تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: راهنمایی خرید کت و شلوار

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض راهنمایی خرید کت و شلوار

سلام . دیدم اینجا تاپیک خرید ساعت مچی هست گفتم که تاپیک خرید کت و شلوار و ست کردن رو هم راه بندازیم تا بتونیم تو این زمینه هم به هم کمک کنیم.
    من تا حالا کت و شلوار نخریدم و تا حالا یه بار هم نپوشیدم . مجبورم برای یه دیدار رسمی حتما یه کت و شلوار بخرم ولی هر جا رفتم try کنم یه جوری تو تنم بد وایمیستاد .آخر سر یکی از فروشنده ها گفت شما یه مدل از رو عکس انتخاب کن بیار من همو نو بهت بدم منم این عکس هایی که می بینید رو بردم ولی گفت که نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید این مدل کت و شلوار رو از کجا بخرم؟ من قد و هیکلم دقیقا همین اندازه عکسی هست که می ذارم.فکر کنم عکس رو فردا بتونم آپ کنم.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

می خواستم بگم این تاپیک به امون خدا رها نشده و به زودی عکس ها رو آپ می کنم لطفا تاپیک رو نبندید.فعلا تا مشکل شرکت adsl و خرابی خطوطشون درست شه و بالاخره این اینترنت ما رو دوباره راه بندازن اگر فیلم فاینال دیستینیشن 5 رو دیده باشید اون قسمتی که می رن تو اوایل فیلم برای یادبود کشته شدگان پل اون کت و شلوار مد نظرمه.احتمالا این مسخره ترین نوع توضیح هست ولی باید تا وصل شدن اینترنتم صبر کنید.
    اگر کسی هم دوست داره می تونه بیاد راجع به کت و شلواری که داره و ست کردن رنگ و کروات و این مسایل مطلب بزاره.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بالاخره امروز بعد از ظهر مشکل اینترنت ما حل شد.اینم از عکس هایی که بالا گفته بودم.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بچه ها امروز بالاخره یکی خریدم ولی اصلا شبیه این بالایی ها نیست عکسشو براتون آپ می کنم(دادم خیاط شلوارشو کوتاه کنه)دیگه رنگ پیراهن و کفش و کروات با شماست راهنمایی کنید لطفا.الان رنگی که من گرفتم کرمه.
    لطفا شما هم تجربیات و سلیقتون رو تو این تاپیک بیان کنید من این تاپیک رو فقط برای خودم نزدم دوست دارم شما هم تجربیاتتون و جا هایی که خرید می کنید و رنگ ها و مارک هایی که دوست دارید رو به اشتراک بزارید..ممنون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز من هرچی به عکسی که گذاشتید نگاه میکنم حقیقتش طرح و مدل خاصی دستم نمیاد! یعنی واقعا طرح خیلی خاصی نداره! نه یقش مدل متفاوتی از بقیه کت شلوارها هست نه اندازه کت نه مدل شلوارش و ... مثلا بنظر شما جدای از رنگش فرق کت و شلوار ایشون که در کادر هستند با اون اقای کناریش دقیقا چیه؟

6. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

این یه مدل کاملا معمولی رسمی هست میتونین پارسچه بخرین بدین دو دکمه یا سه دکمه براتون بدوزن.

8. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز من هرچی به عکسی که گذاشتید نگاه میکنم حقیقتش طرح و مدل خاصی دستم نمیاد! یعنی واقعا طرح خیلی خاصی نداره! نه یقش مدل متفاوتی از بقیه کت شلوارها هست نه اندازه کت نه مدل شلوارش و ... مثلا بنظر شما جدای از رنگش فرق کت و شلوار ایشون که در کادر هستند با اون اقای کناریش دقیقا چیه؟
    سلام.ممنونم از نظرتون
    بله حق با شما ست .البته عکس هایی که من گذاشتم چندان مناسب نیست وگرنه اگر فیلم فایتال دیستینیشن 5 رو ببینید اون صحنه مراسم عزاداری متوجه تفاوت ها می شید.من فقط برای این که یه کلیت به کار بدم عکس گذاشتم ولی حرف شما کاملا درسته و تو این عکس ها تفاوت ها دیده نمیشه با نفر کناری.
    اما فرقی که من تو کت و شلوار ها از نظر نشستن تو تن تو این چند مدته دیدم.
    1)بعضی کت و شلوار ها آدم رو بزرگتر از سایز و اندازه ای که هستی نشون می دن.معمولا بافت راه راه دارن (رنگ راه راه نه ها منظورم texture راه راه هست.)مناسب آدم های لاغر مثل خودم
    2)بعضی ها درست فیت تن هستند مثل همونی که من گذاشتم عکسشو مناسب لاغر و معمولی.
    3)بعضی ها آدم رو لاغر تر نشون می دن مثل کت و شلوار های تیره و براق به نظرم مناسب افراد چاق هست ولی تقریبا به آدم های معمولی و متوسط هم خوب می شینه ولی برای لاغر ها زیاد جالب نیست.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این یه مدل کاملا معمولی رسمی هست میتونین پارسچه بخرین بدین دو دکمه یا سه دکمه براتون بدوزن.
    ممنونم از پیشنهادتون.ولی متاسفانه خیاط های خوب خیلی کم هستند و جدا از دستمزد بالا متاسفانه پارچه ها پوسیده هستند من خیلی جا برای خرید پارچه رفتم ولی پوسیده بودن.واقعا خیاط خوب هم که کارش تمیز باشه و کت وشلوار های به سبک دهه 20 و 30 میلادی ندوزه و کمی با مد جلو اومده باشه فقط یکی دیدم که هم دستمزدش خیلی بالا بود و هم اینکه حداقل باید 1 ماه تو نوبت می موندی.

داره خودمونی میشه Lugah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

کسی می دونه دراپ هشت که میگن دقیقا یعنی چی و کجاها میشه پیدا کرد ؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کسی می دونه دراپ هشت که میگن دقیقا یعنی چی و کجاها میشه پیدا کرد ؟؟
    ای کاش لاتین دراپ هشت رو بنویسی که ببینیم تو گوگل چی میاد؟

ولی من همین طوری بگم که (احتمالا غلط) به نوع خاصی از کت شلوار رسمی به خاطر نوع یقه و جنس خاص پشمی که داره می گن.اصلا مطمئن نیستم تازه فکر کنم غلطم باشه.دوستان اگر شنیدن بگن.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •