تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 97

نام تاپيک: به نظر شما LC-40LE700M یا Sony W 40 inch یا Panasonic 42 سری G رو بخرم یا چیز دیگه

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

11 به نظر شما LC-40LE700M یا Sony W 40 inch یا Panasonic 42 سری G رو بخرم یا چیز دیگه

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من چند روزی هست توی مغازه ها میچرخم
    بین چند تا گزینه موندم
    1 - LC-40LE700M
    Sony 40 W Series - 2
    Panasonic Plasma TH-P42G10 - 3
    خودتون میدونین که فروشنده ها چه جوری حرف میزنن هر برندی از محصول خودش تعریف میکنه و بقیه رو میارن پایین !
    یکی از دوستان که توی جمهوری هست به من گفت به جای Sony که قطعاتش رو مالزی میزنه و مونتاژ ایران هست ! بیا و Sharp رو بردار هم اینکه سایزش 40 هست و هم LED هست
    من کلا گیج شدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر گزینه بهتری هم هست محبت کنید بگید
    راستی یه سینمای خانوادگی تا 500 هم میخوام
    ممنون
    Last edited by mohsenking; 09-03-2010 at 02:53.

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید
    بین چند تا گزینه موندم
    1 - LC-40LE700M
    Sony 40 W Series - 2
    خودتون میدونین که فروشنده ها چه جوری حرف میزنن هر برندی از محصول خودش تعریف میکنه و بقیه رو میارن پایین !
    یکی از دوستان که توی جمهوری هست به من گفت به جای Sony که قطعاتش رو مالزی میزنه و مونتاژ ایران هست ! بیا و Sharp رو بردار هم اینکه سایزش 40 هست و هم LED هست
    من کلا گیج شدم
    ممنون
    سلام دوست عزیز بین این مدلها من شارپ رو بهتون پیشنهاد میکنم.
    موفق و پیروز باشید

3. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده هم پس از مدتها تحقیق 40LE700M رو برای منزل پدرم گرفتم ، و جدا عالیه !

5. این کاربر از Nikonian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

سلام دوست عزیز بین این مدلها من شارپ رو بهتون پیشنهاد میکنم.
    موفق و پیروز باشید
    ممنونم از پاشختون
    من داشتم سایت رو میخوندم
    شما که توی این تاپیک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از شارپ بد گفتین !!
    میشه با دلیل بگین چرا شارپ
    ممنون

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

ممنون میشم با دلیل جواب بدین

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

یا گزینه بعدی هم هست؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

من از شارپ بد نگفتم فقط توی اون تاپیک یه عده از دوستان داشتن تکنولوژی به کار رفته تو این سری TV ـهای شارپ رو طوری معرفی میکردن که انگار از یه کره دیگه اومده و قبلا نظیرش وجود نداشته.
    الان بین این سه تا مدل اگر پاناسونیک مشکل افت بازتولید رنگ مشکی نداشت من G10 و پیشنهاد میکردم ولی به خاطر این مشکل حذفش کردم بین سونی W و این مدل شارپ من شارپ رو (از نظر خودم) بهتر دونستم به خاطر مصرف برق عالی و در مجموع تکنولوژی جدیدتر.

8. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

g10 بعد از افت بازتولید رنگ مشکی باز مشکی عمیق تری نسبت به پنل le700 داره حدود دو برابر پنل 700 چیزی به اسم رنگ مشکی نداره فقط تو نماهای کامپلکس مشکیش نسبتا خوبه وقتی تصاویر تاریک و تیره تو این پنل مشاهده بشه انوقت عاشوراس

بهترین انتخاب بین این چند مدل g10 هستش.

در ضمن به این اصل هم باید توجه داشت بازتولید رنگ مشکی یکی از 5 اراکن اصلی تشکیل کیفیت تصویر هست نه همه چیز یک پنل .
    Last edited by Ami R 940; 09-03-2010 at 20:07.

10. 5 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

g10 بعد از افت بازتولید رنگ مشکی باز مشکی عمیق تری نسبت به پنل le700 داره حدود دو برابر پنل 700 چیزی به اسم رنگ مشکی نداره فقط تو نماهای کامپلکس مشکیش نسبتا خوبه وقتی تصاویر تاریک و تیره تو این پنل مشاهده بشه انوقت عاشوراس

بهترین انتخاب بین این چند مدل g10 هستش.

در ضمن به این اصل هم باید توجه داشت بازتولید رنگ مشکی یکی از 5 اراکن اصلی تشکیل کیفیت تصویر هست نه همه چیز یک پنل .

مصرف برق ، عمر مفید بالاتر، تکنولوژی جدید و خیلی مزیتهای دیگه توی LE700 هست که بایستی به اونها توجه کرد و نکته بسیار مهم اینکه شارپنس LE700 فوق العاده عالیه .

12. 2 کاربر از Nikonian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

از لحاظ طول عمر پنل های neo pdp برابر با 100 هزار ساعت اعلام شده که با استفاده روزی 8 ساعت چیزی حدود 30 سال میشه و پنل le700 برابر با 75 هزار ساعت بنابرین روی کاغذ برتری طول عمر با neo pdp هست.

از لحاظ تکنولوژی و به روز بودن neo pdp تکنولوژی به روز تری هست نسبت به تکنولوژی مورد استفاده در پنل 700 که اصطلاحا local dimm نامیده میشه همچنین برای اولین بار پنلی که با این تکنولوژی عرضه شد بر می گرده به اواخر سال 2007 و عرضه مدل a950 از سامسونگ در اون سال . خیلی جالبه شارپ در تبلیغاتش اعلام میکنه مدل 700 اولین پنل ساخته شده با این تکنولوژِی هستش !!! و یه عده فنز های شارپ هم خوشحالی میکنن در کنار این تبلیغات!! یه زمانی اینجا پر از بحث های تخصصی و جو صمیمیت بود اخیرن شده جای یه عده فنز و تبلیغات گر شارپ و باز شدن دکان خرید و فروش برای چند فروشنده تلویزیون
    Last edited by Ami R 940; 09-03-2010 at 20:56.

14. 6 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

ممنونم از نظراتتون
    پس با این حساب W حذف؟!!
    بین G10 و Sharp هم آقای *Alucard* شارپ رو پیشنهاد دادن و Amir عزیز G10 رو
    من خودم خیلی دودلم
    از طرفی از طراحی شارپ خوشم میاد و از تکنولوژیش
    از یه طرف دیگه دوست دارم با سینما ست کنم که سونی بهتر میشه و مارک خوبی هست( یعنی انقد بده که پیشنهاد نمیشه؟!)
    از یه طرفم از G10 تعریفهای زیادی میشه
    .
    من که گیجم هنوز
    راستش یه کم دون دونای صفحه G10 دلمو زده ولی تصویرش خیلی خوب بود
    بیشتر طرف سونی و شارپ هستم
    .
    میخوام یه چیزی باشه که بعدا افسوس نخورم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید
    بین چند تا گزینه موندم
    1 - LC-40LE700M
    Sony 40 W Series - 2
    من کلا گیج شدم
    ممنون
    درود دوست عزيز

در بين اينها g10 با فاصله ي خيلي زياد كيفيت برترو داره و حتي با وجود افت باز توليد رنگ مشكي هنوز هم مشكيه خيلي عميقتر الاخصوص interfield contrast بسيار بالا تر نسبت به اون 2 تا داره ودر باقيه مولفه هاي كيفي سطح خيلي بالاتري داره . اما من هنوز هم نميتونم اين مدل رو پيشنهاد بدم . چرا؟چون بلاخره مشكل افت بلك لول يك مشكله و اگر پاناسونيك اقدامي براي حل اين مشكل نكنه يك مشكل لاينحل باقي ميمونه.

از بين اون 2 تاي ديگه sharp به علت داشتن برايت بالاتر و البته حقيقت رنگ بسيار عالي و در حد سورس پخش كننده كه قابل توجهه پيشنهاد ميكنم.

اما شما يه انتخاب برتر از sharp داري و اونم b690 سامسونگه كه از لحاظ كيفيت تصوير تنها پنليه كه ميتونه تا حدي با g10 مقايسه بشه.اشباع رنگي در حدود g10 و البته مشكي بسيار عالي نسبت به lcd هاي ديگه داره كه يكي از مهمترين المانهاي كيفي هستش.اما خوب g10 با subfield drive 600hz تصاويري بشدت شارپ و البته بدو بلوور در صحنه هاي fullhd متحرك داره كه هيچ lcd حتي تصور رسيدن به اونهم نميكنه.براي همين براي فيلم هاي fullhd اكشن و game بشدت از رقبا فاصله ميگيره(در كل هنوز هم من مسئوليتي براي افت بلك لول اوليه برعهده نميگيرم).

مصرف برق ، عمر مفید بالاتر، تکنولوژی جدید و خیلی مزیتهای دیگه توی LE700 هست که بایستی به اونها توجه کرد و نکته بسیار مهم اینکه شارپنس LE700 فوق العاده عالیه .
    تمامي موارد ذكر شده توسط شما بجز نكته اول با فاصله خيلي زياد g10 برتره(اصلا قابل مقايسه از لحاظ حرفه اي نيست)

دوستان لطف كنن اينجارو با بازار اشتباه نگيرن چون توسط كاربرهاي اشنا با hdtv شديدا اگاه ميشن و اگه نشدن با سند به زور ميشن.

با تمام احترمي كه به پنل شارپ دارم اما اگه فن هاي اين برند دوباره قصد شروع بحث هاي پوچ و بدون سند در اينموارد بكنن الاخصوص كيفيت تصوير با سند روشن خواهند شد.(سند نه كاتالوگ هاي ماديران يعني نمايندگي شارپ در ايران).

اين پنل از لحاظ المان كيفيت تصوير در رده ي خوب قرار داره و بامدل هاي حرفه اي بازار مقايسه ميشه.برايت بالاتر نسبت به led edgelit ها كه براي كاربرهاي غير حرفه اي اتفاقا مهم ترين ملاك هستش.حقيقت رنگ فوقولاده در صورت كاليبره دقيق و اينترفيلد كنتراست خيلي خوب واما سطح مشكي توليدي پايين و ايجاد tear و latency در اين پنل(كلا lcd)... از مزيتها و معايب اين پنل محسوب ميشه.

برسي دقيق پنل شارپ

کد:
    برسي پنل سوني

کد:
    برسي پنل پاناسونيك

کد:
    برسي پنل سامسونگ

کد:
    موفق باشيد

17. 8 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •