تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: مشاوره زندگی( شدیدا راهنمایی میخوام)

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض مشاوره زندگی( شدیدا راهنمایی میخوام)

با سلام

بزارید اول خودمو معرفی کنم
    اسم امید هست اهل بندر عباس هستم 18 سال سن دارم در دوره پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و از 3 راهنمایی به کار های ازاد اشتغال و حتی تجارت و حتی فروشگاهای اینترنتی هم کار کردم( خودم هم وب سایت دارم به سیستم vb هم وارد هست)

به درس علاقه ندارم البته با این وجود تا حالا تو هیچ کلاس و درسی نماندم و علاقه شدید به کار و تجارت دارم
    .از خودم تعریف نمیکنم ولی استعداد خاصی در کسب و کار و تجارت دارم ......( اینو خیلی ها بهم گفتم)

چندین بار هم کشور خارجی رفتم ( دوبی) و معمولا خریدو فروش رو اینطور که خودم دیدم میتونیم جنس را وارد کنم

حالا قصد دارم ترک تحصیل کنم و بلا فاصله سربازی برم و بعد هم به کاری که علاقه دارم به پردازم

به نظرتون کار درستی دارم میکنم ؟ درس بخوانم؟ لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چطوری خانوادم رو روشن کنم که من به درس علاقه ای ندارم

لطفا راهنمایی کنید...

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

به نظرتون کار درستی دارم میکنم ؟ درس بخوانم؟ لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چطوری خانوادم رو روشن کنم که من به درس علاقه ای ندارم
    به نظر من یه مدرک پیام نوری ... غیر حضوری چیزی بگیری بهتره ازینکه کلا هیچی نداشته باشی

پروفشنال آرشین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام

اسم امید هست اهل بندر عباس هستم 18 سال سن دارم در دوره پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و از 3 راهنمایی به کار های ازاد اشتغال و حتی تجارت و حتی فروشگاهای اینترنتی هم کار کردم( خودم هم وب سایت دارم به سیستم vb هم وارد هست)

به درس علاقه ندارم البته با این وجود تا حالا تو هیچ کلاس و درسی نماندم و علاقه شدید به کار و تجارت دارم
    .از خودم تعریف نمیکنم ولی استعداد خاصی در کسب و کار و تجارت دارم ......( اینو خیلی ها بهم گفتم)

چندین بار هم کشور خارجی رفتم ( دوبی) و معمولا خریدو فروش رو اینطور که خودم دیدم میتونیم جنس را وارد کنم

حالا قصد دارم ترک تحصیل کنم و بلا فاصله سربازی برم و بعد هم به کاری که علاقه دارم به پردازم

لطفا راهنمایی کنید...
    اگه سرمایه داری ومطمئنی که موفق میشی و بازار هدفت تو این 2 سال لطمه نمی بینه برو دنبال کار !
    ولی با این وضع تحریم معلوم نیست دبی 2 سال دیگه همین دبی باشه
    من جای تو بودم اگه نیاز مالی نداشتم درسمو میخوندم

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مسلما هر چی به خانواده بگی ، قبول نمی کنن ، عادت شده برای خانواده ها که بچشون دکتر مهندس بشه

همونطور که دوستان گفتن اگه بتونی در کنار درست کار کنی خیلی بهتره ، زیاد هم نمی خواد سخت بگیری ، پیام نور باشه که کمتر وقتت رو بگیره

در مورد سربازی هم کاملا درست فکر کردید ، من خودم بعد از لیسانس رفتم سربازی ، خیلی موقعیت ها رو از دست دادم ، ولی اگه قبلش بری سربازی دستت بازتره

در مورد درس و کار هم سلیقه ای هست ، بعضی ها با درسشون می تونن پول در بیارن و خیلی ها نه

بازار برای پول در آوردن خیلی بهرته ، فرقی هم نمی کنه توی چند سال آینده وضع تحریم چطور بشه ، مسلما قانونی که نمی خوایین وارد کنید . جنست رو با تضمین میدی دست چترباز ، نهایتش 2 روز بعد تحویل می گیری .

دبی نشد ، چین ، تایلند و N تا کشور دیگه . به نظرم بهترین فکر رو کردی ، فقط قبلش با یک مشاور در مورد راضی کردن خانوداه مشورت کنی ضرر نمی کنی

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

تو این مملکت هیچی حساب کتاب نداره،شدیدا هم مردم هم شرکت ها مدرک گرا هستن
    به نظرم حتما حتما یه مدرک بگیر و در کنارش به حرفه ی مورد علاقت هم بپرداز،فقط مدرک رو داشته باش،چون هم رو پرستیژ اجتماعیت اثر میذاره هم اینکه تو آینده بالاخره تو زمان ازدواجت اسمش به اینه که هم پول داره هم سواد (ببخشید انقد صریح گفتم اما متاسفانه اینا واقعیات جامعس)

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام

لطفا راهنمایی کنید...
    به نظر من اگه به درس علاقه نداری بیخیال شو الان من کسی رو میشناسم سیکل هم نداره اما حداقل برجی 3 تومن داره

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

دوست عزیز چتر باز یعنی قاچاق چی

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض

به نظر من هم بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه يك رشته مرتبط با تجارت (مثلا مديريت مالي يا مديريت بازرگاني) كه زياد هم سخت نباشه توي پيام نور بخوني و تمركزت رو بذاري روي كارت . و وااااقعا توصيه ميكنم اگر به درس علاقه نداري روش تمركز نكن ،‌4 سال واسه يك ليسانس وقت ميذاري و ليسانس هيچ فرقي با ديپلم نداره . ولي فكر كن الان كه 18 سالته ،‌اون موقع شدي 22 -3 ساله و 2 سال هم بري خدمت ،‌25 سال ،‌تا يه كار راه بندازي 28-9 سال ،‌بعد زن و زندگي و ... اگه بهت بدن توي اون سن و ...

در يك كلام اگر قصدت اينه كه درس رو تا دكترا ادامه بدي بخون . والا نه .

البته اگر پيام نور باشه كه در كنارش به همه كارهات برسي بد نيست كه اون هم به نظرم اول برو خدمت و بعد برو ...

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

دوست عزیز چتر باز یعنی قاچاق چی
    البته قاچاق كالا ،‌نه مواد مخدر :دي

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مدرک داشتن دلیل بر تضمین کار دار شدن نیست.اما مدرک یه خوبی داره اینه که فردا پس فردا جلوی زن و بچه و فامیل ناخودآگاه خجل نمیشید.اگه تونستید یه مدرک حداقل فوق دیپلم را بگیرید.علمی کاربردی،پیام نور،...

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

من اگه بودم تا بیشتر از دیپلم ادامه نمیدادم.اگه مطمئنی کار درست و داری انجام میدی برای حرف مردم خیلی ارزش قائل نشو.
    البته اگه واقعا تاجری این کارو بکن !

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

من هم توصیه میکنم برو دنبال علاقه ات. درس خوندن، زور زوری نمیشه. ممکنه زده بشی و اونوقت چشم باز میکنی و میبینی که چند سال از عمرت الکی هدر رفته.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •