تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: معیارهای جذابیت

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض معیارهای جذابیت

با توجه به اینکه این موضوع بنظر مخاطبین زیادی داره برای بحث بیشتر و بهتر مطالب مرتبط از تاپیک آداب معاشرت به این تاپیک جدید منتقل شد.
    لطفا از ارسال های متوالی و اسپم وار خودداری کنید و سایر قوانین انجمن را برای ارسال پست مدنظر داشته باشید.

تشکر از همراهی شما
    Last edited by Atghia; 22-08-2014 at 12:42.

2. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه رفیقی داشتم،خیلی خوشتیپ بود.کل دخترای دانشگاه تو نخش بودن ، هم مغرور بود هم بخاطر اینکه نامزد داشت به هیچ مونثی توجه نمیکرد . ما بهش میگفتیم حداقل با یکی از این آس ها دوست معمولی باش،ولی گوش نمیکرد

تا اینکه بعد از چهار پنج ماه دخترا مثل سابق توی نخ رفیقمون نبودن....معلوم بود دخترا بدجور ضایع شده بودن چون دوست دختره یکی از بچه ها گفته بود که چندتا از دخترا شرطبندی کرده بودن ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمونو بزنه....خلاصه بهتون بگم که این رفیق ما واقعا به نامزدش پایبنده و دم به تله نداد

کم کم دخترا شروع کردن تیکه انداختن و اذیت کردن این رفیقمون! بنظرم چون ضایع شده بودن داشتن عقده های خودشونو خالی میکردن! ولی بازم رفیقم چیزی بهشون نمیگفت . فقط یکبار به یکیشون گفت :: شما خانوم هستین،اگه پسر بودی جواب های زیادی برات داشتم ولی ترجیح میدم ادب خودمو مقابل یک خانوم حفظ کنم

توی دانشگاه هیچ پسری جرات نداره با رفیقمون شوخی کنه . این رو گفتم که فکر نکنین از این پسرای بی بخار هست،اتفاقا هم حاضر جوابه هم سر زبون خیلی خوبی داره اما احترام دختر جماعتو نگه میداره چیزی نمیگه

حالا که با رفیقمون اشنا شدین میخوام ازتون بپرسم :: به نظر شما باید چکارکنه تا یکی دوتا ازدخترا که قبلا خیلی توی نخش بودنو بدجور ضایع شدن حالا دیگه جرات نکنن بهش بی احترامی کنن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

4. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

یه رفیقی داشتم،خیلی خوشتیپ بود.کل دخترای دانشگاه تو نخش بودن ، هم مغرور بود هم بخاطر اینکه نامزد داشت به هیچ مونثی توجه نمیکرد . ما بهش میگفتیم حداقل با یکی از این آس ها دوست معمولی باش،ولی گوش نمیکرد

تا اینکه بعد از چهار پنج ماه دخترا مثل سابق توی نخ رفیقمون نبودن....معلوم بود دخترا بدجور ضایع شده بودن چون دوست دختره یکی از بچه ها گفته بود که چندتا از دخترا شرطبندی کرده بودن ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمونو بزنه....خلاصه بهتون بگم که این رفیق ما واقعا به نامزدش پایبنده و دم به تله نداد

کم کم دخترا شروع کردن تیکه انداختن و اذیت کردن این رفیقمون! بنظرم چون ضایع شده بودن داشتن عقده های خودشونو خالی میکردن! ولی بازم رفیقم چیزی بهشون نمیگفت . فقط یکبار به یکیشون گفت :: شما خانوم هستین،اگه پسر بودی جواب های زیادی برات داشتم ولی ترجیح میدم ادب خودمو مقابل یک خانوم حفظ کنم

توی دانشگاه هیچ پسری جرات نداره با رفیقمون شوخی کنه . این رو گفتم که فکر نکنین از این پسرای بی بخار هست،اتفاقا هم حاضر جوابه هم سر زبون خیلی خوبی داره اما احترام دختر جماعتو نگه میداره چیزی نمیگه

حالا که با رفیقمون اشنا شدین میخوام ازتون بپرسم :: به نظر شما باید چکارکنه تا یکی دوتا ازدخترا که قبلا خیلی توی نخش بودنو بدجور ضایع شدن حالا دیگه جرات نکنن بهش بی احترامی کنن

مثلا چه جور تیکه هایی؟
    پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
    اگه خوشتیپه یکم از خوشتیپیش کم کنه تا کم تر تیکه بشنوه، اگه هم خوشگله نیازی نیست، به تیکه ها محلی بذاره، چند وقت محل نذاری خودشون خسته میشن، در ضمن دخترا اطلاع دارن نامزد داره؟
    اگه ندارن حتما باید بهشون بگه کسی چمیدونه شاید به هوای ازدواج بیان طرفش و اگه بدونن نامزد داره رفتار سنگینی تری نشون بدن.

6. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

مثلا چه جور تیکه هایی؟
    پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
    اگه خوشتیپه یکم از خوشتیپیش کم کنه تا کم تر تیکه بشنوه، اگه هم خوشگله نیازی نیست، به تیکه ها محلی بذاره، چند وقت محل نذاری خودشون خسته میشن، در ضمن دخترا اطلاع دارن نامزد داره؟
    اگه ندارن حتما باید بهشون بگه کسی چمیدونه شاید به هوای ازدواج بیان طرفش و اگه بدونن نامزد داره رفتار سنگینی تری نشون بدن.
    دقیقا !
    فقط کافیه این دوستتون یک بار با نامزدش جلوی دانشگاه دیده بشه . وقتی بدونن نامزد داره از رفتارشون خجالت میکشن !!

8. 2 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مثلا چه جور تیکه هایی؟
    پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
    با سلام و درود خدمت شما . یادمه یه زن شوهرداری بود که اوایل بدجور به رفیقمون نخ میداد . این خانوم از همه ی دخترا بیشتر توی کف رفیقمون بود! بروبچ آمارشو دراوردن،فهمیدیم که شوهر طرف سه ماه ترکیه میره و اون خانوم سه ماه پیش پدر مادرش زندگی میکنه . این خانوم وقتی که دید رفیقمون اصلا بهش محل نمیزاره،کم کم شروع کرد خودشو اویزون کردن! به هر بهانه ای (مثلا جزوه.بعضی وقتا هم واسه سلام علیک کردن) میومد پیش رفیق ما.یه طوری برای رفیقمون عشوه میریخت که هرکی میدید فک میکرد خانومه خرابه...ولی بروبچ امار خانومه رو دراورده بودن و فهمیدیم تاقبل از این ماجرا مورد مشابهی نداشته...اینو بگم که فقط چندنفر بودیم میدونستیم طرف شوهرداره
    خلاصه این خانوم که با بی محلی از طرف رفیقمون روبرو شده بود،کم کم کارای عجیب غریبی میکرد که همه تعجب میکردیم!! مثلا یه بار توی کلاس همه نشسته بودیم،این رفیقمون یکم دیرتر از بقیه اومد توی کلاس.وقتی وارد کلاس شد و داشت میومد سمت ما (ته کلاس) این خانومه جوری واسه رفیقمون جاپایی انداخت که اگه دستشو از صندلی نمیگرفت کاملا میفتاد توی بغل طرف!! این یک مورد بود گفتم
    اخیرا هم اون خانومه شروع کرده به تیکه انداختن....مثلا یکبار گفت "اقای فلانی،پولتون از جیبتون افتاد بیرون" وقتی عقب رو نگاه کردیم،چیزی رو زمین ندیدیم،بعد دیدیم اون خانوم داره میخنده که فهمیدیم حرفش سرکاری بوده
    رفیقمون بهش محل نداده....حالا دیگه اون خانوم از اینجور کارا انجام میده که عقده های خودشو خالی کنه و رفیقمون با اینکه ناراحت میشه ولی هیچ جوابی به یک زن شوهردار نداده و طوری رفتار میکنه که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده (اینو بگم که رفیقمون خیلی با شخصیته) اگه یه پسر همچین غلطی بکنه ما خودمون دیدیم که چطوری جواب های سنگین میده

جواب سوال دوم :: هم خوشگل،هم خوشتیپ،به نظرم نسبت به بقیه واقعا چند کلاس بالاتره
    دقیقا !
    فقط کافیه این دوستتون یک بار با نامزدش جلوی دانشگاه دیده بشه . وقتی بدونن نامزد داره از رفتارشون خجالت میکشن !!
    با سلام و درود خدمت شما
    رفیقمون از روز اول حلقه دستش بوده عزیز

Last edited by mehrabooni; 22-08-2014 at 12:03.

10. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

با سلام و درود خدمت شما . یادمه یه زن شوهرداری بود که اوایل بدجور به رفیقمون نخ میداد . این خانوم از همه ی دخترا بیشتر توی کف رفیقمون بود! بروبچ آمارشو دراوردن،فهمیدیم که شوهر طرف سه ماه ترکیه میره و اون خانوم سه ماه پیش پدر مادرش زندگی میکنه . این خانوم وقتی که دید رفیقمون اصلا بهش محل نمیزاره،کم کم شروع کرد خودشو اویزون کردن! به هر بهانه ای (مثلا جزوه.بعضی وقتا هم واسه سلام علیک کردن) میومد پیش رفیق ما.یه طوری برای رفیقمون عشوه میریخت که هرکی میدید فک میکرد خانومه خرابه...ولی بروبچ امار خانومه رو دراورده بودن و فهمیدیم تاقبل از این ماجرا مورد مشابهی نداشته...اینو بگم که فقط چندنفر بودیم میدونستیم طرف شوهرداره
    خلاصه این خانوم که با بی محلی از طرف رفیقمون روبرو شده بود،کم کم کارای عجیب غریبی میکرد که همه تعجب میکردیم!! مثلا یه بار توی کلاس همه نشسته بودیم،این رفیقمون یکم دیرتر از بقیه اومد توی کلاس.وقتی وارد کلاس شد و داشت میومد سمت ما (ته کلاس) این خانومه جوری واسه رفیقمون جاپایی انداخت که اگه دستشو از صندلی نمیگرفت کاملا میفتاد توی بغل طرف!! این یک مورد بود گفتم
    اخیرا هم اون خانومه شروع کرده به تیکه انداختن....مثلا یکبار گفت "اقای فلانی،پولتون از جیبتون افتاد بیرون" وقتی عقب رو نگاه کردیم،چیزی رو زمین ندیدیم،بعد دیدیم اون خانوم داره میخنده که فهمیدیم حرفش سرکاری بوده
    رفیقمون بهش محل نداده....حالا دیگه اون خانوم از اینجور کارا انجام میده که عقده های خودشو خالی کنه و رفیقمون با اینکه ناراحت میشه ولی هیچ جوابی به یک زن شوهردار نداده و طوری رفتار میکنه که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده (اینو بگم که رفیقمون خیلی با شخصیته) اگه یه پسر همچین غلطی بکنه ما خودمون دیدیم که چطوری جواب های سنگین میده

جواب سوال دوم :: هم خوشگل،هم خوشتیپ،به نظرم نسبت به بقیه واقعا چند کلاس بالاتره

با سلام و درود خدمت شما
    رفیقمون از روز اول حلقه دستش بوده عزیز

خوب این کم شعوری اون خانم رو میرسونه، قرار نیست رفیقتون کاری کنه، فقط بی محلش کنه اگه جواب نداد،
    به حراست اطلاع بده،
    من هم اینطور خانوم هایی رو سراغ دارم که از سوی شوهر بی محل شدن و خواستن عقده اشون رو سر یکی دیگه خالی کنن. فقط باید ازشون دوری کرد.

12. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوب این کم شعوری اون خانم رو میرسونه، قرار نیست رفیقتون کاری کنه، فقط بی محلش کنه اگه جواب نداد،
    به حراست اطلاع بده،
    من هم اینطور خانوم هایی رو سراغ دارم که از سوی شوهر بی محل شدن و خواستن عقده اشون رو سر یکی دیگه خالی کنن. فقط باید ازشون دوری کرد.
    ممنون واسه جواب
    دنبال یه راه حل میگشتم که به رفیقم کمکی کرده باشم،ولی این راهی که شما گفتی عملی نیست ! رفیقم خیلی شخصیت خاصی داره،خیلی از پسرای دانشگاه ازش حساب میبرن ! تاجایی که من میشناسمش فکر نکنم حتی واسه چیزای مهمتر به حراست اطلاع بده ولی بازم این راه رو بهش میگم اما میدونم فقط بهم میخنده

به نظرتون راه حل دیگه ای هست
    خیلی دلم میخواد به رفیقم کمک کنم چون من از همهی رفیقا بهش نزدیکترم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون واسه جواب
    دنبال یه راه حل میگشتم که به رفیقم کمکی کرده باشم،ولی این راهی که شما گفتی عملی نیست ! رفیقم خیلی شخصیت خاصی داره،خیلی از پسرای دانشگاه ازش حساب میبرن ! تاجایی که من میشناسمش فکر نکنم حتی واسه چیزای مهمتر به حراست اطلاع بده ولی بازم این راه رو بهش میگم اما میدونم فقط بهم میخنده

به نظرتون راه حل دیگه ای هست
    خیلی دلم میخواد به رفیقم کمک کنم چون من از همهی رفیقا بهش نزدیکترم

گرامی دوتا راه بیشتر وجود نداره!

یا اینکه از روی اخلاقیات و جوانمردی و این صحبتها محل نزارن و ندید بگیرن و همینجوری مدارا بکنن(ادم مشکل دار از لحاظ روانی متاسفانه روز به روز بیشتر میشه چه زن چه مرد...)

یا اینکه مقابله به مثل بکنن! اگر خودشون نمیتون(با اخلاقش جور نیست)یکی دوتا از دوستانتون که روبازتر هستند و اهل شوخی بفرستن پیش این خانوم که بهش حالی کنه قضیه از چه قراره و غیر مستقیم بگید میدونید متاهل هست و مراقب رفتارش باشه

15. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چرا دخترا انقدر جذب اون میشن!!احساس میکنم بخاطر شخصیتش بوده
    چرا حالا که بهشون پا نداده دارن عقده های درونشون رو با توهین خالی میکنن

این دخترا بین خودشون شرطبندی کرده بودن تا ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمون رو بزنه،هیچکدومشون نتونستن
    رفیقمون خیلی واسه خانوما احترام قائل میشه!!میدونم اگه یه پسر باهاش اینطوری برخورد میکرد فاتحه ی طرف رو میخوند،کاری میکرد که پسره تا بیست کیلومتری نزدیک دانشگاه پیداش نشه چه برسه به اینکه بخواد رفتارهاش رو ادامه بده
    به نظر شما ادمایی که قیافه ی معمولی دارن چطوری باید رفتار کنن تا دخترا بهشون جذب بشن

یا اینکه مقابله به مثل بکنن! اگر خودشون نمیتون(با اخلاقش جور نیست)یکی دوتا از دوستانتون که روبازتر هستند و اهل شوخی بفرستن پیش این خانوم که بهش حالی کنه قضیه از چه قراره و غیر مستقیم بگید میدونید متاهل هست و مراقب رفتارش باشه
    من رفیق صمیمیشم.اکثر اوقات یا با منه یا با یکی دیگه از دوستان هست.شما به من بگو چکارکنم
    چطوری مقابل به مثل کنم

Last edited by Atghia; 22-08-2014 at 00:54. دليل: ادغام-لطفا ارسال متوالی نداشته باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

چرا دختر انقدر جذب اون شدن!!احساس میکنم بخاطر شخصیتش بوده
    چرا حالا که بهشون پا نداده دارن عقده های درونشون رو با توهین خالی میکنن

این دخترا بین خودشون شرطبندی کرده بودن که ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمون رو بزنه،ولی هیچکدومشون نتونستن
    این رفیقمون خیلی واسه خانوما احترام قائل میشه!!میدونم اگه یه پسر باهاش اینطوری برخورد میکرد فاتحه ی طرف رو میخوند،کاری میکرد که پسره تا بیست کیلومتری نزدیک دانشگاه پیداش نشه چه برسه به اینکه بخواد رفتارهاش رو ادامه بده
    به نظر شما ادمایی که قیافه ی معمولی دارن چطوری باید رفتار کنن تا دخترا بهشون جذب بشن

من رفیق صمیمیشم.اکثر اوقات یا با منه یا با یکی دیگه از دوستان هست.شما به من بگو چکارکنم
    چطوری مقابل به مثل کنم

بستگی داره چجور دختری بخواد جذب بشه! اون مدل های معلوم الحال که کاری به قیافه ندارن بیشتر مایه دار بودن طرف اولویتشون هست حالا هزاری هم زشت!

اما برای یک دختر به نسبت سنگین و محترم تر بیشتر نحوه برخورد اون اقا، نحوه صحبت کردنش یا متمایز بودنش بین بقیه از جهت علمی باعث میشه که دختره بیشتر بهش توجه کنه
    و البته اینکه پسری نباشه که با همه گرم بگیره و مدام بین دخترا دیده بشه!

زیبایی چهره برخلاف طرف مقابل (اقایون نسبت به خانومها منظورمه) اولویت نیست برای دخترا!

حالا این نظرات من بود شاید بقیه دخترا متفاوت تر فکر کنند

+

خب خیلی پیچیده نیست بهترین راهش اینه در وقت مناسب این خانم رو صدا بزنید یک کناری بگید خانم فلانی امارتو داریم میدونیم متاهلی خودتو جمع و جور کن تا برا خودت شر نشده
    Last edited by Atghia; 22-08-2014 at 00:58. دليل: تکمیل

18. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •