تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: تغییر 512 نامحدود مخابرات به 2 مگ محدود..نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

12 تغییر 512 نامحدود مخابرات به 2 مگ محدود..نظرتون چیه؟

سلام.. لطفا منو راهنمایی کنید... من اینترنت 512 نامحدود از مخابرات دارم.به نظر شما میارزه که تبدیل به 2 مگ محدودش کنم؟ دانلودام رو میذارم از یک شب به بعد که رایگانه.احتمال داره یه روز شبانه رایگانش رو بردارند؟از بین کمپین ها از تو سایتش فقط میشه کمپین شگفت انگیز رو انتخاب کرد.خوبه به نظرتون نسبت به کمپین بهارشون؟ چون کمپین بهاره 5 گیگ ماهیانه به اضافه 5 گیگ تشویقیه.ممکنه این تشویقی رو بعدا بردارن؟ شگفت انگیز 7 گیگ ماهیانه است.قیمتشون فرق داره؟کدوم رو انتخاب کنم؟ لطفا این سوالهامو جواب بدین.مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من سرویس 2 مگ محدود دارم تو یک ماه 136 گیگ دانلود کردم.البته طرح پاییز دارم که دانلود رایگان 1 تا 7 ه.خیلی راضیم.

3. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

میخوام ببینم فرق این شگفت انگیزشون با این پاییزه بهارشون چیه! گیج شدم!

داره خودمونی میشه Pejii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شگفت انگیز برای کاربرهایی است که سرویس نامحدود دارند، میتونند سرویسشون رو به شگفت انگیز تغییر بدند با یه حجم جایزه و تا سرعت 10 مگابیت در ثانیه به همراه شبانه رایگان (فقط سرویس های ستاره دار، تا 5 مگابیت برای کاربران فعلی سرویس 1 مگابیت نامحدود فعلی، تا 10 مگابیت برای دارندگان سرویس 2 مگابیت نامحدود فعلی).

بهاره برای کاربران جدید و یا سرویس های حجمی سابق که میخواهند به کمپین سالیانه تغییر سرویس بدهند. تا 2 مگابیت با شبانه رایگان.

تو تعرفه ها و میزان ترافیک کمپین شگفت انگیز قرار بود یه ترافیک اضافه به عنوان هدیه به سرویس ها اضافه بشه، تو صفحه کمپین شگفت انگیز هم نوشته که لحاظ شده، ولی در حقیقت نشده. الان شما مقایسه کنید، 1 مگابیت شگفت انگیز با 8 گیگ ترافیک ماهانه و شبانه رایگان در میاد 20.400 و در کنار اون، بهاره 1 مگابیت با 8 گیگ در میاد 17.500 که خوب اگه از عقل سلیم برخوردار باشه آدم، دنبال شگفت انگیز نمیره در این مورد.

تنها مزیتی که شگفت انگیز داره، برای کاربران 1 مگابیت و 2 مگابیت نامحدود فعلی است که میتونند تا 5 مگابیت و 10 مگابیت سرویس بگیرند. و اگر نه باقی تعرفه هاش با قیمت فعلی اصلاً به کار نمیاد.
    Last edited by Pejii; 20-06-2015 at 11:32.

6. 2 کاربر از Pejii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

نه دادا اصلا فکرش هم نکن

8. این کاربر از nima3p2p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من اینجور که دستگیرم شده درسته که کمپین بهاره از نظر گیگ و قیمت به صرفه تره ولی کسایی که این کمپین رو انتخاب میکنند اینترنت نامحدود خودشون رو از دست میدن و دیگه نمیتونند بهش برگردند.چون کاربران جدید هم میتونند تو اون کمپین بهاره ثبت نام کنند.ممکنه بعد از پایان قرارداد اون 5 گیگ تشویقی کمتر بشه یا کلن برش دارند.ولی کمپین شگفت انگیز مخصوص نامحدود دارهاست و بعد از تموم شدن مدت قرارداد یکساله دوباره باید برگرده به همون نامحدود فعلی.اون موقع آدم میتونه تصمیم بگیره چه طرح دیگری رو انتخاب کنه یا رو نامحدود خودش باقی بمونه.فکر کنم فرق اصلی این دوتا کمپین همین باشه که بهمین خاطر اون بهاره گیگ بیشتری میده برای جذب بیشتر کاربرها.

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من اینجور که دستگیرم شده درسته که کمپین بهاره از نظر گیگ و قیمت به صرفه تره ولی کسایی که این کمپین رو انتخاب میکنند اینترنت نامحدود خودشون رو از دست میدن و دیگه نمیتونند بهش برگردند.چون کاربران جدید هم میتونند تو اون کمپین بهاره ثبت نام کنند.ممکنه بعد از پایان قرارداد اون 5 گیگ تشویقی کمتر بشه یا کلن برش دارند.ولی کمپین شگفت انگیز مخصوص نامحدود دارهاست و بعد از تموم شدن مدت قرارداد یکساله دوباره باید برگرده به همون نامحدود فعلی.اون موقع آدم میتونه تصمیم بگیره چه طرح دیگری رو انتخاب کنه یا رو نامحدود خودش باقی بمونه.فکر کنم فرق اصلی این دوتا کمپین همین باشه که بهمین خاطر اون بهاره گیگ بیشتری میده برای جذب بیشتر کاربرها.
    اگه محدود بخری هی باید پول حجم بدی
    همین ول نکن
    چون هزینه ات زیاد میشه

11. این کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

از یه نظر شما درست میگی ولی واقعا مشکله با سرعت 60 دانلود کردن.مخصوصا فایلهای حجیم مثل بازی و فیلم.لپتاپ باید همش روشن بمونه و کار دیگه ام نمیشه باهاش کرد.کسی دیگه بخواد وبگردی کنه و اینا.ولی میشه همون دانلود رو گذاشت واسه شب که بیشتر هم میشه دانلود کرد.حالا بازم تحقیق میکنم ببینم چی به چیه

داره خودمونی میشه Abaddon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

از یه نظر شما درست میگی ولی واقعا مشکله با سرعت 60 دانلود کردن.مخصوصا فایلهای حجیم مثل بازی و فیلم.لپتاپ باید همش روشن بمونه و کار دیگه ام نمیشه باهاش کرد.کسی دیگه بخواد وبگردی کنه و اینا.ولی میشه همون دانلود رو گذاشت واسه شب که بیشتر هم میشه دانلود کرد.حالا بازم تحقیق میکنم ببینم چی به چیه
    دوست من فقط حواست باشه توی ساعات شبانه بشدت افت سرعت دارید البته اگه دو مگ بخرید به 60 نمیرسه(برای من دو مگ تقریبا 200 بود شبانه)

14. این کاربر از Abaddon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست عزیز سرعت روزانه و شبانه 2 مگ چقدر باید باشه؟ اینکه میگید شبانه اش افت سرعت داره جاهای دیگه مثلا توی تاپیک مخابرات تهران خوندم که فرقی نداره شب و روزش.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •