تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 135

نام تاپيک: بایگانی پست های مفید زیرشاخه فوتبال داخلی | آوریل 2014

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض بایگانی پست های مفید زیرشاخه فوتبال داخلی | آوریل 2014

سلام
    عنوان تاپیک تقریبا گویاست که محتوای این تاپیک قراره چی باشه.
    .
    مختصر توضیحی راجع بهش:
    ما در انجمن ورزش کاربرانی رو داریم که دقایق و ساعات زیادی رو وقت میزارن تا پست های مفید و هم راستا با قوانین انجمن ورزش ارسال کنند که به جرئت میتونم بگم سهم عمده ای از پیشرفت رو به جلوی انجمن ورزش از زمان ایجاد تا به امروز بر عهده این عزیزان بوده.
    از این رو ، طی صحبتی که داشتیم، تصمیم گرفتیم برای شروع برای زیرشاخه فوتبال داخلی ، این تاپیک را ایجاد کنیم که در آن آرشیوی از پست های مفید کاربران انجمن ورزش در زیرشاخه فوتبال داخلی تهیه بشه و به صورت ماهانه از کاربری که بیشترین پست مفید رو ارسال کرده قدردانی بشه.
    .
    نحوه کار تاپیک:
    مشخصا در این تاپیک قرار نیست پستی ارسال بشه.
    تیم ناظرین و مدیران کپی ای از پست های مفید از تاپیک های زیرشاخه فوتبال داخلی را در این تاپیک قرار می دهند. رو این حساب، تاپیک قفل خواهد بود.
    .
    نحوه انتخاب پست ها:
    پست ها بر اساس محتوای مطلب انتخاب خواهند شد. دقت کنید این محتوا صرفا قرار نیست آموزشی باشه. نظرات کاربران راجع به اتفاقات، مسابقه فوتبال، اخبار و... که تشخیص داده بشه که مفید، منطقی و بر مبنای قوانین باشه و به وضوح مشخص باشه کاربر براش وقت گذاشته و زحمت کشیده، هم در این تاپیک قرار خواهند گرفت./
    مضاف بر این کاربران هم میتونند پست هایی که احساس میکنند قابلیت اینو داره که در این تاپیک قرار بگیره را از طریق پیغام خصوصی به مدیران و ناظرین اطلاع بدن.
    .
    +++
    سعی میشه از افرادی که بیشترین تعداد پست مفید در این تاپیک را داشته باشند، در صورت امکان با ارسال هدایایی یا منتصب کردن به عنوانی ویژه طی بازه های زمانی، ازشون قدردانی بشه.
    .
    صحبت پایانی:
    این طرح فعلا به صورت آزمایشی هست و البته همانطور که اشاره کردم ماهانه. چون تاریخ انجمن شمسی نیست، مبنای ماه های این بایگانی کردن هم میلادی خواهد بود.
    پس برای شروع، ما صرفا پست های مفیدی که در دسامبر 2013 ارسال بشه را آرشیو خواهیم کرد و به پست های گذشته نمی پردازیم.
    .
    .
    مخلصیم
    یاعلی

پست های دسامبر 2013:
    از پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | از صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های ژانویه 2014: از پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | از صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های فوریه 2014: از پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | از صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های مارس 2014: از پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | از صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های آوریل 2014:

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با تاخیر...
    تاکتیک تراکتور این بود که اوایل بازی که حریف هنوز درگیر جو ورزشگاهه، پر دامنه حمله کنه و به گل برسه.
    انصافا ده دقیقه اول از به هم ریختگی ما نهایت استفاده رو کردن و حمله های زهر داری ترتیب دادن.
    بعد از اون ما به بازی مسلط شدیم ولی یه کرنر و گل شانسی همه چیو ریخت به هم
    نیمه دوم هم که کاملا سوار بازی بودیم ولی قسمت این بود ببازیم
    با این بازی که انجام دادیم من شدید به تیممون امیدوار شدم. تازه دوتا یار فیکسمونم نداشتیم.
    از حاتمی اصلا خوشم نمیاد ولی الان بازیکن پرسپولیسه و ازش حمایت میکنم.
    با قدرت بدنی بالایی که داره خوب خودشو تو موقعیت گل قرار میده ولی ضربه ها آخرو خوب نمیزنه.
    خیلی کنده، کارای عجیب قریبم زیاد انجام میده مثلا علیرغم اینکه هیچی تکنیک نداره یه تنه میزنه به دل 4 5 تا بازیکن! کمی بی تفاوت هم بازی میکنه.
    گل بود به سبزه نیز آراسته شد! خیلی بازیکن زیاد داریم پای حقیقی هم این وسط شکست! حالا باید چن ماه دهنویو تحمل کنیم.
    به نظر من بازیهای خونگی با 1 هافبک دفاعی بازی کنیم که هجومی تر باشیم بازیهای خارج خونه هم نوری رو بجای حقیقی بازی بدیم بهتره تا دهنوی تو زمین باشه.
    از خرید دیگمون "مسلمان" هم خیلی راضی بودم. خوب بازیکنیه.
    بهترین ترکیب واسه پشت مهاجم به نظرم عالیشاه مسلمان صادقیانه. خلعتو که افت محسوسی هم کرده هم به عنوان ذخیره طلایی!
    محروم مصدوم ندیم مسلمانم جا بیوفته تو تیم دیگه حریف میطلبیم!
    نیلسون 7
    علی عسگر 4
    سید جلال 8
    بنگر 8
    ماهینی 4
    حقیقی 4
    دهنوی 2
    ممد نوری 4
    مسلمان 6
    خلعتبری 5
    سید صالحی 5
    کفشگری 6
    حاتمی 5

راستی این تراکتوریای عزیز یا مدیر محترمشون یا گزارشگر خیلی محترم ترشون که میگن بازی رفتو با پنالتی باختیم، دقیقا فازشون چیه؟

کپی شده از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by pcforlife; 02-12-2013 at 20:28. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

3. 4 کاربر از lazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

خب نیم فصل دوم هم شروع شد دو بازیکن به لیست تیم اضافه شد چند بازیکن هم از تیم رفتن
    با توجه به لیست بازیکنای موجود من سیستم پیشنهادیم که توی سایت پرسپولیس هم مطرح کردم اینه

به نظر من با توجه به نمایشی که نیم فصل اول از پرسپولیس دیدیم در نیم فصل دوم هر 15 تیم در درجه اول میان تا به پرسپولیس نبازن و بیشتر تمرکزشون روی دفاع باشه
    با توجه به مثلث تکنیکی تیم یعنی صادقیان خلعتبری و عالیشاه که در نیم فصل مسلمان هم بهشون اضافه شده تمرکز دفاعی تیمها بیشتر هم میشه
    علاوه بر این با توجه به نفرات دفاعی آماده فشار آوردن به خط دفاعی پرسپولیس و فشرده تر کردن این تیم نتیجه معکوس میده و ساختار دفاعی تیم رو نفوذ ناپذیر تر میکنه پس برای تیمهای دیگه بهتره که به پرسپولیس اجازه بدن جلو بیاد تا دفاعش بازتر بشه

برای نمونه شما همین بازی با تراکتور رو ببینید نمیدونم دقت کردین یا نه درسته که تراکتور 10 دقیقه اول پرس کرد و فشار آورد اما بعد از اون تراکتور کاملا بازی رو متعادل کرد و حتی حامد لک به شکل مشهودی سعی داشت بازی رو آروم کنه
    نیمه دوم رو هم که همگی دیدیم
    مسئله وقتی جدی تر میشه که بدونیم این سخت ترین بازی خارج از خونه ما در نیم فصل دوم بود

پس همونطور که دوستمون lazy هم گفت باید سعی کنیم با یک هافبک دفاعی و با دو مهاجم بازی کنیم بخصوص اینکه ابزارش رو کاملا در اختیار داریم

با چند سیستم میشه به این هدف برسیم

4.4.2 لوزی
    4.1.3.2 که یه سیستم کامل هست و خودش بر اساس نیاز تیم در 90 دقیقه میتونه تبدیل به سیستمهای دیگه بشه مثلا 4.1.4.1
    من چون بازگشت پولادی نزدیک هست به جای میثم ازش استفاده میکنم
    ذخیره ها یا بازیکنای جانشین در پرانتز

ترکیب بر اساس سیستم 4.4.2

نیلسون
    پولادی......سیدجلال.....بنگر..... ماهینی
    حقیقی(کفشگری)
    عالیشاه......................صادقیان
    مسلمان(نوری)
    خلعتبری.......سیدصالحی(حاتمی)

ترکیب بر اساس سیستم 4.1.3.2

نیلسون
    پولادی......سیدجلال......بنگر.... ..ماهینی
    حقیقی(کفشگری)
    عالیشاه.......مسلمان(نوری)....... صادقیان
    خلعتبری.....سیدصالحی(حاتمی)

قطعا با این ترکیب هجومی چند نکته مثبت و منفی به تیممون اضافه میشه

نکات منفی
    1- تعداد گل خورده تیم بالاتر میره و تعداد موقعیتهایی که در ضد حملات به تیمهای حریف میدیم هم بیشتر میشه
    2- احتمال کارت زرد گرفتن عناصر هجومی به خاطر فضای زیاد در بخش دفاعی بالاتر میره و ممکنه در روزهای حساس دست کادر فنی بسته بشه
    3- قدرت دفاعی تیم در دفاع تیمی و ضربات ایستگاهی بخصوص میانگین قدی تیم پایین تر میاد

نکات مثبت
    1- تعداد ساخت موقعیت گل و گل زده تیم طبیعتا و قطعا بالاتر میره برای مثال به بازی با استقلال اهواز که با دو مهاجم بازی کردیم نگاه کنید به گفته اکثر دوستان و کارشناسا زیباترین بازی نیم فصل اول پرسپولیس بود
    2- وجود یک مربع هجومی و تکنیکی مثل عالیشاه صادقیان مسلمان و خلعتبری در صورت هماهنگی و آمادگی میتونه قویترین خط حمله ایران بعد از انقلاب رو به وجود بیاره(ما هیچ گاه این تعداد بازیکن تکنیکی در ساختار هجومی رو نداشتیم گاهی ناصر و درخشان بودن گاهی مهدوی کیا و کعبی گاهی هم علی کریمی به تنهایی)
    3- با وجود دو بازیکن سر زن و قد بلند مثل سید صالحی و حاتمی و یک بازیکن خلاق مثل خلعتبری به راحتی میشه بهترین ترکیب فیزیکی برای یک زوج هجومی رو در اختیار داشت(قابل توجه که بهترین خط حمله تاریخ تیم ملی ایران رو دایی و خداداد شکل دادن)
    4- این ساختار هجومی با این نفرات جوان و دونده به راحتی میتونن با پرس کردن خطوط دفاعی تیمها به ساختار دفاعی تیم هم کمک کنن و از همون جلو اقدام به توپ گیری کنن
    5- وجود یک دروازبان حرفه ای و باهوش و نفرات آماده در خط دفاعی مثل بنگر و سید جلال میتونه اعتماد بنفس هجومی تیم رو بالاتر ببره و وقتی چنین امکانی در تیم هست باید ازش استفاده کرد و زنجیرهای احتیاط رو از پای بازیکنا برداشت و بهشون فرصت داد که به دروازه حریف حمله کنن
    6- از همه مهمتر این مسئله هست که همه پرسپولیس رو به نام یک تیم هجومی میشناسن و با گرد هم اومدن این بازیکنای خلاق و فانتزی میشه دوباره یک فوتبال زیبا رو اجرا کرد و تماشگرا رو به استادیوم کشوند

این تیم در صورت حفظ شدن کادر فنی و بازیکنانش میتونه به راحتی در یکی دوسال آینده یکی از بهترین تیمهای آسیا بشه
    جذب بازیکنان تیم ملی امید قطعا امید رو به پرسپولیس آورده و آینده این تیم رو روشن کرده

Last edited by pcforlife; 02-12-2013 at 20:30. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

5. 3 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fishdilo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خب نیم فصل دوم هم شروع شد دو بازیکن به لیست تیم اضافه شد چند بازیکن هم از تیم رفتن
    با توجه به لیست بازیکنای موجود من سیستم پیشنهادیم که توی سایت پرسپولیس هم مطرح کردم اینه

به نظر من با توجه به نمایشی که نیم فصل اول از پرسپولیس دیدیم در نیم فصل دوم هر 15 تیم در درجه اول میان تا به پرسپولیس نبازن و بیشتر تمرکزشون روی دفاع باشه
    با توجه به مثلث تکنیکی تیم یعنی صادقیان خلعتبری و عالیشاه که در نیم فصل مسلمان هم بهشون اضافه شده تمرکز دفاعی تیمها بیشتر هم میشه
    علاوه بر این با توجه به نفرات دفاعی آماده فشار آوردن به خط دفاعی پرسپولیس و فشرده تر کردن این تیم نتیجه معکوس میده و ساختار دفاعی تیم رو نفوذ ناپذیر تر میکنه پس برای تیمهای دیگه بهتره که به پرسپولیس اجازه بدن جلو بیاد تا دفاعش بازتر بشه

برای نمونه شما همین بازی با تراکتور رو ببینید نمیدونم دقت کردین یا نه درسته که تراکتور 10 دقیقه اول پرس کرد و فشار آورد اما بعد از اون تراکتور کاملا بازی رو متعادل کرد و حتی حامد لک به شکل مشهودی سعی داشت بازی رو آروم کنه
    نیمه دوم رو هم که همگی دیدیم
    مسئله وقتی جدی تر میشه که بدونیم این سخت ترین بازی خارج از خونه ما در نیم فصل دوم بود

پس همونطور که دوستمون lazy هم گفت باید سعی کنیم با یک هافبک دفاعی و با دو مهاجم بازی کنیم بخصوص اینکه ابزارش رو کاملا در اختیار داریم

با چند سیستم میشه به این هدف برسیم

4.4.2 لوزی
    4.1.3.2 که یه سیستم کامل هست و خودش بر اساس نیاز تیم در 90 دقیقه میتونه تبدیل به سیستمهای دیگه بشه مثلا 4.1.4.1
    من چون بازگشت پولادی نزدیک هست به جای میثم ازش استفاده میکنم
    ذخیره ها یا بازیکنای جانشین در پرانتز

ترکیب بر اساس سیستم 4.4.2

نیلسون
    پولادی......سیدجلال.....بنگر..... ماهینی
    حقیقی(کفشگری)
    عالیشاه......................صادقیان
    مسلمان(نوری)
    خلعتبری.......سیدصالحی(حاتمی)

ترکیب بر اساس سیستم 4.1.3.2

نیلسون
    پولادی......سیدجلال......بنگر.... ..ماهینی
    حقیقی(کفشگری)
    عالیشاه.......مسلمان(نوری)....... صادقیان
    خلعتبری.....سیدصالحی(حاتمی)

قطعا با این ترکیب هجومی چند نکته مثبت و منفی به تیممون اضافه میشه

نکات منفی
    1- تعداد گل خورده تیم بالاتر میره و تعداد موقعیتهایی که در ضد حملات به تیمهای حریف میدیم هم بیشتر میشه
    2- احتمال کارت زرد گرفتن عناصر هجومی به خاطر فضای زیاد در بخش دفاعی بالاتر میره و ممکنه در روزهای حساس دست کادر فنی بسته بشه
    3- قدرت دفاعی تیم در دفاع تیمی و ضربات ایستگاهی بخصوص میانگین قدی تیم پایین تر میاد

نکات مثبت
    1- تعداد ساخت موقعیت گل و گل زده تیم طبیعتا و قطعا بالاتر میره برای مثال به بازی با استقلال اهواز که با دو مهاجم بازی کردیم نگاه کنید به گفته اکثر دوستان و کارشناسا زیباترین بازی نیم فصل اول پرسپولیس بود
    2- وجود یک مربع هجومی و تکنیکی مثل عالیشاه صادقیان مسلمان و خلعتبری در صورت هماهنگی و آمادگی میتونه قویترین خط حمله ایران بعد از انقلاب رو به وجود بیاره(ما هیچ گاه این تعداد بازیکن تکنیکی در ساختار هجومی رو نداشتیم گاهی ناصر و درخشان بودن گاهی مهدوی کیا و کعبی گاهی هم علی کریمی به تنهایی)
    3- با وجود دو بازیکن سر زن و قد بلند مثل سید صالحی و حاتمی و یک بازیکن خلاق مثل خلعتبری به راحتی میشه بهترین ترکیب فیزیکی برای یک زوج هجومی رو در اختیار داشت(قابل توجه که بهترین خط حمله تاریخ تیم ملی ایران رو دایی و خداداد شکل دادن)
    4- این ساختار هجومی با این نفرات جوان و دونده به راحتی میتونن با پرس کردن خطوط دفاعی تیمها به ساختار دفاعی تیم هم کمک کنن و از همون جلو اقدام به توپ گیری کنن
    5- وجود یک دروازبان حرفه ای و باهوش و نفرات آماده در خط دفاعی مثل بنگر و سید جلال میتونه اعتماد بنفس هجومی تیم رو بالاتر ببره و وقتی چنین امکانی در تیم هست باید ازش استفاده کرد و زنجیرهای احتیاط رو از پای بازیکنا برداشت و بهشون فرصت داد که به دروازه حریف حمله کنن
    6- از همه مهمتر این مسئله هست که همه پرسپولیس رو به نام یک تیم هجومی میشناسن و با گرد هم اومدن این بازیکنای خلاق و فانتزی میشه دوباره یک فوتبال زیبا رو اجرا کرد و تماشگرا رو به استادیوم کشوند

این تیم در صورت حفظ شدن کادر فنی و بازیکنانش میتونه به راحتی در یکی دوسال آینده یکی از بهترین تیمهای آسیا بشه
    جذب بازیکنان تیم ملی امید قطعا امید رو به پرسپولیس آورده و آینده این تیم رو روشن کرده
    مرسی داش علی، تحلیل جامع و کاملی بود، بسی استفاده کردیم پیشنهاد ها هم عالی هستن

کلا" وقتی حرف از بازی بسته میاد، من یاد بازی نیمه نهایی سه سال پیش بارسا و اینتر می افتم که مورینیو چطور با یک بازی بسته حال بارسایی ها رو گرفت

بالاخره بازی بسته راهکار تیم ها در برابر تیم های قدرتمند هست و به نظر میاد که خیلی مواقع نمیشه کاری کرد!

...

گرچه مقایسه درستی نیست ولی خوب پرطرفدارترین تیم دنیا (بارسا) با پر طرفدار ترین تیم آسیا این روز ها نقاط مشابه زیادی دارند:

- دفاع مستحکم و قدرتمند با میانگین قدی مناسب، سید جلال پویول و بنگر پی کی، ویکتور و پینتو هم که به پای نیلسون ما نمیرسه

- هافبک تهاجمی های تکنیکی و قد کوتاه (ژاوی و اینیستا) اینور هم ما مسلمان و پیام رو داریم

- مهاجمان نیمار و مسی و پدرو و الکسیس، اینور ما فقط خلعت رو داریم شبیه سبک بازی اونها و در عوض بازیکنان قد بلند و سر زن داریم

- کناره هامون هم کناره ی بدی توی ایران نیستن، مخصوصا" ماهینی که این روزها خوب حرکت و سانتر می کنه اونور هم گرچه حسینی خیلی نفوذ نمیکنه در عوض عالیشاه عالیه و مسلمان هم که می تونه اونور کمک کنه

با این تفاسیر، وقتی تیم از لحاظ سبک و نوع بازی مهره هاش شبیه بارسا هست، ترکیبش هم باید مثله اون تهاجمی بچینه، به قول خودت پرسپولیس تیمی تهاجمی هست و با داشتن دفاع خوب و قابل اعتماد، باید اطمینان به نفس کافی برای بازی کردن با حداقل!!! دو خط حمله رو داشته باشیم، و به نظرم در اکثر مواقع با توجه به اینکه تمامی!! تیم ها پیش فرض جلوی ما بسته و دفاعی بازی می خوان بکنن، بهتره همیشه با سه مهاجم بازی کنیم و در اندک موارد بریم سراغ دو مهاجم.

با این تفاسیر به نظرم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی کنیم بهتر نتیجه خواهیم گرفت، در مقابل تیم های نسبتا" پرقدرت هم بریم به سمت ترکیب های دو مهاجمه که گفتی

Last edited by pcforlife; 02-12-2013 at 20:32. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

7. 3 کاربر از fishdilo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mohammad.F.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    MohammadT15

پيش فرض نقد و بررسی بازیهای نیم فصل اول تیم استقلال تهران

نقد و بررسی بازیهای نیم فصل اول تیم استقلال تهران

مقدمه

خوب دوستان تصمیم گرفتم یه نقد کلی راجع به تمام اتفاقات نیم فصل اول امسال به قلم خودم براتون آماده کنمدوستانی که بعضی از بازیها رو ندیدن یا اینکه به طور کل میخوان یه آماری از تیممون داشته باشن این پست فکر کنم به دردشون بخوره . تک تک بازیها رو چه توی لیگ و چه آسیا سعی کردم مورد بررسی و نقد دقیق قرار بدم و چیزی جا نمونه . همیشه گفتم باز هم میگم توی اینجور پستها هیچ وقت دوست ندارم لینک دانلود ویدئویی رو از جایی براتون کپی کنم ! بلکه ابتدا از سایت مورد نظر خودم دانلود میکنم , اسمم رو روی کلیپ مینویسم , توی اکانت مدیافایر خودم آپلود میکنمکار شاید خیلی بیهوده باشه ! میتونم خیلی راحت لینک آمادشو بذارم و اینهمه وقت و حجم خودم رو نگیرم چون برای هر کلیپ که بخوام ابتدا دانلود کنم سپس آپلود کنم چیزی حدود 20 الا 30 دقیقه وقت میگیره ( حالا بستگی به حجم کلیپ هم داره ) در صورتی که خیلی راحت میتونم در مدت 1 دقیقه لینکش رو اینجا از ورزش3 یا جای دیگه کپی پیست کنم . اما من اگه اینکار رو میکنم 3 تا دلیل دارم . اول اینکه به شما دوستای گلم بگم من اهل شعار دادن نیستم ! اگه میگم دانلود کنید توی دلتون نگید دلش خوشه خودش دانلود نمیکنه میخواد حجم مارو بگیره ! بلکه بدونید من یه بار حجمم به خاطر دانلود میره و بار دیگه هم به خاطر آپلود ! پس خیال شما راحت باشه که ابتدا حجم و هزینه خودم رفته بعد به شما پیشنهاد میکنمدوم هم به این دلیل که دوست دارم وقتی از اینجور پستها میخوام بدم یه جوری باشه که واقعا پاش وقت بذارم و چیزی از جایی کپی نکنم به خاطر تیم مورد علاقم و بچه های تاپیک سوم اینکه دوست دارم بدونم که ویدئوها چند بار دانلود شدن . چون اونایی که اکانت مدیا فایر دارن میدونن تعداد دفعات دانلود هر ویدئو رو میزنه , دوست دارم بفهمم کاربرا به چه ویدئویی علاقه داشتن و بیشتر دانلود کردن . در کل زیاد حرف زدم اما به هر حال برای اینجور پستها یه مقدمه ای باید نوشت اینم مقدمه پست ما و نحوه ی ایجاد این پست بود که حدودا 1 ماهی هست مد نظرم هست همچین پستی رو بزنم ولی از هفته پیش دارم روش کار میکنم بریم سراغ بررسی بازیها ... هر بازی از بررسی موقعیت گل ها و شرح بازی و بحث داوری و حواشی تشکیل شده به همراه لینک دانلود خلاصه بازی و قسمتهای مهم , نحوه ی محاسبه تعداد موقعیت گل ها هم به این صورته که من خلاصه بازی رو دیدم و تک تک چیزایی که توش نشون داده جز موقعیت گل حساب کردم و در آخر نوشتم , پس هیچ خطایی توش نیست مگه اینکه خلاصه بازی ناقص باشه !! شوت ها هم جز موقعیت گل حساب کردم . پس دوستان سر بازی دربی مخصوصا اگه مشکلی داشتن میتونن خلاصه بازی رو بگیرن و مثل من بشمارندر ضمن اگه زیاد خودمونی نقد کردم شرمنده دیگه من خبرنگار نیستم

گسترش فولاد تبریز 1 - استقلال تهران 2 | هفته اول لیگ برتر

تعداد موقعیت گل گسترش فولاد تبریز در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل گسترش فولاد تبریز در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 5 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 1 = در مجموع 6 موقعیت گل

شرح بازی : اولین گل بازی رو مهرداد بایرامی در دقیقه 18 با شوت ضربه آزاد از راه دور وارد دروازه استقلال کرد و این اولین شوت از راه دوری بود که رحمتی رو وادار کرد توپ رو درون دروازه خودش ببینه ! بازی در نیمه اول اکثرا دست استقلال بود و بعد از گل حمله های متعددی انجام دادیم که اکثر اونها با بی دقتی آرش برهانی از دست رفت تا اینکه خودش در دقیقه 33 روی سانتر خسرو حیدری توپ رو وارد دروازه کرد . بعد از این گل آنچنان تیمها به آب و آتیش نزدن و نیمه دوم هم بازی به آرومی دنبال شد تا دقیقا 88 فرهاد مجیدی با یه ضربه قیچی برگردون دروازه گسترش رو باز کرد تا باز هم ناجی استقلالیا بشه !

بدون مورد داوری خاصی !

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 20 مگابایت :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
      محتوای مخفی: ادامه 

استقلال تهران 1 - سپاهان اصفهان 2 | هفته دوم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 10 = در مجموع 14 موقعیت گل ( 3 موقعیت گل به تیرک )

تعداد موقعیت گل سپاهان اصفهان در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل سپاهان اصفهان در نیمه دوم : 1 = در مجموع 3 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

شرح بازی : خوب این بازی یکی از قشنگترین بازیهای لیگ برتر بود که عدالت فوتبال به شکل عجیب و غریبی توش رعایت نشد !! در دقیقه 1 با اشتباه فاحش خسرو حیدری آرش افشین گل اول رو به استقلال زد و بعد از اون استقلالیا با خلق موقعیت گل های فراوان نتونستند که به گل برسن , در نیمه ی دوم دقیقه 52 داور خطای هند صادقی رو گرفت که عقیلی توپ رو وارد دروازه استقلال کرد و گل دوم سپاهان رو به ثمر رسوند , بعد از گل باز هم استقلال فوتبال سراسر هجومی رو از خودش نشون داد و بارها و بارها تیر دروازه سپاهان رو لرزوند و موقعیت های بی شماری خلق کرد که فقط تونست از یه دونه از اون موقعیت ها استفاده کنه ! دقیقه 77 روی سانتر ضربه آزاد تیموریان و پاس نکونام و در آخر ضربه سر صادقی استفلال به گل رسوند و بعد از اون باز هم حملات متعدد انجام داد و هیچ کدوم به ثمر ننشست تا اینکه در کمال ناباوری و ناعدالتی فوتبالی استقلال این بازی رو واگذار کرد و اولین شکست خانگیش رو متحمل شد ! ( تشویق مجتبی جباری و جو روی سکوها علیه اون هم نکته ی جالب این بازی بود )

داوری : استارت اولین ناداوری برای تیم استقلال از این بازی رقم خورد . دقیقه 52 خطای هند صادقی اعلام شد که یه سریا اعلام کردن هند بوده یه سریا گفتن نبوده ... بعد از اون باید 2 تا پنالتی برای استقلال گرفته میشد یکی روی پژمان نوری در دقیقه 73 و دیگری روی محمد قاضی که هیچ کدام از پنالتی ها گرفته نشد ! از طرفی یک پنالتی دیگه هم باید برای سپاهان گرفته میشد که بازم از چشم داور دور موند ! حدودا هر تیم باید 2 تا پنالتی میزد که توی ضربات پنالتی مساوی میشدن اما فقط سپاهان یه دونه زد و استقلال هیچ کدوم از پنالتی های 100% رو نزد ! به این میگن داوری به ضرر تیم استقلال !

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 60 مگابایت :

کد:

فجر سپاسی شیراز 2 - استقلال تهران 4 | هفته سوم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل فجر سپاسی شیراز در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل فجر سپاسی شیراز در نیمه دوم : 3 = در مجموع 4 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 6 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 3 = در مجموع 9 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

شرح بازی : این بازی هم یکی از بازیهای جذاب استقلال در خارج از خانه بود , ابتدا روی حرکت مهدی نظری در دقیقه 33 صاحب یک ضربه پنالتی میشیم که جواد نکونام اولین گل بازی رو به ثمر میرسونه , بلافاصله بعد از زدن پنالتی روی شوت پشت محوطه جریمه جوکار در دقیقه 36 فجر بازی رو به تساوی میکشونه . این دومین شوت از راه دوری بود که رحمتی متحمل میشه , سومین گل بازی و دومین گل استقلال توسط محمد قاضی از یه شوت پشت 18 به ثمر میرسه , بعد از اون در دقیقه 52 حیدری برای تیم فجر گل میزنه و باز هم بازی مساوی میشه , روند بازی خیلی سرعتی و خوب بود توی این بازی جفت تیما توی خلق موقعیت خوب کار میکردن مخصوصا نیمه ی اول , گل پنجم بازی و گل سوم استقلال توسط حنیف عمران زاده با سانتر ضربه آزاده تیموریان به ثمر میرسه و بعد از اون فرهاد مجیدی روی پاس نکونام از منطقه زاویه بسته گل چهارم تیمش و گل ششم بازی رو به ثمر میرسونه ... یکی از معدود بازیهایی بود که استقلال توی بیرون از خونه اینقدر خوب و روون بازی کرد و این بهترین برد استقلال مقابل فجر سپاسی در شیراز بود . ناگفته نمونه در دقیقه 87 پژمان نوری بر روی سید محمد رضا حسنی خطای پنالتی انجام میشه که سید مهدی رحمتی پنالتی مهرزاد معدنچی رو میگیره . این اولین پنالتی بود که رحمتی در این فصل برای استقلال گرفت . ( از حواشی بازی میتونیم به شادی گل فرهاد مجیدی اشاره کنیم که به سمت معلولین کنار زمین میره و واقعا حرکت قشنگ و پسندیده ای انجام میده )

داوری هم مورد خاصی نداشت و جفت پنالتی ها درست بود .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 26 مگابایت :

کد:

استقلال تهران 1 - صبای قم 0 | هفته چهارم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 0 = در مجموع 3 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

تعداد موقعیت گل صبای قم در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل صبای قم در نیمه دوم : 3 = در مجموع 5 موقعیت گل

شرح بازی : خوب یکی از اون بازیهای کسل کننده ای بود که با اینکه استقلال به برتری رسید اما هیچ یک از طرفدارای این تیم از نحوه ی بازیه تیمشون توی این بازی رضایت نداشتن ! بعد از چند تا موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ها با شروع مجدد عالی مهدی رحمتی محمد قاضی در دقیقه 31 با یه شوت پشت محوطه جریمه دروازه تیم صبای قم رو باز میکنه . بعد از اون هم آرش برهانی از یک قدمی دروازه توپ رو به تیرک میزنه ! بعد از گل صبای قم روی دروازه استقلال فشار آورد و در دقیقا 52 حنیف روی فرید کریمی بهزادی خطای پنالتی انجام میده اما در نهایت توپ عنایتی رو رحمتی میگیره تا دومین پنالتیی باشه که توی این فصل برای استقلال مهار کرده , نیمه ی اوم که یه بازی کسل کننده رو شاهد بودیم و توپ بیشتر دست استقلال بود و نیمه دوم هم یه بازی کسل کننده که اینبار توپ دست صبایی ها بود .

داوری هم توی این بازی مورد خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 14 مگابایت :

کد:

داماش گیلان 1 - استقلال تهران 2 | هفته پنجم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل داماش گیلان در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل داماش گیلان در نیمه دوم : 2 = در مجموع 5 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 3 = در مجموع 7 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

شرح بازی : اولین حمله ی تیم داماش در دقیقه 15 توسط امین متوسل زاده تبدیل به اولین گل بازی میشه , بعد از اون استقلالیا سعی در برگردوندن نتیجه داشتن که با حملاتی بلاخره در دقیقه 24 توسط سیاوش اکبرپور به گل میرسن , بعد از اون هم باز حملاتی داشتن که ضربه ی نیکبخت هم به تیر میخوره , از اینطرف هم داماشیا یه تک به تک 100% رو خراب کردن , نیمه ی دوم هم موقعیت ها تقریبا برابر بود و بازی کلا متعادل بود و زیاد چنگی به دل نمیزد . تا اینکه دقیقه 67 فرهاد مجیدی روی قابلیت فردی خودش یه گل زاویه بسته میزنه و بعد از اون هم نه استقلالیا نه داماشیا حتی یک حمله هم روی دروازه یکدیگه ایجاد نمیکنن !

داوری : داوری توی این بازی به نفع استقلال بود , در دقیقه 65 امیر حسین صادقی پای چپ حسن زاده بازیکن تیم داماش رو در محوطه جریمه به طرز خیلی واضح لگد میکنه و با توپ اشتباه میگیره ! اما داور این صحنه رو نمیبینه و 2 دقیقه بعد فرهاد مجیدی گل برتری استقلال رو به ثمر میرسونه !

کد:

استقلال ایران 1 - بوریرام تایلند 0 | لیگ قهرمانان آسیا یک چهارم نهایی | بازی رفت

تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل بوریرام تایلند در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل بوریرام تایلند در نیمه دوم : 3 = در مجموع 6 موقعیت گل

شرح بازی : این بازی بین 2 تا بازی سنگین ما انجام شد و بچه ها واقعا از لحاظ بدنی از جون مایع گذاشتن ! در همون دقیقه 2 بازی خسرو حیدری با یه سانتر عالی دروازه تیم بوریرام رو باز کرد , بعد از اون هم جدی ترین موقعیت بازی تک به تک مجیدی رو پاس عالی ساموئل بود که تبدیل به گل نشد ... بقیه بازی هم روی شوت پشت محوطه جریمه بیشتر گذشت . نه تیم بوریرام آنچنان به آب و آتیش میزد نه استقلال میلی به اضافه کردن گلهاش داشت . فقط شانسشون رو با شوت های پشت 18 قدم امتحان میکردن که هیچ کدوم موفق نشدن و بازی با برتری نماینده کشورمون به پایان رسید .

داوری : داوری این بازی مورد خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 13 مگابایت :

کد:

استقلال تهران 3 - راه آهن سورینت 1 | هفته ششم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 5 = در مجموع 8 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل راه آهن سورینت در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل راه آهن سورینت در نیمه دوم : 1 = در مجموع 4 موقعیت گل

شرح بازی : در ابتدا راه آهن با خلق 2 موقعیت نتونست به گل برسه و استقلال با اولین حمله ی خودش در دقیقه 12 توسط محمد قاضی روی سانتر عالی خسرو حیدری به گل رسید . بعد از اون باز هم استقلالیا حملاتی رو انجام دادن که منجر به گل نشد . در دقیقه 52 عبدی تونست گل تساوی رو به استقلال بزنه و بعد از این گل دیگه توپی روی دروازه استقلال نیومد و استقلال با حملات متعدد تونست ابتدا در دقیقه 65 روی ضربه سر ساموئل به گل برسه و بعد از اون در دقیقه 84 روی حرکت خارق العاده ی فرهاد مجیدی صاحب یک پنالتی میشه که جواد نکونام گل سوم رو هم به ثمر میرسونه . جز معدود بازیهایی بود که استقلال از اکثر موقعیت هاش استفاده کرد . ( مهمترین حاشیه بازی هم برمیگرده به تشویق وحید طالبلو از روی سکوها و خوش بش وی با بازیکنان و سرمربی استقلال و دیدار مجدد با ورزشگاه آزادی )

داوری هم مورد خاصی نداشت .

کد:
    استقلال خوزستان 2 - استقلال تهران 0 | هفته هفتم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال خوزستان در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل استقلال خوزستان در نیمه دوم : 3 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 4 = در مجموع 8 موقعیت گل

شرح بازی : باز هم از اون بازیهایی بود که نه عدالت فوتبال نه عدالت داوری به هیچ وجه رعایت نشد ! ابتدا استقلال تهران با 2 بار حمله جدی دروازه استقلال خوزستان رو تهدید کرد و بی نتیجه بود , در دقیقه 37 روی اشتباه محض مدافعان استقلال توپ 2 دستی تقدیم به عادل کلاه کج شد و گل اول تیم استقلال خوزستان وارد دروازه شد . بعد از اون استقلال تهران به حمله کردن خود ادامه داد و در دقیقه 46 هم به وسیله ی آرش برهانی به گل رسید که داور گل رو آفساید اعلام کرد . در نیمه دوم هم توپ و میدان دست استقلال تهران بود و بارها خطر روی دروازه خوزستانیها ایجاد کردند اما به گل نرسیدند و در دقیقه 74 روی یه ضد حمله بیگدلی گل دوم استقلال خوزستان هم به ثمر ساند . بعد از اون گل هم باز حملات تهرانی ها بی فایده بود و این بازی در کمال ناباوری با نتیجه 2 - 0 به نفع استقلال خوزستان به پایان رسید تا استقلال اولین شکست خارج از خانش رو متحمل بشه .

داوری : داوری در این بازی به ضرر تیم استقلال تهران بود , دقیقه 46 آرش برهانی گل سالم رو وارد دروازه استقلال خوزستان کرد که داور به اشتباه این گل رو مردود اعلام کرد !

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 16 مگابایت :

کد:

استقلال تهران 0 - پرسپولیس تهران 0 | هفته هشتم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل پرسپولیس تهران در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل پرسپولیس تهران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 3 موقعیت گل

شرح بازی : باز هم دربی و باز هم یک بازی بی کیفیت از 2 تیم میلیاردی تهرانی !! بازیی که روی هم رفته 7 موقعیت گل داشت که البته 5 تاش شوت از راه دور بوده که من جز موقعیت گل حساب کردم ! در واقع فقط و فقط این بازی 2 تا موقعیت گل داشت یکی دقیقه 45 پاس چیپ آندو و تک به تک مجیدی که به هوای آفساید توپ رو نزد ! یکی دقیقه 59 روی حرکت عالی فرهاد مجیدی و بهم ریختن کل دفاع حریف و پاس حرفه ای به ساموئل که در کمال ناباوری این تک به تک هم به گل تبدیل نشد ! بقیه دقایق بازی هم که یا شوت میزدن یا توپ وسط زمین بود ...

داوری : داوری توی این بازی 2 بار باید کارت قرمز نشون میداد , در دقیقه 87 به پیام صادقیان و در دقیقه 92 به قاضی ... نمیشه مطلقا گفت داوری به ضرر و نفع کدوم تیمه اما اگه با چشم عدالت نگاه کنیم داوری حدود چند % بیشتر به ضرر تیم آبی رنگ بود ! چون دقیقه 92 که یک دقیقه تا پایان بازی مونده تیم 10 نفره رو زیاد دچار مشکل نمیکنه ! اما دقیقه 87 که 6 7 دقیقه به پایان بازی مونده 10 نفره شدن توی روند بازی خیلی تاثیر گذاره ! به زبان ساده تر و خلاصه تیمی که زودتر باید بازیکنش اخراج میشد و نشده داوری به نفعش میشه !

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 8 مگابایت :

کد:

ذوب آهن اصفهان 2 - استقلال تهران 0 | هفته نهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل ذوب آهن اصفهان در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل ذوب آهن اصفهان در نیمه دوم : 7 = در مجموع 10 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 5 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 5 = در مجموع 10 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

شرح بازی : این بازی هم یکی دیگه از بازیهای بیرون خونه قشنگ استقلال بود که درسته 2 - 0 باختیم اما انصافا بازی تند و جون داری رو از هر 2 تیم شاهد بودیم و 20 موقعیت گل در یه بازی واقعا آمار بالاییه و هر بیننده ای میتونه از بازی لذت ببره . نتیجه مساوی برای این بازی خیلی عادلانه تر بود اما خوب این بازی رو هم واگذار کردیم ... مهدی رجب زاده در دقیقه 14 با ضربه ی سر توپ رو از بین پاهای مهدی رحمتی وارد دروازه میکنه و حدادی هم در دقیقه 50 گل دوم تیم ذوب آهن رو به ثمر رسوند .

داوری : داوری در این بازی هم به ضرر استقلال تهران بود و 2 پنالتی برای این تیم گرفته نشد ! در دقیقه 77 خطا درون محوطه جریمه بر روی نظری اتفاق افتاد که داور پنالتی اعلام نکرد و اعلام ضربه آزاد کرد ! در دقیقه 86 هم توپ به دست یکی از مدافعان تیم ذوب آهن برخورد کرد که کارشناسان داوری اعلام کردند پنالتی بود اما داور این صحنه هم پنالتی ندونست !

لینک دانلود بازی با حجم 25 مگابایت :

کد:

بوریرام تایلند 1 - استقلال ایران 2 | لیگ قهرمانان آسیا یک چهارم نهایی | بازی برگشت

تعداد موقعیت گل بوریرام تایلند در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل بوریرام تایلند در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه دوم : 5 = در مجموع 6 موقعیت گل

شرح بازی : استقلال در این بازی خارج از خانه در نیمه اول بسیار ضعیف ظاهر شد . هر چند حریف تایلندی هم آنچنان هجومی بازی نمیکرد و تنها 2 موقعیت گل خلق کرد که در دقیقه 38 شماره ی 5 تیم تایلند موفق به گلزنی با ضربه ی سر به تیم استقلال شد . در ادامه هم حمله ی آنچنانی از نماینده کشورمون ندیدیم اما در نیمه ی دوم با ورود فرهاد مجیدی ستاره ی تیم استقلال , این تیم روند هجومی به خود گرفت و حملات متعددی رو انجام داد که در دقیقه 52 حنیف عمران زاده با ضربه سر دروازه تیم تایلندی رو باز کرد و در دقیقه 91 هم گل برتری استقلال توسط آندرانیک تیموریان با شوت از راه دور به ثمر رسید . گلی که توی کل آسیا که هیچ توی کل دنیا غوغا کرد و در سایتهای معتبر ورزشی بین بهترین گل های اروپایی تا هفته ها صدر نشین بود .

داوری این بازی مورد خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 15 مگابایت :

کد:

اف سی سئول کره 2 - استقلال ایران 0 | لیگ قهرمانان آسیا نیمه نهایی | بازی رفت

تعداد موقعیت گل اف سی سئول کره در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل اف سی سئول کره در نیمه دوم : 6 = در مجموع 8 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه دوم : 4 = در مجموع 7 موقعیت گل

شرح بازی : باز هم ناعدالتی فوتبال گریبان گیر تیم استقلال ایران ! توی کره درسته اف سی سئول از ما بهتر بازی کرد . موقعیت گل ها تفاضلش یه دونه هست اما برای ما اکثرا شوت ها بوده که من جز موقعیت گل نوشتم برای اونها اکثرا تک به تک بوده !! بعد از 2 3 تا شوت عالی از بچه های ما که هیچ کدوم هم گل نمیشه اما اولین حمله ی تیم سئول در دقیقه 38 با اشتباه های دفاعی بچه های ما و توپی که به در و دیوار و زمین و زمان میخوره و آخر میرسه روی سر بازیکن کره و تبدیل به گل میشه ! بعد از اون هم جفت تیمها فوتبال خوبی ارائه دادن اما باز هم در دقیقه 46 با اشتباه مدافعان ما توپ به دست مهاجمای تیم کره ای میرسه و کار رو تموم میکنن !! بعد از اون هم هیچ کدوم از توپهای ما و کره ای ها توی گل نمیره اما حداقل حداقل مستحق زدن 1 گل و نخوردن این 2 تا گل مضحک و خنده دار بودیم که این اتفاق نیفتاد و در آخر 2 - 0 نتیجه رو واگذار کردیم تا همه چی کشیده شه به بازی برگشت !

داوری مورد خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 22 مگابایت :

کد:

استقلال ایران 2 - اف سی سئول کره 2 | لیگ قهرمانان آسیا نیمه نهایی | بازی برگشت

تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل استقلال ایران در نیمه دوم : 9 = در مجموع 13 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

تعداد موقعیت گل اف سی سئول کره در نیمه اول : 5 + تعداد موقعیت گل اف سی سئول کره در نیمه دوم : 5 = در مجموع 10 موقعیت گل ( 1 موقعیت گل به تیرک )

شرح بازی : یه سوپر بازیه خارق العاده ی آسیایی !! واقعا سطح و کلاس این بازی خیلی بالاتر از قاره ی آسیا بود و برابری میکرد با بازیهای تراز اول اروپایی !! بازیی سراسر حمله سراسر تهاجم سراسر سرعت ... ثانیه به ثانیه این بازی بوی گل میداد هم برای تیم کره ای هم برای نماینده کشورمون , که البته بیشتر برای استقلال . من توی این چند ساله همچین بازیی توی آسیا ندیدم و به نظرم بهترین بازیه استقلال توی این 10 ساله ی اخیر بود ! اونم نه برابر داماش یا ملوان یا ... برابر بهترین نماینده ی کره ! بر خلاق بازیه قبلی این بازی ما عالی عمل کردیم و توان بردن این بازی با تفاضل 4 5 تا گل رو داشتیم که متاسفانه مثل بازی قبلی عدالت فوتبال اجرا نشد و بازی هم مساوی شد ! دقیقه 36 با یه ضربه از راه دور دایسونگ گل اول تیم اف سی سئول رو به ثمر میرسونه . در نیمه دوم بچه ها واقعا فشار آوردن اما توپهاشون توی گل نمیرفت ناگفته نماند کره ای ها هم توی ضد حملات واقعا خطرناک بودن که رحمتی گل کاشت . و بلاخره در دقیقه 49 قفل دروازه اف سی سئول با ضربه سر حنیف شکست و بازی 1 1 شد . باز هم حملات ادامه داشت تا دقیقه 74 محمد قاضی گل دوم تیم استقلال رو به ثمر رسوند . ولی دقیقه 78 عمران زاده روی مهاجم تیم کره ای پنالتی کرد و اون ضربه تبدیل به گل مساوی شد ! هر چقدر نماینده کشورمون هم تلاش کرد برنده از زمین بیاد بیرون نتونست و در آخر با اقتدار هر چه تمام تر و سربلندی کامل از این تورنومنت ها حذف شد . حذفی که شاید زمین و زمان و اقبال و شانس با تیم کره ای یار بود وگرنه همه شایستگی نماینده کشورمون رو توی این 2 بازی دیدند .

داوری هم مشکل خاصی نداشت

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 27 مگابایت :

کد:

نفت تهران 1 - استقلال تهران 1 | هفته سیزدهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل نفت تهران در نیمه اول : 0 + تعداد موقعیت گل نفت تهران در نیمه دوم : 3 = در مجموع 3 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

شرح بازی : بعد از بازیهای سنگین آسیایی و تمرینات سنگین تیم ملی و مصدومیت ها و محرومیت های استقلال رسیدیم به بازی با نفت توی چمن خراب تختی ! بازی اصلا از کیفیت لازم برخور دار نبود و نیمه ی اول ما 2 تا شوت فقط زدیم و نفهمیدیم اصلا رنگ لباس رحمتی چیه !! نیمه ی دوم هم روی هنرنمایی فرهاد مجیدی به گل رسیدیم و در آخر هم غفوری با یه شوت خارق العاده و رویایی دروازه تیممون رو باز میکنه و بازی مساوی به پایان میرسه . ( مهمترین حاشیه بازی هم نشون دادن عدد 4 توسط فرهاد مجیدی بعد از چند ماه به هوادار بود )

داوری مورد خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 10 مگابایت :

کد:

استقلال تهران 2 - فولاد خوزستان 0 | هفته چهاردهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 1 = در مجموع 5 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل فولاد خوزستان در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل فولاد خوزستان در نیمه دوم : 3 = در مجموع 7 موقعیت گل ( 3 موقعیت به تیرک )

شرح بازی : خوب این بازی از اون بازیهایی بود که عدالت فوتبال نسبت به تیم فولاد خوزستان رعایت نشد ! نیمه ی اول بازی پایاپای بود اما نیمه دوم فقط و فقط ما یه حمله نصفه و نیمه کردیم و همش بازی دست فولاد بود ! 3 تا تیرک هم به استقلال زدن و حداقل نتیجه ای که میتونستیم بگیریم مساوی بود اما بازی رو بردیم اونم با تفاضل 2 گل !! گل اول رو جواد نکونام از روی ضربه پنالتی که محمد مهدی نظری دقیقه 17 گرفته بود به ثمر رسوند و گل دوم هم آندو تیموریان دقیقه 46 با شوت خارق العادش از راه دور زد . در آخر هم با همین نتیجه بازی به اتمام رسید .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 16 مگابایت :

کد:

استقلال تهران 1 - مس کرمان 1 | دیدار معوقه هفته دهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 3 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل مس کرمان در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل مس کرمان در نیمه دوم : 3 = در مجموع 4 موقعیت گل

شرح بازی : همچنان روند ضعیف پسرفتی استقلال بعد از لیگ قهرمانان آسیا ادامه داره ! این بازی هم استقلال در طول 90 دقیقه فقط و فقط 3 موقعیت گل تونست ایجاد کنه !! اکثر اوقات توپ وسط زمین بود ! گل اول شجاعی برای تیم مس در دقیقه 1 به ثمر میرسونه و گل استقلال رو اکبرپور روی پاس عابدینی به ثمر میرسونه در دقیقه 56 . داور دقیقه 61 هم هند منتظری رو میگیره و باز هم رحمتی پنالتی تیم مس رو مهار میکنه ! ( مهمترین حاشیه بازی خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای فوتبال بود که زیاد روش مانور نمیدم چون راجع به این موضوع یه پست مفصل و کامل میخوام آماده کنم )

داوری هم مشکل خاصی نداشت .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 13 مگابایت :

کد:

سایپا کرج 0 - استقلال تهران 1 | دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل سایپا کرج در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل سایپا کرج در نیمه دوم : 4 = در مجموع 8 موقعیت گل

شرح بازی : مثل اینکه روند ناکامی استقلال نه از لحاظ نتیجه بلکه از لحاظ کیفیت بازی همچنان رو به پسرفت بود ! باز هم بازی 90 دقیقه ای باز هم فقط و فقط 4 موقعیت گل ! بردیم اما به چه قیمتی ؟ به قیمت یه بازیه ضعیف و بی کیفیت ! در صورتی که نتیجه ی عادلانه برای این بازی حداقل مساوی بود ! تک گلمون هم آرش برهانی در دقیقه 62 روی پاس عالی محمد مهدی نظری به ثمر رسوند تا فقط و فقط 3 امتیاز این بازی رو بگیرم و بس !

داوری هم خوب بود .

کد:

تراکتور سازی تبریز 1 - استقلال تهران 1 | هفته پانزدهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل تراکتور سازی تبریز در نیمه اول : 4 + تعداد موقعیت گل تراکتور سازی تبریز در نیمه دوم : 2 = در مجموع 6 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 1 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 4 = در مجموع 5 موقعیت گل

شرح بازی : این بازی تقریبا متعادل بود . یه نیمه تراکتور تیم برتر زمین بود و یه نیمه ما و آخر سر هم بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید . گل اول آرش برهانی در دقیقه 2 به ثمر رسوند و بعد از اون تراکتوریا 3 4 تا حمله انجام دادن که موفق به باز کردن دروازه استقلال نشدن . نیمه دوم بعد از یک حمله در دقیقه 66 سعید دقیقی دروازه استقلال رو باز کرد و بازی مساوی شد . بعد از این گل هم استقلال 3 4 تا حمله انجام داد اما دیگه گلی به ثمر نرسید و 2 تیم 3 امتیاز رو بین خودشون تقسیم کردن تا همچنان قهرمان نیم فصل مشخص نباشه !

داوری توی این بازی وضع مناسبی نداشت یه پنالتی باید به نفع تیم تراکتورسازی گرفته میشد و یه بازیکن تیمشون هم باید اخراج میشد ! از اونجایی که اخراج یه بازیکن تاثیر بیشتری توی روند بازی داره تا یه ضربه پنالتی میشه گفت داوری کم و بیش به نفع تیم تراکتور جلو رفت .

کد:

استقلال تهران 1 - ملوان بندر انزلی 0 | دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 3 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 2 = در مجموع 5 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل ملوان بندر انزلی در نیمه اول : 0 + تعداد موقعیت گل بندر انزلی در نیمه دوم : 2 = در مجموع 2 موقعیت گل

شرح بازی : یه بازی خانگی جلوی هوادار برای قهرمانی نیم فصل ! ولی باز هم ارائه یه فوتبال ضعیف و بسنده کردن به تنها تفاضل یک گل !! توی بازیی که راحت میتونستیم با اختلاف 4 5 تا گل حریف رو شکست بدیم یه بازی ضعیف رو انجام دادیم که هدفمون فقط یه دونه برد بود ! نه بازی تماشاگر پسند نه نیم نگاهی به کری خوندن برای قهرمانی نیم فصل به خاطر هوادارا !! دقیقه 30 هم روی سانتر ضربه آزاد تیموریان با گل آفساید حنیف به برتری رسیدیم .

داوری توی این بازی به نفع ما بود و گل حنیف مردود بود .

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 7 مگابایت :

کد:

آمار و نتیجه گیری

خوب ما ابتدای فصل رو خیلی عالی شروع کردیم . در 6 مسابقه ابتدایی 5 برد داشتیم که بهترین شروع قلعه نویی با استقلال در تاریخ مربیگریش هم بود . بازی با سپاهان با 13 موقعیت گل بازی با فجر سپاسی بیرون از خونه با 10 موقعیت گل . برد داماش در خانه و ... خیلی عالی اومدیم بالا . توی لیگ قهرمانان آسیا با بازی برگشت جلوی اف سی سئول من گفتم پس توی لیگ ایران از این به بعد با این بازی به هر تیمی 10 20 تا باید بزنیم !

اما دقیقا بعد از بازی برگشت با سئول روند خیلی افتضاحی رو پشت سر گذاشتیم !! مساوی - برد - مساوی - برد !! بازیهایی با 3 4 موقعیت گل و حداقل زدن 1 گل !! بی انگیزگی و خستگی بازیکنا ! نداشتن ترکیب ثابت . بردن بازیها با گل های ایستگاهی و خوردن توپ های متوالی به تیر دروازمون !

این پسرفت ها دلیل داره , اگه شما نقد بازیهای بالا رو کامل بخونید میبینید روند رو به رشد ما از بازی با سئول قطع شد اما به چه دلیل ؟!

1 : مصدومیت طولانی مدت خسرو حیدری

2 : مصدومیت طولانی مدت قاضی و دور شدن از شرایط آرمانی

3 : مصدومیت طولانی مدت بیک زاده در معدود شرایطی که داشت خوب بازی میکرد !

4 : خداحافظی فرهاد مجیدی بهترین و با تجربه ترین مهاجم لیگ برتر ایران و ایجاد شوک به تیم استقلال و هوادار ( نتیجش رو هم میبینیم که چقدر هوادارا کم میان ورزشگاه ! )

5 : اردوهای پشت سر هم تیم ملی و داشتن بیشتری سهم بازیکن فیکس در تیم ملی از تیم استقلال !

6 : برگزاری پشت سر هم و مداوم بازیهای فشرده و عقب افتاده ی استقلال با تیمهای لیگ برتر لا به لای بازیهای مهم در حالی که تیمهای دیگه استراحت میکردن !

7 : خستگی و ناآمادگی مکرر بازیکنان !

8 : مشکلات مالی و به این واسطه عدم عملکرد مثبت در فصل نقل و انتقالات !

و ...

اینها گوشه ای از مشکلاتی بود که ما بعد از بازی برگشت با اف سی سئول باهاش دست و پنجه نرم کردیم و علل نتیجه گیری متوسط و کیفیت بازیه افتضاح ما هم به این عامل ها بر میگرده . اگه بگن استقلال چرا بد بازی میکنه میشه این دلیل ها رو آورد و واقعا کسی هم نمیتونه بگه بهونس !! کسی هست اینجا به منطقی بودن این دلایل شک داشته باشه ؟

اما خوب تا کی باید این دلایل ادامه داشته باشه ؟! به هر حال نمیشه ما تا آخر فصل اینجوری بازی کنیم و به این دلایل تکیه کنیم . اینا تک تک مشکلاتی هست که باید رفع بشه نه برای قهرمانی در لیگ ! برای حضور در آسیا و تکرار کردن بازیهای خارق العاده ی امسالمون ! به نظرتون با این وضعیت میتونیم بازی برگشت مقابل سئول رو تکرار کنیم ؟ میتونیم الهلال رو توی زمین خودش شکست بدیم ؟! میتونیم جز 4 تیم برتر آسیا قرار بگیریم ؟! به نظر من اصلا نمیتونیم از گروهمون بیایم بالا !

باید هر چه سریعتر این موانع و مشکلات رو کنار بزنیم و دونه دونه مراحل رو طی کنیم تا بازم بشیم همون استقلال لیگ قهرمانان و همون استقلال اول فصل که توی هر بازی مهم 10 تا موقعیت گل داشت نه اینکه جلوی نفت تهران 2 تا موقعیت گل داشته باشه تو کل 90 دقیقه !!

یه سری از مشکلات خود به خود رفع میشه مثل بازیهای فشرده . فعلا بازیهامون طبق روال با تیمهای دیگه ی جدول برگزار میشه و بازی فشرده ای نداریم . مصدوما هم دارن میرسن . فرهاد مجیدی چه بخوایم چه نخوایم دیگه نیست پس باید به نبودنش عادت کرد و بدونیم فعلا همینه که هست ! کسی رو که مثل فرهاد توی ایران نداریم بخوایم جایگزین کنیم پس فعلا باید با همین امثال کبه و اولادی بسازیم کار دیگه ای نمیشه کرد !

تیم ملی هم چه بخوایم چه نخوایم بیشترین فیکسش رو ما داریم ! نمیتونیم بگیم بازیکن نمیدیم که . پس باید یه برنامه ریزی درست حسابی کادر فنی بکنه که زرت و زرت بازیکنامون مصدوم و خسته نشن و هی نگن بدنسازی نکردیم و تمرین نکردیم ! این یه مشکل واضحیه که از الان مشخصه ! پس از الان باید براش برنامه ریزی کنن نه اینکه بازیهای تیم ملی برسه بازیکن بدن بعد بازیکنا بیان و ما بازیامون رو افتضاح انجام بدیم هی بگن بازیکنامون خسته بودن ! خوب از الان یه فکری برای این مشکل بکنید دیگه ...

در آخر سهم استقلال از 15 بازی نیم فصل اول 8 برد 4 مساوی و 3 باخت بوده . با 20 گل زده پنجمین خط حمله لیگ رو داریم و با 14 گل خورده در کنار نفت تهران چهارمین خط دفاعی لیگ رو داریم . تفاضل گلمون هم 6 هست که در کنار سپاهان و پرسپولیس بعد از نفت و تراکتور بهترین تفاضل رو داریم .

همونطور که گفتم بهترین شروع تاریخ سرمربیگری ژنرال با استقلال رو این فصل شاهد بودیم با 6 بازی و 5 برد , رحمتی پنالتی گیرترین گلر نیم فصل شناخته شده و ساموئل هم ماندگارترین خارجی 2 فصل اخیر لقب گرفته توی لیگ برتر ! فرهاد مجیدی به تنهایی حدود 29 % گلهای استقلال رو به ثمر رسونده که خوب این آمار برای زمان حضورش و قبل از خداحافظی هست الان با اون 2 3 تا گلی که آرش و حنیف زدن فکر کنم به 21 % اینطورا کاهش پیدا کرده باشه . امیر قلعه نویی هم با نباختن در دربی آخر همچنان مرد شکست ناپذیر دربیها باقی موند .

خوب دوستان امیدوارم از این پست نهایت استفاده رو کرده باشید و به دردتون بخوره . سعی کردم هم جامع و کامل باشه هم خلاصه و مفید . حدودا 19 تا ویدئو هم آپلود شد که روی هم 300 400 مگابایت دانلودش شد و همین مقدار آپلودش . البته برای شما فقط قسمت دانلودش محاسبه میشهخیلی با وسواس کامل بازیها رو از نو نگاه کردم و این آمارها رو دراوردم بنابراین فکر نکنم جایی اشتباه کرده باشم حتی سر یه دونه موقعیت گل ! اما بازم دوستان اگه جایی رو من اشتباه کرده بودم بهم اطلاع بدن که ویرایش کنم و مطلب درست رو جایگزینش کنم .

کپی برداری از این آمارها و نقدها و ویدئو ها و عکسها هم بدون ذکر منبع ........ مجاززززز میباشدددهر کدوم از دوستان استقلالی خواستن این مطلب رو جای دیگه توی وبلاگ یا یه فروم دیگه استفاده کنن حتی بدون ذکر منبع و اسم بنده من راضی هستم و هیچ مشکلی وجود نداره

Last edited by pcforlife; 02-12-2013 at 20:16. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

9. 6 کاربر از Mohammad.F.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mohammad.F.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    MohammadT15

پيش فرض

دوستان تبریک میگم بابت چند مسئله :

1 : حداقل امتیازی که از سپاهان گرفتیم اونم توی اصفهان , امتیاز گرفتن توی اصفهان اونم از سپاهان کار ساده ای نیست ! البته شاید برای بعضی تیمای دیگه اون حساسیت رو نداشته باشه اما همه میدونن بازیها استقلال با سپاهان همیشه جذابیتش 3 برابر بازیهای دیگه هست .

2 : توی این فصل آمار دفاعی تیم و رحمتی نسبت به فصل قبل خیلی افت داشت , البته هنوزم از خیلی تیمای دیگه بهتره دفاعمون اما واقعا پارسال یه چیزی فراتر از خارق العاده بودیم ! برای همین نسبت به خط دفاعی پارسال خودمون بخوایم بسنجیم واقعا امسال خط دفاعی افتضاح بوده ! اما نسبت به بقیه تیما بخوایم بسنجیم خوب بودیم حداقل جز 4 تای اولیم ! اما الان حدود 3 بازی هست که خط دفاعی و رحمتی دارن عالی کار میکنن , البته روی بی دقتی مهاجمای حریف هم میشه صحبت کرد ! ولی خط دفاعیمون منظم تر شده و رحمتی هم توی هر بازی 2 تا واکنش خیلی خوب داره انجام میده و انگار به روزای خوبش داره برمیگرده ! با توجه به گلهای خوردمون توی این فصل نخوردن گل در 3 بازی جای تقدیر داره .

3 : الان دقیقا 9 بازیه متوالیه که استقلال نباخته ! یعنی بعد از بازی رفت با اف سی سئول ما هیچ باختی نداشتیم ! این مورد واقعا میتونه عالی باشه ... شاید روند امتیازگیریمون اونجور که باید و شاید روی اوج نبوده اما از لحاظ شکست اینی که 9 هفته متوالی بدون شکست باشیم واقعا آماریه که جای تبریک داره ...

اما برسیم به بازی با سپاهان . یه خلاصه عملکردی از تک تک بازیکنا تا جایی که یادم باشه بگم :

رحمتی : توی این بازی 3 تا حرکت خیلی خوب داشت که دروازه مارو نجات داد . اما همچنان توپ رو زیاد نگه میداری و دیر بازی رو شروع میکنه ! کاری به این نداره تیم عقبه یا جلو , نیاز به گل داریم یا نه , باید ببریم یا نه , در هر حالت دیر بازیو شروع میکنه که این خیلی بده ! ما عادت داشتیم به شم هجومیه کاپیتان محبوبمون فرهاد مجیدی ! کسی که اگه 10 تا گل هم جلو بودیم بازم به همه بازیکنا میگفت برید جلو و عقب نمیکشید تیمو ! اما رحمتی تا بازی سرعت میگیره توپ رو میگیره دستش و اشاره میکنه آروم بازی کنید ... ما استقلالیا اصلا اینجور اخلاقیو از کاپیتانمون دوست نداریم و به شخصه اصلا دلم نمیخواد رحمتی کاپیتان باشه ! نکونام بنظرم برای کاپیتانی خیلی مناسب تر از رحمتیه !

منتظری : منتظری در واقع بهترین مدافع حال حاضر فوتبال کشورمونه . مدافع خوب زیاد داریم و هر کدوم یه خصوصیت دارن , یکی قدرت سر زنیه بالا داره , یکی قدرت دفع توپ بالا داره , یکی روی زمین خوب کار میکنه , یکی ... اما منتظری تنها مدافعی هست که تمام این خصلت ها رو با هم داره و پا به توپ ترین مدافع حال حاضر فوتبالمونه که حتی تا محوطه جریمه تیم حریف هم میاد ! به ندرت میبینیم زیر توپ بزنه و همیشه پاسهاش مفید و موثر رو به جلو بوده , فقط یه مقدار از قدرت سرزنیه ضعیف بهره میبره که خصلت های فوق العادش این مورد رو میپوشونه . ولی تمام این خصوصیت ها زمانی به اوج خودش میرسه که منتظری توی عمق دفاع بازی کنه ! چند وقتی هست که دفاع های وسطمون زیاد سوتی میدن و منتظری از سمت راست نمیتونه خوب سانتر کنه ! یکی از دلایلش بازی کردن در سمت راست دفاع هست که اصلا جای مناسبی برای پژمان نیست ! پژمان باید برگرده به عمق دفاع تا هم ضعف های اون منطقه رو پوشش بده هم سانترهاش به هدر نره . توی این بازی هم خوب بازی کرد و مثل همیشه محکم و قرص بود .

عمران زاده : اکثر توپهای هوایی رو با ضربه سر دور کرد و توی این بازی خوب کار کرد . فقط اون حرکتی که با هدبند عقیلی کرد خیلی جالب تر از کل بازیش بود

بیک زاده : به نظرم بهترین بازیکن زمین امروز بیک زاده بود ! این بشر بازیش خیلی بگیر نگیر دارهولی امروز واقعا عالی بازی کرد و همش داشت نفوذ میکرد یه شوت خیلی عالی هم زد و در کل سمت چپمون خیلی فعال بود , فقط کسی نیست باهاش همکاری کنه ! اگه یکی مثل حمودی که سمت راست با خسرو همکاری میکرد رو ما سمت چپ هم داشتیم که با هاشم بتونه کار کنه سمت چپمون هم خیلی فعال تر میشد .

صادقی : امیر حسین هم توی این بازی بی نقصل بود زیاد ندیدم خطری تهدیدش کنه که بخواد عکس العملی نشون بده فقط توی یه صحنه جا موند از دفاع وسط !

نکونام : نکونام هم تقریبا خوب بازی کرد و من مشکلی توی بازیش ندیدم . اون دقایق آخر هم که خطا کرد و کارت گرفت به نظرم باید خطا رو انجام میداد وگرنه خیلی موقعیت سپاهان خطرناک میشد !

ساموئل : ساموئل هم جز خوبای زمین بود ولی دیگه بعضی جاهان بدجور هندی بازی در میاورد میرفت تو دل 4 5 تا مدافع ! و یکم سرعت پاسدهیش کمه ! یعنی خیلی مکس میکنه تا یه پاس بده , هافبک باید سریع تصمیمش رو بگیره ساموئل خیلی مکس میکنه و وقتی هم راهی به جلو پیدا نمیکنه یا میره تو دل حریف یا پاس میده به دفاع !

تیموریان : آندو جز معدود بازیهای بود که زیاد خوب بازی نکرد ! ضربه آزادهاش رو به هدف میزد و توی دقیقه آخر بازی خسرو خیلی موقعیت خوبی داشت پاس نداد و توپ رو زد تو آسمون ! شوت های خوبی هم نزد و کلا امروز اصلا روزش نبود و خوب بازی نکرد !

حیدری : خسرو زیاد توپ به سمتش نیومد که بخوایم محک بزنیم بازیش رو اما توی همون 2 موقعیتی که توپ براش اومد یکی رو عالی ازش استفاده کرد و قاضی رو در وضعیت دروازه خالی قرار داد و یکیش هم که داد آندو که خراب کرد ! در کل بازگشت خسرو خیلی کمکمون میکنه و اگه با غلام نژاد فیکس بشن میتونیم دوباره سمت راستمون رو مثل سال 88 فعال کنیم !

نظری : میتونم بگم فقط یه مهاجم جوونه که میخواد خطا بگیره و خود نمایی کنه همین ! اصلا قدرت فکری نداره و خیلی بی هدف بدون توپ حرکت میکنه ! اصلا نمیدونه کورس و پاس توی عمق چیه و اکثرا ثابت وایساده یا توپ گیرش میاد میره گوشه های زمین و خطا میگیره ! استیل و سرعتش شبیه به هفت مقدسه ولی این کجا و اون کجا ؟!! اصلا مهاجم کارسازی نیست و قدرت تصمیم گیری خیلی کمی داره و اکثر مواقع هم بدترین تصمیم رو میگیره و هیچ وقت هم خودش رو روی خط آفساید قرار نمیده که با یه پاس در عمق تک به تک شه !

قاضی : قاضی امروز شوت های خوبی زد اما توی موقعیت های تک به تک خیلی بی دقت به توپ ضربه زد ! یکی ضربه سرش در دقیقه 55 روی سانتر آندو که خیلی ناشیانه زد ! یکی هم دروازه خالی که عدل زد تو سر حمودی !!!

اولادی : از این بشر که چیز خاصی ندیدیم جز اون دریبل سر پایی که خیلی قشنگ از پاپی خورد و نزدیک بود گل بخوریم !

در کل بازیه قشنگی نبود ! نیمه اول که خیلی کسل کننده بود و نیمه دوم هم آنچنان بازی در سطح بازیهای قبلی این 2 تیم نبود ! بازی قبلی که توی نیمه دوم فقط 13 تا موقعیت گل داشتیم اما این بازی ... ولی بازی دست ما بود ! اگه قرار بود تیمی برنده باشه اونم استقلال بود که با بی دقتی قاضی و نظری همون موقعیت های کممون هم به باد رفت . ولی سپاهان جز یه ضربه سر اصلا موقعیت جدی نداشت و تیم برتر زمین ما بودیم . اما میگم که سطح بازی کلا پایین بود !

مشکل ما بعد از رفتن فرهاد فقط و فقط توی خط حمله هست ! به نظرم اصلا مهاجم های 6 دانگ و خوبی نداریم ! اینی که هی بریم مهاجم در حد متوسط بخریم تا جای بهترین مهاجم لیگ برتر رو بگیریم روش منطقی نیست ! چون ما نمیتونیم همزمان 6 تا مهاجم بذاریم که جای فرهاد پر شه ! و با این مهاجم هایی مثل نظری و اولادی هم ما امیدی به گل زنی و بازیه خوب و با تفکر نداریم ! ای کاش فرهاد تا آخر فصل میموندتوی این شرایط که هافبکامون خوب مهاجم رو تغذیه نمیکنن فرهاد به دادمون میرسید !! چون هم هافبک بود هم مهاجم هم مدافع !! ولی امیدوارم از این به بعد اینقدری هافبکامون مهاجما رو تغذیه کنن که لااقل از 10 تا موقعیت گل یکیشو بزنن توی گل وگرنه با این روند ما از اینا چیز خاصی نمیبینیم !

تعداد موقعیت گل سپاهان اصفهان در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت سپاهان اصفهان در نیمه دوم : 2 = در مجموع 4 موقعیت گل

تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه اول : 2 + تعداد موقعیت گل استقلال تهران در نیمه دوم : 3 = در مجموع 5 موقعیت گل

لینک دانلود خلاصه بازی با حجم 8 مگابایت :

کد:

Last edited by pcforlife; 07-12-2013 at 00:49. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

11. 6 کاربر از Mohammad.F.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

تبریک
    یکی از زیباترین بازیهای لیگ بود بخصوص نیمه اول که واقعا فوتبالی فراتر از لیگ برتر از دو تیم دیدیم اونم توی این زمین لیز
    باید از ذوب آهن تقدیر کرد که بر خلاف پیشبینیها به خاطر نیازش به برد دفاع نکرد و یه فوتبال زیبا و رو به جلو بازی کرد
    اگر زمین لیز نبود فوتبال زیباتری هم از بازیکنا میدیدیم

بازی فوق العاده خلعت واقعا منو غافلگیر کرد انگار مصاحبه اسدی بهش انرژی داده بود
    ماشاالله ماشاالله چشم نخوریم تقریبا چهار پنج بازیکنمون هر موقع بخوان به راحتی بازیکنای حریف رو دریبل میدن علیعسگر هم چشمه هایی از فوتبال حقیقیش نشون داد خیلی میتونه از این بهتر باشه
    کلا تیم خیلی تکنیکی شده خدا کنه این تیم حفظ شه

بازی رو به جلوی ذوب فرصت خوبی بود تا تیم نشون بده بازی توی ضد حملات رو هم خوب بلده
    امیدوارم تیمهای دیگه هم مثل ذوب به خودشون جرات بدن و روی دروازه پرسپولیس حمله کنن چون جدای از نتیجه قطعا بازیهای زیبایی رو میبینیم

مسئله مهم در بازی پرسپولیس جدای از درخشش خلعت بازی علی عسگر در دفاع چپ بود که شکل بازی پرسپولیس رو خیلی تغییر داده بود
    علیعسگر توی دفاع خوب نیست و به راحتی از اون سمت موقعیت گیر حریفا میاد اما برعکس دفاع توی حمله فوق العاده هستش و سمت چپ پرسپولیس رو بعد از مدتها هجومی کرده بود

حالا کادر فنی باید تصمیم بگیره که ترجیح میده تیم ریسک بازی علی عسگر رو قبول کنه یا نه
    من که شخصا دوست دارم علی عسگر توی دفاع چپ بازی کنه درسته که تیمای حریف موقعیت گل بیشتری بدست میارن و نظم دفاعیمون کمتر میشه اما تیم توی حمله خیلی پرتعداد تر و زیباتر بازی میکنه و موقعیت بیشتری هم به وجود میاره
    اون دریبلهای پشت سر همش اگر تبدیل به گل یا یک پاس گل میشد فوق العاده میشد حیف

باید به بازی خوب حقیقی هم اشاره کرد که انصافا توی این زمین لیز برنده جنگهای میانه میدان بود

گل رو روی اشتباه علی عسگر خوردیم بدون اینکه فکر پشت سرش باشه تا مرکز زمین جلو کشید تا بازیکن ذوب رو پرس کنه ولی زمین خورد جا موند بعد سید جلال به سمت چپ رفت تا جاشو پر کنه مدافعین هم برای اینکه فاصلشون با سید زیاد نشه به سمت چپ گرایش پیدا کردن در نتیجه سمت راست بازیکن ذوب خالی موند و در نهایت گل خوردیم

نیلسون حقیقتا یک معجزه هستش انشاالله خدا کمکش کنه و ادامه لیگ رو هم به همین خوبی ادامه بده

بنگر و سید جلال هم که انصافا خوب بودن بخصوص بنگر که اگر تیم ملی با مدافعای سوتی بره به جام جهانی ولی بنگر توی لیست نباشه برای موفقیتش در جام جهانی دعا نمیکنم

...................................

نیلسون 8
    علی عسگر 7 ... توی دفاع خوب نبود و به خاطر جلو رفتنش دائم پشت سرش خالی میموند
    سید جلال 8
    بنگر 8
    ماهینی 7 ... خیلی خوب بازی کرد و بهتر از بازیهای قبل بود
    کفشگری 7
    حقیقی 8
    مسلمان 6
    صادقیان 7
    خلعتبری 10
    سید صالحی 6
    عالیشاه 5
    نوری 4

Last edited by pcforlife; 07-12-2013 at 00:53. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

13. 2 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کوتاه از قرعه کشی:

به نظر من گروه خوبیه نه به اون شکل سخت و وحشتناکه مثلا آرژانتین فرانسه ایران پرتغال!که واقعا هیچ شانس و امیدی نمیذاره و نه خیلی آسون مثل گروه C یا E و H (البته این آسون که میگیم نسبی هست در واقع تو جام جهانی سخت داریم و سخت تر وگرنه فنی تیمها رو الان مقایسه کنیم واقعا ما تو 28 تیم اول نیستیم )
    فکر میکنم بزرگترین دستاور جام جهانی برای ایران تجربه بازی مقابل تیمهای قدرتمنده و معرفی چند لژیونره و البته کسب درآمد و تقویت فوتبال داخلی! نه صعود به مرحله بعد که البته با قرعه های نسبتا ساده تر( نسبت به حریفتان ممکن در اون دوره!) مثلا 2006 هم چنین چیزی نشد!یعنی اگه الان کره و ژاپن با چاشنی شانس تو گروه های قرار میگیرن که احتمال صعودشون بیشتره فوتبالشون به یک نقطه پیشرفت رسیده و دغدغه حضور در جام جهانی رو ندارن حالا دنبال صعود به مراحل بالاتر(که رسیدن بهش !) و حتی قهرمانی هستند!
    باقی گروه ها تو تاپیک جام جهانی ...

اما مورد اصلی و بحث مهمتر آماده سازی در این مدت کوتاه:

به جای اینکه چرتکه اندازی و اما اگر ها شروع بشه خیلی ساده بدترین سناریوی ممکن رو در نظر میگیم!هر سه بازی رو میبازیم مقابل آرژانتین با اختلاف!

مگر اینکه تو این مدت کم (حدود 6 ماه) کارهای زیادی صورت بگیره:

اول اینکه لیگ با برنامه دقیق فشرده تر بدون تداخل با اردوهای تیم ملی زودتر به پایان برسه تو مراحلی که بازی های آسیایی داریم الویت تیم ملی هست نه باشگاه!(باشگاه ها خیلی باید همکاری کنن)

دوم برگزاری اردوهای بلند مدت و پر فشار هست

که بیشتر باید روی تاکتیکهای دفاعی-ضد حمله میزان دوندگی و بازی درگیرانه و فیزیکی کار بشه (چیزی که کیروش اعتقاد داره میتونه باهاش نتیجه بگیره و تو مقدماتی هم دیدیم با چاشنی شانس و بعضا اشتباهات داوری به جام جهانی رسیدیم ) البته بر خلاف نظر کارشناسان محترم من فکر میکنم رسوندن میانگین دوندگی یک بازیکن که عادت کرده تو لیگ کند و بی کیفیت 6 یا 7 کیلومتر , به 11-12 کیلومتر اونم تو 6 ماه خیلی بعید و سخته! ولی میشه پیشرفتهایی داشت مخصوصا تو دفاع تیمی ...

سوم بازی های تدارکاتی با تیمهای بزرگ متناسب حریفان

خب که تو این بازی های دوستانه( که به قدرت خدا تا الان یه دونه هم نداشتیم ) باید تاکتیکها و برنامه های تمرین مرور و تست بشن و تیم تو موارد لازم محک بخوره البته روابط فدراسیون+کیروش و پول خیلی مهمه اینجا فکر میکنم بخش کوچکی از اموال و دارایی های مسئولین پاکترین دولت تاریخ ( دانشگاه ایرانیان - سازمان تامین اجتماعی و ب.ز ...)رو اختصاص بدن برای آماده سازی دیگه هیچ مشکلی نباشه! ضمن اینکه فیفا هم خودش کمک میکنه

اینها اساسی بودند فاکتور شانس و اتفاقات فوتبال اتحاد و همدلی تیم (چیزی که خیلی 2006 آسیب زد!) و ... کلا هر چیزی که در اختیار خودمون هست رو به بهترین شکل انجام بدیم

حالا میشه امید و انگیزه ای برای بازی خوب یا حتی نتیجه گرفتن داشت!وگرنه با مسابقه پیامکی تیترهای آنچنانی جوک سازی در مورد بیگ زاده و مسی و حمله ددمنیشنیشانه به پروفایل شبکه اجتماعی بازیکنان حریف و صحبت مسئولان رده بالا خفن نتیجه ای نداره!(البته جای شکرش باقیه این دولت حداقل انقدر درگیر چیزهای دیگست که وقت نداره تو کاری که بهش مربوط نیست و تخصصش رو نداره خیلی دخالت کنه!)

در پایان ناامید نیستیم اما امید واهی و بی اساس هم نداریم(چیزی که خیلی خطرناکه حسن!)

نیجریه بسیار تیم دونده و فیزیکی هست (فاکتور میانگین قد و میانگین دوندگی + نتایج مقدماتی رو چک کنید) بازیکنان بزرگی هم داره مثل اوبی میکل /
    بوسنی همچنین با قدرت کامل صعود کرده فوتبال حرفه ای و روز اروپا رو بازی میکنه بازیکنانی مثل ژکو داره/
    آرژانتین هم که نیاز به صحبت نیست افتخارات و سابقه فراوان بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا مخصوصا در فاز هجومی همون مسی کافیه!

پ.ن:
    واقعا خیلی افسرده شدم که صدا و سیمای میلی تصاویر پورن!

مربوط به قرعه کشی جام جهانی 2014 رو پخش نکرد!!! از مدتها پیش برنامه ریزی کرده بودم که اون خانوم رو ببینم فقط که نشد!
    باشد که جوانان همیشه در صحنه این مرز و بوم رستگار شوند!
    و البته مجری هایی با توهین بی اندازه به شعور بیننده(البته اونایی که واقعا دارن!) هر نیم ساعت اعلام میکردن خب مثل اینکه مراسم شروع شده!!

مساوی یا برد از نیجریه
    مساوی یا باخت از آرژانتین
    مساوی یا برد از بوسنی
    100 درصد ما رو به مرحله بعد میبره ...

Last edited by pcforlife; 07-12-2013 at 00:46. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

15. 3 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به هر حال برگزاری بازی های دوستانه مناسب با رقبای قدرتمند و با کیفیت میتونه عیار تیم ملی رو به ما نشون بده .
    کسب تجربه در بازی های سخت تر میتونه کمک بیشتری به بازیکنان ایرانی بکنه ولی تضمینی برای موفقیت نیست . ولی همین که از پیش باخته وارد مسابقات نشیم میتونه از نظر روانی به بازیکنان کمک کنه .
    توان و کیفیت تیم در بازی های دوستانه سنگین بخوبی شناخته میشه و تا حدودی میتونیم بهتر تصمیم گیری کنیم .

از طرف دیگه فوتبال هم تا حدود زیادی تغییر کرده و فاصله های کمتر شده و نمیشه هیچ تیمی رو از پیش باخته دونست .
    آرژانتین با تیمی مثل بولیوی مساوی کرده .

شاید تیم دوم ایران باشه که بتونه جلوی آرژانتین مساوی کنه . شاید هم ایران ببازه . ولی از حالا نمیشه نتیجه قطعی گرفت .
    توی بالاترین سطح فوتبال بارها دیده شده که ضعیف ترین تیم ها جلوی حریفای قدر تونستن امتیاز بگیرن یا این که پیروز بشن .
    البته خیلی موارد میتونه توی این نتیجه گیری ها تاثیر داشته باشه .

ولی صحبت اصلی ما اینه که اگه تیم با آماده سازی مناسب وارد رقابت ها بشه تاثیرش خیلی بیشتر از اینه که بدون هیچ برنامه خاصی بریم داخل مسابقات و پیش خودمون بگیم " ما که نمیتونیم آرژانتین رو ببریم . پس برای چی تلاش کنیم" !
    اگه تفکر مسئولان همین باشه که همچنان باید منتظر درجا زدن تیم و فوتبال ایران باشیم .

اما اگه برنامه مناسبی ترتیب داده بشه و نقاط ضعف و قوت تیم بخوبی شناسایی بشه , میتونیم با برطرف کردن نقاط ضعف و کار بیشتر روی نقاط قوت میتونیم با شرایط بهتری وارد مسابقات بشیم .

به امید این که برنامه مناسبی ترتیب داده بشه و تیم ملی هم موفق باشه .

Last edited by pcforlife; 13-12-2013 at 23:19. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همه میگن کیفیت لیگمون پایینه، کار تاکتیکی کم میبینیم، بازیا کم گل شده، معدود گلها روی نبوغ فردی و اتفاق به ثمر میرسه!
    بیشتر دلیلشو هم میندازن گردن بازیکنا.
    ولی به نظر من علت اصلی کیفیت پایین لیگمون زمینای نامناسبی هست که داریم.
    بجز آزادی و یکی دو تا استادیوم دیگه بقیه زمینا خیلی افتضاح هستن.
    بازیکنم آدمه دیگه باید زمین زیر پاش هموار و مساعد باشه تا بتونه خوب بازی کنه.
    شرط میبندم خود بارسلوناشم بیاریم ایران بفرستیمش مثلا زمین حافظیه با فجر بازی کنه میبازه

با این مقدمه میرم سراغ بازی آخرمون که یکی دو روزم ازش گذشته!
    با بازی شایسته ای که تو تبریز انجام دادیم ولی فقط نتیجه رو باختیم این بازی نیاز مبرم به 3 امتیاز داشتیم.
    ذوب هم برای فرار از بحران و خروج از منطقه خطر جدول باید بازیو میبردن. حتی مساوی هم به کارشون نمیومد.
    اشتیاق دوتا تیم به برد همیشه نوید یه بازی زیبا رو به بیننده میده.
    خوشبختانه همینطور هم شد.
    خوب بازیو کنترل کردیم و با پاسکاری هایی که توش پیشرفت دیده میشد و خلاقیت خلعت به یه گل زودهنگام رسیدیم.
    بازی خیلی زیبا و روانی رو از دوتا تیم دیدیم.
    یه صحنه نزدیک بود غریبی به خانزاده پاس گل بده که خوشبختانه به خیر گذشت
    گل دوم هم بازم رو هوش بالای خلعت زدیم.
    به جرات میگم اگه دوتا توپ گیر یه بازیکن دیگمون میوفتاد گلش نمیکرد!
    قبلا هم گفته بودم شاید خلعت به چشم نیاد تو تیم و اصن در جریان بازی نباشه. ولی با همون یه توپی که گیرش میاد زهر خودشو میریزه
    یه روزنامه تیتر قشنگی زده بود تو این مایه ها " 9امین برد پرسپولیس با 9امین امتیاز شماره 99 "
    گلهاشم تا حالا سه امتیازی بوده.
    صادقیان به سمت وسط متمایل تر باشه بهتره. سمت چپ کمتر تو جریان بازیه. ولی با این حال خوب بازی کرد پاس گلم داد.
    سیدصالحی همچنان تو سراشیبی افت قرار داره!ما از مهاجم نوک گل میخوایم که به هر دلیلی نمیتونه بزنه.
    بهتر چن بازی بره نیمکت. به حاتمی یا عباسزاده میدون بده بلکه نیمکت نشینی انگیزه هاشو زیاد کرد و به روزای اوجش برگرده.
    مسلمان بدک نبود. زمان میبره جا بیوفته تو تیم.
    کفشگری و حقیقی خوب کار تخریبی و میدون داری رو انجام میدن.
    وجود کفشگری که قدرت حمل توپ و سانتر هم داره تو هافبک دفاعی باعث میشه بازی سازی رو از یک خط عقب تر شروع کنیم و زودتر از فاز دفاع به فاز حمله بریم.
    ماهینی متوسط رو به پایین. تو اون پست فقط ماهینی هست که خودشو بی رقیب حس میکنه و همین باعث افتش شده.
    سیدجلال و بنگر و نیلسون هم تا حالا این همه ازشون تعریف کردم خسته شدم
    ماشاالله کم بازیکن تکنیکی نداریم! خلعتو بگیرن صادقیان، صادقیانو بگیرن مسلمان، مسلمانو بگیرن عسگر، عسگرو بگیرن عالیشاه
    بیچاره تیم حریف به قول هادی عامل گیجو سر در گم میشه
    از حرکت زیبای عشگر نباید بگذریم. اگه گلش میکرد یه گل فوق العاده رو شاهد بودیم. حیف شد
    یه نمونه تیکی تاکا ولی خیلی در مقیاس کمترشو از دوتا تیما شاهد بودیم.
    علتش چی بود؟ 80% به زمین خوب بازی مربوط میشد.
    حالا هی بریم میلیارد میلیارد پول خرج بازیکنا بکنیم ولی کیفیتی تو لیگ نبینیم.
    مگه یه زمینو بخوان مساعد و هموار نگه دارن چقدر خرج داره؟!
    حالا بعد این بازی زیبا که به همه چسبید، باز باید بریم شهرستان رو یه زمین داغون دیگه یه بازی با کیفیت کمو تحمل کنیم و دست به دعا ورداریم که توپ به یکی بخوره بره تو گل
    یه نیم فصل 6 گل خورده. دو بازی 2 گل! علتش چیه؟!
    علتش تغییر سبک بازیمونه.
    نیم فصل دوم بالطبع بازیا سخت تره و باید بیشتر سعی شه تا یه تیم گل بزنه.
    رو همین حساب با شروع نیم فصل دوم در پست دفاع چپ دیگه میثم با خصوصیات دفاعی رو نمیبینیم بلکه عسگرو میبینیم با تمایلات و قدرت هجومی بیشتر و ضعف در دفاع کردن.
    اگه دقت کرده باشید دوتا گلی که خوردیم هم از همون سمت استارت خوردن.

بعد از گیر دادن به زمینا، گلایه بعدیم به دکترمونه.
    اون از دکتر پارسالمون که هیچ کدوم حرفاش حساب کتاب نداشت! میگفت بازیکن هفته بعد میرسه ماه بعد میرسید!
    پولادی هم رو با یه تشخیص غلط خونه نشینش کرد
    اینم از دکتر امسال که به عالیشاه اجازه بازی میده در صورتی که بیننده تلویزیونی هم قیافه و دویدن بنده خدا رو میبینه میفهمه هنوز خوب نشده.
    عواقبشم میشه همین! دوری 3 هفته ای!
    خدا کنه 3 هفته نشه 3 ماه

نیلسون 7
    علی عسگر 7
    سید جلال حسینی 8
    بنگر 8
    ماهینی 5
    کفشگری 7
    حقیقی 7
    مسلمان 6
    صادقیان 7
    خلعتبری 8
    سید صالحی 5
    عالیشاه 6
    نوری 4
    Last edited by pcforlife; 13-12-2013 at 23:33. دليل: اضافه کردن آدرس اصلی پست ارسالی

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •