تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام دوربین ارزش خرید دارد؟

راي دهنده
27. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Canon SX30

13 48.15%
  • Panasonic FZ40

11 40.74%
  • Panasonic FZ35

3 11.11%
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: ** به نظر شما, کدام رو انتخاب میکنید?: FZ 35 $ FZ40 & SX30 Canon

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_mail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

13 ** به نظر شما, کدام رو انتخاب میکنید?: FZ 35 $ FZ40 & SX30 Canon

سلام دوستان
    من دیدم دوستان تئ تاپیک های مختلف به صورت پراکنده تحقیق و جستجو میکنند
    گفتم شاید این تاپیک و به صورت جامع کاره بچه ها رو راحت تر کنه.

به نظر شما
    کدام دوربین ارزش خرید رو داره و چطور ارزیابی میکنید؟

1:SX 30 Canon
    2: Panasonic Fz40
    3:Panasonic FZ35
    4: FZ100 متاسفانه من این مدل رو تو نظر سنجی نگذاشتم ولی بحث آزاد میتونه باشه

**** لطفا در نظر خواهی شرکت کنید تا انتخاب برای دوستان ساده تر شود ****

ممنون از تمامی دوستان برای وقتی که گذاشتن
    Last edited by tatu_mail; 28-10-2010 at 10:36.

2. 3 کاربر از tatu_mail بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

علیک سلام ...
    بابا دمت گرم ... منم خواستم همین تاپیک رو بزنم ... ولی ای کاش همین جا FZ100 رو هم جا میدادی چون مطمئنم در مورد اون هم بحث میشه ... میخوام یکی بگیرم ... یه خورده هم عجله دارم ... پدرم درومد اینقدر سوال کنم و تحقیق و جستجو ...

فردا پس فردا سفارش میدم ... چی ؟!! ... خوب اول ماجرای تصمیم کبری رو بخونید تا دستگیرتون شه که هنوز آویزونم ... ولی نسبت به یکیشون مایل ترم ...

راستش من اول خواستم FZ35 بگیرم ... چون کارش رو خوب پس داده و خیلی ها راضی هستن ... نمونه عکساش هم که عالیه ...
    تا اینکه FZ100 و FZ40 وارد بازار شد ...
    یکم که به FZ100 فکر کردم دیدم نه بودجم میرسه و نه عکساش راضیم میکنه ... گذشته از عکسش فیلم Full HD هم زیاد به کارم نمیاد که اینقدر هزینه کنم واسش ... چون هم حجم زیادی میگیره و هم واسه پخش کردنش یه خورده آزارم میده ... چیزی که نظرم رو در مورد FZ100 جلب کرد کفشک اتصال فلاش اضافی و مانیتور چرخانش بود ... ولی حالا که فکر میکنم میبینم کفشک به کارم نمیاد ... چون بودجه ی خرید فلاش اکسترنال با هزینه ی حداقل 70000 تومن ندارم ... ولی از مانیتیور چرخونش خیلی خوشم میاد ...
    بعد نظرم رفت به طرفه FZ40 ... چون نسبت به FZ35 : ... زومش بیشتره (24x زوم) ... فلاشش قوی تره ... باتریش بهتره ... مانیتورش بزرگتره و ... ولی تردید داشتم ... چون از اولین کسانی هستم که میخوام بگیرم ... و از طرفی بودجم محدوده و دوست ندارم 1 ماه بعد از خرید ببینم افت قیمت زیادی کرده !! ... یه خورده دو دله بودم در مورد FZ40 و FZ35 ... که نکنه عملکرد لرزشگیر و فوکوس و ... نتونه مثه FZ35 ملت رو راضی کنه ...
    خلاصه بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم و مشورت با دوستان پی سی ، به بهتر بودن FZ40 اطمینان پیدا کردم و خلاصه FZ40 رو سفارش دادم ... بعد یهو چشم افتاد به SX30 که فروشگاه نیکاسو با دو سال گارانتی زده 530000 تومن ... !!! ... دوباره سفارشم رو پس گرفتم
    حالا موندم ... بایستم تا دیجی کالا SX30 بیاره به این امید که ارزونتر باشه یا دل رو بزنم به دریا و FZ40 بگیرم ؟!! ...

راستش تنها از دو چیزه SX30 خوشم میاد ... از زومش و مانیتورش که چرخونه ... در مقابل از قیافش متنفرم ... وزنشم زیاده ... فلاششم به اندازه ی FZ40 قوی نیست ... ولی مشکلی که هست اطلاع زیادی در مورد کیفیت عکس و فیلمش ندارم و به همین دلیل از دوستان کمک میخوام ... FZ40 عکساش عالیه ... شاید یه خورده نسبت به FZ35 نویز داشته باشه ولی شفافیت رنگاش عالیه ... عکسها رو بی روح نشون نمیده و بی دلیل هم شادابشون نمیکنه (با FZ35 مقایسه کردم) ... قیافه ی FZ40 هم دلپذیر تره و به نظر میاد خوش دسته ... زومشم هر چند نسبت به SX30 کمه ... ولی کفاف میده ... از همه مهم تر بودجم بهش میخوره ...

حالا باز با این همه اینور و اونور بین FZ40 و SX30 تردید دارم ... لطفا منو راهنمایی کیند ... plz

4. 2 کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

علیک سلام ...
    بابا دمت گرم ... منم خواستم همین تاپیک رو بزنم ... ولی ای کاش همین جا FZ100 رو هم جا میدادی چون مطمئنم در مورد اون هم بحث میشه ... میخوام یکی بگیرم ... یه خورده هم عجله دارم ... پدرم درومد اینقدر سوال کنم و تحقیق و جستجو ...

فردا پس فردا سفارش میدم ... چی ؟!! ... خوب اول ماجرای تصمیم کبری رو بخونید تا دستگیرتون شه که هنوز آویزونم ... ولی نسبت به یکیشون مایل ترم ...

راستش من اول خواستم FZ35 بگیرم ... چون کارش رو خوب پس داده و خیلی ها راضی هستن ... نمونه عکساش هم که عالیه ...
    تا اینکه FZ100 و FZ40 وارد بازار شد ...
    یکم که به FZ100 فکر کردم دیدم نه بودجم میرسه و نه عکساش راضیم میکنه ... گذشته از عکسش فیلم Full HD هم زیاد به کارم نمیاد که اینقدر هزینه کنم واسش ... چون هم حجم زیادی میگیره و هم واسه پخش کردنش یه خورده آزارم میده ... چیزی که نظرم رو در مورد FZ100 جلب کرد کفشک اتصال فلاش اضافی و مانیتور چرخانش بود ... ولی حالا که فکر میکنم میبینم کفشک به کارم نمیاد ... چون بودجه ی خرید فلاش اکسترنال با هزینه ی حداقل 70000 تومن ندارم ... ولی از مانیتیور چرخونش خیلی خوشم میاد ...
    بعد نظرم رفت به طرفه FZ40 ... چون نسبت به FZ35 : ... زومش بیشتره (24x زوم) ... فلاشش قوی تره ... باتریش بهتره ... مانیتورش بزرگتره و ... ولی تردید داشتم ... چون از اولین کسانی هستم که میخوام بگیرم ... و از طرفی بودجم محدوده و دوست ندارم 1 ماه بعد از خرید ببینم افت قیمت زیادی کرده !! ... یه خورده دو دله بودم در مورد FZ40 و FZ35 ... که نکنه عملکرد لرزشگیر و فوکوس و ... نتونه مثه FZ35 ملت رو راضی کنه ...
    خلاصه بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم و مشورت با دوستان پی سی ، به بهتر بودن FZ40 اطمینان پیدا کردم و خلاصه FZ40 رو سفارش دادم ... بعد یهو چشم افتاد به SX30 که فروشگاه نیکاسو با دو سال گارانتی زده 530000 تومن ... !!! ... دوباره سفارشم رو پس گرفتم
    حالا موندم ... بایستم تا دیجی کالا SX30 بیاره به این امید که ارزونتر باشه یا دل رو بزنم به دریا و FZ40 بگیرم ؟!! ...

راستش تنها از دو چیزه SX30 خوشم میاد ... از زومش و مانیتورش که چرخونه ... در مقابل از قیافش متنفرم ... وزنشم زیاده ... فلاششم به اندازه ی FZ40 قوی نیست ... ولی مشکلی که هست اطلاع زیادی در مورد کیفیت عکس و فیلمش ندارم و به همین دلیل از دوستان کمک میخوام ... FZ40 عکساش عالیه ... شاید یه خورده نسبت به FZ35 نویز داشته باشه ولی شفافیت رنگاش عالیه ... عکسها رو بی روح نشون نمیده و بی دلیل هم شادابشون نمیکنه (با FZ35 مقایسه کردم) ... قیافه ی FZ40 هم دلپذیر تره و به نظر میاد خوش دسته ... زومشم هر چند نسبت به SX30 کمه ... ولی کفاف میده ... از همه مهم تر بودجم بهش میخوره ...

حالا باز با این همه اینور و اونور بین FZ40 و SX30 تردید دارم ... لطفا منو راهنمایی کیند ... plz
    باید ببینی اگر کدوم نباشه بیشتر ازیت میشی (زوم فلش ...)
    بازم میگم هم SX30 ارزش داره هم FZ40 ,با قیافه میشه کنار اومد وزن هم دیر یا زود عادت میکنی اما اگر بعدا زوم بیشتر خواستی نمیشه کاریش کرد یا اگر بعدا فلش قوی تر خواستی نمیشه بیشترش کرد (SX30 میشه)
    امااااااااااا اگر زومه FZ40 کفاف میده و پولت بهش میخوره پس FZ40 برای تو بهتره
    یا صبر کنی تا قیمت ها پایین تر بیاد و کم تر به پول فکر کنی

Last edited by ELSIN; 28-10-2010 at 12:19.

6. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون از اطلاعات شما
    من که شخصا موندم Fz40 یا SX30 ولی منتظرم دوستان اول بخرن و بگن

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

باید ببینی اگر کدوم نباشه بیشتر ازیت میشی (زوم فلش ...)
    بازم میگم هم SX30 ارزش داره هم FZ40 ,با قیافه میشه کنار اومد وزن هم دیر یا زود عادت میکنی اما اگر بعدا زوم بیشتر خواستی نمیشه کاریش کرد یا اگر بعدا فلش قوی تر خواستی نمیشه بیشترش کرد (SX30 میشه)
    امااااااااااا اگر زومه FZ40 کفاف میده و پولت بهش میخوره پس FZ40 برای تو بهتره
    یا صبر کنی تا قیمت ها پایین تر بیاد و کم تر به پول فکر کنی

مچرکم ELSIN ...
    اینو خودمم میدونم که باید ببینم کدوم اگه نباشه اذیت میشم ! ... ولی بازم میگم چیزی که از SX30 نمیدونم و بررسی نکردم و واسه همین از شما خواستم کمکم کنید کیفیت عکس و فیلم SX30 هستش ... نه زوم و فلش و قیافه ... اینقدرا ازم برمیاد که بتونم اینا رو خودم تشخیص بدم ! ... من فقط بیت تفاوت عکس و فیلم SX30 با FZ40 موندم ... اگه لطف کنید و در این مورد این دو تا رو بررسی کنید ممنون میشم !

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

همون لینکی که تو چت بهت دادم من فقط همونو دارم

10. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

پیشنهاد من FZ40 بدلیل قیمت پایینتر و کیفیت فیلم و عکس بهتر
    که اگر نباشه بدتر نیست مخصوصآ فیلم برداری
    همونطور که FZ35 از X20 بهتره

12. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

پیشنهاد من FZ40 بدلیل قیمت پایینتر و کیفیت فیلم و عکس بهتر
    که اگر نباشه بدتر نیست مخصوصآ فیلم برداری
    همونطور که FZ35 از X20 بهتره
    ممنون از راهنماییتون ... خودمم به این نتیجه رسیدم و تایید میکنم ... و اضافه میکنم : FZ40 به دلیل فلاش قوی تر ... چون اگه این یه ذره فلاش نباشه تمام عکسایی که تو شب گرفته میشه تاریک میفتن ... و هم چنین باطری خوب .
    Last edited by H@di Soft; 28-10-2010 at 21:30.

14. این کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    شخصی تو سایت دی جی کالا نوشته بود به دلیل سنسور کوچیک این دوربین در موقع زوم خیلی زیاد انگار با گوشی چینی عکس گرفته شده
    شما تایید میکنید نظر این شخصو؟

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام دوستان
    شخصی تو سایت دی جی کالا نوشته بود به دلیل سنسور کوچیک این دوربین در موقع زوم خیلی زیاد انگار با گوشی چینی عکس گرفته شده
    شما تایید میکنید نظر این شخصو؟
    کدوم دوربین رو ؟
    البته کیفیت عکس موقع زوم اونم زوم بالا یه کمی افت میکنه ولی نه در اون حد

17. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •