تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: چرا دخترا نمیرن سربازی؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض چرا دخترا نمیرن سربازی؟

چرا دخترا نمیرن سربازی؟ چرا پادگان مخصوص دخترا نمیسازن؟ چرا اینقدر تبعیض قائل میشن؟

جنگ هم که بشه پسرها باید برن بمیرن..

چرا تو ایران اینقدر مرد بی ارزشه و زن با ارزش؟

من اگر رهبر بودم پادگان مخصوص خانمها میساختم با کادر تمام 100% خانم..پدر دخترها رو در میاوردم..اجباری از 18 سالگی باید برن خدمت بعدم میفرستادمشون جنگ

مگه دخترهای کرد نیستن ؟ اینقدر با غیرتن؟ چرا دخترهای ایرانی اینجورین؟

دختر با غیرت یعنی این!!:

نه دخترهای لوس و ننر ایرانی:

بعدم که ازددواج میکنن میشنن تو خونه زیر کولر میخورن و میخوابن فیلم وسریالهای ترکیه ای نگاه میکنن مردها باید برن از صبح تا شب بیرون مثل چی کار کنن ...

آخرشم میگن جامعه مرد سالار...

چی بگه آدم به این خانمها

2. این کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

چرا دخترا نمیرن سربازی؟ چرا پادگان مخصوص دخترا نمیسازن؟ چرا اینقدر تبعیض قائل میشن؟

جنگ هم که بشه پسرها باید برن بمیرن..

چرا تو ایران اینقدر مرد بی ارزشه و زن با ارزش؟

من اگر رهبر بودم پادگان مخصوص خانمها میساختم با کادر تمام 100% خانم..پدر دخترها رو در میاوردم..اجباری از 18 سالگی باید برن خدمت بعدم میفرستادمشون جنگ

مگه دخترهای کرد نیستن ؟ اینقدر با غیرتن؟ چرا دخترهای ایرانی اینجورین؟

دختر با غیرت یعنی این!!:

نه دخترهای لوس و ننر ایرانی:

بعدم که ازددواج میکنن میشنن تو خونه زیر کولر میخورن و میخوابن فیلم وسریالهای ترکیه ای نگاه میکنن مردها باید برن از صبح تا شب بیرون مثل چی کار کنن ...

آخرشم میگن جامعه مرد سالار...

چی بگه آدم به این خانمها

چرا پسر ها روسری سر نمیکنند؟گرمای 40-50 درجه ادم با شال و روسری خفه میشه تازه مانتو یا چادر هم هست. ولی باز زن ها باید تحمل کنند مردها یه تیشرت نازک میپوشند.تازه مگه پوست خانم ها لطیف تر نیست.خب اینجوری که اب پز میشن.

چرا زن ها خودشون حق طلاق ندارن و باید حتما حقشون رو بگیرند ولی این حق همینجوری به مردها داده شده.اگه یه مردی بداخلاق باشه و پولدار زنه همیچ جوری نمیتونه ازش طلاق بگیره.حتی اگه مرد بی پول هم باشه باز هم نهایش میتونه بره مهریه رو بذاره اجرا که کلا دادگاه ها 110 تا بیشتر نمیدن.ولی باز نموته از مرد جدا بشه
    تازه جدا هم بشه باید بچه هاش رو دو دستی تقدیم مرد بکنه

چرا ارث زن ها نصف مرد هاست؟چرا نباید برابر باشه؟پول پوله دیگه همه لازمش دارن .

چرا اگه مرد یه زن رو بکشه خانواده مقتول باید نصف دیه مرد رو بپردازند تا بشه مرد رو اعدام کرد وگرنه اگر خانواده زن بی پول باشند اون مرد هیچ وقت اعدام نمیشه.تازه پولدار هم باشن فکر کن طرف مثلا دختر ادمو کشته باید بهش پول هم بدی تا بخوای اعدام بشه.خداییش خیلی زور داره

چرا حق خروج از کشور برای زن ها دست شوهر و پدرشونه؟مردها راحت میتونند هر جایی بخوان برن ولی زن ها تا اجازه نباشه نمیشه

باز هم از جامعه مرد سالار بگم؟؟؟؟

5. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

تنها کشوری که دختر ها باید برن سربازی رژیم قاصد صهیونیزمی هست که اون هم علت اش مشخصه یکی شو هست جلو غربی ها .. یکی هم کمبود نیروی انسانی

تو اون امریکا و کانادا که دخترها میتونن برن سربازی موهاشون باید نیمه کوتاه باشه اون رژیم اشغالی چهارتا گیس بلند مو سیاه میاره جلو دوربین های خبرنگارها که امثال من و تو نفهمیم چه خبره

اون سرباز روس هم که گذاشتی همشون شو هستن به تقلید از همون اسرائیل ، روس ها انقدر خنگ و نفهم هستن که ..

پیش مرگه های کرد هم که خودت گفتی کردن ، فاشیست هستن و نژاد پرست به هیچ کس رحم نمیکنند چه حشت الشعبی باشه چه داعش چه غیره ذلک

علت اش اینه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از kerminio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

مگه گریه کردن دختر دلیل میشه نرن سربازی؟ من خودم تو آموزشی اولاش روزی 2 بار گریه میکردم همش یاد مادرم و خونه میفتادم ولی بالاخره عادت کردم.

میشه دخترا رو جوری تو سربازی بار آورد که روزی 100 تا آدم بکشن.

مثل اینا که زمان خودشون 100 تا مرد رو حریف بودن:

9. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

الان در حال حاضر دخترای ایرانی یه موجودات بی غیرتی هستند که فقط فکر خودشون هستند که دشمن اگر به کشور حمله کنه و کشور رو با خاک هم یکسان کنه هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن.

ولی پسران ما اینقدر عیرت دارند که خارج از مرزها دارن در مقابل داعش میجنگن .مثل شهید بزرگوار محسن حججی

اگر مسئولیت دخترای ایران رو میدادن به من من یک کادری براشون اختصاص میدادم روزی 2 تا چک افسری بخوره تو گوششون انوقته که با غیرت میشن.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

برابری بین زن ومرد در کشور وجود نداره چه ایرادی داره زن ها هم برن پادگان واموزش زندگی ونظامی بببنن
    کشورهای پیشرفته حقوق زن ومرد مساوی هست مثل مسابقات المپبک که کشورهایی مثل امریکا وچین مدال هارو زن ها درو میکنن از زنی که بخور وبخواب والکی درس بخونه اشپزی بلد نیستن جدیدا وبه فکر خرف های خاله زنکی اند چه انتظاری داربد که بخوان اینده کشور مفید یا از خانواده خود دفاع کنن هیچ کشوری زنان ودختراش مثل ایران ضغیف نیست .....متاسفانه خیلی ها هستن که مخالف بیرون رفتن رن یا بدون زدن نقاب به صورتشون هستن
    خیلی از سیاست مدارای بزرگ دنیا زن هستن ...خلاصه کار تو شستن بشور رخت وبچه داری نیست باید شیرزن ساخته بشه
    کشورهای خارحی 100ساله باور رسیدن

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

توی یه تاپیک جدیدا همین بحث پیش اومده بود ، دوست عزیز درستش این هست که مرد ها سربازی نرن
    نه اینکه چون مرد ها میرن ، زن ها هم باید برن تا برابر بشه ... هر چند اگه برداشته شه باز هم زنان بابت فرزند نه ماه یجورایی سربازی میرن - از نظر سختی - به هر حال نمیشه به همین راحتی درباره عدالت صحبت کرد بنظرم بحث در مورد این موضوع نیاز فکر و مطالعه بیشتر متخصص ها می باشد. ولی موافق هستم از این نظر که خانم های ایرانی زیاد ریخت و پاش میکنن با خرج عروسی و خرید های بیش از حد - البته به جز طلا - زن های غربی اونطور که میگن تقریبا مثل مرد ها شاغل هستند و توی دنیای پرخرج امروزی که دیگه فرزند آور زیاد و خرج کشیدن و ... غیر ممکن هست در کنار دیگر هزینه های زندگی ، شاغل بودن خانم ها میتونه کمک کننده باشه به اقتصاد خانواده و زندگی مشترک البته شاید بهتر باشه تمام وقت نباشه
    مردها چون جنگ می روند و زن ها خیر؛ سربازی هم همینطور.
    Last edited by Iloveu-ALL; 03-09-2017 at 00:21.

13. 3 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

الان در حال حاضر دخترای ایرانی یه موجودات بی غیرتی هستند که فقط فکر خودشون هستند که دشمن اگر به کشور حمله کنه و کشور رو با خاک هم یکسان کنه هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن.

ولی پسران ما اینقدر عیرت دارند که خارج از مرزها دارن در مقابل داعش میجنگن .مثل شهید بزرگوار محسن حججی

اگر مسئولیت دخترای ایران رو میدادن به من من یک کادری براشون اختصاص میدادم روزی 2 تا چک افسری بخوره تو گوششون انوقته که با غیرت میشن.
    اولا لطفا درست صحبت کنید.وقتی میگید دخترهای ایرانی... یعنی همه دختر ها وقتی میگید پیرهای ایرانی ...یعنی همه پسرها
    غیرت زن ها به سربازی رفتن نیست.همین که توی این جامعه مرد سالار دوام اوردند به خدا خیلی با غیرتند.اگه یه سری دخترا فکر پز و عمل و بخور بخواب هستند به همون اندازه پسرهای اینجوری هم داریم.کدام بدتره ؟.....
    "هر روز فکر چی بپوشم بینیم رو چند بار عمل کنم چند تا رقص یاد بگیرم پول تو جیبی از بابام بگیرم " این جمله واسه پسرا بدتره یا دخترا؟مگه کم هستند پسرهای اینجوری؟
    قدیم توی بازار راه می رفتی توی مغازه ها گوش تا گوش سیبیل نشسته بود.الان بیا بازار و صاحب مغازه ها رو ببین.موقع حرف زدن انقدر عشوه میان که...

برابری بین زن ومرد در کشور وجود نداره چه ایرادی داره زن ها هم برن پادگان واموزش زندگی ونظامی بببنن
    کشورهای پیشرفته حقوق زن ومرد مساوی هست مثل مسابقات المپبک که کشورهایی مثل امریکا وچین مدال هارو زن ها درو میکنن از زنی که بخور وبخواب والکی درس بخونه اشپزی بلد نیستن جدیدا وبه فکر خرف های خاله زنکی اند چه انتظاری داربد که بخوان اینده کشور مفید یا از خانواده خود دفاع کنن هیچ کشوری زنان ودختراش مثل ایران ضغیف نیست .....متاسفانه خیلی ها هستن که مخالف بیرون رفتن رن یا بدون زدن نقاب به صورتشون هستن
    خیلی از سیاست مدارای بزرگ دنیا زن هستن ...خلاصه کار تو شستن بشور رخت وبچه داری نیست باید شیرزن ساخته بشه
    کشورهای خارحی 100ساله باور رسیدن
    امریکا و چین که زن ها مدال ها رو درو میکنند بخاطر اینه که اولا توی خیلی از رشته ها زن های ما اصلا اجازه حضور و بازی ندارند.مثلا دوچرخه سواری-شنا...حالا خود شنا به تنهایی شامل چندین شاخه میشه و خیلی از رشته های دیگه
    دومین دلیلش اینه که امکانات ورزشی زن ها خیلی کمتر از مردهاست.وقتی زن های تیم ملی تیراندازی برای مسابقات المپیک بهشون خشاب خالی داده میشه و فرضی باید تیراندازی کنند چجوری توقع دارید مدال ها رو درو کنند
    شما به شهرهای بزرگ نگاه نکن.توی شهرهای کوچک و روستاها اگه باشگاه ورزشی هم باشه مخصوص اقایان هست.من توی یکی از شهرک های اطراف تهران بزرگ شدم.انجا سه تا باشگاه بود.دو تاش کاملا برای اقایان بود.یکیش نصف روز برای خانم ها بود که فقط رشته ایروبیک و والیبال داشت.کلا یک هنرستان بود اون هم پسرانه.حالا بحث نقاب به صورت زدن زن ها بماند.همین دیروز من توی شهر تهران منتظر اتوبوس بودم دیدم یه خانمی با یه دختر 10-11 ساله کنار من ایستادند لهجه عربی هم نداشتند.سر ظهر توی این گرما هر دو نقاب و چادر داشتند. اون وقت توی این شرایط شما توقع دارید خانم ها چکار کنند؟
    اگه یه سری از مردم عروسی های پر از ریخت و پاش دارند چون خود داماد هم راضی به ریخت و پاش هست.ولی در عوض خیلی ها هستند که اصلا عروسی نمیتوانند بگیرند.
    دوست من یه دختر کاملا معمولیه.بالای 100 نفر خواستگار براش اومده.پسرها میان اول میگن تو اشپزیت چطوریه؟مثل مامانم بلدی قرمه سبزی بپزی؟ (استخدام اشپز) ....من سوپر مارکت توی بازار تهران دارم (بعد تحقیق میبینند دکه روزنامه فروشی داره)....تو خیلی قدت کوتاهه بعدا بجه هامون کوتاه میشن .من خوشم نمیاد () ... زن باید شاغل باشه که من برم خواستگاریش ()حالا اینا خوبه .کافیه پسر ها یه شغل و یه خونه کوچک داشته باشند.دیگه اصلا خدا رو بنده نیستند.چنان با غرور و تکبر حرف میزنند انگار شاهزاده هستند

15. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سربازی از اساس یه سیستم برده داری احمقانه اس. حالا انتظار دارید یه جنسیت دیگه هم درگیرش بشه ؟؟ این بساط احمقانه باعث سودهای میلیاردی حکومته و اونها بسیار مشتاق به ادامه اون هستن اما به مردم آسیب میزنه. به آینده جوون ها بسیار آسیب میزنه و انسان های شاداب و لطیف رو تبدیل به موجودات عقده ای می کنه

17. 9 کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •