تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: راهنمایی - دارم روانی میشم یکی بگه با این مشکلا چی کار کنم ( مشکل بر طرف شد به کسایی که دوست دارن وارد تجارت جهانی بشن پیشنهاد میکنم بخونن )

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

1 راهنمایی - دارم روانی میشم یکی بگه با این مشکلا چی کار کنم ( مشکل بر طرف شد به کسایی که دوست دارن وارد تجارت جهانی بشن پیشنهاد میکنم بخونن )

(مشکل حل شد-حساب بین ال مللی باز شد - با دنبال کردن پست های بعدی در صفحه های بعدی فکر میکنم میتونم به شما کمک کنم مشکل منو نداشته باشید)
    سلام
    خیلی دلم پر بود همیشه ساکتمو دم از مشکل نمیزنم
    اما ایندفه به گلوم رسیده واقا منی که تو ایران بازار کار ندارم .
    بهم مجوز نمیدن
    خونوادمم هیجکدومشون خارج نیستن که کمک کنن
    چی کار باید میکردم که نکردم تا بازیامو انلاین بفروشم

هرچی خرده پول از بازی سازی در آوردم و جمع کردم تا :
    -حساب ویزاکارت باز کردم تو ارمنستان با کلی پول زور که یه شرکت باز کنه ( یه هفته پیش تحریم شد - بلوکه شد ) (هنوز کارتشم دستم نرسیده ) )
    -رفتم vps خریدم که باهاش پیپال باز کنم ( اینطوری ایمنی تره چون آیپیت تا عبد عوض نمیشه ) آدرس یه بابایی که تو نت پیدا کردمو دادم تو اسم نویسیش - بعد 4 روز حسابمو بلوکه کردن گفتن کپی پاسپورت یا کپی از قبض آب و برق و تلفنو بفرست

الان من دلم میخاد از همین مزخرفایی که میسازم پول در بیارم . دلم خوش بشه کیفیت کارام بالا تر بره بتونم تیم تشکیل بدمو ..

به نظرتون راه دیگه ایی هست ؟ لطفا راهنمایی کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ehsan_wwe; 23-09-2012 at 20:58.

2. 12 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میدرکمت ...
    منم احسان جان وقتی تورو اینطوری میبینم یا کلا بچه هارو ناامید میبینم و هیچکی دیگه تو انجمن پر نمیزنه یا وقتی میبینم از پارسال این مجموعه بدبخت ما میخواد پخش بشه که الان معلوم نیست چه وضعی هست یا اصلا بیخیالش شدن نشدن و ... کلی نا امید میشم
    من که زدم تو کار وب ... حداقلش اینه که وقتی نیازمندیها رو میبینم قسمت برنامه نویسیش حداقل یه اگهی همیشه هست که برنامه نویس php میخواد ...
    ولش ...
    از چی بگم؟...
    Last edited by M0hsen3D; 08-09-2012 at 22:47.

4. 9 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

وضعت خرایبه تو این مملکت به هیچی اهمیت نمیدن فقط هر چی بودجس از دم بمب میسازن

6. 11 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بخدااااا.....
    حیف شدیم رفت تو این مملکت.

8. 4 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان بازی سازی با اشنا نو اونور یا نهایتا یک تیم ( که احسان 100 که چه عرض کنم 900% مخالفه ) میرزه و خوبه ( نظر شخصی ) شما هم باید اپانسر خارجی پیدا کنی به نظرم ؟ نه ؟ :S

10. 3 کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من اونور یه دوست دارم ولی میترسم بهش اعتماد کنم . بهتره اول پول حسابی داشته باشی بری یه شرکت خارجی بزنی که نزدیک 10 میلیون خرج داره . به بازی سازی برای ایران فکر کن .

12. 6 کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بهترین کار اینه که اول نری سربازی و از مرز فرار کنی بری کشوری که توش شرکت بازی سازی زیاده و بعد اونجا هی به شرکت ها ایمیل بدی و نمونه کار بفرستی و بگی با حقوق کم حاضری کار کنی و ... بالاخره یه شرکتی پیدا میشه

سلام

من اونور یه دوست دارم ولی میترسم بهش اعتماد کنم . بهتره اول پول حسابی داشته باشی بری یه شرکت خارجی بزنی که نزدیک 10 میلیون خرج داره . به بازی سازی برای ایران فکر کن .
    10 میلیون ؟ با 10 میلیون به پراید نمیدن. مخصوصا اینکه پول ایران خیلی بی ارزش شده دیگه حتی 10 میلیون تو افغانستان هم هیچه
    با این پول ها نمیشه شرکت زد و حداقل باید رو 500 میلیون حساب کرد

14. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه مشکل سر ویزا و پی پیالو اینه ..... بهتره با مدیر این سایت در تماس باشی ... راهنماییت می کنه ... آدم قابل اعتمادی هست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 4 کاربر از garamaleki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

12

میدرکمت ...
    منم احسان جان وقتی تورو اینطوری میبینم یا کلا بچه هارو ناامید میبینم و هیچکی دیگه تو انجمن پر نمیزنه یا وقتی میبینم از پارسال این مجموعه بدبخت ما میخواد پخش بشه که الان معلوم نیست چه وضعی هست یا اصلا بیخیالش شدن نشدن و ... کلی نا امید میشم
    من که زدم تو کار وب ... حداقلش اینه که وقتی نیازمندیها رو میبینم قسمت برنامه نویسیش حداقل یه اگهی همیشه هست که برنامه نویس php میخواد ...
    ولش ...
    از چی بگم؟...
    من راهشو پیدا کردم مشکلم حل شد پایین توضیح میدم

وضعت خرایبه تو این مملکت به هیچی اهمیت نمیدن فقط هر چی بودجس از دم بمب میسازن

هر چیزی یه راهی داره
    قبول دارم مشکل کار با خارجیاس الان قید ایرانیارو خیلی وقته زدم
    که اونم دباره حل شد

الان بازی سازی با اشنا نو اونور یا نهایتا یک تیم ( که احسان 100 که چه عرض کنم 900% مخالفه ) میرزه و خوبه ( نظر شخصی ) شما هم باید اپانسر خارجی پیدا کنی به نظرم ؟ نه ؟ :S
    به حرف دلمو زدی آره من عمرا با گروها کار نمیکنم - خوب مشکل منم الان اسپانسر خارجیه خیلی زیاده اما اونا با تو مشکل دارن نمیتونن بهت پول بدن چون تحریم هستی

سلام

پول حسابی ندارم اما جربزشو دارم اگه حسابام بلوکه نمیشد 10 ملیونو تو یه سال در میاوردم

بهترین کار اینه که اول نری سربازی و از مرز فرار کنی بری کشوری که توش شرکت بازی سازی زیاده و بعد اونجا هی به شرکت ها ایمیل بدی و نمونه کار بفرستی و بگی با حقوق کم حاضری کار کنی و ... بالاخره یه شرکتی پیدا میشه

10 میلیون ؟ با 10 میلیون به پراید نمیدن. مخصوصا اینکه پول ایران خیلی بی ارزش شده دیگه حتی 10 میلیون تو افغانستان هم هیچه
    با این پول ها نمیشه شرکت زد و حداقل باید رو 500 میلیون حساب کرد
    سربازی رو که عمرا برم 5 ساله پیچوندم
    شرکتای بازی سازی یا تو کالیفرنیان ( سان خوزه - سانفرانسیسکو - سیلیکون ولی و . ) یا تو فرانسه ( مارسی ) یا تو ژاپن که اینارو قاچاقی نمیشه رفت
    بهم حقوق 190 هزار دلار تو سالو پیشناهاد دادن یا بیشتر اما مشکل همون رفتنه ( البطه کرایه خونه و... )چون از دم حقوق نمیدن سر سال به سر ساله

اگه مشکل سر ویزا و پی پیالو اینه ..... بهتره با مدیر این سایت در تماس باشی ... راهنماییت می کنه ... آدم قابل اعتمادی هست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست من ممنونم اما اینا کارتاشون مثل کارت هدیه بانکای خودمونن - کارتایی که به نام میکنن از ارمنستانه که اونم ایرانو دو سه هفته پیش تحریم کرد حساب منم بلوکه شد

و اما راه حل

امروز از 8 صبح زدم بیرون اولین حرکت 30 لیتر بنزین ریختم تو ماشین تا کم نیاره - یه برگه ورود به طرح ترافیک هم خریدم به عشق راه حل
    تو اینترنت ویکی پدیا خوندم که - بانک ملی ، بانک ملت ، بانک صادرات تحریم شدن. پس دنبال اینا نرفتم
    اولین جایی که رفتم بانک سینا تو سلسبیل گفت شعبه عرزی ما تو ستارخانه رفتم گفت بلوکه هستیم
    از همونجا بانک پارسیان شعبه ارزی تو آیت الله کاشانی گفت ما 5 ساله تحریمیم
    بانک بعدی که پرسیدم پاسارگاد بود که برگشتم تو ستارخان - گفت 5 ساله تحریمیم
    بانک قوامین - بانک ایرانزمین و .... همه گفتن تحریمین

شاید باورتون نشه ساعت 1:58 دقیقه رفتم تو بانک کشاورزی شعبه ونک . تا نشستم رو صندلی بانک تعطیل شد . پرسیدم تحریمین گفت نه به خاطر فُو ما تحریم نمیشیم

احتمالا فردا برم یه حساب سویفتی بینلملل با کشاورزی بزنم که برم تو کار با شرکتای آسیایی و اورپایی

18. 13 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

سلام.
    این گروه های بازیسازی ایرانی مگه چشونه؟
    الان تو همین انجمن حداقل دو تا گروه فعال هم داریم که کاراشون هم بد نیست.البته یکیش یکم دیر کار دادن بیرون که اونم فکر کنم الان با اعضای جدیدش یکی از بهترین ها بشه.
    بنظر من تو ایران اول باید یک کار خوب تولید بشه بعد براش دنبال اسپانسرو پشتیبان گشت. یعنی تا زمانی که وضع همینجوری هرکی برای خودش یه چیزی به اسم بازی تولید میکنه که هیچ شباهتی به بازی نداره بعدش هم انتظار داره همه بخرن و کلی سرمایه بدست بیاره هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ مشکلی حل نمیشه.
    من نظرم اینه که بجای اینکه پولاتونو برای اونور و اسپانسر های اونور خرج کنین که آخرش هم هیچ نتیجه ایی نگیرین بیاین یک حساب مشترک باز کنید سرمایه هرکس مثل سهام داخل این حساب ریخته بشه و یک شرکت بازیسازی هرچند کوچیک رو تاسیس کنید. باور کنید اکثر شرکتها و سرمایه داران بزرگ از همین روش استفاده کردن و روزی بخش کوچکی از یک سهام دار شرکت کوچک بودند.
    داخل یک زیر زمین هم میشه با 3 تا سیستم بازی ساخت. حتما لازم نیست استدیو 3 طبقه باشه.
    یک بازی دو بعدی خوش ساخت با ایده نو هم میتونه درآمد زا باشه حتما لازم نیست با مثلا uncharted کارتونو مقایسه کنید.
    ----------
    الان تو همین انجمن من دیدم که یکی برای تکمیل اعضای تیمش درخواست همکاری داده بود بجز یکی دو نفر هیچکس حتی یه سوال هم نپرسیده!
    نه اینجا داخل ایران و نه هرجای دنیا هیچکس یک نفری و یه شبه نمیتونه راه صد ساله بازیسازهای موفق رو بره و این میسر نمیشه مگر اینکه با هم همکاری کنید و زیر سایه یک مدیر خوب کارتونو بصورت تیمی پیش ببرید. قرار هم نیست یک شبه پولدار بشید مثل تمام شرکت های بزرگ بازیسازی دنیا که کلی زحمت کشیدند تا به چیزی که الان هستند رسیدند. چند سال زحمت بکشید و از نظر فنی خوب عمل کنید مطمئن باشید که موفق میشید.

20. 5 کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •