تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: شکاف pcmcia توی لپتاپ برای چیه؟؟

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض شکاف pcmcia توی لپتاپ برای چیه؟؟

سلام این شکاف توی لپتاپ برای چیه ؟؟ یعنی چیا بهش وصل میشن؟؟ آخه من یه لپتاپ قدیمی دارم سرعت انتقال فایل از کول دیسک بهش خیلی کمه یعنی یه فایل 1 گیگ رو حدودا یک ساعت طول میکشه تا از کول دیسک کپی کنه!!! میخواسم ببنیم میشه مثلا یه چیزی مثل پورت usb 2 رو به این شکاف وصل کرد تا سرعت انتنقال بره بالا؟

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای اتصال کارتهای خارجی در انواع مختلف به لپتاپ کاربرد داره مثل مودم / کارت تلویزیون / کارت صدا و غیر .....

شما اول با یک فلش دیگه امتحان کن ببین باز همین مشکل کندی سرعت رو داری یا نه ؟!‌اگر بازهم مشکل داشتی مربوط به لپتاپ میشه چون مقداری از سرعت خوندن و نوشتن فلش به پل جنوبی مادربورد بستگی داره !

3. 2 کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم پست بالا تایید میشه چون چیپ های مادربوردت باید از usb2 پشتیبانی کنن اگه سیستمت خیلی قدیمیه مثلن مال حدود سال 2000 یا قبل اون باشه پورت های usb اون بخاطر پشتیبانی نکردن چیپش از usb2 فقط با سرعت usb1 که 40 برابر کمتره کار میکنن.کلن بنظر من حتی اگه مال سال 2005 هم باشه بازم طعم usb2 رو بخوبی یک سیستم جدید نمیتونی بچشی!
    اگه خیلی مشتاق سرعت بالا هستی یک کارت pcmci واسه FireWire یا همون ieee1394 پیدا کن! بعدش از اینجور کول دیسکها استفاده کن که عکسش رو گذاشتم یا بعدش با یک تبدیل USB to FireWire بگیر کول دیسکت رو به پورت فایروایر متصل کن!
    علت این حرف من اینه که چیپ سیستمت احتمالن از FireWire پشتیبانی میکنه چون این تکنولوژی از USB2 قدیمی تره

Last edited by avecina.ir; 25-12-2008 at 16:35.

5. 2 کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

فکر نمی کنم این موضوع به بحث و تبادل نظر در مورد لپ تاپ ها ربط داشته باشه و بیشتر یک سوال معمولیه !

بزودی منتقل می شود!

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم رجیستر جان.ولی ایشون درباره ی مشکل لپتاپشون سوال پرسیدن دیگه.شیار pcmci مگه توی بقیه ی سیستمهای غیر لپتاپ هم هستش؟!!!!
    ضمنن عکس بالایی اصلن USB نداره.از یکسو فایروایر بزرگ هستش و از یکطرف مینی فایروایر
    Last edited by avecina.ir; 27-12-2008 at 13:55.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام این شکاف توی لپتاپ برای چیه ؟؟ یعنی چیا بهش وصل میشن؟؟ آخه من یه لپتاپ قدیمی دارم سرعت انتقال فایل از کول دیسک بهش خیلی کمه یعنی یه فایل 1 گیگ رو حدودا یک ساعت طول میکشه تا از کول دیسک کپی کنه!!! میخواسم ببنیم میشه مثلا یه چیزی مثل پورت usb 2 رو به این شکاف وصل کرد تا سرعت انتنقال بره بالا؟
    شکاف PCMCI یعنی اتصال مستقیم هر کارتی که روی این شکاف نصب میشه مستقیم روی مادربرد و در ارتباط با چیپست اینتل لپ تاپ ... عین شکاف pci کامپیوتر که جای توسعه و نصب کارت های جدید رو بهت میده

ولی نکته مهم اینه که درسته سرعت اتصال PCMCI کارت ها بالاست ولی مموری های hi speed یعنی USB2 باید توسط خود چیپست کنترلر usb port ها هم ساپورت بشه

9. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •