تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نظرخواهی و درخواست راهنمایی از دوستان

پروفشنال __Genius__'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض نظرخواهی و درخواست راهنمایی از دوستان

سلام ؛
    خسته نباشید دوستان Animator عزیز
    انشالله که شاد هستید.
    راستش برای یه نظر خواهی مزاحم دوستان شدم .
    بنده حدوداً 1 سالی میشه (یا حتی چند ماه بیشتر) که انیمیشن رو کنار گذاشتم ، یعنی به خاطر کار اصلیم که روش وقت میذارم (Information security) واقعاً نشد که دیگه به اون صورت دنبالش کنم .
    اما من روی 3D max کار میکردم ، تقریبا به حد خوبی رسیده بودم که رفتم سراغ مایا و انقدر برام جالب بود که دیگه میشه گفت رفتم سراغ همون و خوب هم خیلی باهاش راحتتر بودم ، هم از همه لحاظ بهش مسلط تر بودم و یادگیریش برام ساده تر بود .
    بعد از یه نگاه اجمالی توی فکرم به حدود 1 سال پیش که میدیدم این کارها رو میکردم تصمیم گرفتم که طوری برنامه ریزی کنم که بتونم حداقل اوقات اضافه ای که برام پیش میاد رو به جای صرف وقت داخل اینترنت و یا باز کردن messenger بذارم روی انیمیشن که بصورت تفریحاتی دنبالش کنم ؛ چون واقعا هم به این حرفه علاقه دارم که دنیایی برای خودش هست .
    خواستم نظر دوستان رو بدونم که حالا که بعد از یه مدت طولانی دوباره تصمیم گرفتم کار کنم روی بحث 3D برای یادگیری چیزهای جدیدتر چی پیشنهاد میکنید ؟ مثلاً ساخت ماشین ، مدلهای سه بعدی جالب ، روبوت و ...
    خوب خودتون میدونین عضو فعال انجمن آموزشهای الکترونیکیم ، کتاب برای این موردها هم (مخصوصا لاتین) توی دست و بالم زیاد هست ، اما چونکه بحث های تخصصی خودم رو به اندازه کافی به صورت اصلی و لاتین دنبال میکنم فکر میکنم دیگه به اون صورت وقتی نمونه که بخوام خیلی وارد جزئیات بشم و حالا طوری کار کنم که بخوام داخلش استاد باشم ، بخاطر همین فکر میکنم کتاب زیاد فکر جالبی نباشه (هر چند 100% کارا هست و همچنین مفیدتر) .
    سایتی ، کلیپی ، مقاله ای ... چیزهایی که بصورت کوچیک باشن ولی مفید باشن و کارا اگه داشته باشین و معرفی کنین ممنون میشم .
    توصیه ای ، پندی ، نصیحتی از طرف دوستان باشه کاملا قابل احترام هست و خوشحالم میکنید اگه بگین .
    همچنین فکر میکنم اگه دوستان بتونن از کارهایی که انجام میدن ، مثل آموزش ساخت ماشین و روبوت(که این قسمتو خیلی دوست دارم) و ... بذارن که بصورت فارسی باشه یا حالا مقاله لاتین خیلی خوب میشه و کمک بزرگی به افرادی مثل این حقیر میکنه که به دلیل اینکه بحث دیگه ای رو تخصصی دنبال میکنن و وقت کافی ندارن که بحث دیگه ای رو تخصصی دنبال کنن بتونن کارهای جالبی مثل مباحث سه بعدی 3Dimension رو هم انجام بدن و ازش لذت ببرن .
    امیدوارم عزیزان و استادان محترم نظر خوبی بدن و بنده هم قول میدم از خجالتشون در بیام و کتابهای خوبی برای بحث 3D ارائه بدم برای دوستان که استفاده کنن .
    در هر صورت پیشاپیش ممنون از همگی .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام ورودت رو به این بخش خوش آمد میگم ...
    من خودم هر چی که دنبال این چیزهایی که میگی تو اینترنت گشتم فارسیشو پیدا نکردم بعدش رفتم سراغ همون کتاب
    Last edited by Mostafa 3D; 10-01-2008 at 03:03.

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه ساکن تهران هستید و با آموزش های لاتین مشکلی ندارید... یه سری به پاساژ پایتخت بزنید. اونجا آموزش های خوبی پیدا می کنید.

پروفشنال __Genius__'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام و ممنون از نظرها
    راستش وقت کافی ندارم ولی با این اوصافی که میگین ظاهراً باید کتاب بخونم
    از نظر کتاب مشکلی نیست ، توی اینترنت به صورت Ebook پیدا میکنم میخونم .
    فقط لطفی که میکنید کتاب خوب برای مایا معرفی کنید . (لاتین) ؛ سطح متوسط و پیشرفته میخواستم .
    همچنین لطف میکنین بگین مایا آخرین ورژنش چند هست که دانلودش کنم ؟
    مرسی ،
    در ضمن کسی دیگه از دوستان مثل آقا امین نظری ندارن ؟
    Last edited by __Genius__; 10-01-2008 at 12:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid 3a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام منم ورودتون رو تبریک میگم. من از یه کتاب استفاده میکنم نوشته ی سامان سنجری، کتاب خوبیه یه پروژه درست کرده که از اول تا اخر آموزششو میده هم انیمیشن سازی داره هم مدلینگ هم تکسچر و نور خلاصه در مورد همه چیز آموزش داده برای شروع کتاب بدی نیست. من وسط های تابستون شروعش کردم ولی وقت نداشتم زیاد هنوز مونده. در کل کتاب خوبیه برای شروع.!

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

سلام منم ورودتون رو تبریک میگم. من از یه کتاب استفاده میکنم نوشته ی سامان سنجری، کتاب خوبیه یه پروژه درست کرده که از اول تا اخر آموزششو میده هم انیمیشن سازی داره هم مدلینگ هم تکسچر و نور خلاصه در مورد همه چیز آموزش داده برای شروع کتاب بدی نیست. من وسط های تابستون شروعش کردم ولی وقت نداشتم زیاد هنوز مونده. در کل کتاب خوبیه برای شروع.!
    آره واقعا کتاب خوبیه ... من خودم از آماده گاه خریدم... طبقه پایین .... یه سراونجا بزن بازم کتابای دیگه ای هم پیدا می کنی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

هلپ برنامه خیلی خوبه آموزش هاش از مبتدی هست تا برسه به حرفه ای
    بقیش هم خودت راه می افتی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •