تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مرکز رشد و حمایت های آن از بازیسازان مستقل

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مرکز رشد و حمایت های آن از بازیسازان مستقل

با سلام خدمت همگی دوستان عزیزم
    من دیروز توسط اقای ایزدی به مرکز رشد دعوت شدم . همونطور که قبلا بهتون خبر داده بودم مرکز رشد جایی هست که برای ساخت بازیهای مستقل و کوچک تاسیس شده و هدفش کمک به بازیسازهای مستقل هست . اگه خاطرتون باشه من حدود 6 ماه پیش بود که خبر ایجاد یک همچین مرکزی رو بهتون دادم ولی ازشون بیخبر بودم تا همین الان. وقتی به اونجا رفتم دیدم مرکز به صورت کامل و با تمامی امکانات راه اندازی شده . مدیریتش هم به عهده آقای ایزدی هست که همتون می دونید از نویسندگان دنیای بازی هست و خیلی از بازیهای مستقل رو ایشون نقد کرده و تا الان هم نظر مثبتی نسبت به بازیهای مستقل داشته .

آقای ایزدی خیلی دوست داشتند که بازیسازان مستقل ما بیشتر از این مرکز استقبال کنند و از من خواستند تا دوستان بازی ساز مستقل رو در جریان این مرکز قرار بدم . طبق صحبتهایی هم که با ایشون داشتم برنامه های خوبی برای بازیسازان مستقل در نظر گرفتیم تا انگیزه و روحیه برای همکاری بازی سازان مستقل با این مرکز داشته باشه . مثلا قرار شده تا همایشهای بازیسازان مستقل برگزار بشه و همچینن مسابقات بازی سازی و ... . من یه لیستی هم از دوستان مستقل که می شناختم به آقای ایزدی دادم که احتمالا براشون دعوت نامه برای شرکت در همایش فرستاده می شه.

باید بگم که کلی هم بحث با آقای ایزدی داشتم سر اینکه سیاست های رشد مثل بنیاد نباشه و ایشون به من اطمینان خاطر دادند که سیاست های مرکز رشد روی به تولید هست و کلا سیاستهای متفاوتی با بنیاد داره و اینکه این مرکز زیر نظر بنیاد هست ربطی به نحوه کار اون نداره و این مرکز کاملا برای افراد مستقل پایه ریزی شده و تنها سهمی که بنیاد در بازیهای مستقل ساخته شده در این مرکز داره قسمتی از حقوق معنوی بازی هست و کل حقوق مادی اون به بازیسازان مستقل می رسه .

و اگه دوستان هم موافقت خودشون رو اعلام کنند انجمن بازیسازان مستقل در حمایت کامل از این مرکز قرار می گیره و به طور کامل رسمی خواهد شد و مانند فیلمسازان فیلم کوتاه که بخشی جدا از فیلمسازان سینما دارند و برای خودشون انجمن و سازمان حمایتی جدا دارند . برای بازیسازان هم همین اتفاق می افته و بازیسازن مستقل جایگاه مستقل و رسمی برای خودشون خواهند داشت.

دوست دارم تمامی دوستان در این بحث شرکت کنند و نظرات خودشون رو در این مورد اعلام کنند . اگه از این اقدام حمایت کنید من هم سعی می کنم در کنار شما باشم و همکاری نزدیکی رو با مرکز رشد داشته باشم تا کلیه وعده ها و ایده آل های ما به حقیقت بپیوندد .

2. 9 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    میتونی در موزد فعالیت هایی که مرکز زشد انجام داده مختصر توضیحی بدی ؟ و اینکه چه برنامه هایی برای بازی سازان مستقل در نطر گرفتند ؟

4. این کاربر از saeedsam7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز مرکز رشد تازه راه اندازی شده و هنوز فعالیتهایی انجام نداده اولین برنامه ای که برای بازیسازان مستقل داره برگزاری یک همایش و جمع کردن بازیسازان مستقل برای آشنایی با این مرکز هست . در اونجا کلیه امکاناتی رو که برای مستقل ها در نظر گرفته توضیح خواهد داد. ولی از برنامه های و امکانات که من اطلاع دارم این هست که همایش ها و مسابقات و جشنواره هایی برای بازی سازان مستقل برگزار خواهد کرد به طوری که اصلا یک جشنواره جدا از بازیهای بزرگ بنیاد برای بازیهای مستقل خواهیم داشت.
    در خود مرکز هم مکان و تجهیزاتی فراهم شده برای دوستان که می خواهند به صورت تیمی کار کنند تا با تیمشون به اونجا بیان و در کنار هم به ساخت بازی بپردازند و البته با بازی سازان مستقل دیگر هم می تونند آشنا بشوند و از مشورت اونها هم در کارشون استفاده کنند.
    برنامه هایی دیگری هم برای مستقل ها در نظر گرفته شده که بزودی اعلام می شود.

دوستان فقط از دکمه تشکر استفاده کرده اند . بچه ها بیان کامل در این مورد صحبت کنیم . دوست دارم کامل بحث رو با صحبتهای شما پیش بریم.

6. این کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مهدیار جان من از که از بازی کشیدم کنار.
    حیف که هیچ جا شانس ندارم...

8. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه عادل سلیمی 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

آقامهدیار میدونی چرا کسی چیزی نمیگه
    آخه همه اون چیزایی که لازمه توی این مرکز باشه هست
    از جمله امکانات برای کار گروهی - ایجاد همایش ها و جشنواره های مستقل و اونایی که گفتی
    من خودم تا وضعیت کنکورم مشخص نشه کلا دور بازی سازی رو خط کشیدم
    انشاءالله امسال وقتی کنکورم رو دادم بعدش در خدمت شما خواهیم بود.
    با آرزوی موفقیت این مرکز و انجمن بازیسازان مستقل

10. 2 کاربر از عادل سلیمی 20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدیار جان من از که از بازی کشیدم کنار.
    حیف که هیچ جا شانس ندارم...
    ای بابا پرویز جان نباید که نا امید شد من و احسان الان 7-8 ساله تو بازی هستیم ولی هیچوقت نا امید نشدم که کار نیست یا امکانات کمه . تازه اونموقع ها اصلا هیچ چیزی نبود الان که همه جا می دونند بازی سازی چیه و بازی ساز کیه. بنیادهای دولتی داره برای حمایت . آموزشهاش خیلی راحت تر تو نت گیر می یاد . راحت تر می تونی برای خودت تیم تشکیل بدی . انجینهای خیلی قوی در دسترس هست الان که وقت نا امیدی نیست دیگه عزیز

آقامهدیار میدونی چرا کسی چیزی نمیگه
    آخه همه اون چیزایی که لازمه توی این مرکز باشه هست
    از جمله امکانات برای کار گروهی - ایجاد همایش ها و جشنواره های مستقل و اونایی که گفتی
    من خودم تا وضعیت کنکورم مشخص نشه کلا دور بازی سازی رو خط کشیدم
    انشاءالله امسال وقتی کنکورم رو دادم بعدش در خدمت شما خواهیم بود.
    با آرزوی موفقیت این مرکز و انجمن بازیسازان مستقل
    می دونم عادل جان ولی می خواستم ببینم چند نفر از دوستان استقبال می کنند و اماده شروع این حرکت هستند . همه ما کلی سعی کردیم که یه همچین امکاناتی برای بازی سازان مستقل ایجاد بشه حالا که همچین امکاناتی ایجاد شده حیفه که دوستان استفاده نکنند و دوستان پایه کار نباشند. من دوست دارم چند بازی کیفیت بالا و جهانی توسط همین دوستان با همکاری همدیگه ایجاد بشه تا ثمره تلاشهای و سختی ها و کمبودهای این چند وقت همگیمون جبران بشه و نتیجه ای گرفته باشیم.
    منتظر شما پس هستم عزیز

12. 2 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

آقا این هنو برپاست؟

14. این کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اره فک کنم

16. این کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

آدرسی شماره تلفنی چیزی؟

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

بچه ها کلاسای انستیتو ی بازی های رایانه ای رو برید خیلی مفیده ... طبقه پایینش همین رشده

19. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •