تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: مشکل در کانفیگ کردن مودم TP-Link TD-8901N

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض مشکل در کانفیگ کردن مودم TP-Link TD-8901N

با سلام خدمت دوستان!

دوستان من یک مودم وای فای TP-Link گرفتم ولی هر کار میکنم انگار روی حالت PPPOE نمیره! چیکارش کنم؟

از توی کانفیگ مودم که تنظیمات درست میزارم و روی PPPOE هم تنظیمش میکنم اما بازم بصورت کانکشنی وصل میشه و خود به خود کانکت نمیشه و گویا Bridge هست هنوز!
    و همینطور گوشی با وای فای نمیتونه کانکت شه و من طبق سرچی که کردم گوشی فقط رو حالت PPPOE میتونه کانکت شه و الان گوشی وصل میشه اما هیچ صفحه ای رو از اینترنت نمیتونه باز کنه و همینطور لپتاپ هم وقتی من با کامپیوتر وصلم نمیتونه به اینترنت وصل شه و در کل فقط یک نفر میتونه وصل شه که مثل همون Bridge ـه!

الان چجوری ببرم رو حالت PPPOE ! تنظیماتو کامل انجام دادم و کامل رو PPPOE هست! اما بازم Bridge ـه!

مدل مودم هم TP LINK TD-8901N هست!

خلاصه یکی قضیه رو شرح بده واسه ما نوبم توی این بخش

ممنون!

پيش فرض

راحت ترین راه اینه مودم رو به تنظیمات دیفالت برگردونید و از مسیر Quick Start سپس RUN WIZARD دوباره تنظیمات رو ست کنید اینطوری مشکله چون مودم های tp-link چندتا کانکشن همزمان باهم میتونن بسازن یکم گیج کننده میشه براتون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما از پنل اقدام کنید مقدار vpi و vci درست باشه گزینه connction type حتما pppoe llc باشه و در آخر تنظیمات رو دخیره کنید

همچنین بگید شما کدوم شهر هستید ؟ و از کجا اینترنتت گرفتید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ دوستان

من مشهد هستم و نتم مخابراته!
    از Quick Wizard هم استفاده کردم و روی PPPOE هم گذاشتمش! قبلش هم ریست کردم اما با اینکه روی PPPOE هست ولی هنوز بصورت کانکشنی وصل میشه و در واقع Bridge هست!
    بحث چند کانکشنه بودنش نیست! من میخوام بره کامل روی حالت PPPOE تا موبایل هم بتونه باهاش وصل بشه و خودش بصورت خودکار با روشن کردن مودم به نت وصل شه اما اینطوری نمیشه :(

اینم صفحه Interface setup ! هرجاش مشکل داره بگین دوستان:

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ دوستان

من مشهد هستم و نتم مخابراته!
    از Quick Wizard هم استفاده کردم و روی PPPOE هم گذاشتمش! قبلش هم ریست کردم اما با اینکه روی PPPOE هست ولی هنوز بصورت کانکشنی وصل میشه و در واقع Bridge هست!
    بحث چند کانکشنه بودنش نیست! من میخوام بره کامل روی حالت PPPOE تا موبایل هم بتونه باهاش وصل بشه و خودش بصورت خودکار با روشن کردن مودم به نت وصل شه اما اینطوری نمیشه :(

اینم صفحه Interface setup ! هرجاش مشکل داره بگین دوستان:
    از quiock wizard برای کانفیگ مودم استفاده کنید قبلش مودم رو ریست فکتوری کنید سپس از quick wizard رو pppoe کانفیگ کنید

اگر شما از مرکز انقلاب یا استقلال اینترنت میگیرید یا فیبر نوری هستید کلا این مرکز ها مشکل دارند روی حالت pppoe و فعلا باید با bridge کار کنید

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

اگه همه این کارا جواب نداد یه بار فرم ور مودم رو آپدیت کنید اگه آپدیت نیست

سایت سازنده برای دریافت آپدیت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

از quiock wizard برای کانفیگ مودم استفاده کنید قبلش مودم رو ریست فکتوری کنید سپس از quick wizard رو pppoe کانفیگ کنید

اگر شما از مرکز انقلاب یا استقلال اینترنت میگیرید یا فیبر نوری هستید کلا این مرکز ها مشکل دارند روی حالت pppoe و فعلا باید با bridge کار کنید
    گفتم که از Quick Wizard هم اینکارو کردم!
    ریست فکتوری از کجا میشه؟ مگه همون سوراخ Reset پشتش نیست؟ اونو که یک بار ریست کردم دوباره تنظیماتو گذاشتم بازم انگار نه انگار روی PPPOE ـه و همین الان دارم با کانکشن وصل میشم :(

از این مراکز نیستم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگه همه این کارا جواب نداد یه بار فرم ور مودم رو آپدیت کنید اگه آپدیت نیست

سایت سازنده برای دریافت آپدیت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تست میکنم خبرشو میدم
    ممنون!

پيش فرض

گفتم که از Quick Wizard هم اینکارو کردم!
    ریست فکتوری از کجا میشه؟ مگه همون سوراخ Reset پشتش نیست؟ اونو که یک بار ریست کردم دوباره تنظیماتو گذاشتم بازم انگار نه انگار روی PPPOE ـه و همین الان دارم با کانکشن وصل میشم :(

از این مراکز نیستم!
    غیر از اون بهتره از بخش maintenance >> sysrestart>>factory defult setting اقدام کنید برای ریست به تنظیمات کارخونه
    Last edited by Microsoft Windows; 06-07-2014 at 22:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

غیر از اون بهتره از بخش maintenance >> sysrestart>>factory defult setting اقدام کنید برای ریست به تنظیمات کارخونه
    همین الان اون کار رو هم کردم دوباره PPPOE گذاشتم اما انگار نه انگار!
    بعد از آپدیت هم ورژنم به همون آپدیت آخریه تبدیل شد اما آخر آپدیت گیر کرد ولی ورژنش انگار آپدیت شده! دیگه نمیدونم چیکاره :((

دقیقا الان چه خاکی به سرم کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •