تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 40 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 394

نام تاپيک: درد و دلهایی از نوع ویندوز 8

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض درد و دلهایی از نوع ویندوز 8

سلام من نسخه های مختلف ویندوز 8 را امتحان کردم از سایتهای مختلف در آخرین نسخه را دانلود کردم آخریش هم از همین سایت که نوشته شده بود نسخه ی آخر با 16 زبان را دانلود کردم ولی شک دارم نسخه ی اصل باشه آخه اون همه تعریفی که از ویندوز 8 میشد این بود ؟؟؟؟!!!! تغییر خیلی زیادی لااقل از نظر ظاهر نکرده و من که اصلا خوشم نیومد .

3dmax را روش نصب کردم ولی اینقدر بد اجرا شد که اعصابم را خورد کرد . خیلی زیاد هنگ میکنه و کیفیت خوبی نداره ولی برعکس ویندوز 7 عالی هست و خوب کار میکنه .

حالا بالاخره ویندوز 8 اصل با آخرین تغییرات و نهایی را از کجا میشه گیر آورد ؟ ورژن rtm که برای شرکت های سخت افزاری هست . ورژن خانگیش پس کجاست ؟

2. 2 کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال portal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من نسخه های مختلف ویندوز 8 را امتحان کردم از سایتهای مختلف در آخرین نسخه را دانلود کردم آخریش هم از همین سایت که نوشته شده بود نسخه ی آخر با 16 زبان را دانلود کردم ولی شک دارم نسخه ی اصل باشه آخه اون همه تعریفی که از ویندوز 8 میشد این بود ؟؟؟؟!!!! تغییر خیلی زیادی لااقل از نظر ظاهر نکرده و من که اصلا خوشم نیومد .

3dmax را روش نصب کردم ولی اینقدر بد اجرا شد که اعصابم را خورد کرد . خیلی زیاد هنگ میکنه و کیفیت خوبی نداره ولی برعکس ویندوز 7 عالی هست و خوب کار میکنه .

حالا بالاخره ویندوز 8 اصل با آخرین تغییرات و نهایی را از کجا میشه گیر آورد ؟ ورژن rtm که برای شرکت های سخت افزاری هست . ورژن خانگیش پس کجاست ؟
    ویندوز 8 ویندوز خوبی است , تکتیییر !

اگه با تورنت مشکلی ندارید اینجا رو نگاه بندازید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه نه که سرچ کنید Windows 8 pro

البته دوستان میگن enterprise کامل تره
    Last edited by portal; 21-11-2012 at 21:45.

4. 4 کاربر از portal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من تمام ویندوزهای 8 سایتهای مختلف را نصب کردم و هیچ کدوم فرقی نداشتن .

به نظر من این ویندوز به سرنوشت ویندوز ویستا دچار میشه چون اولا خیلی بد طراحی شده و ثانیا به نظر من به کاربرانش توجهی نشده و بچه گانه طراحی شده .

از موقعی که ویندوز8 را تجربه کردم بد جور به ویندوز 7 علاقه مند شدم . نه بخاطر ظاهر جدید 8 اصلا اینطور نیست چون من همان اول بهش عادت کردم .

توی نصب 8 آخرش یک صفحه میاد که میگه چند دقیقه صبر کنید و دائما نشان میده موس را بیاریم کنار صفحه چطور میشه و ... و صفحه هم رنگارنگ میشه به نظرم این خیلی مسخره و زشت بود .امکان تغییر بعضی خصوصیات مثل بوردر پنچره ها از کاربر گرفته شده وکلا ظاهر خوبی این سیستم عامل جدید نداره و اگر آمار جهانی هم نگاه کنید فروش بسیار کمی داشته و خیلی های دیگه مثل من را راضی نکرده ...

و کلا من که بعید میدونستم همچین طراحی ضعیفی از این شرکت با تجربه و بزرگی مثل مایکروسافت .

6. 3 کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه maziar205's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من این ویندوز را اصلش را از سایت برای کسی گرفتم به نظرم ویندوز 7 بهتره من اصلا خوشم نیومد بیشتر به درد تبلت میخوره تا کامپیوتر

8. 5 کاربر از maziar205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amiinn76's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    همین حوالی

پيش فرض

شما اگه نسخه rtm را دانلود کنید بعدش ویندوز را آپدیت کنید خودش تبدیل به نسخه نهایی میشه من از سافت 98 دانلود کردم
    در مورد نرم افزار 3dmax هم فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه چون تا اونجایی که من اطلاع دارم تمام برنامه هایی که روی هفت اجرا میشه باید روی هشت هم اجرا بشه
    یه چیز دیگه اینکه ویندوز هشت در تموم زمینه ها پیشرفت داشته اون وقت شما گیر دادید به ظاهرش اگه باورت نمیشه بگو تا با دلیل ثابت کنم
    Last edited by amiinn76; 22-11-2012 at 14:00.

10. 4 کاربر از amiinn76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

شما اگه نسخه rtm را دانلود کنید بعدش ویندوز را آپدیت کنید خودش تبدیل به نسخه نهایی میشه من از سافت 98 دانلود کردم
    در مورد نرم افزار 3dmax هم فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه چون تا اونجایی که من اطلاع دارم تمام برنامه هایی که روی هفت اجرا میشه باید روی هشت هم اجرا بشه
    یه چیز دیگه اینکه ویندوز هشت در تموم زمینه ها پیشرفت داشته اون وقت شما گیر دادید به ظاهرش اگه باورت نمیشه بگو تا با دلیل ثابت کنم
    دوست عریز اولا من همون 3dmax را روی ویندوز7 نصب دارم و عالی کار میکنه .

ما هم منکر این قضیه نیستیم و درسته که در همه زمینه ها پیشرفت داشته ولی ظاهر هم قطعا برای همه ی کاربرا مهم هست و شما هم 100 % نمیتونید انکار کنید که در کنار کیفیت سیستم عامل ظاهر براتون مهم نیست.

من نمیدونم ورژن نهایی با rtm چقدر تفاوت داره وآیا اونجا ایرادات برطرف شده یا نه ولی خوب ای کاش برطرف شده باشه چون من که باورم نمیشه این ویندوز هشتی هست که این همه مایکروسافت ازش تعریف میکرد ...

12. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maziar205's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

به نظر من تا اینجاش از لحاظ ظاهری خوب نبوده ولی یک امکاناتی اضافه شده که بد نیست درواقع خوبم هست نظر قطعی را به نظر من بعد از سرویس پکی که ارایه میکنه میشه داد

14. این کاربر از maziar205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arminhidden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    In The p30world

پيش فرض

من windows 8 pro رو گرفتم،خیلی تغییرش دادن.اصلیشو از کجا میتونم گیر بیارم.

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چرا نداره که عزیز. شما خوشت نیومده استفاده نکن و خیلی راحت رد شو از کنارش. بهترین چیز اونیه که برای شما بهترین باشه. اینطور که به نظر میاد ویندوز7 برای شما بهترین انتخابه. با خیال راحت ازش استفاده کنید.

17. 4 کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خیلی هم بد نیست ولی خوب همه انتظارات بالاتری داشتن

19. این کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 40 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •