تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: راهنمایی - دارم روانی میشم یکی بگه با این مشکلا چی کار کنم ( مشکل بر طرف شد به کسایی که دوست دارن وارد تجارت جهانی بشن پیشنهاد میکنم بخونن )

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.
    این گروه های بازیسازی ایرانی مگه چشونه؟
    الان تو همین انجمن حداقل دو تا گروه فعال هم داریم که کاراشون هم بد نیست.البته یکیش یکم دیر کار دادن بیرون که اونم فکر کنم الان با اعضای جدیدش یکی از بهترین ها بشه.
    بنظر من تو ایران اول باید یک کار خوب تولید بشه بعد براش دنبال اسپانسرو پشتیبان گشت. یعنی تا زمانی که وضع همینجوری هرکی برای خودش یه چیزی به اسم بازی تولید میکنه که هیچ شباهتی به بازی نداره بعدش هم انتظار داره همه بخرن و کلی سرمایه بدست بیاره هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ مشکلی حل نمیشه.
    من نظرم اینه که بجای اینکه پولاتونو برای اونور و اسپانسر های اونور خرج کنین که آخرش هم هیچ نتیجه ایی نگیرین بیاین یک حساب مشترک باز کنید سرمایه هرکس مثل سهام داخل این حساب ریخته بشه و یک شرکت بازیسازی هرچند کوچیک رو تاسیس کنید. باور کنید اکثر شرکتها و سرمایه داران بزرگ از همین روش استفاده کردن و روزی بخش کوچکی از یک سهام دار شرکت کوچک بودند.
    داخل یک زیر زمین هم میشه با 3 تا سیستم بازی ساخت. حتما لازم نیست استدیو 3 طبقه باشه.
    یک بازی دو بعدی خوش ساخت با ایده نو هم میتونه درآمد زا باشه حتما لازم نیست با مثلا uncharted کارتونو مقایسه کنید.
    ----------
    الان تو همین انجمن من دیدم که یکی برای تکمیل اعضای تیمش درخواست همکاری داده بود بجز یکی دو نفر هیچکس حتی یه سوال هم نپرسیده!
    نه اینجا داخل ایران و نه هرجای دنیا هیچکس یک نفری و یه شبه نمیتونه راه صد ساله بازیسازهای موفق رو بره و این میسر نمیشه مگر اینکه با هم همکاری کنید و زیر سایه یک مدیر خوب کارتونو بصورت تیمی پیش ببرید. قرار هم نیست یک شبه پولدار بشید مثل تمام شرکت های بزرگ بازیسازی دنیا که کلی زحمت کشیدند تا به چیزی که الان هستند رسیدند. چند سال زحمت بکشید و از نظر فنی خوب عمل کنید مطمئن باشید که موفق میشید.

اینجا اکثرا سنشون بیشتر از 20 ساله و اینجور گروه ها چون درصد موفقیتشون کمه کسی بهشون اعتماد نمیکنه

من و چندتا از بچه های همین انجمن شروع کردیم به ساخت بازی با UDK و بیشتر از 1 سال و نیم تلاش کردیم و ناامید نشدیم اما بعضی ها کارهایی میکردن که واقعا کارو عقب می انداخت
    مثلا همین حسن (Silsin) مثلا برنامه نویس گروه بود اما می گفتیم این کد رو ویرایش کن و فلان چیز ساده رو بهش اضافه کن می گفت حال ندارم خودت اینکارو بکن

البته بعضی ها مثل آقا امین و آقا مهدیار خیلی تلاش میکردن اما باز هم از پسش بر نمی یومدیم
    من واقعا نابود شدم سر اون پروژه و یک سال و نیم از وقتم رو شب و روز پشت کامپیوتر بودم و هر شب ساعت 4-5 صبح می خوابیدم و ساعت 1 و 2 بیدار میشدم
    یعنی واقعا داغون شده بودم و دیگه نه از نظر جسمی و نه از نظر روحی نمی تونستم اینجوری ادامه بدم و تصمیم گرفتم اصولی پیش برم و اومدم سراغ جمع کردن پول واسه ایجاد شرکت واقعی نه گروه اینترنتی

چون وقتی پول داشتی باشی دیگه برنامه نویس گروه که روش حساب باز کردی نمیاد بگه حال ندارم خودت کد رو بنویس ( در حالی که اون موقع من اصلا حتی کد نویسی یونیتی رو هم بلد نبودم چه برسه UDK )
    آره وقتی پول داشتی باشی دیگه اینجوری نمیشه

ولی بازم دم حسن گرم همین حرفش باعث شد من سر عقل بیام و به فکر بازی سازی اصولی با پول و سرمایه باشم نه اینترنتی

2. 7 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه knight_rak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    BOOTSTRAP LOADER

پيش فرض

احسان من تا جایی که میدونم بانک پارسیان واست کارت ویزا صادر میکنه و اعتبار هم داره چون یکی از آشنا ها که میخواست بره کانادا از پارسیان گرفت و خونوادش هر ماه براش پول میریزن به حسابش حالا نمیدونم اینی که تو گفتی چی بود شاید قضیه اون با این فرق کنه
    راستی بانک سامان هم هستش که میتونه حساب ارزی برات باز کنه و 100% تضمین شده البت اگر شانس بیاری طرف مقابل آمریکا نباشه چون اصلن باهاشون نمیتونه کار کنه ولی اوروپارو میتونه توی بانک پرفکت مانی هم اگر بخوای میتونی درخواست کتی و پورت رو از حساب بانک سامانت بگیری چون تایید شده هستش

حالا بازم این آمار من مال چندماه پیش هستش که دنبال این مسائل رفته بودم نمیدونم چیا تا الآن عوض شده
    درضمن شما برای پایپال هر کاری کنید نیاز به یه ویزا یا مستر کارت دارید که حساب به اون متصل بشه و این ویزا یا مستر نمیتونه هدیه باشه چون باید به یه حساب بانکی متصل باشه و پول توی اون کش اوت بشه اگر یه حساب درست حسابی دست و پا کنی دیگه لازم نیست اون قبض آب و برق رو بگیری براشون بفرستی
    بعدشم میتونی بازیت رو برای سایت هایی مثل indiecity و امثال اینا بفرستی و بزاری برای فروش و پولت رو بگیری و یه درصدی هم بدی به اونا آخرین باری که با ادمین سایتش چت میکردم گفت فعلن مشکلی با ایران ندارن ولی حساب پایپال میخوان برای پرداخت چون کارش بی دردسر تر هستش

اینا چیزای ساده ای بود که الآن یادم میومد قبلن دنبالشون بودم حالا شما بازم آمار گرفتی ما خوشحال میشیم اینجا بگید و مارو هم از این تاریکی بیرون بیارید

4. 4 کاربر از knight_rak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

از شانس بدم تا اومدم حساب باز کنم دلار گرون شد =)) دباره باید پول جمع کنم

خوب دوستان علت اینکه گروه های ایرانی رو قبول ندارم اینه که اولا گروهای حرفه ای محدودآ به یه مدیری که هیچی از بازیو بازی سازی نمیدونه و نمیزاره کاریو که باید پیاده کنن
    علت بعدیشم اینه که سطح سوادا به هم نمیخوره . بیشتر کارگاه ساخت بازی شبیه یه آموزشگاه بازی میشه کسی که بیشتر بلده همش باید چیز یاد بقیه بده
    ( اینارو تجربه کردم )

خروجی خارجی هم بد نیست پول خوبی توشه خیلی خیلی بیشتر از کارای ایرانی

سلام.
    این گروه های بازیسازی ایرانی مگه چشونه؟
    الان تو همین انجمن حداقل دو تا گروه فعال هم داریم که کاراشون هم بد نیست.البته یکیش یکم دیر کار دادن بیرون که اونم فکر کنم الان با اعضای جدیدش یکی از بهترین ها بشه.
    بنظر من تو ایران اول باید یک کار خوب تولید بشه بعد براش دنبال اسپانسرو پشتیبان گشت. یعنی تا زمانی که وضع همینجوری هرکی برای خودش یه چیزی به اسم بازی تولید میکنه که هیچ شباهتی به بازی نداره بعدش هم انتظار داره همه بخرن و کلی سرمایه بدست بیاره هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ مشکلی حل نمیشه.
    من نظرم اینه که بجای اینکه پولاتونو برای اونور و اسپانسر های اونور خرج کنین که آخرش هم هیچ نتیجه ایی نگیرین بیاین یک حساب مشترک باز کنید سرمایه هرکس مثل سهام داخل این حساب ریخته بشه و یک شرکت بازیسازی هرچند کوچیک رو تاسیس کنید. باور کنید اکثر شرکتها و سرمایه داران بزرگ از همین روش استفاده کردن و روزی بخش کوچکی از یک سهام دار شرکت کوچک بودند.
    داخل یک زیر زمین هم میشه با 3 تا سیستم بازی ساخت. حتما لازم نیست استدیو 3 طبقه باشه.
    یک بازی دو بعدی خوش ساخت با ایده نو هم میتونه درآمد زا باشه حتما لازم نیست با مثلا uncharted کارتونو مقایسه کنید.
    ----------
    الان تو همین انجمن من دیدم که یکی برای تکمیل اعضای تیمش درخواست همکاری داده بود بجز یکی دو نفر هیچکس حتی یه سوال هم نپرسیده!
    نه اینجا داخل ایران و نه هرجای دنیا هیچکس یک نفری و یه شبه نمیتونه راه صد ساله بازیسازهای موفق رو بره و این میسر نمیشه مگر اینکه با هم همکاری کنید و زیر سایه یک مدیر خوب کارتونو بصورت تیمی پیش ببرید. قرار هم نیست یک شبه پولدار بشید مثل تمام شرکت های بزرگ بازیسازی دنیا که کلی زحمت کشیدند تا به چیزی که الان هستند رسیدند. چند سال زحمت بکشید و از نظر فنی خوب عمل کنید مطمئن باشید که موفق میشید.
    حق با توئه ممنون از نظر کاملت به درد خیلی ها میخوره
    اما من یه فرقی دارم اینه که همه این مراحل رو رد کردم یه سال دیگه میشه 10 همین سالی که دارم بازی میسازم با پول اسپانسر خارجیا خوب میشه جیب گرافیستای کار درست ایرانیو پر کرد که بیان تو گروهت

اینجا اکثرا سنشون بیشتر از 20 ساله و اینجور گروه ها چون درصد موفقیتشون کمه کسی بهشون اعتماد نمیکنه

من و چندتا از بچه های همین انجمن شروع کردیم به ساخت بازی با UDK و بیشتر از 1 سال و نیم تلاش کردیم و ناامید نشدیم اما بعضی ها کارهایی میکردن که واقعا کارو عقب می انداخت
    مثلا همین حسن (Silsin) مثلا برنامه نویس گروه بود اما می گفتیم این کد رو ویرایش کن و فلان چیز ساده رو بهش اضافه کن می گفت حال ندارم خودت اینکارو بکن

البته بعضی ها مثل آقا امین و آقا مهدیار خیلی تلاش میکردن اما باز هم از پسش بر نمی یومدیم
    من واقعا نابود شدم سر اون پروژه و یک سال و نیم از وقتم رو شب و روز پشت کامپیوتر بودم و هر شب ساعت 4-5 صبح می خوابیدم و ساعت 1 و 2 بیدار میشدم
    یعنی واقعا داغون شده بودم و دیگه نه از نظر جسمی و نه از نظر روحی نمی تونستم اینجوری ادامه بدم و تصمیم گرفتم اصولی پیش برم و اومدم سراغ جمع کردن پول واسه ایجاد شرکت واقعی نه گروه اینترنتی

چون وقتی پول داشتی باشی دیگه برنامه نویس گروه که روش حساب باز کردی نمیاد بگه حال ندارم خودت کد رو بنویس ( در حالی که اون موقع من اصلا حتی کد نویسی یونیتی رو هم بلد نبودم چه برسه UDK )
    آره وقتی پول داشتی باشی دیگه اینجوری نمیشه

ولی بازم دم حسن گرم همین حرفش باعث شد من سر عقل بیام و به فکر بازی سازی اصولی با پول و سرمایه باشم نه اینترنتی
    تو کارت درسته خدایی همیشه برای راه درست از تو و راهی که میری مثال میزنم
    حق 100% با توهه

احسان من تا جایی که میدونم بانک پارسیان واست کارت ویزا صادر میکنه و اعتبار هم داره چون یکی از آشنا ها که میخواست بره کانادا از پارسیان گرفت و خونوادش هر ماه براش پول میریزن به حسابش حالا نمیدونم اینی که تو گفتی چی بود شاید قضیه اون با این فرق کنه
    راستی بانک سامان هم هستش که میتونه حساب ارزی برات باز کنه و 100% تضمین شده البت اگر شانس بیاری طرف مقابل آمریکا نباشه چون اصلن باهاشون نمیتونه کار کنه ولی اوروپارو میتونه توی بانک پرفکت مانی هم اگر بخوای میتونی درخواست کتی و پورت رو از حساب بانک سامانت بگیری چون تایید شده هستش

حالا بازم این آمار من مال چندماه پیش هستش که دنبال این مسائل رفته بودم نمیدونم چیا تا الآن عوض شده
    درضمن شما برای پایپال هر کاری کنید نیاز به یه ویزا یا مستر کارت دارید که حساب به اون متصل بشه و این ویزا یا مستر نمیتونه هدیه باشه چون باید به یه حساب بانکی متصل باشه و پول توی اون کش اوت بشه اگر یه حساب درست حسابی دست و پا کنی دیگه لازم نیست اون قبض آب و برق رو بگیری براشون بفرستی
    بعدشم میتونی بازیت رو برای سایت هایی مثل indiecity و امثال اینا بفرستی و بزاری برای فروش و پولت رو بگیری و یه درصدی هم بدی به اونا آخرین باری که با ادمین سایتش چت میکردم گفت فعلن مشکلی با ایران ندارن ولی حساب پایپال میخوان برای پرداخت چون کارش بی دردسر تر هستش

اینا چیزای ساده ای بود که الآن یادم میومد قبلن دنبالشون بودم حالا شما بازم آمار گرفتی ما خوشحال میشیم اینجا بگید و مارو هم از این تاریکی بیرون بیارید
    دستت درد نکنه برای اطلاعات مفدیت

من تو پست شماره 9 شرح مراجعه حضوری به بانک های ارزی رو نوشتم

حسابی که من میخام حساب سوفتی هست یعنی حسابی که از همه جای دنیا بشه توش پول ریخت ( یعنی اگرم ویزا هست ویزایی باشه که به اسم خودم باشه - نه کارت هدیه )
    تمام بانکای ایرانی برای استفاده از سرور جهانی SWIFT تحریمن بجز بانک کشاورزی
    سامان 0% نمیتونه حسابی باز کنه که یه خارجی بتونه برات توش پول بریزه و تو توی ایران برداشت کنی

IndieCity رو هم توش بازی دارم

سر Paypal هم پولمو ریختم دور چون به همین مشکلی که گفتی بر خوردم

هیچ کشوری با یه شخص ایرانی مشکلی ندارن ( یعنی همه باهات کار میکنن مگه اینکه شرکت باشی )

با HTC که یه شرکت آمریکاییه صحبت کردم گفتن بهم که به شخص ایرانی مشکلی نداریم
    با sumsong
    با soneyericson که مال کشور سوئد و فنلانده هم حرف زدم اونا هم مشکلی نداشتن
    فقط شرتشون برای partner و handshaking داشتن حساب swifti بود
    خیلی ممنون از جواب شیوا و کاملت خیلی حال دادی

خیلی مطالب به درد بخور تو این تاپیک داره گفته میشه امید وارم بچه ها استفاده کنن

6. 9 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کاش سایت های گیم با بانک هایی مثل AlertPay یا Webmoney یا Libertyreserve کار میکردن که ساخت حساب توش رایگان هست بدون وریفای واسه برداشت پول. اونوقت خیلی راحت میشد پول رو به حسابت مثلا Webmoney بریزی بعد تو سایت های معتبری که دلارت رو از از این بانک ها میخرن چنج کنی به تومن.

8. 4 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    BOOTSTRAP LOADER

پيش فرض

محسن تو دیگه خیلی حال میخوای لیبرتی که افشره هستش و اصل قضیش مشکل هستش حالا بماند خود منم چندسال هستش که باهاش کار میکنم !!!!! آرت پی هم بانک خیلی بزرگی هستش که مثل پای پال میمونه تا حدودی ولی مشکل خیلی بزرگی که هست سر اکتیو کردن حساب هستش که ازت قبض برق و تلفن و پاسپورت رو میخواد ! وب مانی بانک روسی هستش تو تهران نمایندگی رسمی داره و با ایران مشکلی نداره ولی خوب تو سایت های آمریکایی زیاد معمول نیست توی استیم ولی فکر کنم بشه ازش استفاده کرد البت آی پی روسیه باید باشی ! وب مانی هم که در مورد تایید ایران اصلن مشکل نداره یه حساب ارزی میدی بهش برای خیال جمعی خودت هم شده اسکن پاسپورت می دی و تایید میشی و برات میفرسته البت الآن که اینطور که احسان گفت اول باید یه بانک با پدر مادر پیدا کنی تا بشه حساب درست حسابی باز کرد ولی با این همه بهترین حساب همون پای پال هستش و کارت ویزا که هر کاری کنی باید یه حساب درست حسابی توی یه بانکی داشته باشی و مشکلی از این نظر نباشه تا بتونی حساب رو اکتیو کنی چون حساب بلوک بشه بدبخت میشی ( یه بار این بلا سرم اومده بود همه دارو ندارم رفت سر یه تحریم مسخره حساب مارو کشیدن بالا !)

فکر صراف و این چیزا رو هم از سرتون بیرون کنید اینا خیلی وقته برای کارای جدی و بخصوص این بحث ما باطل شدن و جواب نمیدن چون تو واقعی هستی و حساب هم باید واقعی باشه

احسان حالا فردا یا هر موقع که وقت داشتی و رفتی این بانک کشاورزی یه آمار درست حسابی برامون بزار اینجا که ببینیم چه کردی ( راستی اگر آماری چیزی از بانک ها میخوای توی چندتاشون آشنا هستشا میتونم سروتهش رو سریع در بیارم فقط کامل بگو چی میخوای بدونی )
    اون اسم بازیت هم توی اندی سیتی هم بگو چیه من خیلی وقته توی اندی هستش بگو پیدات کنم بینم کجایی
    یه چیز دیگه شما اون گروپ رو توی ریدکال برای خوشکلی زدین ؟ من همیشه میرم هیچی پر نمیزنه سایت رو هم که هنوز ترکوندین دارین تست میکنین آقا اگر وقت نداری میخوای سایت رو برات راه بندازم هر CMS و فرومی بخوای می نصبم و کانفیگ میکنم فقط نال شده نخواه چون با اصل نال شده مشکل دارم ناکسا شل میزان پدر هاست رو در میارن بعدن

موفق باشید /./.

10. 2 کاربر از knight_rak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پس دیگه تنها راه همون کشاورزی هست دیگه!
    حالا چجوریه که این کشاورزی تحریم نمیشه؟ ولی واسه حساب قرض الحسنه ارزی 100 دلار میخواد اونم با این وضح دلار...

12. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین کار اینه که اول نری سربازی و از مرز فرار کنی بری کشوری که توش شرکت بازی سازی زیاده و بعد اونجا هی به شرکت ها ایمیل بدی و نمونه کار بفرستی و بگی با حقوق کم حاضری کار کنی و ... بالاخره یه شرکتی پیدا میشه

10 میلیون ؟ با 10 میلیون به پراید نمیدن. مخصوصا اینکه پول ایران خیلی بی ارزش شده دیگه حتی 10 میلیون تو افغانستان هم هیچه
    با این پول ها نمیشه شرکت زد و حداقل باید رو 500 میلیون حساب کرد
    اخه من که الکی نمیگم . میخواستم بزنم که میگم عزیز . هذینه ثبت شرکت هر سال 10 تومن در میاد تقریبا .

14. این کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

هزینه ثبت شرکت که هزارتا شرایت داره
    برو کالیفرنیا پولم بهت میدن

خوب بگذریم بیایم سر بحث اصلی
    اسم بازیم تو اندی سیتی badkonak وقت نکردم از andergrand درش بیارم الان هنوز تو اندرگرنده ( از اولین بازیاشه )
    بعد بریم سراغ بانک کشاورزی

بانک کشاورزی هم خودشون میگن هیچ مشکلی نداریم همیشه کلی ورود پول داریم به بانکمون از کشورای خارجی
    اما من دو روز پیش صبح ماشینو روشن کردم دیدم میگه قیییژ فهمیدم به بچم نرسیدم نشتم پشت کامپیوتر مریض شده ( چشتون روز بد نبینه ) ماشینو زدم رو جک دیدم تسمه تایم خرابه - یه تسمه خریدم 65000 تومن - یه فولی سر میل لنگم دیدم خرابه خریدم 35000 تومن قاب جلو فولی شکسته بود خریدم 7000 تومن پیچاشم خریدم 7500 دیگه دوتا هرز گرد خریدم 10 تومن 4 تونم هم پول کارواش دادم چشتون روز بد نبینه از 216 هزار تومنی که از پروژه قبلیم مونده بود 141 تومنش رفت ( خورده خرجم داشتم ننوشتم )

پس تا پروژه داخلی بعدی فیسله این حساب ارزی کاملا تعطیله برای من

اما شما اگه پولشو دارین پیشو بگیرین فوقش جواب نداد 100 دلارتونو برداشت کنید تازه دلارم که میره بالا اگرم بانک درصدشو کم کنه بازم سود براتون میمونه

حتما خبرشو بدید

16. 8 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

حساب عرضی بلاخره باز شد >
    دیروز با کلی شرمندگی از عشقم پول غرض کردم و رفتم یه اسکناس 100 دلاری خریدم به قیمت 250 هزار تومن
    امروز صبح رفتم بانک کشاورزی شعبه توحید

یه خانم خیلی با نمک و خوشکل اول عصبانی ولی آخرش مهربون مصعول حساب عرضی بود
    کلی دعوام کرد که درسته که بانک کشاورزی سوئیفتش بازه اما بانکای خارجی به ایران پول بده نیستنا بالا میکشنا ....
    منم شروع کردم براش ...شر بافتن که رفیقام میگیرن اونم گول خورد حسابو داد باز کنم
    نزدیک 4000 تا جارو امضا کردم
    هفت هشتا فرم پر کردم بهم دفترچه حساب بین ال مللی رو دادن
    کد سویفتی شعبه : KESHIRTH620
    شماره حساب بین المللی : IR-4601-6000-****-0006-3024-5933
    برو بچ خارجی خاستن مهر نشون بدن پرش کنن منم دعاشون میکنم

18. 6 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    BOOTSTRAP LOADER

پيش فرض

خوب احسان خبر خوبی بود حالا میخوای چه کنی با این حساب ؟؟؟ منظورم برنامه های اونور هستش چیا رو تو لیست داری ؟ کیا هستن ؟

20. 2 کاربر از knight_rak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •