلی قشنگی بود ولی... اوایل بازی خیلی کسل کننده بود، کلا بازی روندش آروم دنبال میشد، وقفه میان نبرد ها خیلی زیاد بود، و در کل اگه با عجله میخواستید بازی کنید و یا کمی صبر نداشتید، بازی کلا ارزشش رو از دست میداد و به زودی Uninstall میشد.

البته نکات + زیادی داشت مثلا گرافیک بالا(به نظر من تنها رقیب Crysis 1 در محیط های خیلی وسیع(گرافیک کلی رو نمیگم، فقط محیط))، اتمسفر بسیار قدرتمند (همیشه از اتمسفر این گیم تعریف میکنم، واقعا احساس بودن در آفریقا بهم دست میداد) و...

به هر حال امیدوارم در این نسخه این مشکلات بر طرف بشه تا شاهد عنوانی کم نقص باشیم.

موفق باشید.

14. 10 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

زیر خاکی پیدا کردم!

Far Cry 3 Wallpaper

سایز اصلی:
    کد:
    Last edited by E Z I O; 21-11-2011 at 16:09.

16. 8 کاربر از E Z I O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز J U N I P E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شخصاً گرافیک و اتمسفر بازی خیلی برام مهمه و برخلاف دوستمون، از بازی‌های اوپن‌ورلد لذت می‌برم.
    خیلی هم دنبال زود تموم کردن بازی نیستم، سعی می‌کنم توی محیط گشت بزنم از فضای بازی لذت ببرم و هم‌زمان ماموریت‌ها رو پیش‌ببرم.
    فضاهای جنگلی و کوه‌های سرسبز رو خیلی دوست دارم. کرایسیس۱ و وارهد و فارکرای ۱ نمونه‌های خاطره‌انگیزی برام هستند که متاسفانه مشایه‌های زیادی -به‌لحاظ محیط طبیعی و سرسبز- ندارند.
    مثلا همیشه پنهان شدن لای شاخ و برگ و روی درخت‌ها و snipe کردن برام لذت‌بخش بوده، چیزی که به‌نظر میاد تو فارکرای ۳ هم بشه تجربه کرد.

درمورد فارکرای ۲،خودم شخصا توقع بالاتری از این بازی داشتم. بازی خوبی بود ولی مثلا طرف تفنگشو گرفته‌بود اون‌ور، شلیک می‌کرد می‌خورد به تو!
    یا وقتی بمبی کنار درخت می‌ترکید، بعضی درختا مثل فنر، چند بار سریع به چپ و راست خم می‌شدند.

کسی بازی‌هایی با محیط مشابه فارکرای۱ و کرایسیس۱ سراغ نداره؟ (فارکرای ۳ به‌جای خود)

18. 3 کاربر از J U N I P E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •