تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 68

نام تاپيک: مشکل قطع و وصل شدن با adsl مخابرات

داره خودمونی میشه ttsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ON CLIFF OF THE HELL

13 مشکل قطع و وصل شدن با adsl مخابرات

با سلام خدمت دوستان عزیز من و عرض معذرت بابت طولانی بودن شرح مشکل ولی ممنون میشم راهنمایی کنید 2 3 روزه از مخابرات سرویس adsl گرفتم اما هر 20-30 دقیقه یهو قطع میشه طوری که چراغ استاتیک خاموش و دوباره بعد از 1-2 دقیقه خودش دوباره روشن و وصل میشه واقعا ولی مشکل اعصاب خورد کنی هست مخصوصا وسط دانلود یا بازی آنلاین که هستم. به مخابرات زنگ زدم نماینده فرستادن ولی چیزی سر در نیاورد گفت به صورت bridge همیشه کانکت شو ولی اونم تست کردم قطع میشه مودم مستقیم به خط تلفن وصله هیچ وسیله یا تلفن دیگه ای هم به خط وصل نیست راستی شاید بگین خط نویز داره ولی قبلا از شرکت پارس آنلاین داشتم هیچ مشکل قطعی نداشتم اصلا خودم هم موندم مشکل از کجاست با دو تا مودم هم تست کردم این هم مقادیر داخل مودم

[L

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تبریک میگم شما هفتمین نفری من اولین بودم !
    زیر بار نیمروند و جالب اینجاست که وقتی DNS بدهی راه میفته
    به تاپیک بهترین DNS ممکن برو و کارای که فگته شده انجام بده اعداد مربوط به DNS مربوط به خودتون رو برداری د و استفاده کنید
    قبلاز مصرف اعداد هم حتما حتما موردم رو ریست کنید و از اول پیکره بندی کنید.
    این مشکل حل شدنیه ولی باید وقت بزارید

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

با درود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز من و عرض معذرت بابت طولانی بودن شرح مشکل ولی ممنون میشم راهنمایی کنید 2 3 روزه از مخابرات سرویس adsl گرفتم اما هر 20-30 دقیقه یهو قطع میشه طوری که چراغ استاتیک خاموش و دوباره بعد از 1-2 دقیقه خودش دوباره روشن و وصل میشه واقعا ولی مشکل اعصاب خورد کنی هست مخصوصا وسط دانلود یا بازی آنلاین که هستم. به مخابرات زنگ زدم نماینده فرستادن ولی چیزی سر در نیاورد گفت به صورت bridge همیشه کانکت شو ولی اونم تست کردم قطع میشه مودم مستقیم به خط تلفن وصله هیچ وسیله یا تلفن دیگه ای هم به خط وصل نیست راستی شاید بگین خط نویز داره ولی قبلا از شرکت پارس آنلاین داشتم هیچ مشکل قطعی نداشتم اصلا خودم هم موندم مشکل از کجاست با دو تا مودم هم تست کردم این هم مقادیر داخل مودم

[L
    سرویس شما رو رو 10 مگ بستن؟
    بــــــــــله SNR دانلودت رو نگاه 5.8 db این باعث قطی میشه. اگر سرعتت پایین تر بود SNR می رفت بالا مثل SNR اپلودت که رو 18.5 هست چون سرعت آپلودت رو 1 مگ بسته شده.
    Last edited by sei_pm; 02-08-2010 at 19:46.

داره خودمونی میشه ttsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ON CLIFF OF THE HELL

پيش فرض

والا من خودم هم دقت نکرده بودم که رو 10 مگ بستن ولی اگه اینطوره چرا من با همون 70 -80 دانلود می کنم بعد اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنن چطور این مقدار snr رو ببرم بالا اگر اصطلاح خاصی داره لطف کنید بگید که به مخابرات بگم چون یه کم اینا سوادشون پایینه در حد قطع و وصلی حالیشون میشه

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

SNR MARGIN تا اونجایی که من اطلاع دارم نسبت بین سیگنال ADSL و نویز خط هست یعنی:

هرچه قدر این عدد بزرگتر باشه یعنی اینکه سیگنال سرویستون قویتره و هرچه این عدد کوچیکتر باشه یعنی نویز خط قویتره

اگر این عدد بالای 6 باشه مشکلی ندارید ولی اگر زیر 6 باشه قطعی خواهید داشت

طبق لینک زیر:

کد:
    Noise Margin (also called SNR Margin) is the relative strength of the DSL Signal to Noise ratio. 6dB is generally the lowest dB manufactures specify in order for the modem to be able to sync. In some

instances interleaving can help raise the noise margin to an acceptable level. Generally speaking, as overall bandwidth increases, your Signal to Noise ratio decreases. A customer that upgrades from 1.5 to

6.0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] will typically see a corresponding decrease in the Signal to Noise ratio. This is normal and nothing to worry about. The higher the number the better for this

measurement. The Following is the comparison of the different Noise Margin Values and their effect on the DSL connection

• 6dB or below is bad and will experience no sync or intermittent sync problems
    • 7dB-10dB is fair but does not leave much room for variances in conditions
    • 11dB-20dB is good with no sync problems
    • 20dB-28dB is excellent
    • 29dB or above is outstanding

همونطور که می بینید با افزایش سرعت این عدد کوچک میشه ولی گفته نباید نگران باشید

سرعت واقعی شما چند هست؟

بگید که سرعت دان رو پایین تر ببندن ببینید این عدد بالاتر میره
    Last edited by nikaan; 03-08-2010 at 09:45.

7. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

والا من خودم هم دقت نکرده بودم که رو 10 مگ بستن ولی اگه اینطوره چرا من با همون 70 -80 دانلود می کنم بعد اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنن چطور این مقدار snr رو ببرم بالا اگر اصطلاح خاصی داره لطف کنید بگید که به مخابرات بگم چون یه کم اینا سوادشون پایینه در حد قطع و وصلی حالیشون میشه
    2 حالت داره یا به خاطر SNR پایینته که سرعتت پایینه یا به خاطر اینکه از پنل خودشون سرعتت رو آوردن پایین.
    مگه 128 نگرفتی؟ خوب با 80 دانلود کنی یعنی حدود 640 Kb/s که خیلی زیاده.
    شما کدوم شهری؟ سرویست نامحدوده؟
    اگر نامحدوده به صلاحته مودم رو ببری سر ترمینال اونجا قطعا SNR شما میرسه بالای 9 و فکر کنم وضعیتت بهتر بشه . اگر اینطور بود که همونجا مودم رو بگذار با وایرلس استفادش رو ببر.
    اگ محدوده بهتره بگی سرعتت رو کم کنند.
    جز این دو راه کاری دیگه نمی تونی بکنی.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نه ولش کن الان یک فکر بهتر به ذهنم رسید همچین قسمتی رو پیدا کن و تنظیمات رو مثل زیر انجام بده:

کد:
    به احتمال 80 درصد SNR شما میره بالای 10 .
    فقط بعد از این کار یکبار دیگه عکس از همون قسمتی که تو پست 1 گذاشتی بنداز. یک تست هم از speedtest.net بنداز.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

29dB or above is outstanding
    این یعنی چی؟ من از مخابرات adsl ندارم .snr هم برای من 33 هست.فرقش چیه؟

داره خودمونی میشه behi2.12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام ميشه بگيد از كدوم مركز مخابراتي؟
    سرعت دانلود صفر ميشه؟
    سند و رسيو ثابت ميشه؟

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •