تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: ماشین حساب TI-Nspire CAS Touchpad و یا TI-89 Titanium

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض ماشین حساب TI-Nspire CAS Touchpad و یا TI-89 Titanium

سلام دوستان. سال جدید رو به شما تبریک میگم.
    می خواستم یک ماشین حساب مهندسی خوب بخرم که توی کل دانشگاه بدردم بخوره. به نظر شما بین این دو مدل TI-89 Titanium و TI-Nspire CAS Touchpad کدوم بهتره؟ کسی از قیمت TI-Nspire CAS Touchpad خبر داره؟! من مدل TI-89 Titanium رو پرسیدم 275 هزار تومن بود. به نظر شما چقدر اختلاف قیمت دارند؟!

چقدر سوال پرسیدم
    ممنون از جواب هایی که میدید.

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

سلام دوستان. سال جدید رو به شما تبریک میگم.
    می خواستم یک ماشین حساب مهندسی خوب بخرم که توی کل دانشگاه بدردم بخوره. به نظر شما بین این دو مدل TI-89 Titanium و TI-Nspire CAS Touchpad کدوم بهتره؟ کسی از قیمت TI-Nspire CAS Touchpad خبر داره؟! من مدل TI-89 Titanium رو پرسیدم 275 هزار تومن بود. به نظر شما چقدر اختلاف قیمت دارند؟!

چقدر سوال پرسیدم
    ممنون از جواب هایی که میدید.
    سلام,سال نو مبارک
    مطمئنی ti-89 بدردت میخوره؟!!!خیلی پیشرفته است...با توجه به رشته تحصیلی و مقطعی که توش درس میخونی بخر نه با امکانات زیاد ولی به درد نخور!

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام,سال نو مبارک
    مطمئنی ti-89 بدردت میخوره؟!!!خیلی پیشرفته است...با توجه به رشته تحصیلی و مقطعی که توش درس میخونی بخر نه با امکانات زیاد ولی به درد نخور!
    نههههههههههههه من همینو میخوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

TI-Nspire CAS Touchpad مدلش دقیقا یادم نیست اگه همون باشه که دارای صفحه رنگیه قیمتش حدود 290 تومان هست.حرف نداره. اگه ارشد میخونی که لازمه شک نکن.تو دوره کارشناسی بدرد میخوره بستگی به استاد و سر جلسه امتحان داره.

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

مدلش صفحه رنگی TI-Nspire cx CAS

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

زنگ زدم نمایندگی میگه قیمت جفتش 265 تومن هست (!). تعجب کردم قیمت جفتش یکیه!
    به نظر شما کدومش بهتره؟ راستی سر جلسه امتحان می زارن این ماشین حسابا استفاده کرد؟
    یادم رفت بگم ترم 2 کارشناسیم من
    Last edited by M.Amorous; 02-04-2012 at 09:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

تو کارشناسی نمیشه به قطع گفت بستگی به رشته،استاد،درس داره .این مدل رنگی چون فایل pdf میخونه قطعا اگه جزوه باز نباشه ممنوع میشه.

7. این کاربر از mohsenmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

هر دو این ماشین حسابا جز بهترین ماشین حسابای موجوده من TI Nspire CAS دیدم و کمی هم باهاش کار کردم فکر کنم مدل جدیدتری نسبت به TI 89 هست کار باهاش اصلا سخت نبود و خودم درنظر دارم که در اولین فرصت تهیه کنم
    ماشین حساب جدا از این که چه مدلی باشه باید کاراییشو یاد گرفت

9. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

زنگ زدم نمایندگی میگه قیمت جفتش 265 تومن هست (!). تعجب کردم قیمت جفتش یکیه!
    به نظر شما کدومش بهتره؟ راستی سر جلسه امتحان می زارن این ماشین حسابا استفاده کرد؟
    یادم رفت بگم ترم 2 کارشناسیم من
    آقا نمایندگیش کجاست؟ چند گرفتی بالاخره؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقا نمایندگیش کجاست؟ چند گرفتی بالاخره؟
    سلام. نگرفتم فعلا یه ارزون تر گرفتم تا بعد که لازم شد بگیرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان. سال جدید رو به شما تبریک میگم. می خواستم یک ماشین حساب مهندسی خوب بخرم که توی کل دانشگاه بدردم بخوره. به نظر شما بین این دو مدل TI-89 Titanium و TI-Nspire CAS Touchpad کدوم بهتره؟ کسی از قیمت TI-Nspire CAS Touchpad خبر داره؟! من مدل TI-89 Titanium رو پرسیدم 275 هزار تومن بود. به نظر شما چقدر اختلاف قیمت دارند؟! چقدر سوال پرسیدم ممنون از جواب هایی که میدید.
    سلام مهندس... منم عین خودت برای خرید ماشین حساب کلی تو نت گشتم ولی چیز به درد بخوری گیرم نیمد ولی تو عید همین امسال بالاخره ti nspire cas touchpad خریدم و اما بعد... ti-89 مدل قدیمی کمپانی تگزاس اینسترومنت هست ولی ti nspire cas touchpad جدیدتره پس اگه می خوای بخری دومی بخر از لحاظ کارایی و قدرت پردازش و فضای ذخیره هم ti nspire cas touchpad قوی تره. ولی چیز مهمتری که مطرحه انتخاب بین ti nspire cas touchpad و casio classpad330 هست که یه مقایسه عددی و تجربی بین این دو را بهت ارائه میکنم بعد انتخاب با خودت: casio classpad 330: این ماشین حساب دارای صفحه نمایش لمسی و حافظه عملیاتی 515کیلو بایت و حافظه ذخیره 4 مگابایت است. ti nspire cas touchpad : دارای تاچ پد(موس لپ تاپ) است و حافظه عملیاتی 16 مگابایت و حافظه ذخیره 20 مگابایت را دارد. سایر آمار و ارقام دقیق و همچنین قیمت دقیق و به روز را میتوانید از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت نمایید همچنین میتوانید از این سایت خرید نمایید خود من هم ماشین حساب ti nspire cas touchpad را از این سایت خریدم. تفاوت این اعداد در عمل را به چشم خود دیده ام مثلا برای حل یک معادله مختلط با کلاس پد دوستم حدودا 30 ثانیه زمان لازم بود ولی با ti nspire cas touchpad حدود 7 ثانیه.در ایران بیشتر کلاسپد جا افتاده ولی تگزاس واقعا معرکست به قول یکی از دوستام یه اژدهای خفتست(یا به تعبیر یکی دیگشون خیلی خوف) دکمه های میانبر زیادی داره و ارتباط با نوت بوک هم راحت تر اصلا ظاهر خیلی شیکی داره وقتی دست میگیریش احساس مهندسی بیشتر بهت دست میده مدل ti nspire cas touchpad cx هم اندکی قویتر از ti nspire cas touchpad است و صفحه نمایش رنگی دارد آن زمانی که من ماشین حساب خریدم 60000 تومان گرانتر از ti nspire cas touchpad بود و با یکسری محاسبات اقتصادی من تصمیم به خرید ti nspire cas touchpad گرفتم که فروردین 91 قیمتش 260000 تومان بود الان نمیدونم باید زنگ بزنید مخزن نور بپرسید که مرکز پخش ماشین حسابهای تگزاس در ایران هست. باز هم اگر سوالی داشتید در خدمتیم من خودم ti nspire cas touchpad دارم دوستم هم casio classpad 330 هر مقایسه ای خواستید بگید براتون انجام بدم این هم آدرس ایمیلم ممکن یادم بره به این سایت سر بزنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از kiashagh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •