تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: نوشیدن قهوه و علت احساس نامناسب بعد از آن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض نوشیدن قهوه و علت احساس نامناسب بعد از آن

سلام
    رفتم یک قهوه جوش از این 40 تومانی تک نفره که سوپاپ داره خریدم همراه با یک نوع قهوه که طرف داخل همان مغازه اش اسیاب کرد بهم داد

بعد از درست کردن قهوه و نوشیدن ان به جای اینکه احساس خوب و سر خوشی بهم دست بده یه حالت بی حسی تو اندامم دارم سرم انگار یک جورایی تو هوا قرار داره انگار خونم غلیظ تر میشه امدم گفتم شاید کافین قهوه بالاست به همین دلیل رفتم یک نوع دیگر قهوه را گرفتم باز همین مشکل داشتم رفتم خونه اقوام اون هم یک نوع قهوه داشت درست کردیم خوردیم باز همین مشکل داشتم

من قبلا اصلا اینجور نبودم زمانیکه قهوه میخوردم بر عکس خیلی هم کیف میداد ولی جدیدا اینجوری شد ه ام حس بی حسی تو اندام انگار بدنم به تغذیه نیاز داره خون بدنم کمتر شده واقعا حسش گفتن دقیقا چه حسی دارم سخته ولی یک چیزای تو مایه بی حسی بدن و کاسته شدن از انرژی بدنم

اسم قهوه های که گرفتم و خوردم نمیدونم متاسفانه تا بگم

علت چیه کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟؟؟ راه حل چیه ؟؟؟ من قهوه خوردن دوست دارم و تلخی ان اصلا برام ملاک نیست هر چقدر هم تلخ باشه برام مهم نیست فقط حس سر حالی و مخصوصا بیدار ماندن بیشتر ؟؟؟

2. این کاربر از alaydyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

یه حالت گیجی هم پیدا میکنید ؟

4. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خیلی کم خیلی خیلی کم

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

پاک شود.....
    Last edited by ❤❤❤; 01-08-2017 at 10:25.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

منم اینجوری میشم ! دلیلشو نمیدونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

چرا ؟؟ به چه علت ؟؟؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    رفتم یک قهوه جوش از این 40 تومانی تک نفره که سوپاپ داره خریدم همراه با یک نوع قهوه که طرف داخل همان مغازه اش اسیاب کرد بهم داد

بعد از درست کردن قهوه و نوشیدن ان به جای اینکه احساس خوب و سر خوشی بهم دست بده یه حالت بی حسی تو اندامم دارم سرم انگار یک جورایی تو هوا قرار داره انگار خونم غلیظ تر میشه امدم گفتم شاید کافین قهوه بالاست به همین دلیل رفتم یک نوع دیگر قهوه را گرفتم باز همین مشکل داشتم رفتم خونه اقوام اون هم یک نوع قهوه داشت درست کردیم خوردیم باز همین مشکل داشتم

من قبلا اصلا اینجور نبودم زمانیکه قهوه میخوردم بر عکس خیلی هم کیف میداد ولی جدیدا اینجوری شد ه ام حس بی حسی تو اندام انگار بدنم به تغذیه نیاز داره خون بدنم کمتر شده واقعا حسش گفتن دقیقا چه حسی دارم سخته ولی یک چیزای تو مایه بی حسی بدن و کاسته شدن از انرژی بدنم

علت چیه کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟؟؟ راه حل چیه ؟؟؟ من قهوه خوردن دوست دارم و تلخی ان اصلا برام ملاک نیست هر چقدر هم تلخ باشه برام مهم نیست فقط حس سر حالی و مخصوصا بیدار ماندن بیشتر ؟؟؟
    سرچی در این باره کردم :

"گرچه مصرف قهوه ممکن است شما را از حالت خستگی به حالت هیجان زدگی در آورد، اما وقتی این احساس از بین می رود، احساس خستگی فوق العاده ای به شما دست می دهد. مطالعه ی چاپ شده ای در مجله ی نوروفیکوفارماکولوژی نشان داد کافئین موجب سست شدن افراد پرکار می شود. بسیاری از افراد برای هوشیار ماندن در طول روز کافئین مصرف می کنند، اما انرژی حاصل از آن تنها یک انرژی کاذب است.

راه حل: قهوه را برای ایجاد کمی انرژی مصرف کنید. اما بهتر است بدانید که تنها غذا است که می تواند سوخت حقیقی بدن شما را فراهم کند."

نکته تکمیلی‌اش این است که اگر خواب مناسبی نداشته باشید قهوه نمیتونه کمکی به کم خوابی و یا بی‌خوابی شما کند.

10. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای اینکه قهوه‌ی صبحگاهی‌تان حسابی سرحالتان بیاورد باید بین ساعت 9.30 تا 11.30 نوشیده شود. به خاطر این که در این ساعات از روز میزان کورتیزول (هورمون استرس) در پایین‌ترین میزان خود قرار دارد. این هورمون در ساعت 8 تا 9 صبح و همچنین 5.30 تا 6.30 عصر در بیش‌ترین میزان خود قرار دارد و بعد از آن کاهش می‌یابد.

ادامه آنرا اینجا بخوانید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

معمولن وسایلی که آب توشون جوش میاریم بعد یه مدت استفاده یه لایه آهکی توشون تشکیل میشه که فکر میکنم باعث میشه املاح موجود در آب گرفته بشه.بخاطر همین وقتی یه وسیله نو میخریم چون هنوز این لایه توشون تشکیل نشده املاح موجود توی آب خوب تصفیه نمیشن و باعث سردرد میشن.به نظرم بهتر اینه تا چند وقت آب رو توشون بجوشونیم ولی استفاده نکنیم بعد که این لایه تشکیل شد استفاده کنیم.

Sent using Android ForumReader app

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

قهوه ای که میخورید چی هست؟قهوه ترک؟فرانسه؟کاپوچینو؟

من حدس میزنم احتمالا قهوه ترک میخورید یا قهوه رو خیلی غلیظ میخورید یا با شیر پر چرب میخورید.ممکنه بدنتان به یکی از اینها حساسیت داشته باشد.مثلا اگر چربی خونتان بالا باشد و کاپوچینو با شیر پر چرب بخورید قطعا به علت چربی بالا سرگیجه یا تهوع یا بی حالی میگیرید

قهوه رو رقیق تر درست کنید و مقدار مصرف رو به نصف کاهش بدید.ببینید چه تغییری میکنید.اگر حالتتان بهتر شد کم کم و به مرور زمان غلیظ تر کنید و مقدارش را هم بیشتر کنید

15. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •