تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: سراب

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض سراب

تازه عضو شدم و روز اول خیلی خوش حال شدم و به نظرم رسید که سایت بسیار خوب و جالبی پیدا کردم اما انگار برای تازه واردان جای خوب و جذابی به نظر نمیاد و باید کلی خون دل خورد تا بت اجازه بدن سوالات مستقیم برای دید عموم به نمایش در بیاد تا بتونی جوابی بگیری .به قسمت مدیریت هم دسترسی نیست و اصلا سایت مثل شهری میمونه که خیلی جمعیت داره و خیلی خبرا توش هست اما آدم تازه وارد مث یک نابینا و ناشنوا میمونه و نه وجود کسی رو حس میکنه و نه بش اجازه حرف زدن میدن و... برای تازه واردان از یک پیام خوش آمد گویی ساده هم خبری نیست تا عضو جدید احساس گرمتری در محیط سیت پیدا کنه و با محیط مانوس بشه از همین اول..میخوای مشکلاتت رو بادیگر دوستان که آن لاین هستن مطرح کنی اما مجاز به ارتباط باشون نیستی .یه راهنمای ساده ی نوشتاری هم نیست تا بت بگه بابام این سایت نحوه ی کارش این طوریه ..این طوری نیست..این برای کسایی که وقت زیادی ندارن و مجبورن با وقت کمشون به سایت یه سری بزنن و جواب سوالاشون رو بگیرن و از سایت استفاده کنن هیچ خوب نیست.
    الان حدود هشت سوال ساده و ابتدایی در مورد کامپیوتر و مشکلاتی که دارم مطرح کردم اما همشون در وزارت فرهنگ و ارشاد سایت متوقف شدن...از دوستان انتظار دارم حالا که مدیریت سایتی این چنین رو بر عهده گرفتن و این کار بسیار پسندیده هست لا اقل فکری به حال افراد تازه ای که عضو میشن و ادامه ی حیات آینده ی سایت با عضویتشون و فعالیتشون در سایت رابطه ی مستقیم داره بکنن.
    سپاسگزارم ..(اگه کسی این نوشته رو البته بخونه که شاید نود درصد مطمئنم کسی نخواهد دید این رو )

خدانگهدار

پروفشنال هشت بهشت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام .

هرچند چند روزی از ارسال این " دردنامه " شما میگذره ، ولی برای اینکه دلخوری نمونه چندتا مطلب رو میگم .

1- طرز استفاده ار فروم در یک فایل pdf توضیح داده شده . اگه جستجو می کردین یا می پرسیدین ، پیداش میکردین .
    http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=165140

2- در مورد محدودیت ها ، این لینک رو ببینید . توضیح یکی از قدیمی های فروم p30 :
    http://www.forum.p30world.com/showpost.php?p=5653966&postcount=214

خیلی سخت نگیرین .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام خسته نباشين،من پست بالا رو خوندم و لينكي كه فرمودين(مشاهده پست منفرد) رو نگا كردم،دقيقا مطالبشون درسته ولي اي كاش ميشد تو پروف آشنايان (يعني دوستاني كه آد ميكنيم )لاأقل چيزي نوشت و سوالاتمونو مطرح كرد ،من فكرميكنم اينطوري آدم زودتر جواب سوالاتشو ميگيره!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

آره منم هم از محدودتی ها به شدن ناراضی بودم ولی خوب دیگه بزرگ شدیم!!!!!!
    نه خداییش قبول دارم فروم مانند سراب هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    17آباد

پيش فرض

سلام...
    آقایون لطفا تند نرین
    بهتر از این انجمن رو هیچ جایی گیر نمیارین!

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شما اینجا باید یادبگیری وابسته ی هیچ کسی نباشی
    به خاطر خودت فعالیت کن
    هیچ وقت فعالیتت واسه دوستی و وقت تلف کردن نباشه
    چون کسی برای دوست شدن در اینجا نیست
    اینجا یک کتابخانه یا یک آزمایشگاه یا یک نمایشگاهه که باید ساکت بیایی و بری و سکوت رو رعایت کنی
    مرسی

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

سلام...
    آقایون لطفا تند نرین
    بهتر از این انجمن رو هیچ جایی گیر نمیارین!
    ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    17آباد

پيش فرض

...
    منظور؟
    Last edited by ALI-17; 09-01-2011 at 01:21.

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

شما اینجا باید یادبگیری وابسته ی هیچ کسی نباشی
    به خاطر خودت فعالیت کن
    هیچ وقت فعالیتت واسه دوستی و وقت تلف کردن نباشه
    چون کسی برای دوست شدن در اینجا نیست
    اینجا یک کتابخانه یا یک آزمایشگاه یا یک نمایشگاهه که باید ساکت بیایی و بری و سکوت رو رعایت کنی
    مرسی
    من برای دوستی نیومدم .فقط علت اینکه انقدر عجله داشتم و دارم این بود که سریع تر به جواب سوالاتم بتونم برسم .

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من برای دوستی نیومدم .فقط علت اینکه انقدر عجله داشتم و دارم این بود که سریع تر به جواب سوالاتم بتونم برسم .
    حتی وقتی تو کتابخونه ای جایی عضو میشی یه دو سه روز اونجا دنبال سوالت میگردی
    اول جای کتابهای مورد نظرت رو از مسئولش میپرسی نشون میده و میری مشغول میشه به گشتن و بعد از مدتی پیدا میکنی
    کتابخونه/آزمایشگاه/نمایشگاه /و... چون اعضاش زیاده و یا مراجعه کننده ی زیادی داره اول مسئولش زیر نظرت میگیره بعد از مدتی که قابل اطمینان بودی و مشکوک نزدی دیگه آزادی و قابل اطمینان
    اینجام دقیقا همین طوریه دیگه.جای خوبیه .در کل هر جا عضوش زیاد بود ، مدت زمان رسیدن به پاسخگویی هم زیاد خواهد بود

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •