تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با هدفون beats stadio HD

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض مشکل با هدفون beats stadio HD

سلام من این هدفون رو دیروز با قیمت 60 تومن خریدم اما امروز که یه ذره دقت کردم احساس میکنم که صدای خواننده از گوشی که سیم نداره بیشتره یعنی قوی تره.... و صدای آلات موسیقی از اونی که سیم بهش وصل میشه قوی تره...به نظرتون این وضعیت عادیه؟ البته تو بعضی آهنگ خیلی دقت لازم داره حتی بعضی وقت ها اصلا معلوم نیست.... به نظرتون مشکل از گوشای منه؟ یا هدفونه مشکل داره؟
    ویرایش: نام هدفونه Beats studio HD هست در نام تاپیک اشتباه تایپی داشت...
    Last edited by M A M M U T; 17-08-2012 at 00:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام من این هدفون رو دیروز با قیمت 60 تومن خریدم اما امروز که یه ذره دقت کردم احساس میکنم که صدای خواننده از گوشی که سیم نداره بیشتره یعنی قوی تره.... و صدای آلات موسیقی از اونی که سیم بهش وصل میشه قوی تره...به نظرتون این وضعیت عادیه؟ البته تو بعضی آهنگ خیلی دقت لازم داره حتی بعضی وقت ها اصلا معلوم نیست.... به نظرتون مشکل از گوشای منه؟ یا هدفونه مشکل داره؟
    ویرایش: نام هدفونه Beats studio HD هست در نام تاپیک اشتباه تایپی داشت...

هدفون Beats Studio HD حداقل 450 تومن قیمتشه. اینی که خریدین 60 تومن فیک هست و کیفیت هدفون های فیک هم هیچوقت به نمونه اصلی نمی رسه و اینجور ایرادات هم داخلشون دیده میشه
    Last edited by ramin_bz; 17-08-2012 at 01:24.

3. این کاربر از ramin_bz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

هدفون Beats Studio HD حداقل 450 تومن قیمتشه. اینی که خریدین 60 تومن فیک هست و کیفیت هدفون های فیک هم هیچوقت به نمونه اصلی نمی رسه و اینجور ایرادات هم داخلشون دیده میشه
    خودم هم حدس میزدم باید گران تر از این حرفا باشه حالا لازم نیست به نمونه ی اصلی برسه اما حداقل نباید اینجور ایراداتی داشته باشه 60 تومن رو میدادم به آشغال ترین جنس نباید این ایراد رو میداشت.... یه هدست داشتم دو سال پیش خریدم 8 تومن اون از این بهتر بود ولی باسش خیلی خوبه
    ولی با اینکه فیکه ولی کیفیت و جنسش خیلی خوبه ها دور گوشیش آلمینیومه الآن که یه مدته باهاش آهنگ گوش میدم حس میکنم که بالانس شده.... نمیدونم شاید قبلا احساس می کردم ...نمیدونم خلاصه...کاش فروشندهه بهم میگفت حالا باز جوانمرد بود بهم 400 هزار نفروخت وگرنه من اصلا نمیفهمیدم
    خدایی من که از اینترنت و این چیزا سر در میارم اینجوری گول می خورم حالا فرض کنین یکی بیاد که از این چیزا هم سردر نمیاره....
    الآن دچار یاس فلسفی شدم...میگم حالا یه جور نمیشه این مشکلش رو حل کرد؟
    Last edited by M A M M U T; 17-08-2012 at 02:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خودم هم حدس میزدم باید گران تر از این حرفا باشه حالا لازم نیست به نمونه ی اصلی برسه اما حداقل نباید اینجور ایراداتی داشته باشه 60 تومن رو میدادم به آشغال ترین جنس نباید این ایراد رو میداشت.... یه هدست داشتم دو سال پیش خریدم 8 تومن اون از این بهتر بود ولی باسش خیلی خوبه
    ولی با اینکه فیکه ولی کیفیت و جنسش خیلی خوبه ها دور گوشیش آلمینیومه الآن که یه مدته باهاش آهنگ گوش میدم حس میکنم که بالانس شده.... نمیدونم شاید قبلا احساس می کردم ...نمیدونم خلاصه...کاش فروشندهه بهم میگفت حالا باز جوانمرد بود بهم 400 هزار نفروخت وگرنه من اصلا نمیفهمیدم
    خدایی من که از اینترنت و این چیزا سر در میارم اینجوری گول می خورم حالا فرض کنین یکی بیاد که از این چیزا هم سردر نمیاره....
    الآن دچار یاس فلسفی شدم...میگم حالا یه جور نمیشه این مشکلش رو حل کرد؟
    بهتر بود قبل از خریدت یه سر به تاپیک هدفون میزدی بحث های مشابهی درمورد هدقون های beats بود.این اشکال ممکنه به مرور زمان حل شه من خودم یه هدفون سونی داشتم که یکی از گوشیاش تو باس های زیاد خش خش میکرد ولی چند روز بعد درست شد. هدفون شما یه سوکت برای اتصال جک هدفون روی خود گوشی داره اتصال اون رو چک کن ببین مشکلی نداشته باشه اگه لازم بود با یه مقدار الکل تمیزش کن.یه مقدار جک هدفون رو داخلش بچرخون شاید تو حالت های دیگه مشکل نداشته باشه.اگه با این کارا درست نشد و اذیت میکرد میتونی از توی تنظیمات برنامه پلیرت نسبت بلندی صدای اون گوشی که صداش ضعیفه رو بیشتر کنی

داره خودمونی میشه snkinect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز هدفون من هم همین مشکل رو داشت ولی باید صدا رو کم یا زیاد کنی اونوقت درست میشه.هدفون من که روی کامپیوتر امتحان می کردم درست بود ولی روی گوشی این حالت پیش می اومد.اگه روی خود هدفون چیزی داره که باهاش بشه صدا رو کم و زیاد کرد امتحانش کن واگه نبود صدای گوشی رو عوض کن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •