تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 61

نام تاپيک: میخوام نمایندگی یک برند معروف پوشاک رو بگیرم شما چی پیشنهاد میکنین؟

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض میخوام نمایندگی یک برند معروف پوشاک رو بگیرم شما چی پیشنهاد میکنین؟

سلام!دوستان من میخوام نمایندگی یک برند پوشاک معروف رو بگیرم(مثل Giorgio Armani-Levi's-Tommy Hilfiger,...)

شما چی میگین؟؟
    در ضمن اینم بگم که ما کیف و شال و.. زنونه هم دارم!یعنی هم مردونه هم زنونه!حالا شما چی میگین؟

در ضمن من نظرم روی جورجیو ارمانی هستش!
    درضمن لطف کنین به سوالات زیر هم جواب بدین!مرسی

سلام.خواهشا به پرسش نامه زیر به دقت پاسخ دهید و پاسخهایی صحیح بدهید تا بتوانیم در انتها به نتیجه ی دلخواه برسم(برسیم)

1-چقدر با برند جورجیو آرمانی(Giorgio Armani) اشنا هستید؟برند لباس هستش!
    2-چقدر برند لباس در انتخاب شما تاثیر دارد؟
    3-ایا فقط از برندهای شناخته شده تر خرید میکنین یا برندهای دیگه هم اعتماد میکنین؟
    3-معیارهای شما در خرید لباس چیه؟اگه لازمه مثال هم بزنین
    4-ایا حاضر هستین برای لباسی که چشم شما رو گرفته پول زیاد هم بپردازین؟
    5-فروشنده خانوم یا اقا؟
    6-چه ویژگی یک فروشگاه پوشاک باید داشته باشه که شما دوباره و دوباره از انجا حرید کنین؟
    ------
    به موارد زیر از0 تا 10 نمره بدید و بگید چطور باید باشه

7-برخورد با مشتری؟
    8-قیمیتهای مغازه؟
    9-تنوع جنس؟
    10-جذابیت های جانبی مغازه نظیر نورپردازی و...؟
    11-دکور؟
    12-ایا ارزان بودن نسبی قیمتها(نسبت به بازار)این فکر رو در شما تدایی میکند که جنسها بنجول هستن؟

اگه نظر شما روی برند دیگریست دلایل خود و نکات + و - رو بگین!

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

1- کدوم شهر ؟

2- به نظر من پیشنهاد نمیشه ، این مارک های که شما نوشته اید قیمت هاشون چندان برای ایرانی ها معقول نیست و در ضمن همه مارک پوش نیستند ، تن خور کارهای مارک با بقیه کارها فرق داره .

توی تهران شاید ولی برای شهرستان اگه می خوای بگیری ، یه نمایندگی بگیر که قیمتهاش معقول تر باشه ، مثلا جیوردانو ، البته این رو نمی تونی بگیری ( فکر کنم) چون قبلا گرفته اند ، البته شاید انحصاری نباشه

Tommy Hilfiger که آمریکایی هست ، همینطوریش IP ایران رو تحریم کرده

Levi's هم زیاد با کارهاش حال نمی کنم ، اصلا شلوار لی هاش یه جورین ، برای افراد میانسال خوبه تا جونا

شلوار لی diesel خوبه ولی قیمتهاش بالاست .

همه اینا به کنار ، برای اینکه اینا بهت نمایندگی بدهند حداقل یه مغازه 100 متری باید داشته باشی .

ولی اگه می خوای نمایندگی بگیری بیا و نمایندگی مارک های مثل lc waikiki یا collezione بگیر ، خیلی بهترند ، شاید مارک هاس شناخته شده ای نباشند ولی هم کیفیت کارهاشون خوبه

هم قیمتهاشون معقول تر هست و هم تنوع کاریشون در مقابل اون برندهای که شما گفتید خیلی بالاتر هست .

خوده شما حاضرید برای تی شرت زیر چقدر پول بدید ؟

در آخر چقدر سرمایه دارید ؟
    Last edited by jooya; 27-12-2010 at 02:13.

3. 2 کاربر از jooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

سلام ...........

کاملا با کار با یک یا دو برند موافقم و به نظرم میگیره............

من وقتی لباسی رو با مارک اصلی میخرم و ازش راضیم مطمئنا سعی میکنم دفعه بعد دنبال همون مارک باشم که تنوع و جنس با کیفیت از دلایلشه..........

من خودم از مارک های D&G و Boss استفاده میکنم..............

و دیگه اینکه .........

7-10
    8-8
    9-9
    10-7
    11-7

12-نه من قیمتها رو با جنس مقایسه میکنم..............
    موفق باشی.........

5. این کاربر از greena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

به نظر من مهمترین چیز شهر و منطقه ای که میخواید فروشگاه بزنید بالاخره لباس مارک گرونتره و مشتری خاص خودشو دار
    من از مارک Giorgio Armani فقط2,3 تا شلوار داشتم که بد نبودن
    درباره مارک Levi's باید بگم مشتری خاص خودشو داره اکثر شلواراش ساده و بدون سنگ شور,البته مارک با سابقه ای هست
    چند تا تیشرت خیلی خوشگلم ازش دارم,کلا مارک همه پسندی نیست و بیشتر کلاسیکه
    Tommy مارک خوبی هست ولی نمیدون چرا ازش لباسی نداشتم(واقعا چرا؟!)
    درباره فروشگاهم باید بگم من تقریبا هیچ وقت از جایی که همه چیز میفروشه خرید نمیکنم,من الان 7,8 ساله همه لباسامو
    حتی کفشو(البته اگه شرت و جورابم بیاره ازش میخرم)از یه مغازه میخرم
    مگه اینکه چشمم لباس دیگه ای رو بگیره که از جای دیگه خرید کنم
    درباره مارک diesel که دوستمون گفتن باید بگم الان تو هر مغازه ای میری نصف شلواراش دیزله ,مثل پشکل فراوونه
    اتفاقا الان یه شلوار دیزل دارم مثل این عکسی که دوستمون تو پست بالا گذاشتن(فقط یکم زده داره و رنگ نخشم مثل شلوار بالاست فقط 3 خطه و در جیب عقبشم بالاش چرمه)
    بریم سر ماک مورد علاقه من یعنی CANCEL شلواراش به نظر من خیلی خوش برش و خوشگلن,من چند تا شلوار و چند تا پیراهنه ناز از این مارک دارم
    بریم سراغ سوالاتت
    1-چقدر با برند جورجیو آرمانی(Giorgio Armani) اشنا هستید؟برند لباس هستش!
    بله برنده لباسه و من ازش شلوار داشتم,تجربه دیگه ای ازش نداشتم
    2-چقدر برند لباس در انتخاب شما تاثیر دارد؟
    خیلی کم,دوخت و برش لباس ,جنسش و قیمتش واسم مهمه
    3-ایا فقط از برندهای شناخته شده تر خرید میکنین یا برندهای دیگه هم اعتماد میکنین؟
    نه مارکی که لباس خوب داشته باشه رو میخرم
    3-معیارهای شما در خرید لباس چیه؟اگه لازمه مثال هم بزنین

تو سوال 2 جواب دادم
    4-ایا حاضر هستین برای لباسی که چشم شما رو گرفته پول زیاد هم بپردازین؟

قطعا
    5-فروشنده خانوم یا اقا؟
    فکر کنم اقا بهتر باشه,ولی صاحبهای مغازه فروشنده خانمو ترجیح میدن
    6-چه ویژگی یک فروشگاه پوشاک باید داشته باشه که شما دوباره و دوباره از انجا حرید کنین؟
    لباس خوب,برخورد خوب فروشنده و قیمت مناسب
    اگه 2 تا فاکتور اول نباشه قطع دیگها پامو تو مغازه نمیزارم
    البته من مغازه کوچیکو به فروشگاه بزرگ ترجیح میدم
    این مغازه ای که الان 7,8 ساله از اونجا خریدم میکنم اینقد راحت هستم که اگه از یه لباس خوشم نیومد بعد یه هفته میرم پسش میدم یا پول لباسایی که شب عید خردمو هنوز کامل ندادمالبته الان دیگه با صاحب مغازه رفیق شدیم

7-برخورد با مشتری؟
    8-قیمیتهای مغازه؟
    9-تنوع جنس؟
    10-جذابیت های جانبی مغازه نظیر نورپردازی و...؟
    11-دکور؟
    12-ایا ارزان بودن نسبی قیمتها(نسبت به بازار)این فکر رو در شما تدایی میکند که جنسها بنجول هستن؟
    7.خیلی واسم مهمه اگه خوب نباشه حتی اگه هلاکه یه لباسم شده باشم راحت قیدشو میزنم
    8.توی انتخاب خیلی تاثیر گذاره
    9.مهمه
    10.خیلی واسم مهم نیست
    11.مثل بالا
    12.اگه جنسو بشناسم اصلا همچین فکری نمیکنم

7. 2 کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوستان!

قبل هر حرفی از اینکه نظراتتونو گفتین ممنونم

خب بریم که هم جواب سوالای شمارو بدم و هم اطلاعات رو کامل کنم

درضمن من این مارکهارو برای مثال نوشتم!نه اینکه بخوام نمایندگی اینارو بگیرم(اینقدرها هم پولدار نیستم که بخوام از چند برند نمایندگی بگیرم)
    کدوم شهر ؟
    اراک دیگه .استان مرکزی

یه نمایندگی بگیر که قیمتهاش معقول تر باشه ، مثلا جیوردانو
    این چطوریه؟ببین من هنوز برند خاصی رو انتخاب نکردم.دارم از شما میپرسم که با توجه به جمیع جوانب چیرو انتخاب کنم!!!

در آخر چقدر سرمایه دارید ؟
    حدود20-30 تومن.البته اینم بگم که بچه مایه دار نیستما!!با کلی امید و ارزو این پولو از اینو اون جمع کردم!

به نظر من مهمترین چیز شهر و منطقه ای که میخواید فروشگاه بزنید بالاخره لباس مارک گرونتره و مشتری خاص خودشو دار
    توی اراک دارم میزنم!منطقه اش هم خیلی خوبه.
    خب ما همه جوره جنس رو تامین میکنیم که هرکس بتونه چیزیو که میخواد بتونه بخره!

درباره فروشگاهم باید بگم من تقریبا هیچ وقت از جایی که همه چیز میفروشه خرید نمیکنم,
    چرا؟؟
    =====================================
    خب دوستان من یه توضیحی بدم!
    الان شما هرجا بری میبینی که هرکی یه مغازه گرفته و توشو لباس زده.من نمیخوام راه مثل اونارو برم!به نظرم کار خاص اگه کسی بکنه بهتر از اینه که بره پیروی کنه از بوتیکای دیگه ای که جنسای همشون یکیه!!!(کسی شاکی نشه .منظوری نداشتم!!)

من از سبک کیفای زنونه ای که chanel , gucciمیزنه خیلی خوشم امد!احتمالا از کیفاشون میارم

درضمن یکی از فامیلای ما نمایندگی انحصاری پیرگاردین رو گرفته و به قول خودش قراره بترکونه!!

خب راجبه برند صحبت کنیم!چی خوبه؟؟برای من معروفیت مهم نیست (یعنی زیاد مهم نیست)! تنوع و کیفیت مهمه!

ایا گرفتن نمایندگی اشتباهه؟؟؟

Last edited by t.sunami; 27-12-2010 at 22:20.

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کسی از دوستان به دل نگیره :

من الان متوجه شدم ، کلا شما می خوای یه بوتیک بزنی کار خوب بیاری ، من فکر کردم اورجینال می خوای کار کنی !

این دوستانی هم که بالا اومدن و نظر دادن اکثر کار ریمارک خریدند . من خودم بوتیک دارم . اون دوستمون که می گند کار دیزل همه جا هست ، اونا اکثر کار ترکیه و تولیدی های تهران هست .

نمایندگی دیزل توی تهران هست خواستید ادرس بدم برید ، قیمت شلواراش زیر 200 هزار تومن نیست . این کارای که می بینید توی اکثر مغازه ها هست و قیمتی بین 50 تا 120 دارند اینا اکثرا کار ترکیه هست و همه ریمارک هستند .

=====

در آخر اگه می خوای یه بوتیک خوب بزنی بهت می گم چی کار کنی ( PM بده) ، چون با 20-30 تومن که نمیشه نمایندگی گرفت . من این سری که رفتم ترکیه 10 میلیون خرید کردم کلا فکر می کنی چقدر شده همش 20-30 جین شلوار لی و 200-300 تا پیراهن

یه چیزه دیگه تا حالا توی کار پوشاک بودی یا نه ؟

این تی شرت هم که اینجا گذاشتم برای اینه که بدونی اگه بخوای همچین مارک های بیاری نمی تونی بفروشی

قیمت این تی شرت 100 هزار تومن هست

10. این کاربر از jooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

من خیلی تو نخ نمایندگی نیستم
    ولی بعید میدونم گرفتن نمایندگی و اوردن جنس ارجینال کار راحتی باشه و مطمینم که با سرمایه شما شدنی نیست
    سرمایه شما برای این کار مناسب نیست,البته اگه از خودتون مغازه و جا داشته باشید خوب کلی جلو میوفتین
    شما میخواید همه جنسی بیارید فقط پول جنسای که باید تهیه کنید 20.30 ملیونه
    هزینه مغازه رهن و کرایش,هزینه دکور,و کلی هزینه پیش بینی نشده دیگه
    سعی کن در موردکاری که میخوای بکنی حسابی تحقیق بکنی که خدایی نکرده سرمایت سوخت نشه دوست عزیز
    Last edited by Amir..H; 28-12-2010 at 01:19.

12. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

کسی از دوستان به دل نگیره :

من الان متوجه شدم ، کلا شما می خوای یه بوتیک بزنی کار خوب بیاری ، من فکر کردم اورجینال می خوای کار کنی !

این دوستانی هم که بالا اومدن و نظر دادن اکثر کار ریمارک خریدند . من خودم بوتیک دارم . اون دوستمون که می گند کار دیزل همه جا هست ، اونا اکثر کار ترکیه و تولیدی های تهران هست .

نمایندگی دیزل توی تهران هست خواستید ادرس بدم برید ، قیمت شلواراش زیر 200 هزار تومن نیست . این کارای که می بینید توی اکثر مغازه ها هست و قیمتی بین 50 تا 120 دارند اینا اکثرا کار ترکیه هست و همه ریمارک هستند .

=====

در آخر اگه می خوای یه بوتیک خوب بزنی بهت می گم چی کار کنی ( PM بده) ، چون با 20-30 تومن که نمیشه نمایندگی گرفت . من این سری که رفتم ترکیه 10 میلیون خرید کردم کلا فکر می کنی چقدر شده همش 20-30 جین شلوار لی و 200-300 تا پیراهن

یه چیزه دیگه تا حالا توی کار پوشاک بودی یا نه ؟

این تی شرت هم که اینجا گذاشتم برای اینه که بدونی اگه بخوای همچین مارک های بیاری نمی تونی بفروشی

قیمت این تی شرت 100 هزار تومن هست
    دوست من شنونده باید عاقل باشه وقتی من میگم شلوار دیزل مثل پشکل زیاده معلومه منظورم
    دیزل اورجینال نیست به نظرت چند درصد افراد سراغ ارجینالش میرن که تازه بخواد توی مغازه ها هم زیاد باشه

در آغاز فعالیت kajmor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

من اگه بجات بودم نمایندگی آرمانیو می گرفتم.همین!

15. این کاربر از kajmor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

من اگه بجات بودم نمایندگی آرمانیو می گرفتم.همین!
    چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    =============
    دوستان میگید یعنی با 20 - 30 تومن نمیشه نمایندگی گرفت؟؟
    من که نمیخوام انحصاری کار کنم!تازه اگرم میخواستم انحصاری استانی بگیرم طبق تحقیقاتم حدود35 تومن لازم داشت!

پس یعنی بیخیال نمایندگی؟

درضمن اون طور که من فهمیدم نمایندگی همه جوره ساپورت میکنه!مثلا دکور یا مثلا همه جوره توی خرید باهات راه میاد!
    نمیدونم والا!یعنی اینطوری نیست؟

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •