تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 29 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 289

نام تاپيک: سریال «شوخی کردم» ؛ سریال جدید «مهران مدیری»

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سریال «شوخی کردم» ؛ سریال جدید «مهران مدیری»

مهران مدیری پس از «ویلای من» به زودی در شبکه نمایش خانگی سریالی با عنوان «شوخی کردم» را کلید خواهد زد.

مدیری در این مجموعه که پس از اتمام سریال ویلای من به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد در مقام کارگردان و تهیه‌کننده خواهد بود.

مجموعه شوخی کردم تازه ترین کار مدیری که همچنان به سیاق سال های اخیر برای توزیع در شبکه ویدئویی ساخته خواهد شد، این روزها مراحل نگارش را سپری می کند. گروه نویسندگان این سریال متشکل از خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، حمید برزگر و... هم اکنون نگارش آیتم های کار را آغاز کرده اند.

شوخی کردم با فارغ شدن مدیری و شرکت گلرنگ پخش از توزیع کامل ویلای من روند تولید خود را آغاز خواهد کرد

در هر قسمت از این مجموعه احتمالاً هر هفته در مدت زمان 90 دقیقه شامل آیتم های نمایشی کمدی توزیع خواهد شد و به شوخی با مسائل روز اجتماعی خواهد پرداخت.

هر آیتم نمایشی در عین آنکه محتوایی مجزا دارد، اما در کلیت، این بخش ها ارتباطی با یکدیگر دارند تا مخاطبانی که از اواسط توزیع تصمیم به تهیه و تماشای اثر گرفتند، به مشکل برنخورند. تجربه ای که مدیری در جریان ساخت سریال های ویدئویی قبلی اش به آن رسیده و حالا قصد دارد در اثر جدیدش از آن بهره ببرد.

مدیری اواخر تیرماه امسال پروانه ساخت شوخی کردم را از اداره محصولات ویدئویی و شبکه نمایش خانگی سازمان سینمایی دریافت کرده است. این مجموعه در 80 قسمت ساخته خواهد شد؛ به این شکل که ابتدا 40 قسمت مجموعه تولید می شود و پس از توزیع در شبکه ویدئویی و دریافت بازخوردها، 40 قسمت بعدی با لحاظ این نظرات و بازتاب ها نگارش و تصویربرداری می شود.

2. 16 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Raـــــ Hـــــ Za's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

مهران مدیری با برنامه‌های ماهواره شوخی می‌کند

مجموعه «شوخی کردم...» تازه‌ترین کار مدیری که این روزها مراحل نگارش و پیش تولید را سپری می‌کند، پاییز امسال روانه بازار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گروه نویسندگان این سریال متشکل از خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، حمید برزگر هستند.

هر قسمت از این مجموعه هر هفته در مدت زمان 90 دقیقه شامل آیتم‌های نمایشی کمدی توزیع خواهد شد و به شوخی با مسائل روز اجتماعی خواهد پرداخت؛‌ ضمن اینکه با تعدادی از پربیننده‌ترین برنامه‌های ماهواره‌یی نیز شوخی خواهد شد.

«شوخی کردم...» با فارغ شدن مدیری و شرکت گلرنگ پس از توزیع «ویلای من» روند تولید خود را آغاز خواهد کرد.

بنا به گفته‌ی بصیری، مدیر عامل شرکت گلرنگ رسانه هر آیتم نمایشی در عین آنکه محتوایی مجزا دارد، اما در کلیت، این بخش‌ها ارتباطی با یکدیگر دارند تا مخاطبانی که از اواسط
    توزیع تصمیم به تهیه و تماشای اثر گرفتند، با مشکل روبرو نشوند.

مدیری اواخر تیر ماه امسال پروانه ساخت «شوخی کردم» را از اداره محصولات ویدئویی و شبکه نمایش خانگی سازمان سینمایی دریافت کرد.

این مجموعه در 80 قسمت ساخته خواهد شد؛ به این شکل که ابتدا 40 قسمت مجموعه تولید می شود و پس از توزیع در شبکه ویدئویی و دریافت بازخوردها، 40 قسمت بعدی با لحاظ این نظرات و بازتاب ها ساخته خواهد شد.

4. 9 کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

به همراه تصاویری از این مجموعه آیتمی
    تصویربرداری مجموعه آیتمی “شوخی کردم” که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود از روز شنبه 16 شهریورماه در شمال شهر تهران آغاز شده است. در این مجموعه بازیگران متعددی به ایفای نقش می‌پردازند که هر کدام در آیتم‌های مدنظر و متناسب با نقششان مقابل دوربین این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می‌روند.
    .
    رامین ناصرنصیر، سیامک انصاری، جواد رضویان، رضا شفیعی‌جم، محمدرضا هدایتی، لاله صبوری، بیژن بنفشه‌خواه، ستاره پسیانی، شبنم فرشادجو، سحر ذکریا، ماندانا سوری و سعید پیردوست از جمله بازیگران حاضر در مجموعه آیتمی “شوخی کردم” هستند.
    دانلود شوخی کردم
    همچنین برزو ارجمند، پرستو صالحی، رابعه اسکویی، زهرا داودنژاد، علی بوستان، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، فلامک جنیدی، علی لک‌پوریان، ساعد هدایتی، بهنوش بختیاری، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و نگین معتضدی از دیگر بازیگرانی هستند که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای ایفای نقش در “شوخی کردم” همکاری دارند.
    .
    البته هنوز نام افراد جدیدی برای پیوستن به گروه بازیگران شنیده می‌شود.
    .
    بسیاری از بازیگرانی که در مجموعه “شوخی کردم” حضور دارند پیش از این نیز در تجربیات مختلف نظیر “جنگ 77″، “ساعت خوش”، “باغ مظفر”، “شب‌های برره”، “ببخشید شما”، “پاورچین”، “نقطه‌چین”، “مرد هزار چهره”، “مرد هزار چهره 2″، “ویلای من”، “جایزه بزرگ” و “قهوه تلخ” با مهران مدیری همکاری داشتند.
    .
    این مجموعه کلا در بسته‌بندی‌های دو قسمتی که هر کدام حدود 40 دقیقه است، در 20 دی وی دی در اختیار علاقه‌مندان قرار می گیرد. خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، حمید برزگر، امیر وفایی و الهه زارع‌نژاد گروه نویسندگان مجموعه آیتمی “شوخی کردم” هستند.
    .
    مهران مدیری پیش از این سریال‌ “قهوه تلخ” را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود که تصویربرداری آن ناتمام ماند. مجموعه “ویلای من” به کارگردانی مدیری نیز برای شبکه نمایش خانگی تولید شد و با وجود اینکه بر خلاف “قهوه تلخ” پخش منظمی داشت، نتوانست فروش قابل قبولی داشته و به موفقیت “قهوه تلخ” دست پیدا کند.
    .
    خشایار الوند نویسنده “شوخی کردم” پیش از این گفته بود که این مجموعه در یک لوکیشین بزرگ تصویربرداری می‌شود و خاطرات خوش کارهای مهران مدیری را زنده خواهد کرد. این مجموعه در قالب آیتم‌های کوتاه به مسائل روز سیاسی و اجتماعی داخلی و خارجی می‌پردازد.
    .
    تصویربرداری این مجموعه در حال حاضر در تهران شروع شده است. مهران مدیری، سیامک انصاری، نادر سلیمانی، عارف لرستانی و الیکا عبدالرزاقی از جمله بازیگرانی هستند که در آغاز تصویربرداری این مجموعه جلوی دوربین رفتند. گویا مهران مدیری این بار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزم خود را جزم کرده تا با دعوت از چهره هایی که چند سالی از خیر همکاری با آنان گذشته بود، موفقیت کار جدیدش را تضمین کند!
    پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت، حالا نوبت به مهران غفوریان رسیده است. غفوریان جزو جدیدترین بازیگرانی است که با مجموعه ویدئویی جدید مدیری به نام «شوخی کردم»‌ قرارداد بسته است. غفوریان آخرین بار در جنگ هایی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد و پس از آن خود وارد عرصه کارگردانی شد که سری مجموعه پرتماشاگر «زیر آسمان شهر» از ساخته های اوست.
    .
    پیش از این بازی بهنوش بختیاری نیز در این مجموعه قطعی شده بود. همچنین اگر به گفته خشایار الوند، یکی از نویسندگان این مجموعه مبنی بر حضور بازیگران ثابت کارهای مدیری در شوخی کردم استناد کنیم، می توان حدس زد چهره هایی چون سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، علی لک پوریان، غلامرضا نیکخواه، ساعد هدایتی، رضا فیض نوروزی و … نیز در این جمع خواهند بود و احتمالاً خبر حضور آنان بزودی منتشر خواهد شد. گروه تولید این روزها مشغول ساخت دکورهای مجموعه هستند و شنیده ها حاکی از آن است که کار تصویربرداری از نیمه شهریور ماه آغاز خواهد شد. این مجموعه همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم سازی محسوب می شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخشهای قبلی ساخته و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواهد شد. جواد رضویان و مهران مدیری پس از حدود یک دهه آشتی کردند و در پروژه « [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » با هم همکاری می‌کنند.
    مهران مدیری در حال انتخاب بازیگران سریال جدیدش با نام «شوخی کردم» است. جواد رضویان، زوج نیما فلاح و سحر ولدبیگی جدیدترین بازیگرانی هستند که به این مجموعه اضافه شده‌اند.
    طی سالهای اخیر و عدم همکاری این دو هنرمند در نزدیک به یک دهه با هم، شایعه شده بود که با هم قهر کرده اند اما جواد رضویان که برای نقد و بررسی سریال خروس در خبرگزاری فارس حضور یافته بود در پاسخ به این سوال که شما دوره طلایی بازیگریتان را با آقای مدیری سپری کردید، به نظرتان اگر دوباره با ایشان همکاری کنید،‌ به آن دوران طلایی برمی‌گردید؟، پاسخ داده بود: بله. شک نکنید. من یکی از شاگرد تنبل‌های آقای مدیری بودم. او کاپیتان سردمدار طنز تلویزیون است. یکی از ادعا کننده های این جنس برنامه ایشان است و احساس می کنم در کنار هم قرار گرفتن ما پس از 8 الی 9 سال دوری اتفاق خوشایندی در وهله اول برای من است. روزهای سختی کنار هم بودیم ولی تجربیات خوبی با هم داشتیم. کارهایی به واسطه روز پخش بودن داشتیم ولی الان که پشت سرم نگاه می‌کنم، می بینم که این کارها هنوز نو و قابل دفاع و جذاب است و لحظه شماری می کنم برای کار کردن با ایشان. من هیچ مشکلی با آقای مدیری ندارم و او را خیلی دوست دارم. تا به حال بازیگران بسیاری نظیر لاله صبوری، بهنوش بختیاری، رضا شفیعی جم، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و برزو ارجمند در این مجموعه قطعی شده بود. ضمن اینکه در این مجموعه نیز مهران مدیری مانند کارهای قبلی خود یکی از بازیگران اصلی خواهد بود. «شوخی کردم» عنوان فیلم جدید مدیری است، «شوخی کردم» همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم‌سازی محسوب می‌شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخش‌های قبلی ساخته و توزیع خواهد شد. خشایار الوند و امیرمهدی ژوله از جمله نویسندگان اصلی سریال هستند. مدیری با همکاری مجدد با تیم قدیمی خود سعی کرده است با نگاه نوستالژیک مردم را به دیدن مجموعه جدید خود مشتاق کند.
    .
    پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت و مهران غفوریان که آخرین بار در جنگ هایی که مدیری در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد،صبوری هم به این گروه پیوسته تا نشان دهد مدیری به بازیگران قدیمی خود رجوع کرده است.
    .
    مدیری که چند سالی است همکاری با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را قطع کرده است با ساخت مجموعه های مختلف در شبکه خانگی سعی کرده است فعالیت های خود را متوقف نکند و مخاطبان خود را حفظ کند.

6. 11 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

ولی من توی تهران روی بیلبورد های تبلیغاتی یه مجموعه جدید به نام " گنج مظفر " رو دیدم ؟؟ پس اون چیه ؟؟؟ اون تولید نمی شه ؟؟ گویا همون تم باغ مظفر رو داشت .. یعنی همون قلمراد توش بود و خیلی افراد دیگه مربوط به باغ مظفر ...
    این یکی امیدوارم به لوسی خنده بازار نشه ( خداییش بعضی آیتم هاش اصلا جالب نیست فقط یه تعدادی از آیتم هاشون خنده دار هستش .. .. البته کارای مدیری با کارای شهاب عباسی فرق داره و مدیری از نویسنده های توانا تری برخوردار هستش ..
    وقتی این همه بازیگر دعوت کرده یعنی امکانش هست از برادران قاسم خانی هم به عنوان نویسنده استفاده کنه ؟؟؟
    جای مهراب و پیمان واقعا توی نویسنده هاش خالی هستش ..
    اگه شقایق دهقان یا بهاره رهنما رو دعوت می کرد به جمعشون می شد امیدوار بود که مهراب یا قاسم هم اضافه بشن ..
    خداییش نصف کار های طنز مدیری روی دوش این دوتا برادر بود .. نمونش هم طنز های موفقی بود که بدون مدیری ساخته شد .. ساختمان پزشکان ، مسافران و دزد و پلیس همه از کار های این دو برادر هستش که نسبت به بقیه طنز های تی وی خیلی بهتر بودن ..

8. 5 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joseph.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    World Wide Web

پيش فرض

ولی من توی تهران روی بیلبورد های تبلیغاتی یه مجموعه جدید به نام " گنج مظفر " رو دیدم ؟؟ پس اون چیه ؟؟؟ اون تولید نمی شه ؟؟ گویا همون تم باغ مظفر رو داشت .. یعنی همون قلمراد توش بود و خیلی افراد دیگه مربوط به باغ مظفر ...
    گنج مظفر بعد از باغ مظفر ساخته شد اما پخش نشد . این مجموعه دوازده قسمته و قراره به صورت نمایش خانگی منتشر بشه .
    کارهای مدیری رو چشم بسته می پسندم و به نظرم بهترین کمدین ایرانه و تنها کسی هست که به مقوله طنز اهمیت می ده

10. 6 کاربر از joseph.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

مجله اینترنتی برترین ها / عکس جدید کوروش جوان از تیپ متفاوت مهران مدیری در اولین روز تصویر برداری سریال جدید وی با نام «شوخی کردم».

12. 7 کاربر از xaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

مدیری تو اینجور کار ها استاده
    لحظه شماری میکنم زودتر بیاد

14. 2 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Aryana_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا...

پيش فرض

جای خالی برادران قاسم خانی به وضوح تو کارای مدیری دیده میشه ...

16. 3 کاربر از Aryana_b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حالی که پیمان قاسم خانی و برادرش مهراب از سریال «مرد دوهزارچهره» به این سو هیچ همکاری مستقیمی با مهران مدیری نداشتند و در چرایی این جدایی هم شایعات بسیاری از درگیریهای مالی گرفته تا ممیزیهایی که مدیری بر متنهای این دو برادر لحاظ می کرد مطرح شده اما در یک اتفاق جالب یکی از دو برادر یعنی مهراب به تازگی به گروه نویسندگان سریال «شوخی کردم» پیوسته است.

بنا به اطلاعاتی که در «وصف صبا» ارائه شده فیلمبرداری دو قسمت اول این سریال در حالی به پایان رسیده که بناست در تولید ادامه کار مهراب قاسم خانی به جمع خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، امیر وفایی و الهه زارع نژاد پیوسته و به عنوان نویسنده آیتمهای طنز به آنها کمک کند.

اگر این اتفاق بیفتد هیچ بعید نیست آشتی کنان مهراب و مهران عاملی شود برای آن که در سریال بعدی مدیری پیمان قاسم خانی دوباره به کسوت سابق بازگشته و به عنوان سرپرست نویسندگان فعالیت کند. بدیهی است که این اتفاق کیفیت طنزهای مدیری را هم بالاتر خواهد برد و او را از تکراری که در چند سال اخیر دچارش شده رهایی می دهد.

18. 10 کاربر از molaali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

عکساهایی از پشت صحنه شوخی کردم...!
    بی صبرانه منتظریم

20. 4 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 29 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •