تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 134 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1332

نام تاپيک: تایپیک رسمی تیم ملی >>آرژانتین<<

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

12 تایپیک رسمی تیم ملی >>آرژانتین<<

خب خوش اومدین(Welcome)
    خب دیگه قهرمان مشخصه دیگه....انشا...آرژانتین باشه(موج مکزیکی برین!:د ی)
    هرکسی به تیم قدرتمند آرژانتین اعتقاد داره بیاد ونظرشو بگه ممنون
    سيرهای متفاوت ميليتو و مارادونا

مارادونا به عنوان يك بازيكن، آرژانتين را يك تنه به قهرماني در جام‌جهاني 1986 رساند و 4 سال بعد از آن هم به نايب قهرماني اين پيكارها رهنمون شد،‌ اما وقايع يك سال و 8 ماه مربيگري وي در اين تيم نشان مي‌دهد او هوش و مهارت كافي را در حرفه مربيگري ندارد. در مرحله انتخابي جام‌جهاني نوزدهم آرژانتين باخت‌هاي بسيار بدي داشت و نه‌تنها هر دوي بازي رفت و برگشت خود با برزيل را به اين رقيب سنتي واگذار كرد بلكه شش گل از بوليوي خورد و به پاراگوئه و اكوادور هم باخت و سياست جايگزيني الفيو باسيله با مارادونا در اواسط راه مسابقات انتخابي، اقدامي مشعشع و بسيار غير عقلايي نشان داد.
    ديه‌گو مارادونا مي‌گويد درخشش ديه‌گو ميليتو در اين فصل باعث افزايش قدرت خط حمله تيم ملي فوتبال آرژانتين در جام جهاني پيش رو خواهد شد. ميليتوي 30 ساله شنبه‌شب اول خرداد 89 هر دو گل اينترميلان را در پيروزي صفر ـ 2 اين تيم ايتاليايي بر بايرن مونيخ آلمان در بازي فينال جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا به ثمر رساند.

به نوشته جام جم و به نقل از ساکرنت؛ او پيش از آن نيز گل‌هاي منجر به قهرماني اين تيم در ليگ و جام حذفي ايتاليا را هم به نام خود نوشته بود و به اعتراف خودش نيز بهترين فصل عمرش را گذرانده است. مارادوناي 49 ساله كه تيمش دوشنبه‌شب 3 خرداد در ديداري تداركاتي، كانادا را صفر ـ 5 در هم كوبيد، مي‌گويد: «گل‌هاي اخير ميليتو و بويژه 2 گلي كه در فينال جام قهرمانان در برنابئو مادريد به ثمر رساند، فوق‌العاده بوده است. اينها نشان مي‌دهد كه چرا من وي را براي جام‌جهاني امسال انتخاب كرده‌ام.»

با وجود حقايق و حرف‌هاي فوق هنوز هم به نظر نمي‌رسد سرمربي جنجالي تيم ملي آرژانتين در افكار خود درباره خط حمله البي سلسته كه براساس آن ميليتو جايي در تركيب ثابت ندارد، تغييري داده باشد و مسير اين دو همچنان متفاوت به نظر مي‌رسد. مارادونا حتي در روزهايي كه خط حمله آرژانتين را در زمين 3 نفره چيده، تركيب ليونل مسي از بارسلونا، گونزالو ايگواين از رئال مادريد و كارلوس ته‌وز از منچسترسيتي را ارجح شمرده است. 3 مهاجم ديگري كه به عنوان نفرات ذخيره اين خط به آفريقاي جنوبي محل برگزاري جام‌جهاني 2010 گسيل مي‌شوند، ميليتو مهاجم اينتر، سرجيو اگه‌رو از اتلتيكومادريد و مارتين پالرموي كهنه‌كار از بوكاجونيورز هستند.

يكي محبوب، يكي منفور
    مارادونا تصريح كرده است تمايل ندارد ته‌وز را كه چند سالي است در ليگ انگليس توپ مي‌زند از تركيب ثابت تيم ملي بيرون بگذارد. نظرسنجي‌هاي اخير نشان مي‌دهد ته‌وز 27 ساله محبوب‌ترين مهاجم آرژانتين نزد مردم اين كشور است و مسي در چنين فهرستي فقط در جاي پنجم قرار گرفته، زيرا متهم به اين است كه هرگز بازي‌هاي درخشانش براي بارسلونا را در لباس تيم ملي تكرار نكرده است. مارادونا مي‌گويد: «ميليتو در فصل اخير بسيار خوب كار كرد و مسي نيز همين‌طور و اگه‌رو هم با اتلتيكو مادريد در ليگ اروپا (جام يوفا سابق)‌ اول شد. چشم پوشيدن بر آنها كار آساني نيست.»
    با وجود نمايش‌هاي ضعيف آرژانتين در دور مقدماتي جام‌جهاني 2010 و صعود دشوار آن به مرحله نهايي جام، آن هم در واپسين روز و ساعات و دقايق رقابت‌هاي انتخابي، ديه‌گو مدعي است اين تيم مي‌تواند در آفريقاي جنوبي مدعي جدي فتح جام باشد و هر چيز مورد نيازي در اين مورد را در اختيار دارد. مارادونا به عنوان يك بازيكن، آرژانتين را يك تنه به قهرماني در جام‌جهاني 1986 رساند و 4 سال بعد از آن هم به نايب قهرماني اين پيكارها رهنمون شد،‌ اما وقايع يك سال و 8 ماه مربيگري وي در اين تيم نشان مي‌دهد او هوش و مهارت كافي را در حرفه مربيگري ندارد. در مرحله انتخابي جام‌جهاني نوزدهم آرژانتين باخت‌هاي بسيار بدي داشت و نه‌تنها هر دوي بازي رفت و برگشت خود با برزيل را به اين رقيب سنتي واگذار كرد بلكه شش گل از بوليوي خورد و به پاراگوئه و اكوادور هم باخت و سياست جايگزيني الفيو باسيله با مارادونا در اواسط راه مسابقات انتخابي، اقدامي مشعشع و بسيار غير عقلايي نشان داد.
    بدتر از آن از كوره در رفتن مارادونا در برخورد با رسانه‌هاي كشورش بعد از بالا گرفتن انتقادات از وي و تبعات تند و ناگوار آن بود. با اين حال در فاصله بسيار كمي تا شروع جام جهاني مارادونا مي‌گويد: «جمع ما در حال حاضر بسيار محكم و هماهنگ است و فن و شخصيت لازم را براي درخشش در جام‌جهاني دارد و شكي در اين مورد نيست.»
    مجالي براي تغيير نيست
    مارادونا از سوالات مكرري كه در روزهاي اخير از وي در زمينه انتخاب نكردن خاوي‌ير زانه‌تي و استبان كامبياسو براي مرحله نهايي جام صورت پذيرفته، خسته است و مطرح شدن مكرر آن را ديگر يك توهين براي خود مي‌داند. وي به يك خبرنگار آرژانتيني، 5 خرداد گفت: «باز هم مساله زانه‌تي و كامبياسو؟ ببين، پسرم، مساله پايان يافته است. من، ليست خودم را نيز داده‌ام و مجالي براي تغيير دادن در آن نيست.»
    فرد انتخابي مارادونا براي پست مدافع راست آرژانتين اري‌يل گارسه از باشگاه آرژانتيني كولون است. گارسه تا به حال فقط يك بازي ملي انجام داده كه طي برد صفر ـ 4 آرژانتين در برابر هائيتي در مسابقه‌‌اي تداركاتي بوده است.
    در پست هافبك وسط بازي‌ساز هم مارادونا مثل تمامي يك سال و چند ماه اخير خوان سباستين ورون پرتجربه از باشگاه استوديانت را بر ساير گزينه‌ها ارجح داشته است.
    نقش مسي
    با وجود تمامي نمايش‌‌هاي متوسط پر شمار ليونل مسي براي تيم ملي آرژانتين طي سال‌هاي اخير (در تضاد با بازي‌هاي خارق‌العاده‌اش براي بارسلونا)‌ مارادونا هنوز هم باور و اعتقادش را به وي از دست نداده و معتقد است اين جام مي‌تواند جام وي باشد. سرمربي آرژانتين مي‌گويد: «مسي همچنان بهترين فوتباليست جهان است و اگر خوب تغذيه شود و توپ زير پايش باشد و فرصت مانور با آن را بيابد، اكثر مشكلات ما حل خواهد شد و مي‌توانيم تا بازي نهايي پيش بتازيم. شرايط مثل سال 1986 است. زماني كه من ليدر تيم بودم و آرژانتين قهرمان شد، مسي كنوني از چيزي كه من در آن موقع بودم نيز بهتر و موثرتر است.»
    مثبت و منفي
    آرژانتين در آوردگاه آفريقاي جنوبي در گروه دوم جاي گرفته و به ترتيب در روزهاي 22 و 27 خرداد و اول تير با تيم‌هاي نيجريه، كره جنوبي و يونان مسابقه خواهد داد و اگر بالا برود از آن پس، بازي‌‌هاي خطرناك و غيرقابل پيش‌بيني حذفي را تجربه خواهد كرد. در حالي كه مارادونا با وجود فروغ ميليتو در فصل اخير فوتبال اروپا هيچ تضميني در مورد استفاده از وي در آرايش ثابت تيمش نداده و خود اين مهاجم قد بلند اميدوار است شايد بختش در جام جهاني باز شود و بتواند در آنجا هم خودنمايي كند.
    او مي‌گويد: «مثل هر بازيكن انتخاب شده ديگر، مايلم در اين جام مورد استفاده قرار گيريم و ثابت باشم، اما اين پيكارها معمولا حوادث مثبت و منفي زيادي را در بر دارد و نمي‌‌توان به چيزي مطمئن بود. درباره حذف هم‌باشگاهي‌هايم زانه‌تي و كامبياسو از تيم‌ ملي هم بايد بگويم كه از اين بابت ناراحتم. آنها بازيگران مهم و تاثيرگذاري هستند ولي بايد به تصميم‌هاي سرمربي تيم نيز احترام گذاشت.»
    مهم‌ترين اصل
    اما مارادونا نيز همان‌طور كه قبلا گفتيم بيشتر مايل است راجع به كساني كه در اردوي ملي حاضرند، صحبت كند و از دستاوردهاي آنان بگويد. او كه تيمش به‌رغم غيبت مسي در مسابقه اخير دوستانه‌اش با كانادا حريف را به توپ بست، مي‌گويد: «نمايش مثبتي در برابر كانادا داشتيم كه اين موضوع ما را با اميد بيشتري به آفريقاي جنوبي خواهد برد. مهم‌ترين اصل رويت شده در آن مسابقه اشتياق و همتي بود كه نزد شاگردانم ديدم. آنها نشان دادند كه عزمي قوي‌تر از گذشته دارند و اين همان چيزي است كه ما در جام جهاني به آن نياز داريم. مردم آرژانتين مي‌توانند از اين پس راحت‌تر باشند و نگراني‌‌هاي خود را فراموش كنند، زيرا تيم ملي كشورشان آماده حضوري قوي و موفق در جام جهاني شده است و زمان مقتضي براي اين مهم از راه رسيده است.»
    اگه برنده میشدیم می مردیم !
    فرانسیسکو فارایو ملقب به "پانچو" که حالا دیگه جشن تولد ۱۰۰ سالگی خودش رو گرفته تنها بازیکن به جامانده از فینال تاریخی جام جهانی ۱۹۳۰ اروگوئه هستش که در اون بازی در ورزشگاه معروف "سنتیناریو" میزبان ۴-۲ آرژانتین رو شکست داد و قهرمان جهان شد .. فارایو که در اون فینال ۲۰ سالش بوده حرفهای جالبی زده :
    " وقتی که نیمه اول تمام شد و ما به رختکن رفتیم بازی ۲-۱ به نفع ما بود ... تو رختکن این صحبت بین بازیکنان می پیچید که اگه اینجا برنده بشیم ما رو میکشن.. ولی من مقابل حرف هم تیمی هام ایستادگی کردم .. هیچکی نمیخواست بازی کنه ولی من میخواستم بمیرم ... "
    ولی شجاعتش هیچ فایده ای نداشت و اروگوئه در نیمه دوم ۴-۲ پیروزمیدان شد و قهرمانی جهان رو از آن خودش کرد . فارایو حالا در شهر لاپلاتا زندگی میکنه و دوستانش به خاطر شجاعتش در اولین فینال جام جهانی به او لقب "دن پانچو" دادن .. " چند سال پیش تو یه جشن شرکت کردم .. دو پسر ۱۴ و ۱۸ ساله به کنار میز من اومدن تا منو ببینن .. ازشون پرسیدم ولی از کجا منو میشناسین ؟ جواب دادن که پدرمون واسمون تعریف کرده که چه بازیکنی بودی و چه شیوه بازی شجاعانه ای داشتی .. این اتفاق خیلی منو تحت تاثیر قرار داد و باور نمیکردم .. این به این خاطره که ما فوتبال رو با تمام وجود و با عشق و رغبت بازی میکردیم ..." در ماه فوریه ۲۰۱۰ و در مراسمی با شکوه که توسط فدراسیون فوتبال آرژانتین برپا شد فارایو ۱۰۰ سالگی خودش رو جشن گرفت.
    رومن در راه جدایی از بوکا ؟؟
    ستاره باشگاه بوکاجونیورز خوان رومن ریکلمه دیروز در مصاحبه ای که با رادیو محلی دی لاپلاتا داشت گفته که " من هنوز نمیدونم به چه تیمی خواهم رفت و با گذشت چند روز هنوز قراردادمو با بوکا تمدید نکردم . اگه با من تماس نگیرن امکان داره برای مدتی بدون تیم بمونم .. تو این فصل همه بازیکنان ما با حداقل دستمزد بازی کردن " .. " خانواده بزرگی دارم و مجبورم برای چند سال دیگه بازی کنم . آرزوم اینه که با بوکا بمونم چونکه عاشق این تیمم ولی باید مدتی منتظر باشم " .. " چند تیم هستن که به من پیشنهاد دادن و مدیربرنامه هام دو جلسه با مدیران بوکاجونیورز داشته و طی این دوجلسه غیر از قهوه خوردن نتیجه ای حاصل نشده ." ریکلمه در پاسخ به یکی از سوالات با قدرت پاسخ داد "هچ وقت پیراهن ریورپلیت رو به تن نمیکنم حتی اگه کشته بشم . به نظر من مسئولان باشگاه باید بیشر تلاش کنن چونکه ۱۴ بازیکن ما قراردادشون تموم شده و احتمال رفتنشون هست و این برای تیم خیلی بده . " .. ریکلمه در پایان صحبتی هم در مورد تیم ملی داشت " جام جهانی برای آرژانتین از دور دوم شروع میشه . و در سه بازی اول باید به فکر هماهنگی و عملکرد خوب باشیم تا بتونیم با برزیل و اسپانیا رقابت کنیم . " گفته میشه که تیمهایی مثل رسینگ کلاب و سن لورنزو از لیگ آرژانتین و همچنین چند تیم از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خواهان ریکلمه هستن .
    کاروان آرژانتین در آفریقای جنوبی

خوش باشین
    Last edited by Advanced Ali-001; 05-06-2010 at 17:49.

همکار بازنشسته farbod123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض گروه

رزرو برا طول مسابقات
    Team

Argentina

Nigeria

Korea Republic

Greece

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض کادر

4. 2 کاربر از farbod123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه atre_hayer60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گنبد کاوس

پيش فرض

منم می گم آرژانتین قهرمان می شه!!!!

6. 2 کاربر از atre_hayer60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

حیفه ورون جام نگیره.
    فقط جای ریکلمه خالیه.
    ولی مسی واسه همه بسه.
    مارادونا امسال هم همه رو می ترکونه.

8. این کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

delete........
    Last edited by Advanced Ali-001; 04-06-2010 at 18:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

آخه چرا اسپم میدین ؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منفورترين هاي جام جهاني 2010

در آستانه نوزدهمين دوره رقابتهاي فوتبال جام‌ جهاني 2010؛ تيم ملي فوتبال آلمان، ديه گو مارادونا سرمربي آرژانتين و کريستيانو رونالدو بازيکن تيم ملي پرتغال منفورترين هاي اين جام معرفي شدند.

برپایه این گزارش، دو تیم منفور حاضر در رقابت های جام جهانی به این شرح اعلام شده اند:
    1- آلمان: آلمانها به دلیل پیشینه تاریخی خود به عنوان منفورترین تیم این دوره از رقابت ها معرفی شده است.
    2- فرانسه: فرانسوی ها به دلیل تباه کردن حق جمهوری ایرلند در راه حضور در رقابت های جام جهانی 2010، به عنوان تیم دوم این رقابت ها از حیث نفرت انگیز بودن قرار دارند. فرانسه با گلی که تیه ری آنری با دست وارد دروازه ایرلند کرد جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد.
    بازیکنان منفور:
    منفورترین بازیکن جام جهانی 2010 کریستیانو رونالدو، بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال، است.
    بر این اساس سه بازیکن منفور جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به شرح زیر معرفی شدند:
    1- کریستیانو رونالدو: ملی پوش پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به دلیل خودخواهی و خودپسندی به عنوان منفورترین بازیکن انتخاب شده است. این بازیکن در دوره پیشین رقابت ها در دیدار تیم های پرتغال - انگلستان باعث اخراج وین رونی شد.

2- جان تری: کاپیتان پیشین تیم ملی انگلستان به دلیل رابطه غیراخلاقی ، یکی از بازیکنان منفور این دوره از رقابت هاست.

3- دیدیه دروگبا: ملی پوش ساحل عاج به دلیل شیرجه های آشکارا، شبیه سازی در زمین، فریب داوران و گرفتن پنالتی عنوان سومین بازیکن منفور رقابت های جام جهانی را به خود اختصاص داده است.
    منفورترین مربی:
    مارادونا " سرمربی تیم ملی آرژانتین " که مجموعه ای از بهترین بازیکنان از جمله لیونل مسی، کارلوس ته وز، میلیتو، آگوئرو، ماسکرانو و هیگواین را در اختیار دارد، منفورترین مربی جام جهانی 2010 لقب گرفته است.
    مارادونا به رفتارهای تهاجمی و فحاشی علیه روزنامه نگاران شهره است و گل با دست متقلبانه در رقابت های جام جهانی 1986 در دیدار با انگلستان از خاطر هیچکس پاک نمی شود.
    نوزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی 21 خرداد با دیدار تیم های ملی فوتبال آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز خواهد شد و تا 20 تیر ادامه می یابد.

http://www.football3.ir/news.do?itemid=22701
    شاید ربط نداشت ولی امیدوارم مارادونا یه بار دیگه از انگلیس حال گیری کنه که بین انگلیسی های .... منفورتر شه و از نظر من محبوب تر.

12. 2 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

لباس اصلی تیم ملی آرژانتین توی جام جهانی

اینم لباس دوم

14. 3 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویرایش شد....
    Last edited by vahidgame; 25-06-2010 at 11:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •