تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: قرار دادن پسورد برای بانک و باز کردن آن با دلفی

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض قرار دادن پسورد برای بانک و باز کردن آن با دلفی

با عرض سلام
    من می خوام به بانک اطلاعات خود پسورد قرار بدم و این بانک فقط با برنامه ای که من نوشتم باز بشه و اطلاعاتش نمایش داده بشه
    مثلا
    من یک بانک اطلاعاتی پارادوکس دارم که به این بانک هم پسورد دادم تا کسی نتونه بانک را باز کنه بعد من در دلفی برنامه ای بنویسم که این بانک را باز کنه
    اگر کسی می تونه من را راهنمائی کنه خیلی خوشحال می شم می تونید برای من پیغام یا ایمیل ارسال کنید به نشانی زیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از تمام کسانی که کمک کنند یا نکنند خیلی ممنون می شم قربان تمام مهندسین برم

آخر فروم باز soldier's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام

خوب این که خیلی ساده است.

با برنامه ای که بانک اطلاعاتی رو ایجاد کردی پسورد بزار.

و وقتی که میخواهی به بانک وصل بشی پسورد بده.

اگر خواستی بگو نمونه ای از بانک اکسس برات بزارم.

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

خوب آقای مهندس من نمی دونم که از شما می خوام بپرسم یعنی در کل شما اگر ممکنه بگید که برای بانک اکسس چطوری پسورد بدم و بعد این پسورد را چطوری با برنامه نویسی به بانک وارد کنم
    در ضمن از این که جواب دادید خیلی خیلی ممنون هستم
    منتظر جواب کاملی از شما هستم
    من فردا سر می زنم تا جواب کاملی از شما دوستان ببینم
    قربان تمام دوستان و استادان و مهندسین ایرونی خودم برم

حـــــرفـه ای مرد مباح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

این پسوردی که میگین رو نمیشه به این راحتیا در هنگام برنامه نویسی وارد بانک اکسس کرد و یا ایجاد کرد.
    این پسورد رو باید به کمک خود اکسس انیجاد کنید و بعد در دیتابیس دلفی به اون کانکت بشین.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

ای بابا شما چرا نمی خواهید یه جواب درست و حسابی به من بدهید به خدا دارم خسته می شم یعنی چی به راحتی نمی شه بادلفی پسورد را وارد اکسس کرد!!!!!!
    مهندس ببین من می خوام به بانک اکسس پسورد بدم بعد بدون هیچ مشکلی برنامه ای بنویسم که این برنامه بدون این که پسورد بانک را از کاربر بخواهد بانک را باز کرده و در اختیار کاربر قرار دهد کل موضوع این است من نمی خواهم فیل هوا کنم می خوام پسورد بانک از کاربر پرسیده نشه همین .
    حالا اگر کسی بلد است می تواند با یک مثال کوچک من را راهنمائی کند در ضمن من خیلی خیلی عجله دارم و قرار یه پروژه را کامل کنم که تو این قسمت پروژه موندم یعنی می خوام به بانکم پسورد بدم و کس دیگری نتونه از بانکم در جای دیگه استفاده کنه .
    لطف کنید کمکم کنید به خدا از شما هیچ چیزی کم نمی شه بلکه یه کمکی هم به ما کرده اید .
    من همچنان منتظر هستم تا فردا صبح خداحافظ////////////////////////

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

مهندسین امیدوارم که من را ببخشند که زیاد سوال می کنم !
    آقا اصلا من می خوام به بانکم در اکسس پسورد بدم و این بانک را بتونم با برنامه نویسی به زبان دلفی باز کنم و آن را ویرایش کنم .
    در کل من از تمام دوستانی که کار را بلد هستند می خواهم یه توضیح مفصر برای این سوال داشته باشند اگر ممکن باشه با یه مثال هم توضیح دهند خیلی بهتر متوجه می شیم .
    کل سوالات:
    1- چطور به بانک اطلاعات اکسس پسورد بدیم ؟
    2- چطور این بانک را در برنامه ای که نوشتیم باز کنیم که پسورد بانک از کاربر پرسیده نشود؟

در ضمن من در بانک db (پارادکس) می تونم پسوردی برای بانکم قرار بدم اما نمی تونم این بانک را در برنامه طوری قرار دهم که وقتی برنامه را برای کسی فرستادم این پسورد بانک از کاربر پرسیده نشود کل موضوع این است هر کسی بلد است خواهش می کنم لطف کند بگوید
    با این که بیشتر جواب ها را در چنین سوالاتی از مهندس سولجر و مرد مباح دیدم اما کاش می شده بهتر توضیح بدن و سرسری یه جواب ندهند
    با تشکر از تمام دوستانی که ما را در این را کمک خواهند کرد

پروفشنال MasterData's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

توصیه میکنم یه خورده زحمت بکشین لااقل یه کتاب اکسس بخونی
    برای گذاشتن پسورد دیتابیس رو به صورت Exclusive باز کنید بعد از منوی Tools >Sucurity> Set DataBase Password

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

توصیه میکنم یه خورده زحمت بکشین لااقل یه کتاب اکسس بخونی
    برای گذاشتن پسورد دیتابیس رو به صورت Exclusive باز کنید بعد از منوی Tools >Sucurity> Set DataBase Password
    خوب مهندس من این کتاب را پیدا کردم و خوندم اما نصف مشکل حل شد نصف دیگه مشکل مونده!!!!!!!!!!!!
    خوب حالا این بانک را چطور باز کنم که دیگه از کاربر پسورد پرسیده نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

همه نصف مشکل را حل می کنند اما نصف دوم مشکل که خیلی مهم است را کسی تا حالا نگفته کسی نیست یه جواب درست و حسابی به ما بده

آخر فروم باز NoneForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    توي يكي از اين چند جايي كه در اين مورد پست زديد من جوابتون را دادم، فقط كافيه توي Connection String كلمه عبور را مشخص كنيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

خوب یکی از مهندسی گفته که تو قسمت Connection string پسورد را وارد کنید کجا وارد کنیم معلوم نیست
    در ضمن من گفتم که بانک های پادادکس و اکسس که ایشون فکر کنم فکر کردن که ما هم مثل خودشان مهندس هستیم که با یه اشاره کافی باشه آقای مهندس ما تازه وارد هستیم خواهشا کمی توضیح اگر ممکنه بدید برای دو بانک که یکی اکسس است و دیگیری پارادکس (db ) خواهشا جواب بدید که چطوری پسورد را وارد کنیم کجا وارد کنیم به چه روشی به چه صورت!!!!!!!!!!!!!!
    کمی صبوری در جواب دادن هم خودش بزرگی جواب دهنده را می رساند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •