تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشاوره درباره قرص خواب آور

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض مشاوره درباره قرص خواب آور

سلام

الان مدت زیادی هست که دچار بی خوابی شبانه شدم و بطور اینکه وقتی تو رختخواب میرم تا دو ساعت بیدار می مونم تاخوابم بگیره و فقط فکر و خیال مشکلات زندگی مخصوصا بیکاری ذهنمو مشغول می‌کنه و اصلا تمرکزی بر خواب ندارم

و از دوستان عزیزم تقاضا دارم قرصی خواب آوری رو که خیلی قوی نباشه و بشه بدون ننسخه تهیه کرد معرفی کنن

با تشکر

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام

الان مدت زیادی هست که دچار بی خوابی شبانه شدم و بطور اینکه وقتی تو رختخواب میرم تا دو ساعت بیدار می مونم تاخوابم بگیره و فقط فکر و خیال مشکلات زندگی مخصوصا بیکاری ذهنمو مشغول می‌کنه و اصلا تمرکزی بر خواب ندارم

و از دوستان عزیزم تقاضا دارم قرصی خواب آوری رو که خیلی قوی نباشه و بشه بدون ننسخه تهیه کرد معرفی کنن

با تشکر
    البته من در مورد انواع قرص‌های خواب اطلاع کامل ندارم و بین اونها فقط زولپیدم رو میشناسم که خودم برای مدتی استفاده میکردم. شما میگید 2 ساعت، ولی من تا ساعت 6 صبح به هیچ وجه خوابم نمیبرد و کاملا ساعت بیولوژیکم بهم ریخته بود که برای مدتی این قرص رو استفاده کردم. و در نهایت بابت همون استفاده محدودی که داشتم هم پشیمون شدم چون متوجه شدم تغییر بعضی عوامل محیطی و بعضی جنبه‌های سبک زندگی خیلی خیلی موثرتر از استفاده از دارو هست. واقعا عوارض داروهای خواب رو باید جدی گرفت. مثلا همین زولپیدم تاثیر خیلی منفی روی حافظه میگذراه و بدن بهش عادت میکنه و اگر کسی درست استفاده نکنه ممکنه مشکلاتش دوبرابر بشه!

همونطور که گفتید، مشکل خواب شما ناشی از فشار استرس و اضطرابی هست که روی شماست و خیلی بهتره که این فشارها رو کنترل کنید و در کنارش ورزش و تغذیه مناسبی داشته باشید که به خواب بهتر کمک کنن. مثلا من شنیدم که مکمل‌های حاوی منیزیم خیلی به خواب آروم کمک میکنه. سعی کنید فکرهای آشفته‌ای که موقع خواب سراغتون میاد رو روی یک برگه کاغذ بنویسید و مثل یک شخص ثالث این فکرها رو ارزیابی کنید و یک یا چند راه حل برای استرس‌هاتون ارائه بدید که اون فشار فکری رو از روی شما بر داره. مثلا فردی که کنکوری هست ممکنه هر شب از اضطراب امتحان، بد بخوابه (بماند که همین مسئله در نهایت سیکل معیوب ایجاد میکنه که فرد با بدخوابی نمیتونه خودش رو برای امتحان اماده کنه و موفق نمیشه و به استرس‌ها و فشارهای عصبیش به مرور اضافه میشه). این فرد می‌تونه فکرهاش رو تحلیل کنه (تجربه نشون داده نوشتن فکرها خیلی موثره) و مثلا بگه اگر امتحان رو قبول نشدم زندگی به آخر نمیرسه و یا اینکه بگه سعی میکنم جدیت بیشتری در خوندن درسها داشته باشم و ... تا ذهن آروم بگیره. تکرار این تمرین به ذهنتون کمک میکنه هر شب سر موضوع های تکراری دائما مشغول نباشه.

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

لورازپام 4 میلی
    دو تا بندازی بالا جوابتو میده
    ولی پیشنهاد میکنم ب هیچ وجه با الکل مصرف نکنی

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

هيچ قرص خوابي رو بدون نسخه نميشه تهيه كرد
    قرص هاي خواب اور اعتياد اور و گاهي باعث تشنج و مرگ ميشن بدون تجويز پزشك مصرف نكنين

7. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته من در مورد انواع قرص‌های خواب اطلاع کامل ندارم و بین اونها فقط زولپیدم رو میشناسم که خودم برای مدتی استفاده میکردم. شما میگید 2 ساعت، ولی من تا ساعت 6 صبح به هیچ وجه خوابم نمیبرد و کاملا ساعت بیولوژیکم بهم ریخته بود که برای مدتی این قرص رو استفاده کردم. و در نهایت بابت همون استفاده محدودی که داشتم هم پشیمون شدم چون متوجه شدم تغییر بعضی عوامل محیطی و بعضی جنبه‌های سبک زندگی خیلی خیلی موثرتر از استفاده از دارو هست. واقعا عوارض داروهای خواب رو باید جدی گرفت. مثلا همین زولپیدم تاثیر خیلی منفی روی حافظه میگذراه و بدن بهش عادت میکنه و اگر کسی درست استفاده نکنه ممکنه مشکلاتش دوبرابر بشه!

همونطور که گفتید، مشکل خواب شما ناشی از فشار استرس و اضطرابی هست که روی شماست و خیلی بهتره که این فشارها رو کنترل کنید و در کنارش ورزش و تغذیه مناسبی داشته باشید که به خواب بهتر کمک کنن. مثلا من شنیدم که مکمل‌های حاوی منیزیم خیلی به خواب آروم کمک میکنه. سعی کنید فکرهای آشفته‌ای که موقع خواب سراغتون میاد رو روی یک برگه کاغذ بنویسید و مثل یک شخص ثالث این فکرها رو ارزیابی کنید و یک یا چند راه حل برای استرس‌هاتون ارائه بدید که اون فشار فکری رو از روی شما بر داره. مثلا فردی که کنکوری هست ممکنه هر شب از اضطراب امتحان، بد بخوابه (بماند که همین مسئله در نهایت سیکل معیوب ایجاد میکنه که فرد با بدخوابی نمیتونه خودش رو برای امتحان اماده کنه و موفق نمیشه و به استرس‌ها و فشارهای عصبیش به مرور اضافه میشه). این فرد می‌تونه فکرهاش رو تحلیل کنه (تجربه نشون داده نوشتن فکرها خیلی موثره) و مثلا بگه اگر امتحان رو قبول نشدم زندگی به آخر نمیرسه و یا اینکه بگه سعی میکنم جدیت بیشتری در خوندن درسها داشته باشم و ... تا ذهن آروم بگیره. تکرار این تمرین به ذهنتون کمک میکنه هر شب سر موضوع های تکراری دائما مشغول نباشه.

ممنونم از توضیحات کامل و جامع شما ولی اکثر این مواردی که فرمودید رو امتحان کردم اما نشد که نشد! اما حتما تمرین ذهنی رو امتحان می کنم

امان از فکر خراب و اشفته !

- - - Updated - - -

لورازپام 4 میلی
    دو تا بندازی بالا جوابتو میده
    ولی پیشنهاد میکنم ب هیچ وجه با الکل مصرف نکنی
    ممنون رفیق

عوارض نداره؟ تا چه مدت میشه ازش استفاده کرد کمک ب تنظیم خواب می کنه؟

- - - Updated - - -

هيچ قرص خوابي رو بدون نسخه نميشه تهيه كرد
    قرص هاي خواب اور اعتياد اور و گاهي باعث تشنج و مرگ ميشن بدون تجويز پزشك مصرف نكنين
    ممنونم اما خب چه کنم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

همه قرص ها عوارض داره
    اما عوارضشو باید ب جون بخری
    حالت تهوع و استفراغ گاه بیگاه
    طپش قلب اینا
    ولی اگه بی خوابی
    بهترین راهش اینه که مثلا مثل من مدبارز رو اندروید نصب کن تمرین کن باهاش
    برنامه عالیه تمرین سینه شکم و همه چی داره نصب کن شب ها بیکار شدی واقعا عین چیزی که خودش میخواد ازت تمرین کنی واقعا بدن درد و خستگی ب خواب میبرتت

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ممنونم از توضیحات کامل و جامع شما ولی اکثر این مواردی که فرمودید رو امتحان کردم اما نشد که نشد! اما حتما تمرین ذهنی رو امتحان می کنم

امان از فکر خراب و اشفته !
    امان از فکر، کلا

تمرین‌های رفتاری زیادی هست و فکر نکنم همشون رو امتحان کرده باشید، حداقل به اندازه کافی. بیشترشون اراده میخواد که برای مدتی دنبالش کنید. مثلا یکیش اینه که چند ساعت قبل اینکه زمان خوابتون برسه (زمانی که دلتون میخواد بخوابید)، دیگه از وسایل الکترونیکی مثل موبایل و لپتاپ و تلوزیون دوری کنید و بجاش کتاب بخونید یا یک فعالیت فیزیکی که دست ها و چشم هاتون درگیرش باشه. ذهنتون شروع میکنه به خسته شدن و به خوابتون کمک میکنه. ممکنه دفعه های اول این تاثیری نداشته باشه ولی اگر دنبالش کنید میبینید به مرور اثرش واضح میشه براتون. از این نوع تمرین های رفتاری واقعا زیاده و تو همین اینترنت میتونید انواع مختلفش رو پیدا کنیدو امتحان کنید.

البته اینم بگم شما شاید شما به علت نهایی (همون اضطراب و فکرهای آشفته) آگاه باشید در حالی که خود این میتونه معلولی از علت‌های دیگه باشه مثلا تغییرات هورمونی یا حتی بیمار‌ی. در این شرایط صرف تهیه‌ی قرص خواب و مصرفش مثل این میمونه که شما درد شدیدی، مثلا در شکم، داشته باشید و دنبال مسکن بگردید!
    توصیه می‌کنم مراجعه کنید به پزشک تا اگر لازم بود بیشتر چک بشید. از طرفی هر دکتری میتونه براتون قرص خواب بنویسه و حداقل اگر قرار باشه این قرص کمکی کنه، تهیه‌اش براتون راحت میشه.

اگر هم قرص خواب مصرف کردید باید به دید موقت بهش نگاه کنید. مثلا دو هفته یا سه با دوز معقول. اگر بعد دو هفته بدون قرص دوباره برگشتید به حالت قبل و بیخوابی وجود داشت و خوابتون تنظیم نشد، این زنگ خطره و باید قطعا چاره‌ی دیگه ای رو دنبال کنید...

امیدوارم حل بشه مشکلتون

11. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

چاره کار قرص نیست
    با توجه به مشکلاتی که دارین ‌بهتر صبح زود بزنین بیرون ورزش کنین کوه برین
    دنبال کار بگردین
    و سعی کنین وسط روز اصلا نخواببن

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

13. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

یه قاشق گیاه بادرنجبویه دم کن بخور قبل خواب اگه قویتر میخای بادرنجبویه+گل گاو زبان+بهارنارنج
    تمام قرصهای خواب اعتیاد اور هستن و تاثیرشون به مرور کم میشه و شما مجبور میشی دوز رو افزایش بدی و باعث افسردگی شدید میشن

15. این کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام

با تشکر
    برادر مشکل از ریش نیس از ریشس!
    با توجه به این وضع خراب مملکت که ایجاد کردن طبیعیه. شما باید سعی کنین ریشه رو درست کنین. اگر میتونین هر کاری هم که شده انجام بدین هر کاری! فقط یکی از دوستان به درستی اشاره کردن. قرص و فلان و بهمان یه جور تجارت شده در این خراب شده با این حال اگر واقعا میخواید قرص بخورید حتما با دکتر حاذق در میدن بزارید. من نمیدونم چطور برخی ها جرات میکنند به یکی دارو تجویز کنند بدون اینکه حتی سن طرف رو بدونن یا چیزی در موردش بدونن!!
    از دید من کار کردن حالا هر طوری شده بعلاوه کوه نوردی سبک چاره راه شماست.

17. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •