تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: فراخوان عضویت در تیم ترجمه بازی های کامپیوتری

داره خودمونی میشه dante h3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض فراخوان عضویت در تیم ترجمه بازی های کامپیوتری

امروزه با گسترش چشمگیر داستان و شخصیت پردازی در بازی های کامپیوتری نیاز به داشتن سطح زبان بالا بیشتر از گذشته حس میشود. برای حل این مشکل شرکت های سازنده در هنگام انتشار، زبان های مختلفی را به بازی اضافه میکنند. اما به دلیل مواردی از جمله رعایت نکردن قانون کپی رایت، سازندگان از زبان فارسی پشیتبانی نمیکنند.ممکن است برخی از شما با سایت شدوشاپ آشنا باشید. سایت شدوشاپ در طول سال گذشته با زیرنویس کردن بازی هایی نظیر The Walking Dead The Evil Within ،Life Is Strange ،Season Twoو… نخستین قدم را برای حل این مشکل برداشت.حال پس از گذشت تقریبا یک سال با افزایش تجربه در این زمینه، تصمیم بر این گرفتیم که با ایجاد سایتی جدید به طور متمرکز این مسیر را ادامه داده و بازی های بیشتر، عظیم تر و متنوع تری را زیرنویس کنیم.از همین رو از تمامی افرادی که از سطح زبان خوبی برخوردار هستند دعوت میکنیم تا با عضویت در تیم ترجمه ی سایت GameSub.ir ما را در رسیدن به این هدف یاری کنند.به امید آنکه بتوانیم در سال آینده سیلی عظیم از بازی ها را ترجمه کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

من سه سال کانادا دانشجو بودم آیلتس و تافل هم هر وقت امتحان دادم نمره بالا گرفتم , اگه خواستین میتونم کمکتون کنم

داره خودمونی میشه dante h3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

از طریق سایت فرم پر کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •