تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کلاس های آمادگی کنکور ارشد به درد میخورن و چند سوال دیگر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه مانی 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیلی دور از تو ...

پيش فرض کلاس های آمادگی کنکور ارشد به درد میخورن و چند سوال دیگر؟

سلام دوستان
    از چند نفر که ارشد علوم انسانی تو دانشگاه هایی مثل علامه و تهران قبول شدن سوال کردم. اکثرا میگن کلاس کنکور نرو.خودت بشین بخون.
    من آدمش هسستم که روزی ۷ ۸ ساعت درس بخونم اما چون هنرستانی بودم، پایه
    ریاضی ضعیفی دارم
    میخوام توی گروه مدیریت سراسری شرکت کنم.
    با توجه به فرصت حدود ۸ ماهه بنظرتون چیکار کنم بهتره؟ برم کلاس ؟ کدوم کلاس؟
    رشته ای که میخوام رو هم متاسفانه فقط دانشگاه تهران داره و ...
    در آخر من سال بعد همین موقع لیسانسم رو فارغ التحصیل میشم. اگز امسال قبول نشم و سال بعد بخوام برم، بیش از یکسال بین لیسانس و فوق در صورت قبولی فاصله میافته. وضعیت نظام وظیفه من تو اون مدت به چه شکله؟
    خواهش میکنم از مدیران که پستم رو پاک نکنند ..... با تشکر
    Sent from my RM-914_im_mea3_379 using Tapatalk

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

کتاب هایی که برای آمادگی ارشد توسط انتشارات مطرح چاپ شدن، اکثرا کتاب هایی جامع و خودآموز با کلی تست و نکته هستند.
    کلاس های ارشد هم اکثرا وقت تلف کردن و هزینه تلف کردن هست.
    چون اساتیدش معمولا نویسنده همین کتاب های جامع هستند که میان تو کلاس، مطالب کتابشون رو رونویسی میکنند !!!
    تنها شرکت در آزمون های آزمایشی به درد ارشد میخوره و اونم برای مدیریت بهینه زمان.

به نظر من شما با رتبه های برتر ارشد دانشگاه تهران و به صورت حضوری بحث کنید و بعدش منابع رو تهیه کنید.
    حتما قبل از خرید کتاب به اون دانشگاه برین و دانشجوها بهترین راهنمایی هارو بهتون خواهند کرد.
    انتشاراتی مثل پوران پژوهش، راهیان ارشد و مدرسان شریف در هر درسی کتاب های بسیار خوبی دارند.

3. این کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه مانی 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیلی دور از تو ...

پيش فرض

کتاب هایی که برای آمادگی ارشد توسط انتشارات مطرح چاپ شدن، اکثرا کتاب هایی جامع و خودآموز با کلی تست و نکته هستند.
    کلاس های ارشد هم اکثرا وقت تلف کردن و هزینه تلف کردن هست.
    چون اساتیدش معمولا نویسنده همین کتاب های جامع هستند که میان تو کلاس، مطالب کتابشون رو رونویسی میکنند !!!
    تنها شرکت در آزمون های آزمایشی به درد ارشد میخوره و اونم برای مدیریت بهینه زمان.

به نظر من شما با رتبه های برتر ارشد دانشگاه تهران و به صورت حضوری بحث کنید و بعدش منابع رو تهیه کنید.
    حتما قبل از خرید کتاب به اون دانشگاه برین و دانشجوها بهترین راهنمایی هارو بهتون خواهند کرد.
    انتشاراتی مثل پوران پژوهش، راهیان ارشد و مدرسان شریف در هر درسی کتاب های بسیار خوبی دارند.

دوست عزیز مرسی از کمکتون.
    در موزد نظام وظیفه اطلاعاتی ندارید؟
    من ریاضیم کلا ضعیفه. اون رو به نظرتون چیکار کنم؟

دوستان دیگه هم اگه کلاس هایی مثل ماهان و ... رفتن تجربه خودشون رو لطفا بیان کنند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

در حالت کلی:
    1 ساعت حضور در کلاس معادل 2 تا 10 ساعت مطالعه تو خونه هستش.در ضمن درک مطالب تو کلاس عمیق تر هستش و ممکنه نکاتی تو کلاس مطرح بشه که تو کتابا نباشه و به راحتی بهش نرسین.
    پس اگه مشکل مالی ندارین من کلاس رو توصیه می کنم.
    من خودم رشته مهندسی بودم و نمی دونم رشته های انسانی چطورن.
    ولی برا خودم اگه تو شهر ما کلاس کنکور بود ( که فعلا کلاسی نداره ) حتما شرکت می کردم.
    چون یه سری مطالب رو تو کتابها اشتباه عنوان شده بود و یا اینکه طوری هستن که حتما باید تو کلاس توسط مدرس به شما گفته بشه تا عمیق فهم بشه.

در حالت کلی کلاس کنکور مسیر رو برای شما هموارتر میکنه ولی این شما هستین که باید مسیر رو طی کنید.
    پس اگه تو کلاس شرکت کنید و با مطالعه تو کلاس شرکت کنید و همراه کلاس درسا رو مطالعه کنید مطمئن باشین کلاس تاثیر خوبی داره.

ولی خوب خیلی ها بدون کلاس هم نتیجه خوبی میگیرن.

همونطوری که خیلی ها بدون شرکت تو کنکور آزمایشی کنکور رو خیلی خوب میدن.
    ولی من اگه تو کنکور آزماشی شرکت نکرده بودم ، مطمئنا حداقل رتبه ام 2 برابر اینی می شد که شده.

در مورد ریاضی نمی دونم چه مباحثی و تو چه سطحی برای شما مطرح میشه.
    ولی خوب کتاب های درسی رو از پایین شروع کنید و مرور کنید تا بالا و بعدش کتابای کنکور رو بخونید.
    اگه ضریب درس ریاضی زیاد نیست ،به نظر من زیاد روش سرمایه گذاری نکنین و یا اینکه مباحثی که ساده تر هستش و بهتر متوجه شدین رو بخونین.
    چون بیشتر افراد وقت نمی کنن درسای کنکور رو کامل بخونن و همینطور سر جلسه کنکور وقت کم میارن.
    پس سعی کنید درسا رو به ترتیبی بخونید که بیشترین بازدهی رو داشته باشه.
    Last edited by bijandarbari; 20-06-2014 at 16:09.

6. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست عزیز مرسی از کمکتون.
    در موزد نظام وظیفه اطلاعاتی ندارید؟
    من ریاضیم کلا ضعیفه. اون رو به نظرتون چیکار کنم؟

دوستان دیگه هم اگه کلاس هایی مثل ماهان و ... رفتن تجربه خودشون رو لطفا بیان کنند
    من علت اینکه گفتم حضوری بروید چون اونجا رتبه های برتر هستن.
    در چنین فضاهایی اکثرا افرادی که خودشون نتیجه نگرفتن یا دانشگاه های درجه 3 هستن، یکسری شنیده هارو مطرح میکنن.
    من خودم هدفم فنی بود و رفتم از رتبه های برترش در دانشگاه پرسیدم و نتیجه رتبه عالی رو هم گرفتم.

نظام وظیفه ات که برای امسال مشکلی پیش نمیاد، تا یک سال پس از فارغ التحصیلی میتونی کنکور بدی.
    ریاضی هم کتاب های فوق العاده ای برای ارشد تو بازار هست از کتاب های آقاسی گرفته تا کتاب های ارشد گاج که از آسون به سخت توضیح دادن.

8. این کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من علت اینکه گفتم حضوری بروید چون اونجا رتبه های برتر هستن.
    در چنین فضاهایی اکثرا افرادی که خودشون نتیجه نگرفتن یا دانشگاه های درجه 3 هستن، یکسری شنیده هارو مطرح میکنن.
    من خودم هدفم فنی بود و رفتم از رتبه های برترش در دانشگاه پرسیدم و نتیجه رتبه عالی رو هم گرفتم.

نظام وظیفه ات که برای امسال مشکلی پیش نمیاد، تا یک سال پس از فارغ التحصیلی میتونی کنکور بدی.
    ریاضی هم کتاب های فوق العاده ای برای ارشد تو بازار هست از کتاب های آقاسی گرفته تا کتاب های ارشد گاج که از آسون به سخت توضیح دادن.
    با این قسمت حرفتون تقریبا موافقم.
    کلا تو این تیپ مسائل اطلاعاتی که تو فضای مجازی رد و بدل میشه خیلی محدوده و باید حتما حضوری تحقیق کرد.

ولی خوب معمولا هر کسی روش مطالعه و تجربیات خودش رو داره و نمیشه زیاد رو تجربیات دیگران اعتماد کرد.و اگه خیلی به این نوع تجربیات اکتفا کنیم از مسیر اصلی منحرف میشیم.
    به نظر من شما تا الان شناختی که از خودتون دارین ، میدونید که روش درس خوندنتون چطوریه.
    پس با هم روش معمول خودتون حداکثر تلاشتون رو بکنید و مطمئن باشین در حد تلاشتون نتیجه میگیرین.

اگه خیلی خواسته باشین به حرف دیگران توجه کنید ممکنه باعث بشه اعتماد به نفستون کاهش پیدا کنه.

کتابای ماهان رشته فنی رو من دارم. اصلا خوب نیست.
    کلاساش رو نمی دونم.
    ولی به نظرم فقط اسم در کرده.

10. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •